BALTMEDICA 2015

2015 09.10 – 09.12

Bilieto kaina

Internetu:

  • paprastas bilietas 2,5 EUR

Kasose:

  • paprastas bilietas 2,5 EUR
Pirkti bilietą internetu

Renginio informacija

19-oji  tarptautinė specializuota bendrosios medicinos, odontologijos ir sveikatingumo paroda

BALTMEDICA 2015

Data: 2015 m. rugsėjo 10 – 12 dienomis

 

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

 

Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO jau 19-ąjį kartą rengiamoje didžiausioje Baltijos šalyse tarptautinėje parodoje BALTMEDICA 2015 bus demonstruojamos medicinos ir laboratorijų, odontologijos, optikos ir farmacijos naujovės, vyks aktualūs šių tematikų renginiai. Kartu daug dėmesio bus skiriama įvairiems sveikatos stiprinimo, geros emocinės savijautos, saugios aplinkos kūrimo būdams, sveikam gyvenimo būdui propaguoti. Vyks nemokamos konsultacijos.

 

Tradiciškai didžiausia bus odontologijos bendrovių ekspozicija. Čia bus galima susipažinti ne tik su produktais ir įranga, tačiau ir su odontologijos paslaugomis bei jų teikėjais. Bus surengta ir odontologų konferencija. Kitą ekspozicijų dalį sudarys medicinos naujienos: įvairios medžiagos, priemonės ir įranga medicinos įstaigoms ir laboratorijoms, farmacijos produktai, reabilitacijai ir diagnostikai skirta įranga, ligoninių baldai, sterilizavimo, dezinfekcijos, vienkartinio naudojimo bei asmens sveikatos priežiūros priemonės ir kt.

 

 Organizatoriai: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

                           LR Sveikatos apsaugos ministerija

 

Partneriai:        VU ligoninės Žalgirio klinika

                                     

Parodos darbo laikas

Rugsėjo 10 - 11 d. 10.00-18.00 val.; Rugsėjo 12 d. 10.00-16.00

 

 

*Organizatoriai pasilieka teisę keisti parodos darbo laiką.

 

PARODOJE PRISTATOMOS NAUJIENOS

Įmonė MB „EUROMEDIKA"- pristato įvairius sveikatos savikontrolės testus, skirtus naudojimui namuose.  Mes esame oficialūs atstovas Baltijos šalyse tokių prancūzų gamintojų, kaip VEDA.LAB ir DectraPharm, kurie yra vieni iš pirmaujančių greitos diagnostikos testų gamintojų srityse.

Pasitikrinti savo ir savo artimųjų sveikata dabar galima tiesiog namuose įsigiję ekspres testus, kuriais galima pasitikrinti skrandį, skydliaukę, šlapimo pūslę, prostatą ir dar daugiau.

Testo rezultatai daug greitesni nei tradiciniai laboratoriniai tyrimai, juos lengva naudoti ir  tikslius rezultatus galima gauti per 5 - 15 minučių. Nereikia specialių įgūdžių ir papildomos įrangos. Kiekvienas testo rinkinys turi viską, kad patys jį atliktumėte.

Greitos diagnostikos sveikatos testai - tai novatoriški medicinos tyrimai, kurie atitinka šiandienos sveikatos priežiūros specialistų poreikius ir įgijo medikų pasitikėjimą daugelyje šalių ir šiuos srities sveikatos priežiūros specialistų yra naudojami daugiau kaip 10 metų.

Taip pat pristatome revoliucinis narkotinių medžiagų aptikimo testus aplinkoje/paviršiuje/medžiagose.  Bendras narkotinių medžiagų aptikimo testas suteikia galimybę aptikti net 21 narkotinius medžiagas, tokius kaip: rudas heroinas, amfetaminai, ekstazė ir naujos kartos narkotikai, kurie parduodami kaip vonios druska, augalinis maistas arba pažangūs chemikalai. Tiria medžiagas ir pėdsakus ant bet kokių įtariamų paviršių. Marihuanos/Hašišo medžiagų aptikimo testo atlikimui tereikia paimti mėginį antgalio pagalba arba stipriai paspausti tabletę ir įsukti antgalį.  Melsvai violetinės spalvos atsiradimas byloja apie Marihuanos/Hašišo aptikimą.  

