Prisijungti

Registruotis

Login

Register

Apie mus

Atviri pasauliui ir idėjoms!
Daugiau kaip 50 metų veiklą vystantis Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO – pagrindinis ir didžiausias Baltijos šalyse parodų ir konferencijų, valstybinės svarbos ir kitokių renginių centras. Nuo 2006 metų LITEXPO yra ir pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI narys. LITEXPO turi moderniausias ekspozicijų ir konferencijų erdves, pritraukia didžiausias Baltijos regiono parodas ir tarptautinius renginius. Čia keičiamasi žiniomis ir idėjomis, vyksta tarptautiniai kultūros ir mokslo dialogai, formuojamos verslo tendencijos ir atsiranda svarbūs susitarimai.
Mums svarbi partnerystė ir skaidri veikla. Esame motyvuoti, pažangūs ir kompetentingi.

UAB Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ įmonių grupę sudaro:

  • Patronuojamoji įmonė UAB Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“ (toliau – LITEXPO) – nuo 1960-ųjų metų veikianti įmonė šiuo metu yra ne tik didžiausias, bet ir moderniausias parodų bei konferencijų centras Baltijos šalyse, nuo 2006 m. pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI narys, o nuo 2019 m. Tarptautinės konferencijų ir kongresų asociacijos (ICCA) narys.LITEXPO akcijų paketą valdo: 3 287 641 vnt. (98,76 proc.) Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija (prieiga internete http://eimin.lrv.lt), likusias 41 173 vnt. (1,24 proc.) akcijų valdo 37 fiziniai asmenys.Įmonės kodas: 120080713Buveinės adresas: Laisvės pr. 5, Vilnius
  • Dukterinė įmonė UAB „Litexpo infrastruktūra“ – 2016 m. įsteigta įmonė, kurios veikla sustabdyta nuo 2017 m. birželio 1 d. Įmonė nuo įsteigimo veiklos nevykdė, 2021 m. numatoma ją likviduoti. LITEXPO priklauso 100 proc. akcijų paketas.Įmonės kodas 304142021Buveinės adresas Laisvės pr. 5, Vilnius
  • Dukterinė įmonė UAB „Litexpo events“ – 2015 m. įsteigta įmonė, kurios pagrindinė veikla konferencijų ir kitų renginių organizavimas Litexpo ir trečiosioms šalims priklausančiose patalpose, patalpų ir konferencinės įrangos nuoma, renginių aptarnavimas. 2018 m. sausio 1 d. šios įmonės vykdyta veikla buvo perkelta į Litexpo, t.y. Litexpo įsteigtas Konferencijų organizavimo skyrius, kuris užtikrina įmonės vykdytų veiklų tęstinumą. Šiai dienai Litexpo events veiklos nevykdo. 2021 m. numatoma ją likviduoti. LITEXPO priklauso 100 proc. akcijų paketas.Įmonės kodas 304143867Buveinės adresas Laisvės pr. 5, Vilnius

LITEXPO pagrindinės veiklos sritys:

  • parodų, mugių ir kitų renginių organizavimas
  • konferencijų, parodinių salių bei įrangos nuoma, konferencijų organizavimas, koordinavimas

Parodų, mugių ir kitų renginių organizavimas

LITEXPO turi ilgametę parodų organizavimo patirtį bei teikia aukščiausios kokybės parodų organizavimo paslaugas Lietuvoje. LITEXPO organizuojamos parodos puikiai žinomos Lietuvoje, dauguma jų ir kaimyninėse šalyse. Jos teigiamai vertinamos dalyvių ir lankytojų bei sulaukia didelio žiniasklaidos dėmesio. Dalis LITEXPO parodų yra tarptautinės, t.y. jose dalyvaujančių užsienio įmonių skaičius sudaro 10 ir daugiau procentų.

LITEXPO parodas organizuoja 12 profesionalių projektų komandų, kurios per metus surengia apie 20 specializuotų parodų per 1300 jas lydinčių įvairių renginių, pritraukia apie 3000 dalyvių: 83% parodų dalyvių yra Lietuvos įmonės, 17% užsienio įmonės. Parodas aplanko apie 350 tūkst. lankytojų.

LITEXPO specializuotos parodos turi aiškiai išgrynintą tematiką, apimančią konkretų ūkio sektorių ir yra orientuotos į apibrėžtą tikslinę auditoriją – verslo segmentą arba galutinį vartotoją (visuomenę). Būtent parodose, kur pristatomos sektoriaus naujienos ir aktualijos, užsimezga kontaktai, pradedamos sėkmės istorijos, skatinamas konkurencingumas bei plečiamos rinkos.

 

Konferencijų, parodinių salių bei įrangos nuoma, konferencijų organizavimas, koordinavimas

Patalpų nuoma konferencijoms bei kitiems renginiams yra viena pagrindinių LITEXPO veiklų, kuri turi didelį potencialą augti ir plėstis. LITEXPO vykdo aktyvius pardavimus ir siekia išnuomoti patalpas įvairaus tipo renginiams – konferencijoms, koncertams, filmavimams, produktų pristatymams ir pan. Siekiant pritraukti tarptautinius renginius, konferencijas ar kongresus, LITEXPO kiekvienais metais teikia paraiškas konkursams, mėgina užmegzti naudingus kontaktus, dalyvauja kontaktų mugėse, verslo suvažiavimuose.

Per metus LITEXPO konferencijų centre įvyksta apie 200 renginių, kurie pritraukia per 90 000 politikų, verslo atstovų, kitų sričių specialistų iš viso pasaulio. LITEXPO konferencijų centre organizuojami ne tik aukščiausio lygio valstybiniai renginiai, tarptautinės konferencijos, bet ir nedideli seminarai, mokymai, diskusijos, pramoginio pobūdžio renginiai (koncertai, filmavimai, korporatyviniai renginiai).

LITEXPO yra profesionalus renginių organizatorius, teikiantis visas reikalingas šio verslo paslaugas: nuo vietos renginiui suradimo, projekto valdymo iki jo įgyvendinimo.

FAKTAI IR SKAIČIAI
33 600 kv.m.
LITEXPO bendrasis plotas
5 ekspozicijų ir 10 konferencijų salių užima 18 500 kv.m.
Lauko aikštelės – 15 100 kv.m.
20 tarptautinių parodų kasmet
3000 dalyvių kasmet
350 000 lankytojų kasmet
1500 įvairių renginių kasmetTurite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „ Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.