Prisijungti

Registruotis

Login

Register

Pranešimai spaudai

2023 01 31
Be leidyklų nebūtų Vilniaus knygų mugės: pirmieji žingsniai ir dviejų dešimtmečių tradicijos  

2023 metų Vilniaus knygų mugės organizatoriai jau sudėliojo mugės programą. Joje – naujos knygos, susitikimai su Lietuvos ir užsienio rašytojais bei leidėjais, knygų pristatymai, apdovanojimų ceremonijos, diskusijų klubai, kūrybinės ir edukacinės dirbtuvės, mokymai, filmų peržiūros ir didžiulis dėmesys Ukrainai. „Be leidyklų parengti keturių dienų mugės programą būtų neįmanoma. Vertingas kiekvienos iš jų – didelės ar vieno žmogaus – indėlis“, – teigia vienas iš mugės organizatorių, Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO vadovas Justinas Bortkevičius.

2023 01 28
Džiugi tendencija – Lietuvoje vis labiau populiarėja aktyvus poilsis

JAV rinkos tyrimų bendrovės „Grand View Research“ analitikai teigia, kad pasaulinis aktyvaus poilsio arba kitaip dar vadinamo nuotykių turizmo verslas turi potencialo tapti vienu sparčiausiai besiplečiančių turizmo sektorių, demonstruojančių pelningą augimą visame pasaulyje. Ne išimtis ir Lietuva. Šalyje aktyvaus poilsio paslaugas siūlančios bendrovės pritaria tokiai prognozei ir sako matančios augantį žmonių susidomėjimą galimybėmis laisvalaikį leisti aktyviai, ne tik gulinėjant paplūdimyje.

2023 01 27
Prasidėjo didžiausia šalyje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur“

Šiandien parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidėjo jubiliejinė, jau dešimtoji, turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur 2023“. Tris dienas truksiančiame renginyje daugiausia dėmesio bus skiriama kelionėms Lietuvoje, aktyviam poilsiui ir turizmo inovacijoms.

2023 01 25
Turizmo ekspertė papasakojo, kokiomis naujovėmis artėjančio turizmo sezono metu džiugins skirtingi Lietuvos regionai

Kalbėdami apie artėjantį aktyvaus turizmo laikotarpį Lietuvoje žinovai sako, kad šiais metais mūsų šalyje karaliaus ir draugiškai sugyventi bandys gamta ir kultūra. Didmiesčiai ir Lietuvos kultūros sostine tapusi Tauragė pažers aibę renginių, o kurortai ir kiti šalies regionai bandys nustebinti naujais sprendimais bei traukos objektais.

2023 01 24
Vilniaus knygų mugės moderatoriai apie knygas, rašytojus, sceną ir žodžių dvikovą su rapyromis

Iki labiausiai laukiamo Lietuvos literatūros ir kultūros renginio – tarptautinės Vilniaus knygų mugės liko vos mažiau nei mėnuo. Vasario 23 dieną Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ prasidėsianti knygų šventė kasmet sutraukia dešimtis tūkstančių lankytojų, kurie ateina ne tik pasidomėti knygų naujienomis, bet ir sutikti autorius bei dalyvauti knygų pristatymuose. Pokalbiai ir diskusijos apie knygas ir svarbiausias visuomenės, istorijos, kultūros gyvenimo temas yra tapę neatsiejama tarptautinės Vilniaus knygų mugės dalimi.

2023 01 24
Didžiausia šalyje mokymosi ir karjeros planavimo paroda šiemet bus dedikuota Lietuvos švietimo bendruomenei

Šį pavasarį, kovo 30–31 dienomis, LITEXPO vyks jau dvidešimtoji paroda „Karjera & studijos“. Atsižvelgiant į valstybės ir verslo įmonių poreikį ugdyti bei išlaikyti talentus Lietuvoje, šių metų paroda dedikuojama Lietuvos švietimo sistemai. Daugiausia dėmesio joje bus skirta mokymosi, studijavimo ir darbo galimybėms Lietuvoje bei mokytojų tobulinimuisi.