Testų atlikimui nereikia šlapimo ar plaukų mėginių, nėra kontakto su žmogumi. Patentuotos technologijos korpusas kartu su pažangiomis chemijos medžiagomis suteikia patikimą ir tikslų rezultatą, pritaikytas naudojimui ne tik specialiuose įstaigose, bet ir atlikimui namuose

 

UAB“BAUER INT“ vokiečių įmonė 21 metus dirbanti Lietuvoje. Pristato gaminius: natūralios vilnos patalynę, ortopedinius natūralaus latekso čiužinius ir lovos sistemas,  nerūdijančio plieno virtuvinius indus, lėtaeiges sulčiaspaudes, vidaus ir lauko grilius, naujos kartos lygintuvus, masažinius krėslus.

www.bauer.lt

 

LITDENT pristato

 

UAB RINGITAS

 

 

I.P.S. MEDICAL, Italija

Įmonė I.P.S. MEDICAL yra  1977 m. įkurto istorinio Pierotti šeimos verslo tradicijų tęsėja.

Įmonė gamina veterinarinius rentgeno aparatus ir monobloko generatorius, skirtus pramoniniam ir medicininiam naudojimui ir yra programos OEM partneris.

Dalyvavimas mugėje yra skirtas pristatyti medicininius generatorius ir plėsti pardavimų tinklą ne tik Italijoje, bet ir tarptautinėje rinkoje.

Savo stende pristatysime įmonę „l'acn L'Accessorio Nuvleare“, su kuria bendradarbiaujame jau daugelį metų. Ši įmonė specializuojasi branduolinėje medicinoje.

„l’acn L’Accessorio Nucleare“ buvo įkurta 1975 m. kaip mokslo tyrimų įrangos ir branduolinės medicinos platintoja.

9 dešimtmetyje  ši įmonė pradėjo gamintį programinę įrangą, skirtą kaulų desitometrijai atlikti ir tapo viena iš pirmaujančių įmonių šioje sirtyje.

 

UAB „NEROLIS“ parodos metu, Lietuvoje pirmą kartą  pristatys originalius Jungtinių Amerikos Valstijų bendrovės „Greenleaf“ ir Vokietijos Federacinės Respublikos bendrovės Vogel Frei“ sausus kvapus, kvapias žvakes (pagamintas iš natūralių aliejų), eterinius aliejus, difuzorius ir aliejus jiems, ir dar daug kitų kvapams skleisti tinkamų aksesuarų.

Bendrovės „NEROLIS‘ pristatomi sausi kvapai ir kita atstovaujamų bendrovių produkcija - NAUJIENA LIETUVOJE!!!  Paroda-puiki proga ne tik susipažinti su šia, Lietuvoje dar nematyta,  produkcija, bet ir įsigyti stilingų, plačios paskirties ir aukštos kokybės, naudingų buityje ir darbe, Amerikoje ir Vakarų Europoje žinomų bendrovių gaminių.“

 

BALTKOMEDA UAB pristatys naujus  SPLAT gamintojo gaminius

 

         

 

                                                  

Dentsply Detrey, Vokietija

                    

Parodos metu bus pristatomas naujasis kompozitas CeramX Universal su SphereTec technologija. Puiki, lengvai pasiekiama estetika, idealios modeliavimo savybės, jokių oro burbulų, neįtikėtinai greitas ir puikus kompozito poliravimas. Visa tai - naujasis CeramX Universal.

Parodos metu gydytojai galės išbandyti patį kompozitą ir susipažinti su visomis kompozito savybėmis.

X-smart IQ pristatymas – naujasis Dentsply Maillefer endodontinis motoras.

