RESTA 2015

2015 04.22 – 04.25

Bilieto kaina

Internetu:

  • Paprastas bilietas 5,30 EUR (18,30 Lt)
  • Bilietas su nuolaida 4,30 EUR (14,85 Lt)
  • Perkant 10 bilietų ir daugiau 3,80 EUR (13,12 LT)

Kasose:

  • Paprastas bilietas 5,30 EUR (18,30 Lt)
  • Bilietas su nuolaida 4 EUR (13,81 Lt)
  • Perkant 10 bilietų ir daugiau 3,80 EUR (13,12 LT)
Pirkti bilietą internetu

Renginio informacija

METŲ ĮVYKIS STATYBŲ VERSLE - 22-oji tarptautinė statybų ir remonto paroda RESTA 2015


Data:  2015 m. balandžio 22 - 25 dienomis

 

Vieta:  Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

 

Parodos teritorijos planas

 

Darbo laikas:

balandžio 22- 24 d. (trečiadienis- penktadienis) - nuo 10 iki 19 val.

balandžio 25 d. (šeštadienis) - nuo 10 iki 18 val.

 

Bilietai parduodami bilietai.lt sistemoje ir prekybos vietose. Bilietų kaina - 5,3EUR, studentams, moksleiviams, senjorams - 4,3 EUR


RESTA - tai didžiausia Baltijos šalyse statybų tematikos paroda, skirta verslo profesionalams ir galutiniams vartotojams, besidomintiems statybomis, renovacija, šio sektoriaus naujienomis.

 

Nuo idėjos iki sprendimų! Nuo svajonių būsto ar miesto plėtros projekto iki jo įgyvendinimo, aplinkos, žaliųjų ir viešųjų erdvių tvarkymo, šiuolaikinių “protingų” namų ar pastatų valdymo sistemų.

 

Paroda atitinka aukščiausius tarptautinėms parodoms keliamus kokybės reikalavimus, yra vienintelė specializuota paroda Baltijos šalyse pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą.

 

Šiemet parodoje dalyvauja 545 įmonės iš 13 šalių - Lietuvos, Baltarusijos, Belgijos, Čekijos, Danijos, Estijos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Serbijos, Ukrainos, Vokietijos. Bendras parodos plotas 33.500 kv.m.

________________________________________________________________________________________________

ŠIŲ METŲ PARODOS TEMA - AUGANTIS MIESTAS

 

Augantis miestas – tai gyvas, judrus, modernus ir patogus miestas, kuris statosi ir plečiasi, kuris atsinaujina ir keičiasi, kuris kuria gražią ir jaukią aplinką. Tai miestas, kuriame gera gyventi.

 

Augantis miestas – tai gyvenimo kokybė pastatuose, jų architektūra, statybos ir apdailos medžiagos, energetika ir vandentvarka, ekologija, tarša, pritaikytos inovacijos, darni plėtra, investicijos,  ekonominė ir socialinė atsakomybė, informacijos sklaida bei komunikacija su bendruomenėmis.
 

 

Augančio miesto vizijas ir planus parodoje pristatys Vilniaus miesto ir Birštono savivaldybės.

 

Vilniaus miesto savivaldybė parodoje RESTA pristatys Vilniaus miesto energetikos dienas.  Parodos metu bus pristatytas pagal specialią mokslinę  energetikos eksperto dr. Romano Savicko metodologiją sukurtas Interaktyvus Faktinio Energijos Vartojimo Klasių žemėlapis, kuriame galima įvertinti kiekvieno pastato faktinį vartojimą ir palyginti su analogiškais.

 

Vilniaus miesto savivaldybė, bendradarbiaudama su VŠĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“ pristatys projektą – edukacinį žaidimą, kurio pagalba bus mokomasi teisingai rūšiuoti, sužinoti įdomių faktų apie pakuočių perdirbimą ir kt. 

 

__________________________________________________________________________________________________

 

Birštono savivaldybė parodoje RESTA akcentuos tris pagrindines Birštono temas: „Mineralinis vanduo“, „Miestas“, „Plėtra“.


„Mineralinio vandens“ temoje savivaldybė pristatys naujus, išskirtinius mineralinio vandens panaudojimo objektus Birštone: pirmąjį Lietuvoje mineralinio vandens garinimo bokštą Centriniame parke, Kneipo terapijos kompleksą, šiuo metu statomą mineralinio vandens garinimo paviljoną prie „Tulpės“ sanatorijos.


