ADVENTUR 2015

2015 01.23 – 01.25

Bilieto kaina

Internetu:

 • paprastas bilietas 4 EUR (13,81 Lt)
 • bilietas su nuolaida 2,5 EUR(8,63 Lt)

Kasose:

 • paprastas bilietas 4 EUR (13,81 Lt)
 • bilietas su nuolaida 2,5 EUR(8,63 Lt)
Pirkti bilietą internetu

Renginio informacija

3-oji tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda

ADVENTUR 2015

Data: sausio 23-25 dienos

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras "Litexpo", 3, 4, 5 ekspozicijų salės

 

PARODOS GIDAS padės nepasimesti tarp gausybės stendų ir renginių. 


 

ADVENTUR - vienintelė  tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio  paroda Lietuvoje, orientuota į turizmo paslaugų ir aktyvios gyvensenos skatinimą. Vienoje vietoje bus galima susipažinti su Lietuvos ir užsienio turizmo ir poilsio galimybėmis, paragauti įvairių pasaulio šalių virtuvės patiekalų, patirti emociją "Noriu keliauti čia ir dabar!".

 

Trijų dienų nuotaikingas mini turas ADVENTUR visus kvies aplankyti dar nepažintus Lietuvos kampelius, egzotines pasaulio šalis, pasiūlys idėjų, kaip keliauti su šeima, bendradarbiais, kaip užsienyje rengti šventes, išmokys atsakingai rinktis, planuoti ir organizuoti savo išvykas, siūlys išmėginti aktyvias pramogas, pristatys didžiausius Lietuvos muzikos festivalius ir kvies įsigyti keliones pigiau. Turizmo verslo atstovai parodos lankytojams yra parengę ne tik daugybę dovanų ir prizų bet ir išskirtines nuolaidas. ATEIK PASIRUOŠĘS ATRASTI!

 

Parodoje ADVENTUR 2015 Jūsų lauks per 200  dalyvių iš 19 pasaulio šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Čekijos, Gruzijos, Indonezijos, Irano, Italijos, JAE, Lenkijos, Portugalijos, Turkijos, Tailando, Tuniso, Norvegijos, Slovakijos, Suomijos, Seišelių salų.

 

Parodos ADVENTUR 2015 akcentas – KELIONES PLANUOK ATSAKINGAI

 
Mokymo įstaigų išvykos ir kelionės su vaikais. Nauja tema, skirta ugdymo įstaigų atstovams ir tėvams, padės kokybiškai, atsakingai pasirinkti, planuoti ir organizuoti keliones ir išvykas vaikams.
 
Lietuvos turizmo informacijos centrai parodoje ADVENTUR 2015 pristatys aktualią dalomąją medžiagą apie kiekvieno regiono ir miesto įdomybes, siūlomas edukacines ir pažintines keliones moksleiviams, žygius, išvykas ir kitas pramogas, kurios yra aktualios Lietuvos ugdymo įstaigų atstovams, planuojantiems keliones su vaikais. 2015-ieji metai Lietuvoje paskelbti Etnografinių regionų metais, tad svarbu, kad parodoje mokytojai ir mokiniai gautų kuo daugiau informacijos, supažindinančios su galimybėmis keliaujant pamatyti ir pažinti etnografinius regionų savitumus, sužinotų kokias ekskursijas, maršrutus ir edukacines keliones siūlo Lietuvos turizmo atstovai. 
 
 
 
Šeimų kelionės. Poilsis su su kūdikiais ir mažaisiais: kaip planuoti, kur keliauti, kokius viešbučius pasirinkti, kokių papildomų atsargumo priemonių imtis, kad atostogos visai šeimai būtų sklandžios ir malonios.
 
Proginės kelionės. Vestuvių ir povestuvinių kelionių organizavimas užsienyje. Romantiškos kelionės ir atostogos dviese. Gimtadienių ir kitų švenčių progų planavimas svetur. Trumpos savaitgalio išvykos.