                               

UAB „Interlux”

Kompanija Interlux pristato neseniai startavusią el. parduotuvę www.Hifamed.lt, kurioje aukštos kokybės higienai, farmacijai ir medicinai skirtų prekių ras tiek savo sveikatą puoselėjantys bet kurios šeimos nariai, tiek ir patys šeimos gydytojai. www.hifamed.lt siūlo greitai ir patogiai įsigyti profesionaliai atrinktų greitųjų testų, skirtų sužinoti diagnozę namuose bei pirmosios pagalbos krepšelio reikmenų. Čia taip pat itin platus šeimos planavimui reikalingų priemonių pasirinkimas. Hifamed.lt  turi viliojančių pasiūlymų ieškančioms kokybiškos kosmetikos, maisto papildų ar gerų sveikatinimo produktų vaikams. Šeimos gydytojai naujojoje el. parduotuvėje gali įsigyti itin aukštos kokybės stetofonendoskopų, kraujospūdžio matuoklių ir daugelį kitų būtinųjų medicinos prekių. www.hifamed.lt: Jūsų šeimos sveikatai!

Jau trečią veiklos dešimtmetį skaičiuojanti, aukščiausios kokybės medicinos ir mokslo technologijomis prekiaujanti kompanija Interlux taip pat pristato šeimos gydytojų kabinetams reikalingų medicinos priemonių Katalogą 2015m. – tik aukščiausios kokybės, sertifikuoti produktai ir priemonės sklandžiam šeimos medicinos centro darbui užtikrinti.

 

GUDRAGALVIS parodoje pristatys multisensorikos, reabilitacijos, sveikatinimo įrangą. Bus galima apžiūrėti ir išbandyti įvairius masažinius kamuoliukus, rankų treniruoklius, nepakeičiamą atsipalaidavimo priemonę – kinetinį smėlį. Bus pristatomos žmogaus kūno pažinimo priemonės vaikams: skeletai, torsai, kūno dalių modeliai, žandikaulio, dantų sąkandžio modeliai.

 

UAB "Denpro" Baltmedica 2015 parodoje pristatys tokias naujienas:

vhf N4 Impression - itin kompaktiškos frezavimo staklės, tinkančios tiek odontologijos kabinetui, tiek laboratorijai. Jomis galėsite frezuoti pavienius vainikėlius ir tiltus iki 3 vienetų iš stiklo keramikos, nanokompozito blokelių ir suprotezuoti pacientą per vieną apsilankymą!

Naujasis trečiosios kartos  3Shape TRIOS 3 - dar patogesnis skaitmeninių atspaudų išėmimas. Tai yra "trys-viename" įrenginys: spalvotas intraoralinis skeneris, galimybė iškart tiksliai nustatyti dantų spalvas bei daryti ypač aukštos raiškos intraoralines nuotraukas.

Atnaujintas 3Shape laboratorinių skenerių asortimentas: ypač spartūs ir tikslūs D1000 ir D2000 su galimybe skenuoti du modelius vienu metu bei kiti patobulinti skeneriai kiekvienos dantų technikų laboratorijos poreikiams.

Naujiena Lietuvoje! Duotron keramikos degimo krosnelė su integruota vakuumo pompa. 900 skirtingų programų, maksimali 1200°C temperatūra ir itin kompaktiškas korpusas.

Profesionalioms dantų technikų laboratorijoms skirtos 5 ašių frezavimo staklės Arum 5X150. Jomis galėsite frezuoti visus rinkoje esančius produktus! Ypač didelis tikslumas ir praktiškai neribotos galimybės: šlapias ir sausas frezavimas iš cirkonio, titano, Co-Cr, nanokompozito, galimybė naudoti visų populiariausių implantinių sistemų individualių atramų ruošinius.

 

UAB LIMETA

ProPulse G5 elektroninė ausų plovimo sistema - elektroninė ausies plovimo sistema ProPulse G5  palengvinanti sieros ir kitų svetimkūnių pašalinimą iš ausies landos. Naudojama teisingam išorinio otito gydymui, išoriniam ausies landos ir ausies būgnelio ištyrimui.