Tema „Miestas“ pristatys renovacijos procesą kurorte: kvartalinę renovaciją, daugiafunkcinį centrą, „Tulpės“ ir „Versmės“ sanatorijų rekonstrukciją, planuojamus statyti ir šiuo metu statomus objektus, gatvių apšvietimo modernizavimą.


Tema „Plėtra“ pristatys tilto per Nemuną projektą, kelių daugiabučių gyvenamųjų namų, ekonominės klasės viešbučio, kempingo projektus „Kaip įsivaizduojame kairįjį Nemuno krantą. Idėjos ir vizijos“.


Pristatymų metu parodos lankytojai galės pamatyti objektų vizualizacijas, planus, nuotraukas.

 

__________________________________________________________________________________________________

Šalia statybų ir remonto dalies paroda apima ir šias temas:

  • "Protingų" namų valdymo sistemos 
  • Nekilnojamojo turto vystytojų pasiūlymai
  • Gyvenamosios aplinkos projektavimas, įrengimas ir priežiūra

 

TEMATINIS EKSPOZICIJOS PASKIRSTYMAS:

 

Salė 1 - langai, durys, vartai, grindų danga, apdailos medžiagos. Salė 2 - inžineriniai IT sprendimai, matavimo įranga, projektavimo  paslaugos Salė 3 - šildymas, vėdinimas, elektros instaliacija, "PROTINGŲ NAMŲ" sistemos. Salė 4 - nekilnojamasis turtas, statybų įrenginiai, įrankiai, vandentiekio, nuotekų sistemų įrenginiai, darbo saugos priemonės, šildymas, vėdinimas Salė 5 - statybinės ir apdailos medžiagos, stogų dangos.

Lauko ekspozicija -  L1 stogų dangos, vartai; L2 statybinės ir apdailos medžiagos; L3 statybinės medžiagos, medžio ir metalo gaminiai, lauko baldai, mažoji architektūra, statybų įrenginiai; L4 šildymas, vandentiekio ir nuotekų sistemų įrengimai, elektros instaliacija; L5 statybų technika, įrengimai; L6 aplinkos tvarkymas ir apželdinimas, ŽALIOJI EKSPOZICIJA; L7 rąstiniai bei kitokių konstrukcijų statiniai.

 

Parodoje veiks ir sodinukų mugė!


 

 

Organizatorius:

 

 

 

Parodos vanduo 

 

 

PARODOS RENGINIAI

Parodos renginiai. 

 

Europos verslo ir inovacijų tinklas (angl. Enterprise Europe Network), veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, tarptautinės statybų parodos RESTA 2015 metu organizuoja jau 5-ąjį tarptautinį verslo kontaktų renginį statybų sektoriuje dirbančioms įmonėms. Kvietimas dalyvauti

 

Išsamesnė informacija ir registracija (prašome naudoti naujesnę interneto naršyklės versiją): https://www.b2match.eu/resta2015 

Renginio laikas: balandžio 23 d. 11 - 17 val. Renginio vieta: konferencijų salė 5.3 

 

 

  

___________________________________________________________________________________________

Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Lietuvoje (AHK) kviečia Lietuvos įmonių atstovus gilinti žinias apie Vokietijos rinką. Renginio programa skirta Vokietijos rinkos apžvalgai, aptariant šias temas: Lietuvos verslo perspektyvas Vokietijoje, statybos sektoriaus ypatumus ir statybų parodas Vokietijoje bei praktines Vokietijos įmonių patirtis energetiškai efektyviuose ir inovatyviuose sprendimuose. 
Patirtimi dalinsis Lietuvos rinkoje dirbantys Vokietijos įmonių verslininkai, aktualią informaciją pateiks Vokietijos rinkos ekspertai.

 

Renginio laikas: balandžio 23 d. 11 - 14 val. Renginio vieta: konferencijų salė 5.5

 

Renginio programa. 

 

Dalyvavimas renginyje nemokamas, dalyvių skaičius ribotas. 

Registracija vyksta iki balandžio 20 d.  