 

Parodos renginių programoje:

 

Tik kartą metuose parodoje ADVENTUR duris atveria "Stebuklingas parkas", kuriame ir didelių, ir mažų parodos lankytojų laukia įspūdinga renginių programa, linksmieji žaidimai vaikams, fokusininkų ir žonglierių pasirodymai, on-line pramogų erdvė, skaniosios karamelizuotų migdolų riešutų ir lietuviškų natūralių arbatžolių arbatos degustacijos.

 

Nauja tema - KELIONIŲ MUZIKA skirta propaguoti muzikos turizmą Lietuvoje ir pristatyti muzikos festivalių kultūrą dešimčiai tūkstančių muzikos ir kelionių gerbėjų iš Lietuvos, supažindinti juos su kiekvieno festivalio unikalumu, skatinti norą keliauti ir pažinti Lietuvą per muziką.

 

Nauja tema - KELIONIŲ FOTOGRAFIJA, interaktyvi erdvė, kurioje bus pristatoma naujausia filmavimo ir foto technika keliautojams, o  fiksuoti kelionių akimirkas mokys garsūs Lietuvos fotografai.

 

Naujas kelionių projektas-„KELIAUK SU ŽVAIGŽDE“, kurį pristato kelionių organizatorius Rimvydas Širvinskas Makalius.

 

Šeštadienio susitikimų ciklas „KELIONĖS MANO GYVENIMO BŪDAS“, kuriame Linas Zareckas-Choras, Nijolė Oželytė, Livija Gradauskienė ir kiti žinomi Lietuvos žmonės dalinsis savo kelionių istorijomis, įgyta patirtimi, nuotykiais ir asmeniniais atradimais.

 

Susitikimai su išskirtinėmis Lietuvos asmenybėmis, kurių gyvenimą pakeitė kelionės: Mantu Bartusevičiumi pėsčiomis apkeliavusiu visą Lietuvą „Mesk kelią dėl takelio“, Bukauskų šeima, kurių keturmetė dukra Mėta įtraukta į rekordų knygą, kaip jauniausia alpinistė ir daugeliu kitų.

 

Pasaulio tautų mugė, kurioje daugiau nei trisdešimties šalių atstovai sausio 24 dieną parodos lankytojams pasakos apie savo šalių papročius, tradicijas, pristatys šokius, dainas, nacionalinę virtuvę. Pasaulio tautų mugės dalyviai Lietuvą viduržiemy pasieks iš tolimiausių ir saulėtų kraštų – Indijos, Šri Lankos, Tailando, Kolumbijos, Brazilijos.

 

Naujas, analogų neturintis interaktyvus projektas „Nauji atradimai Lietuvoje – keliaukime virtualiai!“

 

Parodos ekspozicija užims 3 temines sales:

 

Trečioji salė „Pažink Lietuvą“. Čia bus pristatomas kultūrinis turizmas - šalies pilys, dvarai, muziejai. Taip pat - kaimo turizmas, kuriame persipynęs aktyvus laisvalaikis, poilsis su šeima, kultūrinis paveldas, verslo renginiai, aktyvus poilsis Lietuvoje – turistiniai, pėsčiųjų žygiai, savaitgalio ar net dienos išvykos, miestų turizmas – Lietuvos turizmo informacijos centrai, miestų turai, ekskursijas rengiančios organizacijos.

 

Ketvirtoji salė „Poilsiauk aktyviai“. Joje bus pristatyti pramogų parkai, sporto klubai, turizmo ir sporto inventorius. Naujos temos: „Kelionių muzika“ ir „Kelionių fotografija“.

 

Penktoji parodų salė „Atrask pasaulį“. Čia prisistatys užsienio šalys ir keliones organizuojančios agentūros. Lietuvos kelionių organizatoriai parodos lankytojams ruošia nuolaidas ir staigmenas. Čia bus galima dairytis ne tik patrauklių scenarijų atostogoms, bet ir galimybių įsigyti kelionę pigiau. 