2023 01 13
Pirmojo Lietuvos „TravelTech“ forumo organizatoriai: turime galimybę pakartoti „FinTech“ sėkmę

Ekspertai sutartinai tvirtina, kad laikai, kai turizmas buvo tik kelionių agentūrų reikalas, jau praėjo. Šiandien šis sektorius yra įvairialypis ir suteikiantis vartotojui daug skirtingų galimybių, kurias vis dažniau pasiūlo „TravelTech“ sprendimų kūrėjai, turintys didelių ambicijų.

2023 01 06
Vilniaus knygų mugėje jaunuosius skaitytojus pasitiks literatūros ir meno įžymybės

Vilniaus knygų mugėje prigijusi Jaunųjų skaitytojų salės tradicija šiais metais plečia erdves ir veiklas. Mugės lankytojus – paauglius, vaikus, kūdikius ir jų tėvus – salė pasitinka atsinaujinusi. Kaip ir visoje, vasario 23-26 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, vyksiančios Vilniaus knygų mugės programoje, čia skambės laisvės ir Vilniaus 700-ojo gimtadienio temos.

2022 12 13
Pirmojo Lietuvos „TravelTech“ forumo organizatoriai: turime galimybę pakartoti „FinTech“ sėkmę

Ekspertai sutartinai tvirtina, kad laikai, kai turizmas buvo tik kelionių agentūrų reikalas, jau praėjo. Šiandien šis sektorius yra įvairialypis ir suteikiantis vartotojui daug skirtingų galimybių, kurias vis dažniau pasiūlo „TravelTech“ sprendimų kūrėjai, turintys didelių ambicijų.

2022 11 18
Garsus sveikuolis Alanas Dzeranovas papasakojo apie savo grūdinimosi įpročius ir patarė, nuo ko reikėtų pradėti kitiems

Šešerius metus, arba daugiau nei 1 900 dienų, – tiek laiko sveikos gyvensenos praktikas Alanas Dzeranovas kasdien lenda į šaltą vandenį ir kitaip grūdina savo organizmą. Kiek tai reikalauja laiko, kokia iš to nauda ir kada pastarąjį kartą jis sirgo? Ar tai padėjo išvengti kovido?

2022 11 10
Medicinos profesorius Julius Ptašekas įvardijo požymius, rodančius, kad žmogaus gaunamas fizinis krūvis – per didelis

Lietuvos higienos instituto skelbiami duomenys rodo, kad mūsų šalyje maždaug pusės visų mirčių priežastis – kraujotakos ir širdies ligos. Pasak medicinos profesoriaus dr. Juliaus Ptašeko, dalies tokių mirčių būtų galima išvengti, jei lietuviai neignoruotų dėl širdies veiklos sutrikimų kūno siunčiamų signalų ir išmoktų pasirinkti jiems tinkamą fizinį krūvį. Tai padaryti, anot specialisto, galima žinant vos kelis paprastus aspektus.

2022 10 31
Psichologo žinutė tėvams: leiskime paaugliams ieškoti savęs – tai būtina besiformuojančios asmenybės sėkmei ir stabilumui

Psichologo Andriaus Ato teigimu, vaikui pradėjus aktyviai bandyti suprasti kas jis yra, jo tėvai įžengia į bene sunkiausią ar vieną  sunkiausių gyvenimo laikotarpių. Paauglystei būdingas elgesys kartais gali prasidėti jau ties maždaug devintais gyvenimo metais. Laimei, psichologas turi patarimų, kurie gali padėti tiek paaugliams, tiek ir už galvų susiėmusiems jų tėvams.

2022 10 28
Ekspertai: būtina aktyviau skatinti tvarių sprendimų įgyvendinimą Lietuvoje – tai HORECA sektoriaus ateitis

Kalifornijos valstija (JAV) priėmė įstatymą, kuriuo nuo 2023 m. uždraudžiami viešbučiams įprastu atributu tapę maži šampūno ar prausiklio buteliukai. Ispanijoje kitais metais gali įsigalioti draudimas restoranams švaistyti maistą, o to nepaisantiems būtų skiriamos baudos, galinčios siekti ir šešiaženkles sumas. Viešbučių, restoranų ir kavinių veiklą stebinčių ekspertų teigimu, tai yra tik keli pavyzdžiai, kaip HORECA sektorius turės pasikeisti jau artimiausiu metu ne tik pasaulyje, bet ir Lietuvoje.