 

seca  - "Limeta"  pristatys pirmąjį tokį Baltijos šalyse, mediciniškai patvirtintą kūno masės analizatorių.

 

AMBUJET - nešiojamas kompaktiškas siurbimo prietaisas.

Patvarus, lengvas, stabilus, kompaktiškas, praktiškas. Tik vienas žodis  - AMBUJET.

Pažangiausias pasaulyje. Vienintelis siurbimo prietaisas turintis vientisą nesuardomą polietileno dangą, kuri apsaugo prietaisą ir indą nuo sutrenkimų ir smūgių.

Tai pasaulyje lengviausias įrenginys - tik 2,65 kg, labai kompaktiškas ir stabilus dėl jo ypatingos geometrinės konstrukcijos.

AMBUJET vienintelis siurbimo prietaisas turintis sertifikuotą 20G fiksavimo sistemą, kurios dėka juo labai lengva naudotis.

Greitai pakeičiama baterija, jokios erzinančios jungties tarp indo ir siurbimo prietaiso, todėl konteinerį galima įmontuoti greitai ir paprastai. Mažiau komponentų ir taisymo išlaidų.  Gamintojas Spencer Italia Srl

 

MP Dental UAB

         

Parodoje pristatysime:

BTI Biotechnologijų instituto technologiją - ENDORET® PRGF.

ENDORET® PRGF - TAI BIOMEDICINOS TECHNOLOGIJA, KURIOS TIKSLAS NAUDOJANT AUTOLOGINIUS BALTYMUS SKATINTI AUDINIŲ REGENERACIJĄ. DĖL SAVO SUDĖTYJE ESANČIŲ AUGIMO FAKTORIŲ, KURIŲ KONCENTRACIJA ČIA YRA DIDESNĖ NEI KRAUJYJE, NAUDOJANT ENDORET® ŽYMIAI PADIDĖJA SĖKMINGAI ATLIKTŲ IMPLANTACIJŲ DAŽNUMAS.

Endoret®, naudojamas alveolės gydymui po danties rovimo, sumažina uždegimą ir skausmą, pagreitina minkštųjų audinių epitelizaciją ir skatina kaulinio audinio regeneraciją.
Kuomet po danties rovimo į jo vietą alveolėje to paties vizito metu įstatomas implantas, implanto prigijimo tikimybė naudojant Endoret® vertinama 98%. Toks gydymas yra saugus, efektyvus, o rezultatai lengvai prognozuojami.
ENDORET® pagerina audinių regeneracijos procesus, o jo universalumas reiškia, kad ENDORET® gali būti naudojamas atliekant įvairias chirurgines procedūras.
ENDORET® technologija yra naudojama daugelyje medicinos sričių: odontologijoje, chirurgijoje, traumatologijoje, oftamologijoje, dermatologijoje, plastikos chirurgijoje.

 

 

UAB ORINETA

Naujiena! Bema cosmetici – Itališka kosmetika natūraliai odos apsaugai.

100% natūralūs ingredientai iš augalų ekstraktų

Nesibaigianti kūryba ir naujovių paieškos nuo 1968 m.

Pagarba mus supančiai aplinkai.

 

 

„Fusion Mesotherapy“ - tai modernios technologijos mezoterapijos procedūroms. Elektroporacijos/beadatinės mezoterapijos metodas leidžia atlikti itin saugias ir efektyvias procedūras be jokio odos pažeidimo ir skausmo. Procedūros taikomos įvairioms indikacijoms – prevencijai prieš odos senėjimą, esančių raukšlių kerekcijai, akių kontūro srities estetinėms problemoms spręsti, taip pat prieš odos pigmentacijos sitrikimus, esant randams, spuogams, odos suglebimui ir kt. Taip pat gali būti atliekamos procedūros prieš plaukų slinkimą, androgeninę alopeciją, strijas, celiulitą.

„Cos-medico M3“ įranga sveikatingumo ir grožio centrams. „M3“ rinkinyje yra aštuonios funkcijos: radijo  dažniai odos patempimo procedūroms, beadatinė mezoterapija, oksibrazija purškiamo deguonies programa, deimantinė mikrodermabrazija, valomoji ultragarsinė kavitacija, sonoforezė, ultragarsinė lipokavitacija riebalų skaidymui, dermomasažinis vakuumas. Kartu su „M3“ įrenginiu naudojama SKINIC programinė įranga.

Oficialus atstovas Lietuvoje ir Latvijoje – UAB AESTHETA, Ateities g. 21, Vilnius, tel. 860802666 ir 867014455, el.p. info@aestheta.lt, www.aestheta.lt

Kviečiame apsilankyti mūsų stende nr. 5.A18

 

UAB "2ME"

Parodos metu pristatysime naujausią Australų "Centaur  Software" Verslo valdymo sistemos "Dental 4 windows", skirtos  odontologijos klinikoms, programos 12 ir i3 versijas, kuriose įeina:

• Specialiai odontologams sukurti 3D dantų grafikai

• Pristatysime geriausią pasaulyje 3D Kaukolės skeleto ir dantų struktūros grafinį maketą.

• EChat - pagalbinis patogus įrankis, skirtas registratūros ir gydytojų kabinetų greitesniam bendravimui.

Taip pat pristatysime MEDiVision įmonės atstovaujamą programinę įrangą, kuri gali būti atskira arba integruojama kartu su odontologijos verslo valdymo sistema - "Dental 4 Windows"

• CiC Pro 2014 (xPlain)                                      

•  PiC Pro   (xPlain Tv)

Šios grafinės priemonės skirtos pacientų konsultacijoms ir registratūrai, palengvins gydytojams darbą, bei padės patiems klientams geriau suprasti savo dantų būklę ir gydymo galimybes.

Dirbdami su pasaulyje pirmaujančiomis IT technologijomis, jūs ne tik dirbate efektyviau, bet ir gerinate klinikos įvaizdį.

 

Įmonė Nobel Biocare parodoje Baltmedica 2015 pristatys naujus krūminių dantų atstatymo sprendimus - NobelActive WP ir NobelParallel Connical Connection dantų implantus, pilno kontūro/pilnos anatomijos NobelProcera FCZ ir ASC cirkonio atramas, universalią titano bazę, siauras gijimo galvutes dantenų plastikai, plastikines PEEK gijimo galvutes, "OpenAccess" - NobelProcera produktų užsakymą per 3Shape skanerius.

 

Odontologijos klinika „Neodenta“

Beveik 20 metų veikiančioje implantologijos ir estetinės odontologijos klinikoje „Neodenta“ 2013 metais duris atvėrė viena moderniausių dantų technikų laboratorijų – „NeodentaLab“

Laboratorijoje gaminami odontologijai, ortodontijai ir implantologijai skirti dantų protezai - nuo paprastų metalo keramikos vainikėlių iki itin sudėtingų CAD/CAM technologija gaminamų protezų. Gaminiai skirti patenkinti ne tik klinikos „Neodenta“ poreikiams, taip pat bendradarbiaujame su kitomis odontologijos klinikomis.

„NeodentaLab“ laboratorijoje protezai gaminami šiuolaikiška, modernia technika iš garsiausių Europos bei Amerikos gamintojų: Ivoclar Vivadent, Bredent, Vartex, Amann Girrbach, Wassermann, Kavo, Dreve, Zhermack, Nabertherm, Renfert, Dentaurum.

Parodoje „BALTMEDICA 2015“ bus pristatomi naujausi šios laboratorijos gaminiai, dantų technikai dalinsis informacija apie laboratorijos vykdomą veiklą, teikiamas paslaugas bei galimybę bendradarbiauti.