 

 

 

 

Parodos draugas 

 

Darbo laikas:

 • Sausio 23 d. - 10.00:18.00
 • Sausio 24 d. - 10.00:18.00
 • Sausio 25 d. - 10.00:17.00

KELIAUTOJO PASAS - BILIETAS Į SĖKMINGĄ KELIONĖS MEDŽIOKLĘ

 


Į parodą atkeliaukite su Novaturo Keliautojo pasu rankoje. Patikėkite – tikrai verta! Keliautojo pase rasite  ypatingus, išskirtinius Novaturo pasiūlymus Jūsų atostogoms. Keliautojo pasas parodoje galioja kelionių agentūrų stenduose, pažymėtuose specialiu Keliautojo paso ženkliuku. KELIAUTOJO PASO teiraukitės parodos bilietų kasose. Sėkmės medžiojant nuolaidas!

 

Atsisiųskite KELIAUTOJO PASĄ.

 


 

KELIONIŲ FOTOGRAFIJA

        

Tomo Kaunecko nuotraukos

 

Norėtumėte sužinoti, kaip padaryti gerą kelionių nuotrauką?

 

Žinomi fotografai turi keletą paslapčių, kuriomis rengiasi pasidalinti parodoje “ADVENTUR 2015” su jumis. Taip pat joje geriausios fototechnikos gamintojai ir platintojai žada suteikti puikias nuolaidas tam, kad jūsų ateities kelionės būtų įamžintos kuo kokybiškiau ir profesionaliau.


Apsilankę 4 salėje "Kelionių fotografijos" erdvėje galėsite:

 

 • Nemokamai įsiamžinti ir gauti savo nuotrauką;

 • Įvertinti naujausių „Fujifilm“ fotoaparatų ekspozicija „Touch and try”;

 • Atsispausdinti po 3 nuotraukas „Fujifilm Frontier“ fotolaboratorijos savitarnoje;

 • Dalyvauti sisteminių ir kelioninių fotoaparatų „Olympus“ pristatymuose;

 • Nusifotografuoti mini studijoje prie motociklo. Nuotraukas vėliau bus galima rasti „Facebook“ paskyroje;

 • Įsigyti Valdo Kaupelio albumą „NUOSTABI ŠALIS“ su didele nuolaida ir autoriaus autografu;

 • "Foto bitėse" gauti 5 EUR nuolaidą Jūsų kelionių fotoknygoms ir 20% nuolaidą fotografijos kursams;

 • Įsigyti „FOTO KUPRINES“ prekių su 50 % nuolaida;

 • Dalyvauti bendrovės „PROMAKSA“ fotografijai bei video filmavimui naudojamų naujausių ir geidžiamiausių bepiločių orlaivių „DJI“ modelių „Phantom“ bei „Inspire1“ pristatymuose, "GoPro“ veiksmo kamerų, skirtų Jūsų atostogoms įamžinti, pristatymuose;

 • Išvysti kaip daroma fotografijapaukščio skrydžio. Fotografavimas bepiločiu orlaiviu:

 • Penktadienį - 10.30 val., 5 salė.

 • Šeštadienį - nuo 12 iki 14 val. 4, 5, 3 salės.

 •  

 • Dalyvauti garsių fotografų Tomo Kaunecko ir Vido Kaupelio paskaitose šeštadienį ir sekmadienį ir įgyti vertingų žinių bei patirties.

 

Temos "KELIONIŲ FOTOGRAFIJA" programa


 

 

 

Naujienos

Prenumeruoti parodos naujienlaiškį:

Dalyviai

Ieškoti:

Kontaktai

Telefonai

+370 5 2686831, +370 656 43738

El. paštas

adventur@litexpo.lt, d.saldukiene@litexpo.lt

Adresas

Laisvės pr.5, LT-04215 Vilnius, Lietuva
Informacija
verslui