2022 10 25
Geriausi Lietuvos šefai apie pripažinimą, pandemijos išbandymus ir Lietuvos restoranų kultūros ateitį

Dėl pandemijos geriausias Lietuvos šefas pastarąjį kartą buvo išrinktas dar 2018 m. Tąkart laurus nuskynė Justinas Misius, o geriausia jaunąja virėja buvo pripažinta Jonita Šeščilaitė. Artėjant naujam konkursui, kuris pagaliau sugrįžta ir vyks lapkričio 3–5 d. LITEXPO parodos „Taste Vilnius HoReCa 2022“ metu, buvę laimėtojai papasakojo, kaip klostėsi jų karjera per pandemiją ir kokią įtaką jiems padarė pelnytas pripažinimas.

2022 10 11
Prasidėjo didžiausia Baltijos šalyse inžinerinės pramonės ir inovacijų paroda „Balttechnika 2022“: ką joje galima pamatyti ir išgirsti?

Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidėjo tarptautinė specializuota technologijų, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda „Balttechnika 2022“. Joje naujoves ir pažangiausius sprendimus pristato 92 bendrovės iš Lietuvos ir užsienio. Parodos metu taip pat vyks konferencija, kurioje bus kalbama apie ketvirtąją pramonės revoliuciją ir tai, kaip ją galėtų išnaudoti Lietuvos verslas.

2022 10 11
Nesmurtinės komunikacijos praktikė: laikas išmokti vaikams nebesakyti „nustok žliumbti!“

Tikriausiai tėvai žino akimirkas, kai netikėtos vaiko ašaros ir emocijų pliūpsnis išmuša iš vėžių. Kaip reikėtų reaguoti į vaikų ašaras, kokios dažniausios tėvų daromos klaidos ir kuo derėtų pakeisti priekaištingą „nustok žliumbti!“? Apie šiuos ir daugelį kitų susijusių aspektų pasakoja nesmurtinės komunikacijos metodo praktikė, lektorė ir viena iš lapkričio 11–12 dienomis LITEXPO vyksiančios parodos „Tėvystės kodas“ pranešėjų Enrika Benevičienė.

2022 10 10
Nauja tendencija – komandos formavimo išvykos vis dažniau orientuojamos į darbuotojų sveikatinimą

Kamuoliai vietoje kėdžių, sveikuoliški kokteiliai vietoje kavos ir sveikatinimo procedūros vietoje vakarėlio su vyno taure. Taip nuo šiol atrodo nauja tendencija tampantys komandos formavimo ir sveikatinimo seminarai. Specialistų teigimu, jie sparčiai populiarėja ir tampa viena geidžiamiausių įmonių investicijų į darbuotojus.

2022 10 07
Lietuviai sukūrė išmaniąją elektros energijos kaupimo bateriją, padėsiančią sumažinti elektros sąskaitas

Saulės energijos sprendimų kūrėja ir viena didžiausių saulės modulių gamintojų Šiaurės Europoje „SoliTek“ skelbia sukūrusi išmaniąją bateriją „Nova“, skirtą kaupti perteklinę saulės jėgainių pagamintą elektros energiją. Lietuvių bendrovė teigia, kad didžiausias baterijos privalumas – joje įdiegta dirbtinio intelekto (DI) sistema, leidžianti realiu laiku stebėti elektros kainas rinkoje ir į jas atsižvelgus pirkti arba parduoti elektros energiją biržoje. Prognozuojama, kad dėl to elektros sąskaitos vartotojui galėtų sumažėti maždaug 50 proc.

2022 09 29
Lietuvoje pirmą kartą vyks sveikatos ir geros savijautos paroda „Būkite sveiki“

Statistika rodo, kad Lietuvos gyventojai yra vieni ligočiausių visoje Europos Sąjungoje (ES). Europos Komisijos duomenimis, tikėtina gyvenimo trukmė Lietuvoje 2020 m. buvo trečia trumpiausia ES ir net 5,5 metų trumpesnė už ES vidurkį. Vis dėlto, specialistų teigimu, dėmesys sveikatai ir jos stiprinimui šalyje vis didėja. Tuo bus galima įsitikinti ir lapkričio 25–27 dienomis LITEXPO pirmą kartą vyksiančioje parodoje „Būkite sveiki“.

