AUTO BAZAR 2018

AUTO BAZAR 2018

Parodos data

2018 gegužės 18 d. Parodos darbo laikas Look

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO lauko aikštelė.

Tai pirmą kartą Lietuvoje rengiama automobilių mugė ir didžiausias Lietuvoje testodromas.

REGISTRACIJA Į TESTINIUS VAŽIAVIMUS ČIA. 

Geriausiai „Auto  Bazar  2018“ ekspoziciją įvertins naujų automobilių ieškantys žmonės. Norėdami išbandyti kelių skirtingų gamintojų automobilius, jie paprastai turi važinėti  po skirtingas atstovybes, o šių metų parodoje jos bus vienoje vietoje „Litexpo“ stovėjimo aikštelėje. Čia bus eksponuojama kelios dešimtys naujų automobilių, kuriuos parodos lankytojai čia pat galės išbandyti.

Prie „Auto Bazar 2018“ naujų automobilių ekspozicijos jau prisijungė ir galėsite pamatyti „Citroen“, „Dacia“,  „Fiat", „Ford“, „Hyundai“, „Honda“, „Jaguar“, „Kia“, „Lexus“, „Mercedes-Benz“, „Mitsubishi“, „Nissan“, „Opel“ „Peugeot”, „Seat“, „SsangYong“, „Subaru“ ir „Suzuki“. Šių markių automobilius bus galima išbandyti renginio metu.

Kita „Auto Bazar 2018“ ekspozicijos dalis - geriausių Lietuvos lenktynininkų sportiniai automobiliai, istorinės technikos ekspozicija, išskirtinai patobulinti ir gatves puošiantys modeliai.

AUTO BAZAR 2018 rengiamas kartu su keliomis kitomis transporto parodomis: „MECHANIKA 2018“, „Transbaltica 2018“ kurios vyks Gegužės 16-18 dienomis. Tad per tris dienas „Litexpo“ šurmuliuos visi Lietuvos transporto ir technikos specialistai.

Tai puiki proga ne tik pasidairyti į istorinę, sportinę techniką, išvysti mechanikos naujoves, bet ir užmegzti ryšius su naujais verslo partneriais bei pristatyti savo produktus.„Auto Bazar 2018“ parodos ekspozicijoje: 

Naujų automobilių ekspozicija - naujausi modeliai tiesiai iš salonų, per 26 skirtingi automobiliai kuriuos bus galima ne tik apžiūrėti bet ir išbandyti vienoje vietoje.

* Sportinių automobilių ekspozicija „Lenktynių Mechanika" - visas tuzinas lietuvių dirbtuvėse sukonstruotų greičiausių lenktyninių automobilių.

* Patobulintų automobilių ekspozicija - automobilių tobulinimas, vadinamasis tiuningas.

* Istorinių automobilių ekspozicija „Best Classic Auto“ - nesensti klasika, kuriai komforto gali pavydėti net ir naujų prabangių automobilių savininkai.

Parodos renginiai

Gegužės 18 d.
15:00 - 16:00
„Komercinis automobilis 2018“ apdovanojimai
Vieta: "Auto Bazar 2018" parodos scena, lauko stovėjimo aikštelė
Gegužės 18 d.
16:00 - 20:00
Muzikinė programa
Vieta: "Auto Bazar 2018" parodos scena, lauko stovėjimo aikštelė

Naujienos

Organizatorius

Partneris

AUTO BAZAR PRISTATO