2020 09 03

Konferencija „Pokyčiai servisuose: mechanikai virsta inžinieriais“

Konferencija „Pokyčiai servisuose: mechanikai virsta inžinieriais“

Data: 2018 m. gegužės 18 diena

Laikas: 12.00-14.00

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, konferencijų salė 1.1., centriniai rūmai

Moderatorius: Vitoldas Milius, Lietuvos autoverslininkų asociacijos (LAA) generalinis direktorius, automobilių rinkos ekspertas, žurnalo „Autobild Lietuva“ redaktorius

Ar Kinijos automobiliai pavijo europietiškus? Kaip pasikeitė Kinijos automobilių rinka? Kodėl kinai priversti gaminti gerus automobilius? Ar bijoti  automobilinės kinų invazijos į Europą? Karščiausiomis naujienomis iš Pekino automobilių parodos konferencijoje dalinsis kiniškus automobilius išbandęs Lietuvos autoverslininkų asociacijos (LAA) generalinis direktorius, automobilių rinkos ekspertas, žurnalo „Autobild Lietuva“ redaktorius  Vitoldas Milius.

 

Augančiame bei profesionalėjančiame automechanikos sektoriuje keičiasi ir specialistai, ir jų naudojami įrankiai. Praėjo tie laikai, kai automobilį buvo galima suremontuoti vienu veržliarakčiu ir plaktuku. Transporto priemonės tapo tokios sudėtingos, kompleksiškos, kad šiuolaikiniam mechanikui nepakanka mokėti sukti varžtus. Kaip pasikeitė mechaniko profesija, ką turi gebėti šiuolaikinis mechanikas bus kalbama antrajame konferencijos pranešime.

 

Kuo Dakaro mechaniko darbas skiriasi nuo įprasto mechaniko darbo? Kokios mechaniko savybės vertinamos Dakaro sporte? Kokių įgūdžių ir žinių reikia norint tapti lenktynių mechaniku?

 

Konferencijos programa:

I. „Autoverslo ateitis: kur keliauja Kinija?“ Pranešėjas: Vitoldas Milius
II. „Šiuolaikinis mechanikas: kaip pasikeitė profesija“ Pranešėjas: Tadas Klevas, Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos praktinio mokymo vadovas
III. „Dakaro mechanikai – komandos variklis

 

Konferencija nemokama – registracijos forma ČIA. 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.