LITEXPO kasmet vyksta įvairios parodos ir mugės, kurios sulaukia didelio žmonių susidomėjimo ne tik iš Lietuvos, bet ir viso pasaulio. Todėl maloniai kviečiame įmonių atstovus, savo srities profesionalus bei ekspertus dalyvauti organizuojamose LITEXPO parodose – pasidalinti savo patirtimi, įžvalgomis ir pristatyti savo prekės ženklą plačiai žmonių auditorijai. Svarstote dalyvauti parodoje? Jūsų patogumui – žemiau pateikiame aktualią informaciją parodų dalyviams.

 

Kokios parodos Vilniuje LITEXPO yra organizuojamos?

 

LITEXPO organizuojamos įvairaus dydžio bei pobūdžio parodos ir mugės – turizmo, grožio, statybos, interjero, technologijų, studijų bei kitomis temomis. Todėl čia savo produktus ar paslaugas gali pristatyti daugelis Lietuvoje ir užsienyje veikiančių įmonių. Tad nepraleiskite progos ir sudalyvaukite! Daugiau informacijos apie artėjančius renginius galite rasti LITEXPO renginių kalendoriuje.

Kodėl verta dalyvauti LITEXPO parodose?

 

LITEXPO parodos – unikali galimybė potencialiems klientams efektingai pristatyti teikiamas paslaugas, inovacijas, eksponuoti gaminius ar meno dirbinius. Tai puiki proga užmegzti naujus verslo kontaktus, praplėsti klientų ratą, susitikti su verslo partneriais bei padidinti savo prekės ženklo žinomumą. Esame įsitikinę, kad Jūsų dalyvavimas LITEXPO renginiuose gali tapti praturtinančia ir įkvepiančia patirtimi tiek Jums, tiek visiems parodų lankytojams.

 

Ką reikia žinoti LITEXPO parodų dalyviams?

 

Domina konkreti LITEXPO paroda ar mugė? Norintiems dalyvauti, pirmas žingsnis, kurį svarbu atlikti – iš anksto užsiregistruoti. Registracija į parodą gali būti atliekama renginio aprašyme nurodytu būdu arba šio puslapio viršuje pateiktais kontaktais. Parodų dalyviai turėtų pasirinkti tinkamą plotą ekspozicijai, pasiruošti stendą, reklaminę medžiagą ar įrangą, reikiamą paslaugos ar produkcijos pristatymui. Nestandartinius sprendimus būtina suderinti su už parodos organizavimą atsakingu asmeniu.

Trūksta daugiau informacijos? Visais su parodomis susijusiais klausimais – plotų pardavimu, pagalba jų pasirinkime, įkainiais, stendo įrengimu, ekspozicijos sprendimais, renginių organizavimu ar įrangos nuoma Jums padės profesionali LITEXPO komanda. Pakonsultuosime ir atsakysime į Jus dominančius klausimus, kad pasiruošimas ir dalyvavimas parodoje būtų kiek įmanoma sklandesnis ir greitesnis. Susisiekti su mumis galite Jums patogiu būdu: užpildykite puslapio apačioje esančią užklausos formą arba kreipkitės nurodytais kontaktais: el. paštu info@litexpo.lt ar telefonu +370 615 61 089.

Tvarumo planas

2024 09 12-13

Kamilija Jonytė,
Parodos projekto vadovė

GameOn

2024 10 18-20

Faustina Sinkevičiūtė,
Parodos projekto vadovė

Sveikatos paroda

2024 10 25-26

Kajus Venslovas,
Parodos projekto vadovas

Taste Vilnius Horeca

2024 11 14-16

Saulė Jančiauskė,
Parodos projekto vadovė

EROS Tarptautinis erotikos festivalis

2024 11 22-23

Greta Kerienė, Festivalio projekto vadovė

Vilniaus knygų mugė Tarptautinė Vilniaus knygų mugė

2025 02 27 - 03-02

Eglė Majauskienė, Parodos projekto vadovė

Karjera & Studijos Studijų, karjeros planavimo ir mokymosi visą gyvenimą paroda

2025 03 27-28

Faustina Sinkevičiūtė,
Parodos projekto vadovė

Pelenė Grožio industrijos paroda

2025 04 11-13

Eglė Majauskienė,
Parodos projekto vadovė

Resta Tarptautinė statybų paroda

2025 04 24-26

Saulė Jančiauskė, Greta Kerienė Parodos projekto vadovės

Baldai ir dizaino sprendimai

2025 04 24-26

Faustina Sinkevičiūtė,
Parodos projekto vadovė

Balttechnika Technologijų, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda

2025 05 14-16

Kamilija Jonytė,
Parodos projekto vadovė

Motivated@Work

2025 05 14

Saulė Jančiauskė,
Parodos projekto vadovėTurite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.