STUDIJOS 2017

STUDIJOS 2017

  • 2017 vasario 2–4 d.
  • Darbo laikas
  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

XV tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS 2017! 

IŠANKSTINIAI BILIETAI MOKINIŲ GRUPĖMS JAU PREKYBOJE!   REGISTRACIJOS FORMA ČIA. DĖMESIO! IŠANKSTINIŲ BILIETŲ PARDAVIMAS GRUPĖMS PRATĘSIAMAS IKI SAUSIO 29D. IMTINAI

Tūkstančiai abiturientų ir jaunų žmonių kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo kur mokytis. Jiems ir skirta tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS, supažindinanti su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis, su stažuotėmis ir savanoryste.

Parodos moto – LAISVĖ RINKTIS. Tai galimybė savarankiškai ieškoti atsakymų, nebijoti iššūkių ir netradicinių sprendimų,  drąsiai ieškoti savęs ir rinktis tai, ko nori!

 

„STUDIJOS 2017“ tema –  UNIKALUSIS AŠ

Šia tema norima atkreipti dėmesį į vyresniųjų klasių moksleiviams itin aktualų klausimą – „Kas aš esu?“. Moksleiviai mokyklose yra mokomi privalomų disciplinų, tačiau kreipiamas per mažas dėmesys į moksleivio kaip asmenybės ugdymą – neišmokę pažinti savęs, savo norų, stipriųjų ir silpnųjų pusių, moksleiviai sunkiai priima sprendimus dėl savo ateities.

2017 metų parodos tikslas – padėti atpažinti savo stipriąsias savybes, suteikti žinių, kaip jomis efektyviai pasinaudoti šiuolaikinėje socialinėje ir darbo aplinkoje, išsikelti tikslus ir auginti save kaip unikalią ASMENYBĘ.

„STUDIJOS 2017“ – vieta improvizacijoms ir įvairioms nuomonėms. Kviečiame diskutuoti tokiomis temomis:

  • Kaip formuoti asmenybę?
  • Bendraamžių įtaka asmenybės formavimuisi. Kaip nepasimesti?
  • Kas motyvuoja siekiant savo tikslų?
  • Ar aš esu toks, kokį mane mato kiti?

PARODOS TENDENCIJOS

Paroda „Studijos“ kasmet plečiasi ir auga, pasipildo naujomis teminėmis erdvėmis, naujais renginiais. Renginiai užims visas LITEXPO konferencijų sales ir papildomas renginių erdves – IDĖJŲ INKUBATORIŲ, 3K, PAŽINK SAVE zonas, INOVACIJŲ ALĖJĄ, PROFESIJOS KALBA, VERSLAS JAUNIEMS erdves.

PARODOS FORMATAS IR NAUDOS

Koncentruotas parodos turinys apimantis karjeros planavimą, reikalingas profesijas, perspektyvias specialybes, visų pakopų studijas Lietuvoje ir užsienyje, kalbų mokymosi galimybes, studijų kokybę, verslumo įgūdžių ugdymą, verslo įmonių lūkesčius būsimam darbuotojui, asmeninių savybių išgryninimą, tikslų išsikėlimą, savęs pažinimą. Patrauklus jaunimui parodos formatas, aktualią informaciją pateikiantis per tiesioginį bendravimą dalyvių stenduose, paskaitas, seminarus, neformalius susitikimus su mokymo įstaigų ir verslo atstovais, karjeros konsultantais, psichologais, moksleivių ir studentų organizacijų nariais, garsių žmonių patirtį, siekiant tikslo, įkvepiančias sėkmės istorijas.

INOVACIJŲ ALĖJA
Paroda „Mokslas tai laisvė”
„Swedbank“ – parodos „Studijos 2017“ bankas!
Paroda „Studijos” švenčia penkioliktąjį gimtadienį
Parodos moto – LAISVĖ RINKTIS!
Nauja parodos erdvė ir tema „Unikalusis aš”
Nauja parodos erdvė „Verslas jauniems”
3K – KRYPTIS, KALBĖTOJAS, KAVA
Atgal

INOVACIJŲ ALĖJA

3 salės galerija – aukštojo mokslo ir verslo ekspozicija „Inovacijų alėja“, skirta sudominti jaunimo technologiniais mokslais, pademonstruoti galimybes, paskatinti studijuoti, kelti aukštojo mokslo Lietuvoje vertę, supažindinti jaunimą su įvairiomis naujųjų medijų kultūros formomis, pademonstruoti meno sąsajas su informacijos ir komunikacijos technologijomis, žinių ekonomika, naujųjų medijų įtaką įvairiose visuomenės gyvenimo srityse – miesto erdvėse, versle, kultūroje, e-komercijoje.

