Prisijungti

Registruotis

Login

Register

„LITEXPO“ VADOVYBĖ

Direktorius  Justinas Bortkevičius

Justinas Bortkevičius direktoriumi paskirtas 2018 m. sausio 25 d. valdybos sprendimu.

Anksčiau buvo LITEXPO dukterinės įmonės UAB „Litexpo events“ direktoriumi bei UAB „Visit Lithuania“ vykdančiuoju direktoriumi. J. Bortkevičius Vilniaus universitete baigė verslo vadybos bakalauro ir magistro studijas, Birmingamo universiteto kolegijoje studijavo tarptautinio turizmo ir viešbučių administravimą. Jis turi sukaupęs didelę įmonių valdymo, strategijų kūrimo ir jų įgyvendinimo patirtį, sėkmingai vykdė didelės svarbos projektus, svariai prisidėjo prie įmonių veiklos rodiklių augimo.

LITEXPO valdyba

2022 m. sausio 19 d. visuotinio akcininkų susirinkimo sprendimu išrinkti keturi nepriklausomi „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ valdybos nariai – Mantas Dubauskas, Aleksandras Golod, Žilvinas Pakeltis ir Ramutė Ribinskienė. Valdybos pirmininke išrinkta R. Ribinskienė.

Mantas Dubauskas – patyręs viešųjų ryšių specialistas, puikiai išmanantis įmonių bei krizių komunikaciją, santykius su žiniasklaida bei vyriausybinėmis organizacijomis. AB „Lietuvos geležinkeliai“ Komunikacijos departamento direktoriumi M. Dubauskas dirba nuo 2016 metų. Iki tol jis dirbo energetikos ministro patarėju ir žurnalistu įvairiuose leidiniuose.

Aleksandras Golod – dirbamas stambiose verslo organizacijose Lietuvoje ir Baltijos šalyse, sukaupė įvairiapusę lyderystės, rinkodaros ir pardavimų patirtį. Nuo 2017-ųjų jis dirba AB „Telia Lietuva“, kur pastaruosius trejus metus vadovauja vidutinio ir stambaus verslo pardavimų padaliniui. Prieš tai A. Golod dirbo įvairiose Lietuvos ir užsienio įmonėse, pvz., „Microsoft“ rinkodaros direktoriumi Baltijos šalims ir stambaus verslo rinkodaros vadovu Rytų Europai „Microsoft“ korporacijoje.

Žilvinas Pakeltis – patyręs tarptautinės plėtros vadovas su daugiau nei 20 metų patirtimi tarptautinėse ir vietinėse įmonėse. 2014-2020 m. jis dirbo valdybos nariu AS Rigas Dzirnavnieks ir Baltic Mill pardavimų bei marketingo vadovu. Prieš tai tarptautinėje įmonėje Tetra Pak vadovavo pardavimams Centrinės Azijos regione, produktų grupei pasauliniu mastu bei dirbo pardavimų ir rinkodaros srityse Baltijos šalyse.

Ramutė Ribinskienė – sukaupusi ilgametę aukščiausio lygio vadovo ir darbo valdybose patirtį, įgyvendino organizacinius pokyčius tiek valstybės valdomose įmonėse, tiek privačiame sektoriuje. 2010–2013 m. ji dirbo AB „Lietuvos energija“ įmonių grupėje, taip pat buvo AB „Lesto“ (dabar AB „ESO“) Finansų ir administravimo tarnybos direktore ir valdybos nare, 2016–2019 m. AB „Vilniaus šilumos tinklai“ – Finansų departamento direktore ir laikinai ėjo generalinio direktoriaus pareigas. Šiuo metu R. Ribinskienė yra UAB „Utenos šilumos tinklai“ stebėtojų tarybos narė.

Rūta Steckienė – valstybės tarnautoja, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos Įmonių politikos departamento Įmonių teisės skyriaus patarėja, išrinkta 2022 m. liepos 11 d. visuotinio neeilinio akcininkų sprendimu.

LITEXPO valdyba renkama ketverių metų kadencijai (2022–2026 m.).

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.