Prisijungti

Registruotis

Login

Register

REORGANIZAVIMAS

PARENGTOS UAB LIETUVOS PARODŲ IR KONGRESŲ CENTRO „LITEXPO“ IR UAB „LITEXPO EVENTS“ REORGANIZAVIMO SĄLYGOS BEI ATNAUJINTI ĮSTATAI

2022 m. liepos 11 d. UAB Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ visuotinio akcininkų susirinkimo ir 2022 m. liepos 11 d.  UAB „Litexpo events“ vienintelio akcininko sprendimu „Dėl pritarimo uždarosios akcinės bendrovės Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ ir uždarosios akcinės bendrovės „Litexpo events“ reorganizavimo sąlygų parengimui“ buvo pritarta UAB Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ ir UAB „Litexpo events“ reorganizavimo sąlygų parengimui.

2022 m. liepos 14 d. UAB Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ valdyba ir UAB „Litexpo events“ vadovas parengė reorganizavimo sąlygas ir po reorganizavimo veiksiančios UAB Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ įstatus.

Pagal reorganizavimo sąlygas UAB „Litexpo events“ bus reorganizuota prijungimo būdu ir po reorganizavimo pasibaigs bei perleis visą savo turtą, teises ir pareigas po reorganizavimo veiklą tęsiančiai bendrovei UAB Lietuvos parodų ir kongresų centrui „Litexpo“, kuriai nuo reorganizavimo sąlygose numatyto turto, teisių ir pareigų priėmimo-perdavimo akto, kuris turės būti pasirašytas per 30 dienų nuo UAB Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ pakeistų įstatų įregistravimo Juridinių asmenų registre dienos, pasirašymo momento pereis UAB „Litexpo events“ teisės ir pareigos, taip pat teisės ir pareigos pagal sandorius bei sandoriai bus įtraukti į UAB Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ buhalterinę apskaitą.

Informacija apie reorganizavime dalyvaujančią bendrovę ir po reorganizavimo veiksiančią bendrovę UAB Lietuvos parodų ir kongresų centrą „Litexpo“ (toliau – LITEXPO):

Teisinė forma – uždaroji akcinė bendrovė

Buveinė – Laisvės pr. 5, Vilniaus m. sav. Lietuva LT-04215

Juridinio asmens kodas – 120080713

Registras, kuriame kaupiami ir saugomi duomenys apie LITEXPO – juridinių asmenų registras

 

Informacija apie reorganizuojamą UAB „Litexpo events“:

Teisinė forma – uždaroji akcinė bendrovė

Buveinė – Laisvės pr. 5, Vilniaus m. sav. Lietuva LT-04215

Juridinio asmens kodas – 304143867

Registras, kuriame kaupiami ir saugomi duomenys apie UAB „Litexpo events“ – juridinių asmenų registras

 

Visi bendrovių LITEXPO ir UAB „Litexpo events“ įsipareigojimai klientams bei darbuotojams bus tęsiami pagal Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytus reikalavimus, UAB „Litexpo events“ teises ir pareigas po reorganizavimo perims Litexpo.

 

Su parengtomis reorganizavimo sąlygomis, po reorganizavimo tęsiančios veiklą LITEXPO įstatais ir kitais su reorganizavimu susijusiais dokumentais galima susipažinti LITEXPO registruotoje buveinėje Laisvės pr. 5, Vilnius, arba UAB „Litexpo events“ registruotoje buveinėje Laisvės pr. 5, Vilnius, darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.30 val. iki reorganizavimo pabaigos. Numatoma reorganizavimo pabaiga iki 2022 m. gruodžio mėn.

LITEXPO dokumentai:

LITEXPO EVENTS dokumentai:Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.