Prisijungti

Registruotis

Login

Register

STUDIJOS KITAIP 2022
  • 2022 kovo 30 - 31 d.
  • Darbo laikas

    Kovo 30 d. – 10:00 – 18:00

    Kovo 31 d. – 10:00 – 17:00

  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.
Lankytis parodoje gali tik asmenys, turintys Lietuvos Respublikos patvirtintą, galiojantį Galimybių pasą arba ES skaitmeninį Covid sertifikatą, vakcinacijos išrašą, arba dokumentą, įrodantį, kad persirgta COVID-19 liga, ar neigiamo testo (SARS-CoV-2 PGR tyrimo arba greitojo SARS-CoV-2 antigeno testo neigiamo testo rezultato gauto ne anksčiau nei prieš 48 valandas, skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) rezultato išrašą ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Asmenims iki 16 metų reikalavimas dėl Galimybių paso netaikomas.

Tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS KITAIP 2022

Paroda STUDIJOS kasmet suburdavo dešimtis tūkstančių moksleivių, planuojančių savo ateitį po mokyklos baigimo.  Šiandieniniam pasauliui keičiantis, kviečiame Jus į atsinaujinusią parodą STUDIJOS KITAIP 2022.  Parodoje susipažinsite su aukštojo mokslo Lietuvoje bei užsienyje mokyklų ir kolegijų bendruomene, profesiniu mokymu, karjeros planavimu bei mokymosi visą gyvenimą galimybėmis.

Šių dienų pasaulis žengia aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmenizacijos žingsniais, kurie vis sparčiau apima įvairias gyvenimo sritis, tarp kurių yra tiek asmeninis gyvenimas, tiek studijos ar darbas, todėl vienas   pagrindinių parodos akcentų – dėmesys aukštosioms mokykloms ir informacinėms technologijoms.

Kaip ir kasmet, paroda lankytojus pritrauks sukurdama informacinę, kūrybišką ir dinamišką aplinką, kuri bus skirta moksleiviams, studentams ir jau dirbantiems asmenims.

Besikeičiantis pasaulis natūraliai skatina keistis. Kaip sėkmingai atrasti save iš naujo ir pasirinkti tinkamą studijų kryptį? Kaip, pasirinkus naują specialybę, sėkmingai integruotis darbo rinkoje? Kokių specialistų reikia Lietuvai?

Daug klausimų? Visi atsakymai parodoje STUDIJOS KITAIP 2022 kovo 30-31 dienomis!

STUDIJOS KITAIP 2022 vyks trijose parodų salėse:

5 salė – aukštasis mokslas Lietuvoje ir užsienyje;

4 salė – profesinis mokymas, speciali zona Mokymasis visą gyvenimą“;

3 salė – karjeros salė, kurioje vyks įmonių mugė, blitz darbo pokalbiai, karjeros specialistų konsultacijos ir kiti renginiai.

Atsinaujinusios parodos nauja tema – mokymasis visą gyvenimą.Šią temą padiktavo poreikis kalbėti apie tai, kokios kompetencijos ir žinios yra reikalingos jau dabar, kai darbo rinka susiduria su kvalifikuotos darbo jėgos trūkumu, o vis daugiau žmonių renkasi darbus, kurie jiems teikia malonumą ar virsta pomėgiu. Jeigu nori keistis ar išmėginti save kitoje srityje, ieškai naujų galimybių ar žinių –  ši tema kaip tik Tau!

Pasimatykime  2022 m. kovo 30-31 dienomis!

Norėdami įsigyti grupinius bilietus, turite užpildyti trumpą formą, kurią rasite čia.

Su Šeimos kortele taikoma nuolaida bilietams.

 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.