Prisijungti

Registruotis

Login

Register

Gabrielius Vagelis
  • 2022 gruodžio 30 d.
  • Darbo laikas

    19:00-20:30

  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

Vienus įspūdingiausių savo karjeros metus Gabrielius Vagelis ketina užbaigti taip pat ryškiai. Gruodžio 30 d. jis surengs, ko gero, didžiausią iki šiol koncertą savo karjeroje, kuris vyks Vilniuje, Lietuvos parodų ir konferencijų centre „Litexpo“.

Gabrielius Vagelis ne naujokas muzikos padangėje, tačiau 2022 m. jis nustebino daugelį leisdamas vieną hitą po kito, rinkdamas sausakimšas koncertų sales ir pasirašęs sutartį su didžiausia pasaulyje muzikos leidybos kompanija „Universal Music Group“. Gegužę G. Vagelis išleido singlą „Man Trūksta Dienų“, kuris buvo sukurtas Berlyne bendradarbiaujant su švedų prodiuseriu Kim Wennerström ir tapo viena populiariausių dainų šią vasarą.

Po įtempto vasaros koncertų grafiko G. Vagelis rugsėjį pristatė dar vieną naują dainą ir vaizdo klipą „Man Moji“, kuris iki šiol užima aukščiausias pozicijas grojamiausių dainų sąrašuose.

Charizmatiškas ir išskirtinis, savo unikalų stilių ir skambesį turintis atlikėjas savo koncertą LITEXPO surengs gruodžio 30 d.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.