Baldų nuoma renginiams

Nusprendėte organizuoti renginį LITEXPO? Jūsų patogumui – parodų ir kongresų centre galite pasinaudoti ne tik įrangos, bet ir baldų nuomos paslauga. Siūlome platų baldų renginiams pasirinkimą – nuo darbo stalų, komodų, iki minkštų baldų. Tai universalūs baldai, kurie gali būti lengvai pritaikomi parodose, mugėse, konferencijose bei kitokio pobūdžio renginiuose. Tokiu būdu galėsite sukurti jaukią, malonią atmosferą renginių dalyviams ir svečiams. Jeigu Jums yra aktuali baldų nuomos paslauga, kviečiame skaityti toliau – žemiau pateikiame aktualią informaciją.

 

Kokius baldus renginiams galima išsinuomoti LITEXPO?

Siekiame užtikrinti, kad LITEXPO rastumėte viską, ko reikia Jūsų organizuojamiems renginiams. Tad čia rasite platų įvairių baldų nuomai pasirinkimą. Reikia baldų konferencijai, verslo susitikimui ar parodai? Galime išnuomoti konferencijų kėdes, stovus, specialius baldus parodoms, minkštus baldus, pufus, krėslus, kavos staliukus, valgomuosius stalus, biuro tipo stalus, tribūnas, komodas bei daugelį kitų. Nuomojami baldai yra minimalistinio stiliaus, pasižymi funkcionalumu, tad puikiai tiks skirtingiems renginiams.

LITEXPO kasmet surengiama apie 300 įvairių renginių ir konferencijų įvairiomis temomis. Todėl visai nesvarbu kokio pobūdžio renginį organizuosite – tikime, jog galėsime pasiūlyti Jums tinkamus baldus ir patogius jų išdėstymo sprendimus.

 

Baldų nuoma renginiams – kokius baldus pasirinkti?

Baldų pasirinkimas daugeliu atvejų priklauso nuo renginio pobūdžio. Rinkitės tokius baldus, kurie atitiktų Jūsų renginio specifiką ir norimą sukurti atmosferą. Jaukios, harmoningos atmosferos kūrimui papildomai galite pasitelkti ir dekoratyvinius elementus – tokiu būdu galėsite sukurti malonią, įsimintiną patirtį.

Įtakos baldų pasirinkimui taip pat turi nuomojamos patalpos bei auditorijos dydis. Verta pasirinkti tokius baldus, kurių dėka būtų galima optimaliai išnaudoti turimą erdvę bei užtikrinti maksimalų patogumą renginio dalyviams. Nedidelei konferencijai, seminarui ar verslo susitikimui gali užtekti ir pagrindinių baldų, tokių kaip konferencijų kėdės, stalai, konferencinis stovas, tribūna, kavos staliukai ar spintelės daiktams. Tuo tarpu masinio tipo renginiuose papildomai galima panaudoti minkštus baldus ar sėdmaišius – diskusijoms, erdvės užpildymui, patogiam bendravimui ir jaukumo kūrimui. Užkandžiams ir kavos pertraukėlėms nepamirškite valgomojo ar baro tipo stalų. Verta panaudoti ne tik dekoratyvinius elementus, bet ir specialias reklamos priemones: stendus, plakatus, foto sieneles ar kitą vaizdinę reklamą. Žinoma, taip pat reikėtų pasirūpinti tinkama įranga, pavyzdžiui, kokybiška vaizdo ir garso sistema.

Baldų paruošimas renginiams

Renginių organizatorių patogumui, LITEXPO techninis personalas gali paruošti pasirinktus baldus renginiui bei pasiūlyti skirtingus baldų išdėstymo sprendimus, atsižvelgiant į renginio pobūdį ir individualius pageidavimus. Esant poreikiui, taip pat galime pakonsultuoti renginiui tinkamų baldų pasirinkimo klausimais.

Mūsų komanda yra pasiruošusi padėti Jums sukurti jaukią renginio aplinką ir pasirūpinti, kad renginio erdvė būtų išnaudota optimaliai. Mums svarbi Jūsų renginio sėkmė – todėl kviečiame susisiekti su mumis bei aptarti galimus sprendimus, atitinkančius turimą viziją.

 

Baldų nuoma renginiams – kada verta pasinaudoti šia paslauga?

Kokybiškų baldų įsigijimas renginiui gali pareikalauti ne mažai investicijų, tuo tarpu nuomos paslauga yra kur kas ekonomiškesnis sprendimas, ypatingai tuomet, jeigu renginius organizuojate gana retai. Baldų nuoma suteikia galimybę kiekvienam renginiui kurti skirtingą vietos apstatymą, stilių, dekoro elementus.

