BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA „BAF“ 2017

BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA „BAF“ 2017

Parodos data

2017 lapkričio 9 - 11 d. Parodos darbo laikas Look

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr.5, Vilnius, Parodų salė 1.

VISKAS DĖL MAISTO!

Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF – tai geras maistas ir gurmaniški atradimai, tai verslo įvykis, skirtas nišinių maisto ir gėrimų produktų, prieskonių ir delikatesų skverbimuisi į rinką. Čia pristatomi produktai dar tik ieško savo kelio į Lietuvos prekybos centrų lentynas.

 

Parodos dalyviai – smulkaus ir vidutinio verslo maisto ir gėrimų gamintojai, nedideli ir unikalūs ūkiai, prieskonių, aliejų, vynų importuotojai išnaudoja Baltijos maisto ir gėrimų parodą BAF kaip platformą užmegzti verslo kontaktus ir užmegzti ilgametę draugystę su produktų pirkėjais.

 

Šiemet parodoje bus galima išbandyti naujus Airijos, Baltarusijos, Estijos, Graikijos, Italijos, Latvijos, Lietuvos ir kitų šalių gamintojų maisto ir gėrimų skonius. Parodoje dalyvaus 80 įmonių, iš kurių daugiau nei 30 proc. – užsienio dalyviai.

 

Baltijos maisto ir gėrimų parodos BAF 2017 akcentas – produktų pakuotė. Šiai temai bus skirtas didžiausias pakuočių sektoriaus renginys Lietuvoje – konferencija PAKUOČIŲ SEKTORIUS 2017, kurią organizuoja Pakuočių tvarkymo organizacija ir Lietuvos grafinio dizaino asociacija.

 

Tradicinė parodos interaktyvi kulinarinė erdvė VIRTUVĖS STUDIJA šiemet pakvies į nepamirštamas šefų improvizacijas. Parodą ir VIRTUVĖS STUDIJĄ lapkričio 9 dieną atidarys žurnalistas Arnas Mazėtis, neslepiantis savo aistros maisto gaminimui. Viskas tris parodos dienas už virtuvės vairo stos šefai, kuriuos pristato VIRTUVĖS STUDIJOS partneris įmonė ELECTROLUX ir parodos dalyviai. Parodoje improvizuos Gian Luca Demarco ir Ali Gadžijevas, Italijos šefai, graikas Christos Georgogiannopoulos, MEZE restorano šefas. Veiks vaikų ir Vilniaus dailės akademijos kūrybinės maisto dirbtuvės, parodos dalyvių STEAK SUPPLY, EURIBIJA ir kt. maisto gaminimo šou.

Jau ketvirti metai kartu su Baltijos ir maisto gėrimų paroda BAF vyksta Vilniaus gastronomijos savaitė. Šiemet parodoje pirmą kartą bus apdovanotas geriausias lankytojų nuomone restoranas. Vilniaus gastronomijos savaitės konkurso iniciatorius ir apdovanojimų organizatorius portalas skonis.lt.

 

Parodos renginiai

Lapkričio 9 d.
09:00 - 17:30
Pakuočių sektorius 2017
Vieta: Konferencijų salės 1.1, 1.2, 1.3, Pakuotės dizaino balkonas
Lapkričio 9 d.
11:00 - 12:30
Virtuvės Studija
Vieta: 1 salės scenoje
Lapkričio 10 d.
10:30 - 13:30
NAPA POKALBIAI / NAPA TALKS
Vieta: Pakuotės dizaino balkonas
Lapkričio 10 d.
10:30 - 14:00
„Ekologiškos produkcijos auginimas, perdirbimas, vartojimas vidaus ir užsienio rinkoje – esama padėtis ir perspektyvos"
Vieta: Konferencijų salė 1.2
Lapkričio 10 d.
13:00 - 18:00
Virtuvės Studija
Vieta: 1 salės scena
Lapkričio 11 d.
10:00 - 17:30
Virtuvės Studija
Vieta: 1 salės scena

Naujienos

BAF 2017 statistika

next
prev

9

Užsienio šalys

29

Dalyviai iš užsienio

85

Dalyvių skaičius

15.000

Lankytojų skaičius

2.500 kv.m.

Parodos plotas

Virtuvės Studijos partneriai