2024 02 26

Viskas vėdinimui užtikrina efektyvias ŠVOK sistemas Jūsų būste

Viskas vėdinimui komanda rūpinasi namų vėdinimo, šildymo ir oro kondicionavimo sistemomis nuo A iki Z. Projektuojame, konsultuojame, įrengiame, aptarnaujame – užtikrintai ir su šypsena. Esame sertifikuoti patikimų gamintojų BLAUBERG, ZEHNDER ir SAMSUNG partneriai Lietuvoje. Leiskite mums pasirūpinti efektyviomis ŠVOK sistemomis ir Jūsų būste!

 

Aplankykite mus “RESTA 2024” parodoje (4 salėje), kur:

  • vietoje suplanuosime sistemą individualiai Jūsų namams, parinksime tinkamiausią rekuperatorių, šilumos siurblį oras-vanduo,, oro kondicionierių bei pateiksime prelimenarią įrangos ir montavimo medžiagų sąmatą;
  • montuotojų komanda atsakys į visus kylančius praktinius klausimus ir iš karto rezervuos laiką Jūsų būsto apžiūrai;
  • apžiūrėjus išsamią prekių ekspoziciją ir realiai sumontuotus įrenginius, namų inžinerinės sistemos taps kur kas aiškesnės, o reikalingų pirkinių sąrašas – konkretus;
  • mūsų stende pasijusite kaip tikruose namuose, ir, žinoma, turėsite galimybę pasinaudoti išskirtinėmis parodos akcijomis bei nuolaidomis!

 

Siekiame aukščiausių aptarnavimo standartų, todėl garantuojame profesionalias konsultacijas, operatyvumą ir malonų aptarnavimą. Nežinote, nuo ko pradėti įrengiant rekuperaciją, šildymo ar vėsinimo sistemą namuose? Tiesiog susisiekime – projektuojame, konsultuojame, atvežame! Daugiau informacijos rasite www.viskasvedinimui.lt.

 

Aplankykite mus gyvai:

  • Dariaus ir Girėno g. 113A – prekybos salonas Vilniuje,
  • Raudondvario pl. 127 – prekybos salonas Kaune.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.