Ši paslauga taip pat leidžia sutaupyti brangaus laiko ir pinigų – nereikia papildomai rūpintis baldų įsigijimo, atvežimo ir parengimo klausimais. Renginių organizatoriams galime pasiūlyti ne tik platų nuomojamų baldų renginiams pasirinkimą, bet ir užtikrinti reikiamą jų kiekį – tai ypač aktualu organizuojant masinius renginius.

 

Kokios yra baldų nuomos kainos?

LITEXPO baldų nuomos kaina gali svyruoti nuo keliasdešimt, iki kelių šimtų eurų ir daugiau. Kainos dydis priklauso nuo pasirinktų baldų tipo, kiekio, nuomos trukmės bei papildomų paslaugų. Dėl šios priežasties, kiekvienu atveju ruošiamas individualus pasiūlymas, atsižvelgiant į nurodytus aspektus.

Rekomenduojame reikiamus baldus rezervuoti iš anksto. Tokiu būdu galėsite būti tikri, jog renginio dieną turėsite visą reikiamą inventorių ir sutaupysite, nes likus keletui dienų iki renginio baldų nuomos paslaugai yra taikomas didesnis antkainis. Jeigu kyla klausimų – susisiekite su mūsų komanda, kuri Jums suteiks išsamią informaciją.

 

Papildomos paslaugos renginiams

Mes siekiame užtikrinti, kad gautumėte visas reikalingas priemones – sėkmingam renginio įgyvendinimui, todėl teikiame kompleksines paslaugas. Papildomai galite užsisakyti stendo ar reklamos montavimo, maitinimo, konstrukcijų pakabinimo bei elektros darbus. Mūsų komanda gali padėti renginio koordinavimo bei organizavimo klausimais, pakonsultuoti dėl renginiui tinkamiausių patalpų pasirinkimo, pasiūlyti reklamos galimybes strategiškai patogiose vietose. Taip pat sprendžiame įvairius techninius klausimus, padedame įgyvendinti nestandartinius sprendimus.

LITEXPO taip pat rasite ne tik moderniai įrengtas erdves, bet ir profesionalią techninę įrangą, kokybišką apšvietimą, oro cirkuliavimo sistemą, išmanią vaizdo ir garso aparatūrą, kitas reikiamas priemones – kokybiškam renginiui ir teigiamos patirties kūrimui.

 

Ką dar verta žinoti?

LITEXPO patalpų įvairovė ir modernūs techniniai sprendimai suteikia galimybę organizuoti įvairaus pobūdžio renginius: verslo susitikimus, posėdžius, produktų pristatymus, seminarus, mokymus, diskusijas, parodas, muges, tarptautines konferencijas bei kitus aukšto lygio renginius.

Parodų ir kongresų centras yra daugiausiai patirties turinti renginių vieta Lietuvoje. Sukauptos žinios, ilgametė patirtis ir ypatingas dėmesys detalėms leidžia išspręsti bet kokius iškilusius klausimus.

Mums svarbus kiekvienas parodų dalyvis, lankytojas bei svečias, todėl čia rasite daugelį patogumų: puikiai sutvarkytą infrastruktūrą su erdviomis automobilių stovėjimo aikštelėmis, sklandžiai veikiantį informacijos centrą, bankomatą, Wi-Fi, patogias poilsio ir darbo zonas, dienos pietų kavinę, restoraną ir lauko terasą – vietas, tinkamas tiek kavos pertraukėlėms, tiek gurmaniškiems užkandžiams ar sotiems pietums. Taip pat užtikriname saugią aplinką, pritaikytą negalią turinčių žmonių poreikiams bei apsaugą – efektyviam saugumo užtikrinimui renginių metu.

 

Kaip išsinuomoti baldus LITEXPO?

Reikalinga baldų nuomos paslauga? Nedelskite ir iš anksto rezervuokite reikiamus baldus. Tikime, jog galėsime pasiūlyti Jums tinkamus baldų sprendimus būsimam renginiui. Norint atlikti rezervaciją, kreipkitės į LITEXPO komandą – pakonsultuosime, padėsime išsirinkti ir atsakysime į dominančius klausimus. Susisiekti su mumis galite svetainės viršuje nurodytais kontaktais: el. paštu info@litexpo.lt ar telefonu +370 615 61 089. Jūsų patogumui, taip pat galite užpildyti puslapio apačioje esančią užklausos formą – atsakysime kiek įmanoma skubiau.Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.