RESTA 2013

2013 04.24 – 04.27
 

Renginio informacija

20-oji tarptautinė statybų ir remonto paroda
 

Nuo idėjos iki sprendimų! Nuo svajonių būsto projekto ir statybos iki jo įrengimo, aplinkos tvarkymo, šiuolaikinių “protingo” namo valdymo sistemų.
 

 RESTA - tai metų įvykis statybų versle, kasmet sulaukiantis žiniasklaidos, verslo ir visuomenės dėmesio, didžiausia Baltijos šalyse statybų tematikos paroda, skirta verslo profesionalams ir galutiniams vartotojams, besidomintiems statybomis, renovacija, šio sektoriaus naujienomis.

 

Šiemet parodoje dalyvavo 530 įmonių iš 12 šalių (Austrija, Baltarusija, Čekija, Didžioji Britanija, Estija, Italija, Latvija, Lenkija, Lietuva, Suomija, Ukraina, Vokietija).

 

Parodos ekspozicija užėmė 33.100 kv.m.:

 Salė 1 - langai, durys, vartai, grindų danga. Salė 2 - nekilnojamasis turtas, statybinės paslaugos ir konsultacijos. Salė 3 - šildymas, vėdinimas, santechnika,elektros instaliacija, "protingų" namų sistemos. Salė 4 - statybiniai įrenginiai, įrankiai, santechnika, šildymas ir vėdinimas. Salė 5 - statybinės ir apdailos medžiagos, stogų dangos, statybinės paslaugos. Lauko ekspozicija - rąstiniai pastatai, aplinkos tvarkymas ir apželdinimas, statybinė technika, medžio ir metalo gaminiai, statybinės medžiagos

 

EKSPOZICIJOS PLANAS

 

Parodą aplankė 40.000 lankytojų

 

Šalia statybų ir remonto dalies paroda apima šias temas:

 

      "Protingų" namų valdymo sistemos / 3 salė

 

 Nekilnojamojo turto vystytojų pasiūlymai / 2 salė

 

Gyvenamosios aplinkos projektavimas, įrengimas ir priežiūra / lauko aikštelė

 


Šių metų parodos tema - ŽALIOJI NAMŲ APLINKA. Parodos akcentu tapo ŽALIOJI EKSPOZICIJA - 1000 kv.m. žydintis sodas, kurį sukūrė Lietuvos želdintojų ir dekoratyvinių augalų augintojų asociacija.

 

ŽALIOJE EKSPOZICIJOJE pristatoma:

 • Gyvenamosios aplinkos projektavimas ir gerbūvio darbai
 • Mini sodai ir gėlynai
 • Žydintys ir žaliuojantys kampeliai namo terasoje ar balkone 
 • Želdynų priežiūra ir vejos įrengimas
 • Medžių sodinimas
 • Ekologinis sodas ir daržas, sodo augalai ir jų auginimas
 • Tinginio sodas
 • Sienų ir stogų želdinimas
 • Sodininko dirbtuvėse visiems sodininkams, daržininkams ir aplinkos puoselėtojams vyks specialistų konsultacijos ir praktiniai užsiėmimai, taip pat loterijos ir žaidimai 
 • Visas parodos dienas veiks SODINUKŲ MUGĖ
 •  

ŽALIOSIOS EKSPOZICIJOS RENGINIAI


 

Parodoje veikė trys informaciniai centrai "Klausk specialisto?"  Centruose dirbo specialistai, kurie parodos lankytojams suteikė išsamią informaciją apie šildymo naujienas/ energiškai efektyvų būstą / sodo, daržo, namo aplinkos tvarkymą ir priežiūrą. 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Parodos organizatorius


 

 

 

 

                            

 

 

Naujienos

Prenumeruoti parodos naujienlaiškį:

Dalyviai

Ieškoti: