MOKYKLA 2015

2015 11.06 – 11.07

Bilieto kaina

Internetu:

 • Paprastas bilietas 4 EUR
 • Bilietas su nuolaida 3,5 EUR

Kasose:

 • Paprastas bilietas 4 EUR
 • Bilietas su nuolaida 3,5 EUR
Pirkti bilietą internetu

Renginio informacija

5-oji mokyklų įrangos, mokymo priemonių ir technologijų paroda MOKYKLA 2015

 

Parodos data: 2015 m. lapkričio 6 - 7 d.

 

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, (Laisvės pr. 5, Vilnius)

 

Parodos darbo laikas: 

Penktadienis, lapkričio 6 d. 10:00 – 18:00 val.

Šeštadienis, lapkričio 7 d.  10:00 – 18:00 val. 

 

Bilietų kainos: 

Vienkartinis bilietas – 4 EUR. 

Vienkartinis bilietas studentams, moksleiviams, senjorams (pateikus pažymėjimą) – 3,5 EUR. 

 

Vaikai iki 7 metų parodą lanko nemokamai. 

 

Bilietus platina 

 


 

Paroda MOKYKLA — pagrindinis metuose renginys, skirtas visai Lietuvos švietime dalyvaujančiai ir jį kuriančiai bendruomenei. Tai metų įvykis, kuriame susitinka, mokosi ir gerąja patirtimi dalinasi valstybinių švietimo centrų, mokyklų vadovai ir verslo įmonės, mokytojai ir mokiniai, mokinių tėvai ir nevyriausybinių organizacijų atstovai.

 

Šiais metais parodoje dalyvaus daugiau nei 100 įmonių ir švietimo įstaigų iš Lietuvos, Didžiosios Britanijos, Estijos ir Prancūzijos.

 

Parodoje bus pristatomos mokymo naujovės, demonstruojamos alternatyvios ir tradicinės ugdymo metodikos ir ugdymo priemonės, mokyklų įranga, pristatomi nauji ugdymo projektai.  

 

Paroda - tai puiki vieta pamatyti, patirti, pabandyti ir pasisemti įkvėpimo.

 

Registracija į parodos renginius jau prasidėjo! 

Bendras renginių tinkelis čia.  

 

Parodos planas

 

 

RENGINIAI SALĖSE:

 

Prestižo erdvė

Konferencijų salė 5.1

Konferencijų salė 5.2

Konferencijų salė 5.3 

Konferencijų salė 5.5

Konferencijų salės 3.1

Konferencijų salė 3.2 

Renginių scena 

 

RENGINIAI DALYVIŲ STENDUOSE: 

 

,,Baltų lankų vadovėliai" stendo nr.4.30  renginių programa 

Leidykla ,,ŠVIESA" stendo nr. 4.36  renginių programa

Leidyka ,,TEV" stendo nr. 4.30 renginių programa 

,,Vikingų kaimas" stendo nr. 4.29 renginių programa

Šiuolaikinės mokymo(-si) aplinkos stendo nr. 4.08 renginių programa 

_______________________________________________________________________________________________________

 

NAUJA PARODOJE:

 

Parodos trukmė – 2 dienos.

 

Paroda užims dvi LITEXPO parodų sales. Dalyvių stendai įsikurs 4-oje salėje, o Atradimų laboratorijos, kurios atspindės vieną iš pagrindinių šių metų parodos akcentų — STEAM (angl. Science, Technology, Engineering, Arts, Mathematics) ugdymą —, įsikurs 3-ioje salėje.

 

Atradimų laboratorijos – erdvė, kurioje moksleiviai kartu su savo mokytojais dalyvaus praktinėse veiklose, leisiančiose suprasti jungtis tarp gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos, jų praktinį pritaikomumą, reikšmę kasdieniam gyvenimui bei mūsų istorijos pažinimui.

 

Parodoje vyks konferencijos, forumai, susitikimai, diskusijos ir debatai, interaktyvūs edukaciniai užsiėmimai, kūrybinės dirbtuvės mokytojams ir mokiniams.

 

Parodoje pirmąkart svečiuosis Estijos mokslo centro AHHAA atstovai, kurie lankytojus pakvies į išskirtinius mokslo teatro pasirodymus 3 salės fojė renginių scenoje.

 

Britų ambasada bei oficialus Amazing interactives LTD atstovas Baltijos šalims – UAB „Biznio mašinų kompanija“ pirmą kartą parodos MOKYKLA  istorijoje stende nr. 4.11 demonstruos interaktyvių 3D objektų klasę. 3D klasėje pamokas ves bei naudojimo patirtimi dalinsis VŠĮ „Saulės privačios gimnazijos“ mokytojai. 

3D pamokas lapkričio 6 d. 11:00-11:30 val. bei 13:00-13:30 val. ves biologijos mokytoja ekspertė Inga Viltrakienė ir chemijos mokytojas metodininkas Romanas Voronovič.

 

Šiuolaikinės mokymo(-si) aplinkos stende (nr. 4.08) susivienijusios bendrovės – „Teo“, TAMO grupė ir „Microsoft Lietuva“ – pristatys jau realiai Lietuvoje veikiantį inovatyvios klasės modelį. Ir svarbiausia – mokyklos galės dalyvauti konkurse ir laimėti tokią klasę! Daugiau informacijos

Parodos metu stende nuolat vyks pamokos, kuriose bus galima išbandyti visas siūlomas mokymo priemones ir techniką. Patyrę mokytojai pasidalins savo patirtimi ir metodais, kaip su išmaniosiomis technologijomis galima pasiekti geresnių mokymosi rezultatų.

 

4 salėje lankytojų lauks UNO Parks zona.

"Labas! Didžiausias Baltyjos šalyse nuotykių parkų tinklas Tau paruošė įdomių rungčių, kurias įveikęs galėsi daugiau kaip 20 metrų skrieti ZIP'u! Ateik į UNO Parks zoną, smagius ir saugius įspūdžius garantuojam :)"

 

Didelis dėmesys parodoje bus skiriamas mokytojo profesijos prestižo temai. Prestižo erdvėje (4 salė) vyks diskusijos, įvairaus pobūdžio konsultacijos besirenkantiems ar pasirinkusiems mokytojo profesiją.

 

Parodoje taip pat bus plėtojamos pilietiškumo, neformaliojo ugdymo temos, akcentuojama kūrybiškumo stiprinimo mokykloje svarba. Parodoje Z kartos atstovai pristatys savo asmenines istorijas, nagrinėsime kartos santykį su tėvais bei mokytojais, bendradarbiavimo galimybę. 

 

Parodos šūkis - MOKYKLA BE SIENŲ

 

Praėjusiais metais pirmą kartą sukurta Mokyklos be sienų koncepcija buvo sėkminga ir pasiteisino. Mokykla be sienų simbolizuoja mokyklą, kurioje svarbus kiekvienas bendruomenės narys, jo kūrybiškumas, nuomonė ir iniciatyvos. Tai mokykla, kurioje kiekvienas turi teisę būti savimi ir veikti tai, kas jam ar jai labiausiai patinka.

 

Mokymasis tokioje mokykloje neapsiriboja pamokų laiku ar mokyklos pastatu – šis procesas išsiplečia ir už mokyklos ribų – mieste, gamtoje, namuose, kelionėse, šeimoje, draugų rate, internete ir kitose medijose.

 

Čia mokomasi ieškant, atrandant, išrandant, bendraujant ir kuriant.  Tokioje Mokykloje auga laisva ir visapusiškai brandi asmenybė.

 

_____________________________________________________________________________________________________

Parodos MOKYKLA globėja LR Prezidentė J.E. Dalia Grybauskaitė

 

 


 

 

  

 

+370 5 268 68 25
mokykla@litexpo.lt

Atradimų laboratorijos (3 salė)

3-ioje salėje pirmą kartą veiks Atradimų laboratorijos, kurios atspindės vieną iš pagrindinių šių metų parodos akcentų — STEAM (angl. Science, Technology, Engineering, Arts, Mathematics) ugdymą.

 

Atradimų laboratorijos – erdvė, kurioje moksleiviai kartu su savo mokytojais dalyvaus praktinėse veiklose, leisiančiomis suprasti jungtis tarp gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos, jų praktinį pritaikomumą, reikšmę kasdieniam gyvenimui bei mūsų istorijos pažinimui.

 

Atradimų laboratorijas sudarys 9 laboratorijos. Lapkričio 6 d. ir lapkričio 7 d. kiekvienoje laboratorijoje bus organizuojama po 3 veiklas per dieną.  

 

Penktadienį (lapkričio 6 d.) veiks šios laboratorijos:

 

 • Aviamodelių laboratorija. Pristato: Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras
 • Istorijos ir meno laboratorija. Pristato: Alytaus kraštotyros muziejus, Rokiškio krašto muziejus, Trakų istorijos muziejus, Mažosios Lietuvos istorijos muziejus, Zanavykų muziejus, Lazdijų krašto muziejus, Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus
 • Naujų gaminių laboratorija. Pristato: Vilniaus Gedimino technikos universitetas
 • Kelionių laboratorija. Pristato: Lietuvos Etnokosmologijos muziejus, Klaipėdos laikrodžių muziejus, Panevėžio kraštotyros muziejus, Palangos gintaro muziejus, Lietuvos jūrų muziejus
 • Optikos laboratorija. Pristato: Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos ir Kauno jėzuitų gimnazijos mokytojai
 • Gamtos ir namų laboratorija. Pristato: Energetikos ir technikos muziejus, Molėtų krašto muziejus, Palangos gintaro muziejus, Kretingos muziejus
 • Robotikos technologijų laboratorija. Pristato: Vilniaus Gedimino technikos universitetas
 • Mechatronikos laboratorija. Pristato: Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus
 • Estijos mokslo centro AHHAA laboratorija. Pristato: Estijos mokslo centras AHHAA

 

Šeštadienį (lapkričio 7 d.) veiks šios laboratorijos:

 

 • Ląstelių laboratorija. Pristato: Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras
 • Istorijos ir meno laboratorija. Pristato: Nacionalinė dailės galerija, Maironio lietuvių literatūros muziejus, LDM Meno pažinimo centras, Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus
 • Virtualių orlaivių laboratorijaPristato: Vilniaus Gedimino technikos universitetas
 • Kelionių laboratorija. Pristato: Kauno miesto muziejus, A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus filialas Arklio muziejus, Lietuvos jūrų muziejus
 • Optikos laboratorija. Pristato: Vilniaus inžinerijos licėjus
 • Gamtos ir namų laboratorija. Pristato: A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus filialas Arklio muziejus, Lietuvos jūrų muziejus, Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus
 • Statybos inžinerijos laboratorija. Pristato: Vilniaus Gedimino technikos universitetas
 • Medijų laboratorijaPristato: Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus
 • Estijos mokslo centro AHHAA laboratorija. Pristato: Estijos mokslo centras AHHAA

 

Daugiau informacijos apie veiklas laboratorijose ir registraciją į jas galite rasti čia.  

 

Dalyviai

Šalys:
Ieškoti:

Kontaktai

Telefonai

+370 5 268 68 25,

El. paštas

mokykla@litexpo.lt, l.jurkenaite@litexpo.lt

Adresas

Laisvės pr. 5, LT- 04215 Vilnius
Informacija
verslui