ARTVILNIUS'20

ARTVILNIUS'20

Parodos data

2020 spalio 2 - 4 d. Parodos darbo laikas Look

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“. Laisvės pr. 5, Vilnius. Parodų salės 4,5.

Tarptautinė šiuolaikinio meno mugė „ArtVilnius’20“ vyks spalio 2 - 4 dienomis! BILIETAI TIK INTERNETU

Didžiausias vizualiųjų menų renginys Rytų regione, meno mugė „ArtVilnius“,  jau 11-ą kartą kviečia visus į šią tarptautinę meno šventę, kuri vyks spalio 2 -4 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

 

Kasmet „ArtVilnius“ aplanko virš 23 tūkst. lankytojų, mugėje dalyvauja apie 60 meno galerijų iš 15 šalių (Vokietija, Estija, Latvija, Lenkija, Ukraina, Lietuva, Baltarusija, Olandija, Rusija, Italija, Prancūzija). Norinčių dalyvauti mugėje galerijų paraiškas peržiūri ir atrenka iš meno kritikų ir meno rinkos ekspertų sudaryta vertinimo komisija, taip užtikrinant mugėje esančių galerijų profesionalumą.

 

Šalia papildomos šiuolaikinių meno galerijų programos kasmet organizuojama atskira projektų zona, kurioje išskirtines ekspozicijas pristato meno institucijos ir individualūs menininkai. „ArtVilnius” didžiuojasi savo lankytojams jau pristatęs garsiausias Lenkijos meno institucijas (MOCAK, Laznia) ir vieno seniausių Europoje video meno festivalio VIDEONALE (Vokietija) šiuolaikinio video meno programą. Mugėje jau kelinti metai  Estijos Šiuolaikinio meno platforma NOAR pristato Šiaurės ir Baltijos šalių jaunųjų menininkų apdovanojimus laimėjusius menininkus.

 

Praėjęs jubiliejinis dešimtasis „ArtVilnius“ pagrindinį akcentą skyrė Prancūzijos šiuolaikinio meno galerijoms ir menininkams. „ArtVilnius’19“ dalyvavo 65 galerijos, 300 menininkų iš 20 pasaulio šalių. Per keturias meno mugės dienas „Litexpo“ apsilankė 23,1 tūkst. lankytojų, buvo parduota kūrinių už 380 tūkst. eurų.

 

„ArtVilnius‘20“ programoje, kaip ir kasmet, bus organizuojama įspūdinga projektų zona su pasaulinio garso menininkų parodomis, muziejų ir meno fondų kolekcijomis bei institucijų ekspozicijomis. Veiks didelio tarptautinė didelio formato skulptūrų, instaliacijų ir performansų paroda „Takas“. Bus tęsiama geriausių galerijų bei menininkų rinkimo tradicija, o visų amžių lankytojus kvies edukacinė programa ir kūrybinės dirbtuvės.

ArtVilnius“  globėja - Vilniaus miesto savivaldybė.

Projektą finansuoja Lietuvos Kultūros Taryba. 

Daugiau informacijos rasite mugės puslapyje www.artvilnius.com

Organizatoriai:

Lietuvos meno galerininkų asociacija (LMGA)
Buveinės adresas J.Basanavičiaus g. 1/13, Vilnius
Tel./faks. (8 5) 261 0975, 8 640 38221
El. paštas info@artvilnius.com