2022 09 15
Vaikų ugdymo specialistė: pripažinti, kad norisi pailsėti nuo vaikų, neturėtų būti gėda

Šiais metais paskelbtas Ohajo valstijos universiteto (JAV) tyrimas atskleidė, kad net 66 proc. dirbančių tėvų jaučia perdegimo simptomus. Vaikų ugdymo ir tėvų lavybos specialistės Renatos Cikanaitės teigimu, su perdegimu vis dažniau susiduria ir Lietuvos tėvai, tad ši ir kitos jiems aktualios temos bus nagrinėjamos lapkričio 11–12 dienomis parodos „Tėvystės kodas“ metu vyksiančioje konferencijoje „Tėvai ryšyje“.

2022 09 08
Lietuvos pramonės atstovų žinutė: mus gali išgelbėti inovacijos ir automatizavimas

Po trejų metų pertraukos Vilniuje vėl vyks didžiausia Baltijos šalyse specializuota gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda „Balttechnika“. Jos dalyviai sako, kad investicijoms į inovacijas nėra blogo laiko, o Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės įmonių asociacijos (LINPRA) vadovas Darius Lasionis tvirtina – vienas efektyviausių būdų spręsti iššūkius, su kuriais susiduria pramonė, – procesų automatizacija, skaitmenizacija ir robotizacija.

2022 05 10
Vizionieriškas lyderis: kaip tokiu tapti?

Nors apie lyderystės poreikį kalbame seniai, paskutiniu metu vykstantys pokyčiai išryškino naujus lyderiui būtinus bruožus. Kaip pastebi lyderystės ekspertai, vis daugiau šiuolaikinių darbuotojų, ypač vadovų, siekia būti vizionieriškais lyderiais.

2022 04 28
Ką vežti į parodą – sandėlio prekes, gaminius su polėkiu ar sektoriaus naujoves?

Paroda paprastai suvokiama kaip renginys, kurio metu lankytojams pristatomi eksponatai, sprendimai, veikla. Ir todėl svarbūs du klausimai: ką pristatyti ir kaip tai padaryti.
Neseniai pasibaigusioje RESTOS ir baldų parodoje jau ketvirtą kartą vyko „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“ konkursas, kuriame buvo apdovanotos įmonės ir jų kūrėjai: UAB AUGUST IR KO (dizainas – įmonės rinkodaros vadovo Aismanto Želnio); LZT GROUP (dizainas – įmonės rinkodaros vadovės Gabrielės Aleknavičiūtės – Martinez); MB INDIVIDUS (dizainas – įmonės vadovo Simono Tarvydo); UAB JUNG VILNIUS (dizainas – įmonės komandos); UAB KOMFOVENT (dizainas – Ginto Lapėno); UAB KOPAR STUDIO (dizainas – įmonės vadovo Aro Ožolo).

2022 04 27
Produktyvumo paslaptis: priemonė, kurią galima įgyvendinti be investicijų

Šiuolaikiniai darbdaviai skiria itin daug pastangų ir resursų  ieškodami tinkamiausių  motyvacijos priemonių darbuotojams. Pastarųjų reikšmė šiuo metu kaip niekada anksčiau yra išaugusi  – tiek dėl darbuotojų trūkumo, tiek vykstančių nuolatinių pokyčių. Tačiau ne visos organizacijos žino, kad bene galingiausias būdas skatinti darbuotojų produktyvumą ir įsitraukimą, o kartu ir įgyti verslo konkurencinį pranašumą, priklauso nuo  labai svarbiaus dalyko, kurį galima įgyvendinti kur kas lengviau ir mažesnėmis sąnaudomis nei plataus masto mokymų ar kitomis pavienėmis iniciatyvomis. 

