Prisijungti

Registruotis

Login

Register

BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS 2023
  • 2023 balandžio 14-15 d.
  • Darbo laikas

    10.00-19.00

  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

30-toje tarptautinėje aprangos, tekstilės ir inovacijų parodoje BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS didžiausias dėmesys bus skiriamas inovacijoms, skaitmeninimui, ekologiškos tvarios ir inovatyvios tekstilės ir aprangos pramonės pristatymui. Jubiliejinėje parodoje vyks konferencijos, seminarai, tarptautinė B2B verslo kontaktų mugė bei profesinio moksleivių orientavimo į šią pramonės šaką renginys. Diskusijos, seminarai, profesionalų diena, jaunimui bei visiems , neabejingiems tekstilei, skirti renginiai.

Parodoje dvi įspūdžių ir patirčių kupinos dienos:

PENKTADIENIS (04.14)

Ši diena parodoje atvira visiems, bet ypatingai kviečiami lankytis aprangos ir tekstilės verslo sektoriaus atstovai, specialistai. Šios dienos programoje numatomos aktyvios diskusijos apie sektoriaus verslo aktualijas: gilus pjūvis apie inovatyvų bei tvarų tekstilės ir mados verslą, elektroninio verslo subtilybės. Nagrinėjamos naujausios tendencijos ateities vizija ir realybė. Numatomas tikslingų naujų verslo kontaktų ir pažinčių laikas.

ŠEŠTADIENIS (04.15)

Tai diena, kurią parodoje pilnavertiškai bei įdomiai praleis ne tik mados ir tekstilės mylėtojai, bet ir jų draugai, ar šeimų nariai. Šios dienos programa gausi staigmenų ir atradimų kiekvienam jos dalyviui. Kolekcijų pristatymai, naujų mylimiausių mados prekių ženklų atradimai, o tuo pačiu ir artima pažintis su jau gerai pažįstamais mados verslo atstovais, dizaineriais. Programoje gausu pranešimų bei diskusijų apie tvarų tekstilės vartojimą ir tendencijas.

Detali programa jau netrukus!

 

BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS vyksta drauge su paroda PELENĖ, tad vienu metu galėsite aplankyti du renginius – vienas bilietas abiem!

Daugiau apie grožio industrijos parodą PELENĖ skaitykite ČIA.

Daugiau informacijos ir registracija į parodą: www.baltictextile.eu arba Facebook/BalticFashionTextile

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.