LIETUVOS MUZIKOS IR TEATRO AKADEMIJA

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Muzikos inovacijų studijų centras įkurtas 2010 m., reorganizuojant Elektroninės muzikos studiją. Centre telkiamos skaitmeninių muzikos technologijų inovacijos ir sinergijos nacionalinių ir tarptautinių meno, mokslo bei studijų programų vystymui. Stende bus pristatyti inovatyviausi centre vykdyti studentų meniniai projektai, vienijantys muziką ir technologijas.

_________________________________________________________________________________________________

KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS

Mokslo inovacijų alėjoje KU mokslininkai iš Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto pademonstruos keletą savo išradimų. Inžinierius docentas Pranas Mažeika pademonstruos antrąjį savo rankomis sukonstruotą suspaustu oru varomą pneumobilį. Dar pirmasis P. Mažeikos ir studentų sukonstruotas pneumobilis „VIII International Aventics Pneumobile Competition“ Vengrijoje praėjusiais metais buvo įvertintas 1-ąja vieta už inovacijas, pagaminimo kokybę ir išradingiausią konstrukciją. Tad šiemet bus pristatytas dar geresnis šio pneumobilio variantas! Jūros mokslų tyrimų centro mokslininkai atskleis inovatyvų kompleksinį požiūrį į Baltijos jūros aplinkos tyrimus – ką naujo galima sužinoti derinant tai, kas nesuderinama: kaip jūros dugno garsai atsispindi molekulėse ir kaip kosmoso agentūrų duomenys gali padėti įkurti „mėlynosios vėliavos“ paplūdimį? Kaip gauti informacijos apie Baltijos jūros bioįvairovę iš vieno vandens lašo ar net neįlipus į vandenį? Taip pat parodos dalyviai SMART Notebook interaktyvaus stalo pagalba bus įtraukti susipažinti su įvairiais akustiniais, molekuliniais, video ir nuotoliniais metodais, o labiausiai ištroškę žinių dalyviai turės galimybę sudalyvauti išmanioje apklausoje apie Baltijos jūrą.

_________________________________________________________________________________________________

VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETAS

Specialus VGTU stendas lauks „Inovacijų alėjoje“. Čia lankytojai galės praktiškai susipažinti su šiuolaikinėmis inžinerinėmis technologijomis – turės progą išbandyti 3D modeliavimą, naudodami 2D lazerinę pjaustyklę bei 3D spausdintuvą sukurti savo gaminio modelį, susipažinti su kompiuterinių žaidimų kūrimu, išsiaiškinti, kaip veikia infraraudonųjų spindulių (IRS) technologijos, išbandyti IRS matavimo prietaisą – termovizorių – bei gauti juo padarytą savo e-nuotrauką. Mobiliųjų įrenginių elektromagnetinės spinduliuotės matuoklis leis visiems norintiems išmatuoti savo telefono spinduliuotės parametrus ir sužinoti, ar saugu jį naudoti.

_________________________________________________________________________________________________

VILNIAUS KOLEGIJA

Elektronikos ir informatikos fakultetas

Robotai, išmanūs įrenginiai, elektronikos prietaisai – neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalis. O kiekvienas iš mūsų gali tapti jų kūrėju. Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakultetas kviečia pamatyti studentų įgyvendintus projektus, gauti patarimų, kaip pačiam sukonstruoti robotą ar kitą elektronikos prietaisą ir tapti robotų kūrėjais.

Menų ir kūrybinių technologijų fakultetas

3D technologijos kloja tiesiausius kelius link Industry 4.0 – ketvirtosios pramonės revoliucijos, paliesiančios visas žmogaus gyvenimo sritis. Mados ir grožio industrijos – ne išimtis. 3D skenavimas perkelia į virtualią erdvę ne tik techniškus dizaino ir gamybos procesus, bet ir įprastus kasdienio gyvenimo momentus – stiliaus formavimą, drabužių paieškas bei varginantį jų matavimąsi ieškant tinkamo dydžio. Šiuos ir kitus 3D skenavimo privalumus bus galima gyvai išbandyti Vilniaus kolegijos stende. Kviečiame apsilankyti!

