Prisijungti

Registruotis

Login

Register

Korporatyvinė informacija

Atviri pasauliui ir idėjoms!
Daugiau kaip 50 metų veiklą vystantis Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO – pagrindinis ir didžiausias Baltijos šalyse parodų ir konferencijų, valstybinės svarbos ir kitokių renginių centras. Nuo 2006 metų LITEXPO yra ir pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI narys. LITEXPO turi moderniausias ekspozicijų ir konferencijų erdves, pritraukia didžiausias Baltijos regiono parodas ir tarptautinius renginius. Čia keičiamasi žiniomis ir idėjomis, vyksta tarptautiniai kultūros ir mokslo dialogai, formuojamos verslo tendencijos ir atsiranda svarbūs susitarimai.
Mums svarbi partnerystė ir skaidri veikla. Esame motyvuoti, pažangūs ir kompetentingi.

UAB Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ įmonių grupę sudaro:

  • – Patronuojamoji įmonė UAB Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“ (toliau – LITEXPO) – nuo 1960-ųjų metų veikianti įmonė šiuo metu yra ne tik didžiausias, bet ir moderniausias parodų bei konferencijų centras Baltijos šalyse, nuo 2006 m. pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI narys. LITEXPO akcijų paketą valdo: 3 287 641 vnt. (98,76 proc.) Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija (prieiga internete http://eimin.lrv.lt), likusias 41 173 vnt. (1,24 proc.) akcijų valdo 36 fiziniai asmenys.
  • Dukterinė įmonė UAB „Litexpo infrastruktūra“ (įmonės kodas 304142021, buveinės adresas Laisvės per. 5, Vilnius) – 2016 m. įsteigta įmonė, kurios veikla sustabdyta nuo 2017 m. birželio 1 d. LITEXPO priklauso 100 proc. akcijų paketas.
  • – Dukterinė įmonė UAB „Litexpo events“ (įmonės kodas 304143867, buveinės adresas Laisvės per. 5, Vilnius) (toliau – Litexpo events) – 2015 m. įsteigta įmonė, kurios pagrindinė veikla konferencijų ir kitų renginių organizavimas Litexpo ir trečiosioms šalims priklausančiose patalpose, patalpų ir konferencinės įrangos nuoma, renginių aptarnavimas. 2018 m. sausio 1 d. šios įmonės vykdyta veikla buvo perkelta į Litexpo, t.y. Litexpo įsteigtas Konferencijų organizavimo skyrius, kuris užtikrina įmonės vykdytų veiklų tęstinumą. Šiai dienai Litexpo events veiklos nevykdo. LITEXPO priklauso 100 proc. akcijų paketas.

PARODOS
Parodose dalijimasi idėjomis, užmezgami svarbūs kontaktai, plėtojamas verslas, pritraukiama naujų klientų. Čia galite ne tik sužinoti, pamatyti, bet ir paragauti, užuosti, paliesti, patirti ir patys išmėginti viską, kas eksponuojama. Per metus LITEXPO surengiama daugiau kaip 20 parodų ir per 1300 jas lydinčių įvairių renginių. Didžiuojamės LITEXPO ir Lietuvą garsinančiomis parodomis „Studijos“, „Resta“, „Adventur“, „Pelenė“, „Baldai“, Vilniaus knygų mugė ir kt. Daugelis LITEXPO parodų apdovanotos „Lietuvos geriausio metų gaminio“ aukso medaliais, o paroda „Resta“ yra pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą.

KONFERENCIJOS
Per metus LITEXPO konferencijų centre įvyksta apie 200 renginių, kurie pritraukia per 90 000 politikų, verslo atstovų, kitų sričių specialistų iš viso pasaulio. LITEXPO konferencijų centrą kasmetiniams renginiams organizuoti renkasi konferencijų turizmo paroda-kontaktų mugė „Convene“, Pasaulio lietuvių ekonomikos forumas PLEF, kiti renginiai. Didžiuojamės organizavę Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai renginius, NATO, Pasaulinio interneto valdymo forumą, Demokratijų bendrijos ministrų, ESBO Ministrų Tarybos susitikimus, konferencijas. LITEXPO konferencijų centre organizuojami ne tik aukščiausio lygio valstybiniai renginiai, tarptautinės konferencijos, bet ir nedideli seminarai, mokymai, diskusijos, pramoginio pobūdžio renginiai.
LITEXPO yra profesionalus konferencijų organizatorius, teikiantis visas reikalingas šio verslo paslaugas: nuo vietos renginiui suradimo, projekto valdymo iki jo įgyvendinimo.

FAKTAI IR SKAIČIAI
33 600 kv.m.
LITEXPO bendrasis plotas
5 ekspozicijų ir 10 konferencijų salių užima 18 500 kv.m.
Lauko aikštelės – 15 100 kv.m.
20 tarptautinių parodų kasmet
3000 dalyvių kasmet
350 000 lankytojų kasmet
1500 įvairių renginių kasmet

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „ Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.