2022 04 20
Dvi parodos – šimtai sprendimų namams ir verslui

Šiandien, balandžio 20 dieną, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidėjo keturias dienas truksianti tarptautinė statybos ir remonto paroda RESTA, kuri šiemet vyks kartu su paroda „Baldai ir dizaino sprendimai“.

2022 04 19
Inžinerinės sistemos. Ko reikia, kad geri sumanymai veiktų ir būtų plačiai naudojami

Jau rytoj, balandžio 20 d., Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasideda keturias dienas truksianti paroda: didžiausia Baltijos šalyse statybų verslo paroda RESTA ir susijusi paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“.

Žmogus – itin gerai prisitaikanti būtybė. Statybos, energetikos ar susijusių sektorių atveju tai reiškia gebėjimą sukurti ir naudoti technologijas, kurios įveikia ribojimus arba kuria pridėtinių verčių.

2022 04 14
Galvos skausmas įmonėms: kaip motyvuoti komandą?

Nespėjus prisitaikyti prie kardinaliai pasikeitusios darbo rutinos pasaulį sukausčius pandemijai, įsiveržė karo neganda, atnešusi naujus iššūkius tiek visuomenei, tiek organizacijoms. Darbdaviai vėl iš naujo turi ieškoti būdų, kaip motyvuoti komandą, išlaikyti bei pritraukti talentus. Ekspertai pastebi, kad aišku tik viena – nebeverta tikėtis, jog vien atlyginimas ar įkvepiančios vadovo kalbos padės „uždegti“ žmones. Kur kas svarbesni tampa kiti kertiniai dalykai, priklausantys ne tik nuo organizacijos.

2022 04 13
Grožio industrijos parodoje „Pelenė“ pristatytos metų tendencijos ir karalienės

Praėjusį savaitgalį Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO buvo pilnas moteriško klegesio – čia tris dienas vyko  grožio industrijos  paroda „Pelenė“. Susipažinti su tendencijomis, produktais bei procedūromis susirinko virš šešių tūkstančių lankytojų. Apie 1000 jų – renginyje nemokamai apsilankyti galėję ukrainiečiai.

2022 04 12
Baldai. Ar reikia sukti galvą, ką rinktis – komfortą, patogumą ar funkcionalumą?

Kaip susikurti, įsirengti ir apstatyti namus? Kaip tai padaryti meniškai? Kokius baldus rinktis? Kaip estetiką suderinti su patogumu? Tai kiekvieno naujakurio klausimai, kurie neapleidžia ir sugalvojusių atnaujinti būstą.

2022 04 07
Viktorija Siegel – Suodaitė: „Moters grožis yra spindinčios akys“

Verslininkę ir vieną svarbiausių nuomonės formuotojų Lietuvoje Viktoriją Siegel – Suodaitę Instagram platformoje seka beveik 200 000 žmonių. Palyginimui – tai dvigubai daugiau, negu telpa didžiausiame JAV stadione „Michigan“. Savo sekėjus moteris yra pavergusi nuoširdumu, atvirumu bei akimirkomis iš tobulai atrodančios kasdienybės ir kelionių po įvairius pasaulio kampelius. Tačiau Viktorija pabrėžia – tobulumo nėra nei socialiniuose tinkluose, nei gyvenime. „Niekas ryte neatsikelia iš lovos su pilnu makiažu ir aukštakulniais“, – teigia ji.

2022 04 06
Lietuvos talentų aukcionas Litexpo – be Lietuvos valstybinių universitetų

Nors pandemija jau liko nuošalyje, tačiau renginių ir parodų organizatoriams sunkūs laikai vis dar tęsiasi: sudėtinga prognozuoti lankytojų srautus ir dėl pasikeitusių vartotojų įpročių numatyti, kiek lankytojams vis dar aktualūs renginiai. Didžiulę sumaištį daugelio galvose sukėlė ir vasario 24 d. Ukrainoje prasidėjęs karas: žmonės tapo vangesni bei abejingesni pramoginiams renginiams. Tačiau, pasak praeitą savaitę  „Litexpo“   vykusių parodų „Mokykla 2022“ ir „Karjera & Studijos 2022“ organizatorių, lankytojų srautai parodė, kad žmonėms  gyvi susitikimai ir renginiai yra tiesiog būtini.