________________________________________________________________________________________________

KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS

Vasario 2-4 dienomis vyksiančios parodos „Studijos 2017“ metu, Inovacijų alėjos erdvėje, Kauno technologijos universitetas (KTU) renginio dalyviams leis ne tik apžiūrėti, bet ir patiems išbandyti įdomiausius išradimus bei kuriamas technologijas – nuo robotų ir virtualios realybės, iki išmaniuoju telefonu valdomo stilizuoto Mona Lizos piešinio, esančio ant vieno iš KTU bendrabučių sienos.

Renginio dalyviai taip pat sužinos, kaip tapti naujosios KTU talentų akademijos „GIFTed.COMM“ nariais, bus supažindinti su Universitete kuriamomis inovacijomis, startuolių veikla, pirmąja Lietuvoje kompleksine mentorystės programa. KTU atstovai taip pat teiks informaciją ir atsakys į visus klausimus apie gausų laisvalaikio veiklų pasirinkimą.

Atgal

Paroda „Mokslas tai laisvė”

Paroda „Mokslas tai laisvė” sudaryta pirmųjų laisvųjų parlamentinių rinkimų Lenkijoje 25-ųjų metinių minėjimo proga. Tai multimedijų ekspozicija skirta lenkų mokslo pasiekimams per pastaruosius 25-erius metus. Parodoje pristatomi įdomiausi lenkų atradimai, mokslo laimėjimai ir pastarojo ketvirčio amžiaus pasiekimai, pradedant pirmųjų planetų, nepriklausančių saulės sistemai, atradimu, archeologiniais atradimais Egipte bei lenkų fizikų, dirbančių CERNe laimėjimais ir baigiant pirmojo lenkų palydovo į orbitą iškėlimu.

Atgal

„Swedbank“ – parodos „Studijos 2017“ bankas!

Finansinis raštingumas ir sumanumas tvarkant kasdienius piniginius reikalus pasiekiami ne tik suaugusiems ir ne tik kiurksantiems prie nuobodžių vadovėlių. Kaip ir kasmet, bankas „Swedbank“ parodoje „Studijos 2017“ prisistato su populiariąja „Swedbank“ jaunimo programa, kuri dar kartą patvirtina – sumaniai ir smagiai tvarkyti savo finansinius reikalus gali išmokti vos nuo 7-erių.

Ateik į „Swedbank“ stendą ir praleisk laiką ypač naudingai: sužinok viską apie karščiausią naujieną – bekontaktę mokėjimo kortelę, taip pat tai, kaip „Swedbank“ jaunimo programa pagelbės atsiimant studento pažymėjimą, kokie privalumai siūlomi imantiems studijų paskolą, kaip vos pakračius išmanųjį sužinoti sąskaitos likutį ir dar milijonus svarbių dalykų, praversiančių moksleiviams ir studentams. Be to – iš stendo tuščiomis rankomis tikrai neišeisi! Iki susitikimo parodos banko stende!

Atgal

Paroda „Studijos” švenčia penkioliktąjį gimtadienį

Jau penkioliktą kartą rengiama didžiausia ir aktualiausia Lietuvoje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos“ praktiniais patarimais, ką veikti baigus mokyklą ir kaip planuoti savo ateitį, dalinsis su Lietuvos moksleiviais ir abiturientais. Su šia paroda išaugo jau visa karta nuostabių, sėkmingų ir unikalių asmenybių!

Patraukli jaunimui ir dinamiška parodos aplinka, įdomios renginių temos kasmet į „Studijas“ pritraukia vis daugiau jaunimo iš visos Lietuvos. 2016 metais parodoje sulaukta net 40 506 moksleivių, abiturientų ir mokytojų. Čia lankytojai skatinami savarankiškai priimti sprendimus, susijusius su ateities planavimu ir pasirinkimu, mokomi žinių siekimą paversti įdomiu ir nuolatiniu procesu, kviečiami išsirinkti pačius įvairiausius savo ateities scenarijus – nuo savanorystės, profesijos ar specialybės įgijimo iki nuosavo verslo kūrimo. Net 88 procentai parodos lankytojų teigia, kad „Studijos“ yra labai reikšmingas renginys, padedantis priimti sprendimą dėl ateities planavimo.

Svarbiausiame metų mokymosi, žinių ir karjeros planavimo renginyje „Studijos 2017“, kurį organizuoja Švietimo ir mokslo ministerija bei parodų ir kongresų centras „Litexpo“, prisistatys 220 dalyvių – profesinių mokyklų, kolegijų, universitetų, neformalaus ugdymo organizacijų, verslo įmonių iš Lietuvos, Australijos, Baltarusijos, Danijos, Didžiosios Britanijos, Ispanijos, Italijos, JAV, Latvijos, Lenkijos, Olandijos, Prancūzijos, Šveicarijos ir Vokietijos.