 

"Dirbk Stilingai" yra tiesioginiai atstovai amerikiečių firmų „Cherokee“, „Dickies“ ir „Heartsoul“. Užsiimame medicininių rūbų didmenine bei mažmenine prekyba Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Įmonė gali pasiūlyti platų prekių asortimentą. "Dirbk Stilingai" galite įsigyti medicininių pižamų vyrams ir moterims, pižamų būsimoms mamytėms, palaidinių, kelnių, suknelių, chalatų, avalynės, medicininių aksesuarų. Asortimente galima rasti visų reikiamų dydžių medicininės aprangos. Drabužiai pasižymi savo kokybe bei spalvų įvairove.

Naujiena: Antibakterine apranga. Įausti siūlai su sidabro jonais, užtikrina apsaugą nuo bakterijų.

 

ISOMED, Italija

Isomed yra jauna ir dinamiška kompanija, įkurta siekiant gaminti ir prekiauti titano implantais ir aukštųjų technologijų odontologijos reikmenimis. Nuolatiniai tyrimai, atsidavimas darbui ir ilgalaikė patirtis implantologijos srityje, leido pasiekti aukščiausius kokybės standartus. Didžiulė skirtingų rūšių implantų pasiūla suteikia mūsų specialistams galimybę sėkmingai rasti sprendimą kiekvienoje situacijoje.

Pagrindinis mūsų organizacijos tikslas yra nuolatinis specialistų turimų žinių atnaujinimas ir profesinis tobulėjimas, organizuojant  įvairius kursus nuo implantologijos ir skubios medicinos pagalbos pagrindų iki pažangios chirurgijos kursų,  bendradarbiaujant su Niujorko universitetu (New York University).

Esame tikri, jog mūsų efektyvumas ir profesionalumas leido ir leis ISOMED užimti prestižinę vietą tarp pirmaujančių kompanijų implantologijos srityje.

 

Įmonė „Alech Ltd.“ bendradarbiaujant kartu su  „CS electronics“ sukūrė naują, profesionalų, belaidį skambutį „Alech 01“, skirtą senyvo amžiaus žmonių bei žmonių su judėjimo negalia globos ir slaugos įstaigoms.

Belaidė slaugytojų iškvietimo sistema „Alech01“ leidžia paspaudus mygtuką, siųsti iškvietimo signalą į vieną ar daugiau skirtingų fiksuotų ar nešiojamų (riešo imtuvas, valdymo programinė įranga ir t.t.) imtuvų. Imtuvai gali parodyti raidinę skaitmeninę informaciją, pavyzdžiui, kambario numerį, skyriaus pavadinimą ir t.t.

Ši sistema yra įdiegiama iš karto, be papildomų laidų ar įdiegimo darbų. Belaidžio skambučio baterijos talpa yra apie 40 000 ciklų, todėl galime jus užtikrinti, kad baterija tarnaus apie 5 ar daugiau metų.

Įsigijus pradinę sistemos įrangą, vėliau ją galima papildyti ir pritaikyti savo poreikiams. Be standartinio belaidžio skambučio, skirto tik iškvietimui, taip pat turime kitas belaidžio skambučio versijas su skirtingomis funkcijomis, tokiomis kaip iškvietimo siuntimas trims skirtingiems gavėjams, galimybė patikrinti priimtus skambučius ir pan. Taip pat turime belaidžio skambučio modelį su laidu, skirtą naudotis vonioje ir signalinius durų įtaisus.

Įdiegę programą „Evolution“, iškvietimo skambučius galite matyti savo kompiuteryje, plančetėje, išmaniajame telefone ar laikrodyje.

Privalumai:

  • paprastas ir greitas sistemos įdiegimas;
  • antrą kartą nemokamas modulinis programavimas ir įdiegimas;
  • nereikia papildomų įdiegimo darbų;
  • veikia apie 100 m. atstumu. Su specialiu signalų retransliatoriumi galima pratęsti veikimo nuotolį.

