Mono Slalomas #1 by TR

Mono Slalomas #1 by TR

Renginio data

2019 liepos 6 d. Renginio darbo laikas Look

Renginio vieta

Litexpo parodų ir kongresų centras Litexpo.

Pradėję nuo mono klasių mūsų sprinto ir slalomo čempionatuose, liepos 6 dieną žengiame į dar kitą lygmenį - Litexpo parodų ir kongresų centre organizuosime slalomo varžybas tik su mūsų automobiliais! Jei visada svajojote save išbandyti slalomo varžybose ar tiesiog išbandyti tokius sportinius automobilius kaip BMW 328, Volkswagen Scirocco R ar Porsche Cayman S, šis renginys skirtas būtent Jums!

 Formatas 

- Tai slalomo varžybos, kurių tikslas kuo greičiau apvažiuoti trasą sudėliotą iš signalinių kūgių jų nenuverčiant, bei puiki proga išbandyti Tėvas Racing sportinius automobilius! - Kiekvienas automobilis turės tik jam skirtą trasą, tad bandydami skirtingus automobilius išbandysite ir įvairias slalomo konfigūracijas! 1 trasa - slalomas su BMW 328i 2 trasa - slalomas su Volkswagen Scirocco R 3 trasa - slalomas su Porsche Cayman S - Vienas startinis mokestis Jums suteikia 3 važiavimus su pasirinktu automobiliu - Su vienu automobiliu galima dalyvauti ir keletą kartų! - Kiekvieno važiavimo metu šalia dalyvio važiuos instruktorius, kuris supažindins su varžybų taisyklėmis ir patars kaip greičiau įveikti trasą.

 Tvarkaraštis 

Važiavimų pradžia: 10:00 Važiavimų pabaiga: 18:00

 Registracija 

Užsiregistruoti bus galima tiek renginio vietoje, tiek iš anksto. Išankstinė registracija: http://bit.ly/MONOSLALOMASREG

 Kaina 

Slalomas su BMW 328i - 20 EUR Slalomas su Volkswagen Scirocco - 25 EUR Slalomas su Porsche Cayman S - 30 EUR

---------------------------------------------------------------------------------------

Turite klausimų? Kreipkites info@tevasracing.lt/ +370 64016 580