Abonementas
Parodų abonementas

Parodų abonementas

Abonemento galiojimo laikas

2019 gruodžio 2 - 2020 gruodžio 31d.

Parodų vieta

LITEXPO.

Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO parodų abonementas suteikia teisę lankytis bet kuriose pasirinktose parodose, kurių organizatorius yra LITEXPO. Priklausomai nuo pasirinkto nominalo, abonementas galioja trims, šešioms arba trylikai parodų – su šiuo abonementu galima patekti į parodą vieną kartą, t.y. abonementas yra vienkartinio parodos bilieto analogas.

Pvz.: įsigiję 3 parodų abonementą, galite apsilankyti pasirinktinai 3-jose parodose po vieną kartą arba 3 kartus vienoje parodoje skirtingomis parodos dienomis – vienas praėjimas nuskaitomas kaip vienas kartas. Jei į tą pačią parodą eisite kitą dieną, bus nuskaitomas antras kartas ir t.t. Du žmonės tą pačią dieną su vienu tuo pačiu abonementu praeiti į parodą negali. Du žmonės su tuo pačiu abonementu gali eiti į parodas skirtingomis dienomis, abonementas nėra vardinis.

 

2019 / 2020 metų Abonemento rūšys ir kainos:

3 kartų abonementas – 16 eurų

6 kartų abonementas – 28 eurai

13 kartų abonementas – 60 eurų

SU ABONEMENTU GALIOJANČIOS PARODOS

Abonementas yra negrąžinamas ir į pinigus nekeičiamas.

Šio abonemento turėtojams gali būti suteikiamos nuolaidos ar specialūs pasiūlymai į kitų organizatorių renginius, vykstančius LITEXPO. Informaciją kviečiame sekti konkrečių renginių organizatorių tinklapiuose.