ROBOTIADA 2018

ROBOTIADA 2018

Renginio data

2018 kovo 3 d. Renginio darbo laikas Look

Renginio vieta

Laisvės pr. 5, Vilnius. Žiūrėti renginio planą Look

Didžioji išradėjų šventė Robotiada sugrįžta! Kovo 3 dieną visi besidomintys technologijų naujovėmis, robotų kovomis, norintys gerai praleisti laiką su šeima robotų apsuptyje susitinka LITEXPO parodų rūmuose.2018 metų Robotiada kviečia visus išradėjus susitikti renginyje, kuriame bus daugiausia robotų Lietuvoje! Parodoje matysite edukacinius, namų robotus, pramogų robotus tiek ir didžiuosius brolius iš industrijos srities.

Tai renginys, kuriame technologijų įmonės, universitetai pristato savo inovacijas ir naujoves, technologijų ir robotikos entuziastai atvyksta išsiaiškinti, kuris taps nugalėtoju 6 rūšių robotų kovose, o moksleiviai atvyksta pademonstruoti savo žinių ir pasiekimų pasaulinio standarto varžybose First LEGO League. 

Šių metų „Robotiados“ tikslas – suburti didžiausią robotų “bendruomenę” į vieną vietą - Litexpo parodų rūmus. Parodos dalyviai išvys tai, ką iki šiol turėjo galimybę išvysti tik inžinieriai ar mokslininkai - humanoidiniai, pramoniniai, edukaciniai, pramoginiai robotai ir juos sukūrusios įmonės bei universitetai. Renginyje bus pristatomos technologijos, garsinančios Lietuvą ir įkvepiančios jaunąją kartą kurti inovacijas.

„Robotiadoje“, kaip ir praėjusiais metais, vyks didelio pasisekimo sulaukusios dirbtuvės skirtos tiek moksleivių grupėms, šeimoms tiek ir pavieniams lankytojams. Renginio metu vyks didžiausia Lietuvoje šeimų edukacija, kurios metu vaikai kartu su savo tėveliais įgis praktinių žinių apie mus supantį Pasaulį.

2018-ųjų metų Robotiados tema - Vanduo. Pradedant varžybomis, renginio metu bus nagrinėjama vandens, kaip nepakeičiamo Žemės ištekliaus svarba mūsų Planetai - technologijos, inovacijos, konferencija, aplinka - visa tai šių metų akvariume. Puoselėsime ne tik visuomenės susidomėjimą technologine pažanga, bet ir rūpinimąsį svarbiausias mus supančiais ištekliais.