Atgal

Parodos moto – LAISVĖ RINKTIS!

Laisvė rinktis – ir labiausiai vilioja, ir gąsdina. Ką veikti baigus mokyklą? Apie ateitį po mokyklos baigimo galvojantys 9-12 klasių moksleiviai susiduria su pasirinkimų gausa. Vieni žino tikslius atsakymus, kiti, ir tokių dauguma, mąsto, ieško, dvejoja. Šių metų parodos šūkis „Laisvė rinktis!“ akcentuoja individualų kiekvieno jauno žmogaus pasirinkimą bei pristato atsiveriančių galimybių gausą. Atrasti save nepasiduodant visuomenės spaudimui yra be galo sunku, tačiau skatiname rinktis ne paprasčiausią, bet geriausiai norus, interesus, ambicijas bei ilgalaikius tikslus atitinkantį planą.

Atgal

Nauja parodos erdvė ir tema „Unikalusis aš”

Šių metų parodos „Studijos“ tema – „Unikalusis AŠ“!

Kalbėsimės apie tai, kaip formuoti asmenybę, išmokti pažinti save, savo norus, stipriąsias puses, suteiksime žinių kaip išsikelti tikslus ir auginti save kaip unikalią asmenybę.

Kartu su parodos tema šiais metais startuoja ir nauja erdvė „Unikalusis AŠ“ kurioje, per pavyzdžius ir konkrečias patirtis akcentuosime, kad svarbu daryti tai, kas patinka, kuo tiki, ir kaip tai turi nešti ne tik asmeninę naudą, bet ir turėti pridėtinę vertę visuomenei.

Erdvėje „Unikalusis aš” apie kitokius unikalius mokymo būdus ir netradicinius sprendimus, baimes ir kalbėjimo drąsą, galimybes Lietuvoje ir už jos ribų, savęs atradimą, savanorystę ir kūrybą pasakos grupės „Baltasis kiras” lyderis Tautvydas Augustinas, SALTES valdybos narė Justina Kaluinaitė, keliautojas Mantas Žalkauskas, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius ir daugelis kitų žinomų žmonių, kurie kuria savo unikalų gyvenimo scenarijų.

Atgal

Nauja parodos erdvė „Verslas jauniems”

Čia galėsite pasisemti žinių iš jau didelę patirtį turinčių verslininkų, savo karjeros istorijomis pasidalins žinomi Lietuvos žmonės bei turėsite progą susipažinti su jaunaisiais verslininkais ir suprasti kaip ir ką kuria ateities verslo lyderiai.

Programa „Verslas jauniems“ parodo, jog Lietuvoje jaunam žmogui nuosavo verslo kūrimas nėra neįveikiama užduotis, o pasiryžtančių tokiam žingsniui kasmet vis daugėja.

„Verslas jauniems” – tai jaunų ir patyrusių verslininkų bei pramogų pasaulio atstovų pranešimai, sėkmės istorijos ir pasirinkimai, kurie sugebėjo pelnyti didžiulį pripažinimą.

Dalyviai – tarptautinė meno, dizaino ir įdomybių bendruomenė – blogas Bored panda, menininkė Jolita Vaitkutė, projektų „Kitokie pasikalbėjimai“ bei „Kvepia kelionėm“ siela Mantas Bertulis, atlikėja Simona Nainė, iliuzionistas Mantas Wizard, We Love Lithuania įkūrėjas Simonas Rudaminas ir daugelis kitų.

„Verslas jauniems” – tai galimybė jaunimui susipažinti su žmonėmis, kurie ne bėga iš Lietuvos, bet joje pradeda savo projektus.

Atgal

3K – KRYPTIS, KALBĖTOJAS, KAVA

Tai trečius metus iš eilės organizuojama neformalaus bendravimo erdvė. Čia galėsite susitikti su jus dominančios aukštojo mokslo įstaigos atstovais bei paklausti visko, kas rūpi, užduoti klausimus apie aukštąją mokyklą, studijų kryptis, ateities perspektyvas, aukštosios mokyklos kultūrinius renginius, studentų bendruomenę, mylimiausius dėstytojus, bendrabučius, bibliotekas ir kt.

Susitikite su aukštosiomis mokyklomis prie VERO CAFE kavos puodelio!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.