SVEIKATOS PARODA 2024

SVEIKATOS PARODA 2024

Sveikatos paroda – dvi dienas trunkantis renginys, sutraukiantis sveikatos ir sveikatingumo sričių profesionalus bei entuziastus, siekiančius daugiau sužinoti ir kalbėtis apie efektyvų rūpinimąsi sveikata bei holistinį gyvenimo būdą. Tai – išskirtinė galimybė šio požiūrio į sveikatą kontekste pristatyti savo sveikatos technologijas, produktus ir paslaugas.

 

2024 metų tema: KŪNAS GIRDI MINTIS

Šių metų parodos dėmesio centre – ryšys tarp fizinės ir emocinės sveikatos. Tai, kas mūsų galvose, mūsų mintys ir emocijos, reikšmingai veikia fizinę gerovę ir atvirkščiai. Geras šio ryšio supratimas – pirmas žingsnis siekiant sumažinti ligų, kurias jis lemia kiekį ir suteikti reikalingą pagalbą jau gyvenantiems su psichikos bei lėtinėmis fizinėmis ligomis.

 

Parodos turinio dalys:

1. Sveikatos ir sveikatingumo paroda. Joje pristatomos srities naujovės, produktai, aktualūs medicinos srities profesionalams ir plačiajai visuomenei bei tai, kaip jie prisideda prie psichinės ir fizinės gerovės puoselėjimo.

2. Ekspertų pranešimai ir diskusijos. Skirtingų su sveikatingumu susijusių sričių – nuo tradicinės medicinos gydytojų iki papildomosios medicinos žinovų – atstovai pasakos šiuo metu aktualiausiomis sveikatos temomis, ypač daug dėmesio skirdami emocinei sveikatai.

3. Užsiėmimai ir dirbtuvės. Parodos lankytojai galės aplankyti patirčių erdvę, kurioje dalyvaus įvairiose su sveikata susijusiose dirbtuvėse – nuo sporto užsiėmimų iki sveiko maisto degustacijų.

4. Diagnostiniai tyrimai. Lankytojai turės galimybę atlikti įvairius diagnostinius tyrimus, o parodos dalyviai – pasiūlyti su jais susijusius ir gerą savijautą užtikrinančius sprendimus.

 

BENDRAUKIME:

 

stayhealthy@litexpo.lt

 

Projekto vadovas
Kajus Venslovas
+370 631 37027
k.venslovas@litexpo.lt

Projekto vadovo padėjėja
Jurgita Mulevičiūtė
+370 640 61300
j.muleviciute@litexpo.lt

ORGANIZATORIUS

 

 

 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.