Prisijungti

Registruotis

Login

Register

Pranešimai spaudai

2022 04 28
Ką vežti į parodą – sandėlio prekes, gaminius su polėkiu ar sektoriaus naujoves?

Paroda paprastai suvokiama kaip renginys, kurio metu lankytojams pristatomi eksponatai, sprendimai, veikla. Ir todėl svarbūs du klausimai: ką pristatyti ir kaip tai padaryti.
Neseniai pasibaigusioje RESTOS ir baldų parodoje jau ketvirtą kartą vyko „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“ konkursas, kuriame buvo apdovanotos įmonės ir jų kūrėjai: UAB AUGUST IR KO (dizainas – įmonės rinkodaros vadovo Aismanto Želnio); LZT GROUP (dizainas – įmonės rinkodaros vadovės Gabrielės Aleknavičiūtės – Martinez); MB INDIVIDUS (dizainas – įmonės vadovo Simono Tarvydo); UAB JUNG VILNIUS (dizainas – įmonės komandos); UAB KOMFOVENT (dizainas – Ginto Lapėno); UAB KOPAR STUDIO (dizainas – įmonės vadovo Aro Ožolo).

2022 04 20
Dvi parodos – šimtai sprendimų namams ir verslui

Šiandien, balandžio 20 dieną, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidėjo keturias dienas truksianti tarptautinė statybos ir remonto paroda RESTA, kuri šiemet vyks kartu su paroda „Baldai ir dizaino sprendimai“.

2022 04 19
Inžinerinės sistemos. Ko reikia, kad geri sumanymai veiktų ir būtų plačiai naudojami

Jau rytoj, balandžio 20 d., Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasideda keturias dienas truksianti paroda: didžiausia Baltijos šalyse statybų verslo paroda RESTA ir susijusi paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“.

Žmogus – itin gerai prisitaikanti būtybė. Statybos, energetikos ar susijusių sektorių atveju tai reiškia gebėjimą sukurti ir naudoti technologijas, kurios įveikia ribojimus arba kuria pridėtinių verčių.

2022 04 12
Baldai. Ar reikia sukti galvą, ką rinktis – komfortą, patogumą ar funkcionalumą?

Kaip susikurti, įsirengti ir apstatyti namus? Kaip tai padaryti meniškai? Kokius baldus rinktis? Kaip estetiką suderinti su patogumu? Tai kiekvieno naujakurio klausimai, kurie neapleidžia ir sugalvojusių atnaujinti būstą.

2022 04 06
Lietuvos talentų aukcionas Litexpo – be Lietuvos valstybinių universitetų

Nors pandemija jau liko nuošalyje, tačiau renginių ir parodų organizatoriams sunkūs laikai vis dar tęsiasi: sudėtinga prognozuoti lankytojų srautus ir dėl pasikeitusių vartotojų įpročių numatyti, kiek lankytojams vis dar aktualūs renginiai. Didžiulę sumaištį daugelio galvose sukėlė ir vasario 24 d. Ukrainoje prasidėjęs karas: žmonės tapo vangesni bei abejingesni pramoginiams renginiams. Tačiau, pasak praeitą savaitę  „Litexpo“   vykusių parodų „Mokykla 2022“ ir „Karjera & Studijos 2022“ organizatorių, lankytojų srautai parodė, kad žmonėms  gyvi susitikimai ir renginiai yra tiesiog būtini.

2022 04 05
Rinka pateikia iššūkių – RESTA atsako sprendimais

Gyvai grįžtančioje parodoje RESTA įmonės pristatys ne tik naują požiūrį į tradicinius, įprastus dalykus, bet ir suteiks galimybę gyvai pamatyti tai, ko pasaulyje yra vos kelios dešimtys.

Greitai besikeičianti rinka nuolat pateikia naujų iššūkių. Tiek verslui, tiek atskiriems specialistams ir net vartotojui svarbu greitai rasti sprendimus. RESTA yra erdvė ir būdas sužinoti apie efektyviausius rinkos sprendimus, juos „pačiupinėti“ ar net „čia ir dabar“ pasimokyti. 

2022 03 31
Žinomi žmonės siunčia linkėjimus ir padėkos žodžius savo mokytojams

Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO  švietimo inovacijų parodoje „Mokykla  2022” šiandien vyks „Ateities mokytojų forumas”, skirtas visai Lietuvos švietimo bendruomenei. O po šio renginio vyks žinomų atlikėjų  koncertas. Pasak aktoriaus, renginių prodiuserio, „Spotiself” kūrybos projektų vadovo Dovydo Laukio, šis koncertas – tai padėka mokytojams už jų pasišventimą ir tikėjimą mokslo galia.  

