Karjera

UAB Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo” nuolat ieško informacijos ir paslaugų centro darbuotojų, padavėjų, virėjų, montuotojų dirbti parodų ir renginių metu. Jei Jus domina galimybė dirbti pagal trumpalaikes terminuotas darbo sutartis parodose ir renginiuose, atsiųskite savo gyvenimo aprašymą (CV), nurodydami pageidaujamas pareigas, el. paštu karjera@litexpo.lt. Atsiradus laisvai darbo vietai būtinai su Jumis susisieksime.

Pateikdami savo gyvenimo aprašymą (CV) bei kitus kandidatavimo dokumentus, Jūs patikite UAB Lietuvos parodų ir kongresų centrui „Litexpo“ savo asmens duomenis. Išsamią informaciją apie mūsų vykdomą kandidatų asmens duomenų tvarkymą, apie tai, kokius kandidatų duomenis mes renkame ir tvarkome, kam juos naudojame, kiek laiko saugome ir kt., mes pateikiame Kandidatų asmens duomenų privatumo politikoje.Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.