2022 04 05
Rinka pateikia iššūkių – RESTA atsako sprendimais

Gyvai grįžtančioje parodoje RESTA įmonės pristatys ne tik naują požiūrį į tradicinius, įprastus dalykus, bet ir suteiks galimybę gyvai pamatyti tai, ko pasaulyje yra vos kelios dešimtys.

Greitai besikeičianti rinka nuolat pateikia naujų iššūkių. Tiek verslui, tiek atskiriems specialistams ir net vartotojui svarbu greitai rasti sprendimus. RESTA yra erdvė ir būdas sužinoti apie efektyviausius rinkos sprendimus, juos „pačiupinėti“ ar net „čia ir dabar“ pasimokyti. 

2022 04 04
Dažniausia plaukų priežiūros klaida – draugių rekomendacijos

Plaukų priežiūros buteliukų vonios kambaryje – pilna, tačiau rezultatas netenkina. Pažįstama situacija?  „Vis kartojame – nereikia turėti daug plaukų priežiūros , jų reikia tinkamų, – sako šalies kirpėjų bendruomenei puikiai pažįstamų įvaizdžio kūrėjų „Atwins” komandos narė, rinkodaros specialistė Ieva Mašauskienė. Individualus dėmesys turėtų būti skiriamas ir šukuosenų stiliui – tai, kas madinga, nebūtinai tiks pas kirpėją apsilankiusiam žmogui. „Tendencijų negalima absoliutinti, – pastebi Ieva, – Jei dabar yra madingi trumpi plaukai, mes pirmiausia kalbėsime apie tai, kam jie tinka, kas turėtų tokį kirpimą nešioti ir kokias emocijas tai suteiks “. 

2022 03 31
Žinomi žmonės siunčia linkėjimus ir padėkos žodžius savo mokytojams

Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO  švietimo inovacijų parodoje „Mokykla  2022” šiandien vyks „Ateities mokytojų forumas”, skirtas visai Lietuvos švietimo bendruomenei. O po šio renginio vyks žinomų atlikėjų  koncertas. Pasak aktoriaus, renginių prodiuserio, „Spotiself” kūrybos projektų vadovo Dovydo Laukio, šis koncertas – tai padėka mokytojams už jų pasišventimą ir tikėjimą mokslo galia.  

2022 03 30
Ugdymo ekspertai įvardijo, kodėl reikia kelti mokytojo profesijos prestižą ir kokiais būdais tai galima padaryti

Prasidėjo dvi parodos – „Mokykla 2022“ ir „Studijos & Karjera 2022“
Šiandien Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidėjo švietimo inovacijų paroda „Mokykla  2022” bei tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Karjera & Studijos 2022”. Pasak parodos organizatorių, šiemet labai daug dėmesio bus skiriama mokytojo profesijos prestižo svarbai ir gerinimui. Ar mokytojo profesijos prestižas iš tiesų „šlubuoja”? Kokie ženklai ir kada parodo, kad reikia didinti mokytojo profesijos prestižą? Apie visus įmanomus būdus ir priemones bus diskutuojama antrą parodos dieną (kovo 31 d.)  pirmą kartą Lietuvoje organizuojamame „Ateities mokytojų forume“. 

2022 03 25
Karjeros konsultantas įvardijo pagrindines klaidas, kurios daromos renkantis specialybę

Profesionalus karjeros konsultantas R. Jurkėnas sako, jog norint sėkmingai siekti karjeros, reikia pažinti savo potencialą. „Tik pažindamas save ir savo gabumus, jaunas žmogus gali priimti teisingą sprendimą. Kitu atveju, išeikvos savo laiką, finansus ir bus nelaimingas.“  

2022 03 24
Paroda suburs visus, ieškančius naujų galimybių ir tuos, kurie tas galimybes siūlo

Ko Lietuvos valstybė, verslas ir žmonės išmoko per COVID – 19 sukeltą pandemiją? Ką turėtų žinoti tie, kurie savo ateitį sieja su darbu aptarnavimo srityje? Kaip mūsų visų gyvenimą ir darbą Lietuvoje paveiks karas Ukrainoje? Visa tai ir gerokai daugiau jau kovo 30-31 dienomis bus aptarta Užimtumo tarnybos renginiuose, kurie vyks Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ organizuojamos parodos „Karjera & Studijos 2022“ metu.