2022 03 30
Ugdymo ekspertai įvardijo, kodėl reikia kelti mokytojo profesijos prestižą ir kokiais būdais tai galima padaryti

Prasidėjo dvi parodos – „Mokykla 2022“ ir „Studijos & Karjera 2022“
Šiandien Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidėjo švietimo inovacijų paroda „Mokykla  2022” bei tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Karjera & Studijos 2022”. Pasak parodos organizatorių, šiemet labai daug dėmesio bus skiriama mokytojo profesijos prestižo svarbai ir gerinimui. Ar mokytojo profesijos prestižas iš tiesų „šlubuoja”? Kokie ženklai ir kada parodo, kad reikia didinti mokytojo profesijos prestižą? Apie visus įmanomus būdus ir priemones bus diskutuojama antrą parodos dieną (kovo 31 d.)  pirmą kartą Lietuvoje organizuojamame „Ateities mokytojų forume“. 

2022 03 25
Karjeros konsultantas įvardijo pagrindines klaidas, kurios daromos renkantis specialybę

Profesionalus karjeros konsultantas R. Jurkėnas sako, jog norint sėkmingai siekti karjeros, reikia pažinti savo potencialą. „Tik pažindamas save ir savo gabumus, jaunas žmogus gali priimti teisingą sprendimą. Kitu atveju, išeikvos savo laiką, finansus ir bus nelaimingas.“  

2022 03 24
Paroda suburs visus, ieškančius naujų galimybių ir tuos, kurie tas galimybes siūlo

Ko Lietuvos valstybė, verslas ir žmonės išmoko per COVID – 19 sukeltą pandemiją? Ką turėtų žinoti tie, kurie savo ateitį sieja su darbu aptarnavimo srityje? Kaip mūsų visų gyvenimą ir darbą Lietuvoje paveiks karas Ukrainoje? Visa tai ir gerokai daugiau jau kovo 30-31 dienomis bus aptarta Užimtumo tarnybos renginiuose, kurie vyks Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ organizuojamos parodos „Karjera & Studijos 2022“ metu.

2022 03 17
Statyba, baldai ir dizainas – gyvai grįžtančioje parodoje RESTA

Balandžio 20–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų verslo paroda RESTA. Pirmą kartą kartu vyks ir paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“.

2022 03 10
Karjeros konsultantė teigia, kad tėvai su vaikais turėtų kalbėtis ir apie vaikų karjeros pasirinkimus

Pasak Lietuvos karjeros specialistų asociacijos vadovės, karjeros konsultantės Daivos Šilienės, artėjant priėmimui į aukštąsias mokyklas abiturientams būna ypač sunku ir jautru, todėl prašo tėvų pasitikėti ir tikėti savo vaikais, ir ne tik klausyti, bet ir girdėti, ką jie sako.

2022 02 17
Ateities mokytojų forumas: nuo prestižo grąžinimo mokytojo profesijai iki jaunimo efektyvaus paruošimo karjerai

Kovo pabaigoje Vilniuje parodų ir kongresų centre „Litexpo“ pirmą kartą Lietuvoje vyks „Ateities mokytojų forumas“, skirtas visai Lietuvos švietimo bendruomenei. O po aktyvios tobulėjimo dienos už pasišventimą ir sunkų darbą  švietimo bendruomenei bus dovanojamas padėkos koncertas. „Idėją apie tokį  forumą padiktavo patys mokytojai, susitikimų metų  išsakę savo lūkesčius dėl to, kokio  renginio tikėtųsi ir kokiomis temomis jiems dabar ypač aktualu diskutuoti“, – sako  forumo idėjos sumanytoja ir organizatorė, „Spotiself” strateginės plėtros vadovė, švietimo entuziastė, mentorė, Lietuvos mokytojams sukūrusi specialią mokymų programą, Akvilė Alauskaitė.

2022 02 04
Pavasarį vienu metu vyks dvi parodos – „Mokykla“ ir „Studijos & Karjera“

Kovo  30-31 d.  Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vienu metu dvi dienas šurmuliuos atsinaujinusi švietimo inovacijų paroda „Mokykla  2022” ir tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Karjera & Studijos 2022”.

2022 02 02
Vilniaus knygų mugėje Jurga Šeduikytė rašys audiolaišką ateičiai: kviečia ir skaitytojus

„Buvo laikai, kai man atrodė, kad popierinė knyga išeina iš mados. Džiaugiuosi, kad būsiu apsirikusi, – pastaraisiais metais ji grįžo su didžiuliu trenksmu, nereikėjo nieko daryti. Tuo plečiasi ir knygos formatas – daugėja elektroninių, garsinių knygų. Kiekvienas iš mūsų turime unikalią knygą ir labiausiai tinkamą formatą“, – neabejoja dainininkė, trijų knygų autorė Jurga Šeduikytė. Šiais metais Vilniaus knygų mugėje ji pristatys dar vieną savo idėją – garso laišką. Jį rašys ne tik žinomi rašytojai, atlikėjai ir visuomenės veikėjai, bet ir mugės lankytojai.

