Log in

Register

Login

Register

Search
Generic filters
Exact matches only
STUDIES 2017
 • 2017 February 2–4
 • Opening hours
 • Lithuanian Exhibition and Congress Centre LITEXPO.

  XV tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS 2017! 

  IŠANKSTINIAI BILIETAI MOKINIŲ GRUPĖMS JAU PREKYBOJE!   REGISTRACIJOS FORMA ČIA. DĖMESIO! IŠANKSTINIŲ BILIETŲ PARDAVIMAS GRUPĖMS PRATĘSIAMAS IKI SAUSIO 29D. IMTINAI

  Tūkstančiai abiturientų ir jaunų žmonių kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo kur mokytis. Jiems ir skirta tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS, supažindinanti su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis, su stažuotėmis ir savanoryste.

  Parodos moto – LAISVĖ RINKTIS. Tai galimybė savarankiškai ieškoti atsakymų, nebijoti iššūkių ir netradicinių sprendimų,  drąsiai ieškoti savęs ir rinktis tai, ko nori!

   

  „STUDIJOS 2017“ tema –  UNIKALUSIS AŠ

  Šia tema norima atkreipti dėmesį į vyresniųjų klasių moksleiviams itin aktualų klausimą – „Kas aš esu?“. Moksleiviai mokyklose yra mokomi privalomų disciplinų, tačiau kreipiamas per mažas dėmesys į moksleivio kaip asmenybės ugdymą – neišmokę pažinti savęs, savo norų, stipriųjų ir silpnųjų pusių, moksleiviai sunkiai priima sprendimus dėl savo ateities.

  2017 metų parodos tikslas – padėti atpažinti savo stipriąsias savybes, suteikti žinių, kaip jomis efektyviai pasinaudoti šiuolaikinėje socialinėje ir darbo aplinkoje, išsikelti tikslus ir auginti save kaip unikalią ASMENYBĘ.

  „STUDIJOS 2017“ – vieta improvizacijoms ir įvairioms nuomonėms. Kviečiame diskutuoti tokiomis temomis:

  • Kaip formuoti asmenybę?
  • Bendraamžių įtaka asmenybės formavimuisi. Kaip nepasimesti?
  • Kas motyvuoja siekiant savo tikslų?
  • Ar aš esu toks, kokį mane mato kiti?

  PARODOS TENDENCIJOS

  Paroda „Studijos“ kasmet plečiasi ir auga, pasipildo naujomis teminėmis erdvėmis, naujais renginiais. Renginiai užims visas LITEXPO konferencijų sales ir papildomas renginių erdves – IDĖJŲ INKUBATORIŲ, 3K, PAŽINK SAVE zonas, INOVACIJŲ ALĖJĄ, PROFESIJOS KALBA, VERSLAS JAUNIEMS erdves.

  PARODOS FORMATAS IR NAUDOS

  Koncentruotas parodos turinys apimantis karjeros planavimą, reikalingas profesijas, perspektyvias specialybes, visų pakopų studijas Lietuvoje ir užsienyje, kalbų mokymosi galimybes, studijų kokybę, verslumo įgūdžių ugdymą, verslo įmonių lūkesčius būsimam darbuotojui, asmeninių savybių išgryninimą, tikslų išsikėlimą, savęs pažinimą. Patrauklus jaunimui parodos formatas, aktualią informaciją pateikiantis per tiesioginį bendravimą dalyvių stenduose, paskaitas, seminarus, neformalius susitikimus su mokymo įstaigų ir verslo atstovais, karjeros konsultantais, psichologais, moksleivių ir studentų organizacijų nariais, garsių žmonių patirtį, siekiant tikslo, įkvepiančias sėkmės istorijas.

  Got questions?

  We advise on all issues related to the organization of new events, ticket purchase, etc.

  Send a message

  Get the news first

  Get information about the latest events, exhibitions and other news

  Your personal data is collected in order to evaluate your needs and provide a best possible information from Lithuanian Exhibition and Congress Centre LITEXPO. By filling this form you agree to our Privacy policy terms.

  ×

  Got questions?

   I give my consent to receive Litexpo information by contact data provided above. I can revoke my consent anytime be sending an email.