Prisijungti

Registruotis

Login

Register

„LITEXPO“ VADOVYBĖ

Direktorius  Justinas Bortkevičius

Justinas Bortkevičius direktoriumi paskirtas 2018 m. sausio 25 d. valdybos sprendimu.

Anksčiau buvo LITEXPO dukterinės įmonės UAB „Litexpo events“ direktoriumi bei UAB „Visit Lithuania“ vykdančiuoju direktoriumi. J. Bortkevičius Vilniaus universitete baigė verslo vadybos bakalauro ir magistro studijas, Birmingamo universiteto kolegijoje studijavo tarptautinio turizmo ir viešbučių administravimą. Jis turi sukaupęs didelę įmonių valdymo, strategijų kūrimo ir jų įgyvendinimo patirtį, sėkmingai vykdė didelės svarbos projektus, svariai prisidėjo prie įmonių veiklos rodiklių augimo.

LITEXPO valdyba

2022 m. sausio 19 d. visuotinio akcininkų susirinkimo sprendimu išrinkti keturi nepriklausomi „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ valdybos nariai – Mantas Dubauskas, Aleksandras Golod, Žilvinas Pakeltis ir Ramutė Ribinskienė. 2022 m. liepos 11 d. visuotinio akcininkų susirinkimo sprendimu  išrinkta – Rūta Steckienė. Valdybos pirmininke išrinkta R. Ribinskienė.

Mantas Dubauskas – nepriklausomas valdybos narys. 2016-2022 metais dirbo AB „Lietuvos geležinkeliai“ Komunikacijos departamento direktoriumi, korporatyvinių reikalų direktoriumi, 2019-2022 metais – UAB „LTG Link“ valdybos nariu. Iki tol jis dirbo energetikos ministro patarėju, prieš tai – žurnalistu bei redaktoriumi įvairiuose leidiniuose, bendradarbiavo su užsienio žiniasklaida. M. Dubauskas yra įgijęs verslo vadybos magistro laipsnį Vytauto Didžiojo universitete, taip pat baigęs tarptautinę vadovų verslo vadybos programą (EMBA) „BMI Executive Institute“.

Aleksandras Golod – nepriklausomas valdybos narys. Nuo 2017-ųjų jis dirba AB „Telia Lietuva“, kur pastaruosius keturis metus vadovauja vidutinio ir stambaus verslo pardavimų padaliniui. Prieš tai A. Golod dirbo įvairiose Lietuvos ir užsienio įmonėse, pvz., „Microsoft“ rinkodaros direktoriumi Baltijos šalims ir stambaus verslo rinkodaros vadovu Rytų Europai „Microsoft“ korporacijoje.

Žilvinas Pakeltis – nepriklausomas valdybos narys. 2014-2020 m. jis dirbo valdybos nariu AS Rigas Dzirnavnieks ir Baltic Mill pardavimų bei marketingo vadovu. Prieš tai tarptautinėje įmonėje Tetra Pak vadovavo pardavimams Centrinės Azijos regione, produktų grupei pasauliniu mastu bei dirbo pardavimų ir rinkodaros srityse Baltijos šalyse. Šiuo metu, Ž. Pakeltis yra Všį „Inovacijų agentūra“  nepriklausomas valdybos narys

Ramutė Ribinskienė – nepriklausoma valdybos narė. Valdybos pirmininkė. Sukaupusi daugiau nei 25 metų darbo privačiame ir viešajame sektoriuose patirtį. 2016–2019 m. AB „Vilniaus šilumos tinklai“ Finansų departamento direktore ir laikinai ėjo generalinio direktoriaus pareigas, 2010–2013 m. ji dirbo AB „Lietuvos energija“ įmonių grupėje, buvo AB „Lesto“ (dabar AB „ESO“) Finansų ir administravimo tarnybos direktore ir valdybos nare. Prieš tai – 11 metų finansų direktore Merko grupėje. Šiuo metu R. Ribinskienė yra AB “LRT Centras” Audito komiteto pirmininkė, UAB „Utenos šilumos tinklai“ stebėtojų tarybos narė. R.Ribinskienė yra įgijusi ekonominės kibernetikos magistro laipsnį Vilniaus Universitete.

Rūta Steckienė – ekonomikos ir inovacijų ministerijos deleguota valdybos narė. Ji yra sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį bendrovių teisės taikymo ir politikos formavimo srityse. 2006 – 2009 m. ji dirbo AB “ŽIA valda” (dabar AB “Vertas Management”) įmonių grupėje, o nuo 2009 m. Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje. R. Steckienė 2012-2014 m. dirbo Bendrovių teisės atašė Lietuvos nuolatinėje atstovybėje ES. Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai metu ji pirmininkavo ES Tarybos Bendrovių teisės darbo grupei. Šiuo metu valdybos narė yra ministerijos Įmonių politikos departamento Įmonių teisės skyriaus patarėja. R. Steckienė yra įgijusi teisės magistro laipsnį Mykolo Romerio universitete, taip pat teisės magistro laipsnį Savojos Mont Blanc Universitete (Prancūzija).

 

Valdyba veikia pagal Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių įstatymą ir Valdybos darbo reglamentą.

LITEXPO valdyba renkama ketverių metų kadencijai (2022–2026 m.).

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.