Profesionali ir unikali belaidė slaugytojų iškvietimo sistema „Alech01“ sulaukė didžiulio pasisekimo Italijos rinkoje, todėl manome, kad tokio pat susidomėjimo galime sulaukti ir Baltijos šalyse. Dalyvavimas „Baltmedica“ mugėje mums yra didelis išbandymas, kurį įveikę galėsime pristatyti šį produktą ir kitose tarptautinėse mugėse.

 

Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai (Camera di Commercio Italo-Lituana) yra ne pelno siekianti organizacija. Italijos užsienio ir ekonomikos ministerijų, Italijos prekybos rūmų sąjungos leidimu bei LR ambasados Italijoje pritarimu, 2011 metais ši institucija gavo oficialų Italijos Respublikos vyriausybės leidimą atstovauti dvišaliams Italijos ir Lietuvos verslo interesams.
Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai padeda rasti tinkamą verslo partnerį, organizuoja Lietuvos ekonomikos konferencijas Italijoje, BtoB susitikimus, verslo misijas, padeda įmonėms pristatyti savo produkciją užsienyje bei teikia įvairaus tipo finansines ir teisines konsultacijas.

 

 

Naujienos

Prenumeruoti parodos naujienlaiškį:

Dalyviai

Kategorijos:
Rodyti visus
Analizė, chemikalai, biochemikalai Anestezija, gaivinimas, infuzioterapija, intensyvioji slauga Asmens sveikatos priežiūros priemonės Audiometrija/ doplerio ultrasonagrafija/spirometrija Automatiniai dozatoriai, kiti stimuliatoriai, implantai, laikinieji širdies ir plaučių pakaitai Chirurgija Dantų techniko laboratorijos įranga Diagnostika. Kompiuterinė tomografija Diagnostikos įranga Duomenų sistemos EEG elektroencefalografai Elektrokardiografai EMG elektromiografijos įranga Endoskopinė diagnostika ir terapija Farmacijos produktai: vaistai, infuziniai tirpalai, odos ir dantų priežiūros priemonės Gamybos procesai optikoje Gyvybinių funkcijų matavimas, stebėjimas, užrašai Greitoji pagalba Hemodializės ir hemoperfuzijos įranga Įauginami defibriliatoriai ir kardioverteriai Ilgalaikio registravimo EKG Įranga ir baldai specialiesiems ligoninių skyriams Kita Laboratorijų įranga ir priemonės Laboratorijų kambario įranga, baldai Laboratorijų statyba Ligoninių baldai, įranga Ligoninių priemonės Mechaniniai komponentai:akinių rėmeliai, mikroskopai, mikrotomai, kt. Metalo, plastiko, stilko, keramikos dantų gamybos komponentai, plombavimo komponentai Mikrochirurgija Neinvazinis/invazinis kraujospūdžio matavimas Nervų ir raumenų elektrostimuliavimo įrenginiai Odontologija Odontologijos įranga, aparatai, staklės Odontologijos rentgenas ir priedai Oftalmologija Oksimetrai, lovų monitoriai Optiniai komponentai: filtrai, lęšiai, akių dalys, prizmės, kt. Organų stimuliavimas, pakeitimas, įauginami kardiostimuliatoriai, kiti įrenginiai Ortodontija Ortopedija: protezai, ortodontiniai įrenginiai, suspaudimo terapija, palaikomieji bintai, kt. Priemonės neįgaliesiems Reabilitacija: įranga, fizioterapija, ergoterapija, masažai Skaidulinė optika Sterilizavimas, dezinfekcija, vandens valymas Sveikata visiems: gydymo paslaugos Sveikatos priežiūros įstaigos: reabilitacija, sanatorijos, visuom. sveikatos priežiūros įstaigos Šviesos šaltiniai Tvarsčiai ir pleistrai Vienkartinio naudojimo priemonės
Ieškoti:

Kontaktai

Telefonai

+370 5 268 68 29, +370 615 63581

El. paštas

s.skaceviciene@litexpo.lt, s.skaceviciene@litexpo.lt

Adresas

Laisvės pr. 5, Vilnius
Informacija
verslui