2022 02 01
Mylimas žmogus geria? Gabija Vitkevičiūtė parašė savipagalbos knygą

Tai atvira autorės istorija, kai mylimai mamai mirus nuo priklausomybės alkoholiui, Gabija pasakoja apie iki šiol patiriamas pasekmes ir pateikia mokslu grįstą ligos dekonstravimą. Tai žinios, jausmai ir patarimai su sprendimais apie priklausomybę (vartojantiems) ir apie kopriklausomybę (artimiesiems). Fokusas į artimuosius yra ypač ryškus, nes, pasak autorės, „priklausomas atiduoda save už butelį, o artimasis atiduoda save už dyką“.

2022 01 27
Po Lietuvą skatina keliauti lėtai: pasaulyje toks keliavimo būdas – ant bangos

Architektė,  Lietuvos lėtojo turizmo asociaciacijos narė Ieva Benetė sako, kad lėtasis turizmas turi stebuklingų galių – keliautojams jis gali tiesiog tvot, sujudinti mintis, pakirbinti jausmus, praplėsti suvokimą:  „Jei rimčiau, TVOT yra pagrindinių lėtojo turizmo vertybių santrumpa (slow) T- tvarus, V – vietinis, O – organiškas, T – tikras. Būtent lėtojo turizmo principais remiantis galima giliau ir pilniau pažinti kraštą ar vietą, į kurią atkeliavai“.

2022 01 26
Naujienos švietimo bendruomenei ir besikeičiančiai darbo rinkai: mokslo ir karjeros planavimo sinergija

Kovo  30-31 d.  Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vienu metu dvi dienas šurmuliuos atsinaujinusi švietimo inovacijų paroda „Mokykla  2022” ir tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Karjera & Studijos 2022”.

2022 01 18
Vilniaus knygų mugė 2022: atvykstantys užsienio autoriai, valdomi lankytojų srautai ir kaip visada gausi renginių programa

Tarptautinės Vilniaus knygų mugės rengėjai vieną po kito gauna užsienio svečių patvirtinimus apie kelionę į Vilnių ir būsimus susitikimus su skaitytojais. Nei vienas užsienio svečias kol kas neatšaukė vizito, o rašytojai ir moderatoriai laukia vasario 24-osios, kai Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidės ir keturias dienas truks 22-oji Vilniaus knygų mugė, kurią globoja Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda.

2022 01 18
Kelionės po Lietuvą: pažintiniai takai, tikroji piligrimystė ir nuoširdūs susitikimai

„Mūsų šalis – tarsi mozaika, kurią galima sudėti iš atskirų detalių – gamtos, istorijos, kalbos, tradicijų, žmonių. Turi atvykti čia ir ją sudėlioti, tik taip suprasi, kokio ji grožio“

2022 01 04
ADVENTUR 2022 ambasadorius Orijus Gasanovas: „Keliauju dar daugiau nei prieš pandemiją“

Naujuosius 2022-uosius žurnalistas ir keliautojas Orijus Gasanovas atšventė Stambule. Grįžęs iškart po Naujųjų ir kelias dienas pailsėjęs išskris į Dubajų. Iš ten jo keliai ves gilyn į Vidurio Aziją, o paskui atgal į Vilnių, kur sausio 28-30 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks tradicinė kelionių paroda ADVENTUR 2022. Pasaulį išmaišęs Orijus yra šios parodos ambasadorius. O tikrą kelionių ambasadorių sunkiai sustabdo netgi keliautojų įpročius pakeitusi pandemija ir karantinas.

2021 12 28
Sausį vyksianti paroda ADVENTUR keliautojams žada naujausią informaciją apie keliones

„Kelionės atveria horizontus, leidžia suprasti, kuo gyvena pasaulis, laužo stereotipus, suteikia mums neįkainojamų patirčių, jose geriausiai pažįstame save, savo artimus žmones, draugus ir bendražygius. Kelionės yra vienas iš elementų, kuriančių mūsų laimę“

2021 12 16
22-oji Vilniaus knygų mugė šiais metais pirmą kartą vyks Vilniuje – UNESCO literatūros mieste

Vilnius pilnas literatūros visais metų laikais, tačiau vasarį ir skaitytojų, ir rašytojų, ir knygų leidėjų mintys apie literatūrą dar labiau sustiprėja ten, kur susitikimų vietos pakeisti negalima – tradicinėje knygų mugėje. Kitais metais, vasario 24-27 dienomis 22-oji Vilniaus knygų mugė pirmą kartą atkeliauja į Vilnių – UNESCO literatūros miestą.

2021 12 03
Didžioji pertrauka baigėsi – turizmo paroda ADVENTUR kviečia keliauti vėl

Pertrauka baigėsi. Ir nors pandeminių kelionių pamokos vis dar ruošiamos, pagyvėjimas turizmo rinkoje tikrai jaučiamas. Visa tai neabejotinai atspindės tarptautinė turizmo paroda ADVENTUR 2022. Keliautojus, kelionių organizatorius ir specialistus į Lietuvos parodų ir kongresų centrą LITEXPO ji kvies sausio 28-30 dienomis. Turizmo mugės kryptis – tvaraus, atsakingo ir prieinamo turizmo vystymas.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.