2022 03 23
Makiažo tendencijos pagal Gritę Maruškevičiūtę: mokomės iš prancūzių!

Turi praeiti nemažai laiko, kad aplinkiniams nereikėtų nieko įrodinėti. Tai puikiai žino verslininkė, „SLA Paris Lietuva“ įkūrėja ir 2010 metais „Mis Lietuva“ titulą laimėjusi Gritė Maruškevičiūtė  – Tamošiūnė.

2022 03 17
Statyba, baldai ir dizainas – gyvai grįžtančioje parodoje RESTA

Balandžio 20–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų verslo paroda RESTA. Pirmą kartą kartu vyks ir paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“.

2022 03 15
Grožio specialistai: Dirbtinio grožio banga traukiasi, grožis ir sveikata – neatskiriami

Pirmieji šilti saulės spinduliai mus tarsi pažadina iš žiemos miego – puolame tvarkyti spintas, ieškoti šviesių drabužių, stebuklingų dietų ir tikimės, kad šviežio oro gūsiai ištaršys žiemos pabaigos nerimą. Atėjo laikas pasitikti pavasarį, spinduliuoti sveikata ir grožiu!

2022 03 10
Karjeros konsultantė teigia, kad tėvai su vaikais turėtų kalbėtis ir apie vaikų karjeros pasirinkimus

Pasak Lietuvos karjeros specialistų asociacijos vadovės, karjeros konsultantės Daivos Šilienės, artėjant priėmimui į aukštąsias mokyklas abiturientams būna ypač sunku ir jautru, todėl prašo tėvų pasitikėti ir tikėti savo vaikais, ir ne tik klausyti, bet ir girdėti, ką jie sako.

2022 02 17
Ateities mokytojų forumas: nuo prestižo grąžinimo mokytojo profesijai iki jaunimo efektyvaus paruošimo karjerai

Kovo pabaigoje Vilniuje parodų ir kongresų centre „Litexpo“ pirmą kartą Lietuvoje vyks „Ateities mokytojų forumas“, skirtas visai Lietuvos švietimo bendruomenei. O po aktyvios tobulėjimo dienos už pasišventimą ir sunkų darbą  švietimo bendruomenei bus dovanojamas padėkos koncertas. „Idėją apie tokį  forumą padiktavo patys mokytojai, susitikimų metų  išsakę savo lūkesčius dėl to, kokio  renginio tikėtųsi ir kokiomis temomis jiems dabar ypač aktualu diskutuoti“, – sako  forumo idėjos sumanytoja ir organizatorė, „Spotiself” strateginės plėtros vadovė, švietimo entuziastė, mentorė, Lietuvos mokytojams sukūrusi specialią mokymų programą, Akvilė Alauskaitė.

2022 02 04
Pavasarį vienu metu vyks dvi parodos – „Mokykla“ ir „Studijos & Karjera“

Kovo  30-31 d.  Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vienu metu dvi dienas šurmuliuos atsinaujinusi švietimo inovacijų paroda „Mokykla  2022” ir tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Karjera & Studijos 2022”.

2022 02 02
Vilniaus knygų mugėje Jurga Šeduikytė rašys audiolaišką ateičiai: kviečia ir skaitytojus

„Buvo laikai, kai man atrodė, kad popierinė knyga išeina iš mados. Džiaugiuosi, kad būsiu apsirikusi, – pastaraisiais metais ji grįžo su didžiuliu trenksmu, nereikėjo nieko daryti. Tuo plečiasi ir knygos formatas – daugėja elektroninių, garsinių knygų. Kiekvienas iš mūsų turime unikalią knygą ir labiausiai tinkamą formatą“, – neabejoja dainininkė, trijų knygų autorė Jurga Šeduikytė. Šiais metais Vilniaus knygų mugėje ji pristatys dar vieną savo idėją – garso laišką. Jį rašys ne tik žinomi rašytojai, atlikėjai ir visuomenės veikėjai, bet ir mugės lankytojai.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.