 

 

 


Europos verslo ir inovacijų tinklas (angl. Enterprise Europe Network), veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kartu su Advokatų profesine bendrija Judickienė ir partneriai JUREX, š.m. balandžio 24 d. tarptautinės statybų parodos RESTA 2015 metu organizuoja seminarą tema:

 

„Statybos rangos sutartys ir tarptautinis skolų išieškojimas“

 

Seminaro tikslas – supažindinti statybų sektoriaus įmonių atstovus su esminėmis statybos rangos sutarčių sąlygomis, aptarti, kaip tinkamai parengti sutartį su užsienio partneriais, bei pristatyti skolų išieškojimo galimybes.

 

Seminaras skirtas vadovams, vadybininkams ir kitiems įmonių atstovams, sudarinėjantiems įvairias sutartis bei susiduriantiems su skolų išieškojimu iš Lietuvoje ir užsienyje registruotų skolininkų.

 

Renginio programa.

 

Renginio laikas: balandžio 24 d. 10:30 – 14:20 val.  

Renginio vieta: konferencijų salė 5.2

 

Dalyvavimas nemokamas, tačiau išankstinė registracija būtina.

 

Norinčius dalyvauti seminare prašome iki balandžio 20 d. registruotis elektroniniu paštu: rasa.milinaviciute@cci.lt arba tinklalapyje www.cci.lt skiltyje Renginiai.

 

Telefonas pasiteirauti: 8-5 213 5450

 

      


 

Konferencija "Skaitmeninė statyba 2015. Vilnius"

 

Viešoji įstaiga „Skaitmeninė statyba“, vienijanti 13 Lietuvos statybos sektoriuje veikiančių asociacijų, ir Lietuvos statybininkų asociacija rengia tradicinę tarptautinę konferenciją, skirtą skaitmeninės statybos ir statinio informacinio modeliavimo (BIM) metodologijos vystymui Lietuvoje.

 

„Skaitmeninė statyba 2015. Vilnius“ – jau ketvirtoji konferencija, kurioje pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio skaitmeninės statybos vystytojai. Konferencija skirta visiems statybos proceso dalyviams – užsakovams, NT vystytojams ir valdytojams, projektuotojams, statytojams, valdžios atstovams, viešųjų pirkimų organizatoriams bei mokslo ir tyrimų institucijų atstovams.

 

Konferencija „Skaitmeninė statyba 2015. Vilnius“:

·      Lietuvos skaitmeninės statybos strategijos pristatymas.

·      praktikos sklaida konkurencingumo ir efektyvumo didinimui, eksporto skatinimui.

·      Naujos kompetencijos reikalingos skaitmeninei statybai. Kokios jos? Kaip jas ugdyti?

 

Daugiau infomacijos apie renginį čia.

 

Organizatoriai – Viešoji įstaiga „Skaitmeninė statyba“ ir Lietuvos statybininkų asociacija. 

 

Renginio laikas: balandžio 24 d. 9:30 – 17:00 val.  

Renginio vieta: konferencijų salė 5.1

 

   

 


 

Advokatų kontora VARUL kartu ir Lietuvos statybininkų asociacija kviečia dalyvauti tarptautinės satybų ir remonto parodos RESTA 2015 metu vyksiančioje konferencijoje 

 

Interesų balansas rangoje: misija įmanoma? 

 

Renginio programa. 

 

Renginio laikas: balandžio 25 d. 10:00 – 13:40 val.  

Renginio vieta: konferencijų salė 5.3

 

Dalyvavimas konferencijoje RESTA 2015 dalyviams nemokamas. 

Būtina išankstinė registracija į renginį. 

 

Kontaktai pasiteiravimui: vilnius@varul.com, tel. +370 5 2755995 

 

   

 

_____________________________________________________________________________________________________________

 

UAB 3D Creative (stendo Nr. 2.13) kvies susipažinti su 3D spausdinimo galimybėmis ir privalumais. 3D Creative kartu su VGTU organizuojamoje konferencijoje "Išplėskite savo verslą pasinaudodami 3D spausdinimo technologijų privalumais" pristatys profesionalų 3D spausdinimą iš plastiko su Vokietijos kompanijos Voxeljet pramoniniu VX200 spausdintuvu ir taip pat kitus unikalius įrenginius kartu su 3D spausdinimo paslaugomis

 

Renginio laikas: balandžio 22d. 13:00-15:00 val..

Renginio vieta: konferencijų salėjė 5.5.

 

Dalyviai

Ieškoti: