UAB Lietuvos parodų ir kongresų centras "Litexpo" nuolat ieško informacijos ir paslaugų centro darbuotojų, padavėjų, virėjų, montuotojų dirbti parodų ir renginių metu. Jei Jus domina galimybė dirbti pagal trumpalaikes terminuotas darbo sutartis parodose ir renginiuose, atsiųskite savo gyvenimo aprašymą (CV), nurodydami pageidaujamas pareigas, el. paštu karjera@litexpo.lt. Atsiradus laisvai darbo vietai būtinai su Jumis susisieksime.

Šiuo metu ieškome:

Gidų-vertėjų Lietuvos pristatymui tarptautinėje parodoje „EXPO 2020“, Dubajuje, laikotarpiu nuo 2020 m. spalio 20 d. iki 2021 m. balandžio 10 d. (pagal terminuotą darbo sutartį)

Pardavimų vadybininko (-ės)

IT inžinierius (-ė)

Pateikdami savo gyvenimo aprašymą (CV) bei kitus kandidatavimo dokumentus, Jūs patikite UAB Lietuvos parodų ir kongresų centrui „Litexpo“ savo asmens duomenis. Išsamią informaciją apie mūsų vykdomą kandidatų asmens duomenų tvarkymą, apie tai, kokius kandidatų duomenis mes renkame ir tvarkome, kam juos naudojame, kiek laiko saugome ir kt., mes pateikiame Kandidatų asmens duomenų privatumo politikoje, su kuria galite susipažinti https://bit.ly/2s0GpVe.

KANDIDATŲ Į DARBUOTOJUS ASMENS DUOMENŲ PRIVATUMO POLITIKA