Parodos, mugės Vilniuje

LITEXPO – tai vieta, kurioje kiekvienais metais vyksta išskirtinės parodos bei mugės Vilniuje, kurias aplanko gana didelė dalis Lietuvos gyventojų ir užsienio svečių. Tokio tipo renginiai yra itin svarbi verslo, kultūros, meno bei mokslo dalis, kurie skatina nuolatos tobulėti, atrasti, pažinti ir papildyti savo žinių bagažą. Parodose ir mugėse gali būti rengiami ne tik teikiamų paslaugų ar gaminių pristatymai bei ekspozicijos, bet ir organizuojamos įvairios diskusijos, įdomūs pranešimai, koncertai ar kitos kultūrinės veiklos. Taigi, kviečiame pasižvalgyti mūsų tinklalapyje litexpo.lt – čia atrasite platų organizuojamų parodų ir mugių sąrašą bei išsamią informaciją apie kiekvieną iš jų.

ART VILNIUS’24

ART VILNIUS’24

2024 spalio 4-6 d.
AŠ SODINU 2024

AŠ SODINU 2024

2024 m. Balandžio 21 d.
 • Renginys nemokamas

TECH MUGĖ 2024

TECH MUGĖ 2024

2024 balandžio 6 d.
 • Renginys nemokamas

ŽIEMOS ALAUS FESTIVALIS – ŽMOGŠALA‘11

ŽIEMOS ALAUS FESTIVALIS – ŽMOGŠALA‘11

2024 m. Vasario 10 d.
VILNIAUS KALĖDINĖ MUGĖ

VILNIAUS KALĖDINĖ MUGĖ

2023 gruodžio 9 - 10d.
 • Renginys nemokamas

TECH MUGĖ 2023 

TECH MUGĖ 2023 

2023 rugsėjo 23 d.
 • Renginys nemokamas

VILNIAUS KNYGŲ MUGĖ 2023

VILNIAUS KNYGŲ MUGĖ 2023

2023 vasario 23-26 d.
TECH MUGĖ 2022

TECH MUGĖ 2022

2022 spalio 15 d.
 • Renginys nemokamas

AŠ SODINU

AŠ SODINU

2022 spalio 1 d.
 • Renginys nemokamas

TECH MUGĖ 2022

TECH MUGĖ 2022

2022 gegužės 07 d.
AŠ SODINU

AŠ SODINU

2022 balandžio 30 d.
VILNIAUS KNYGŲ MUGĖ 2022

VILNIAUS KNYGŲ MUGĖ 2022

2022 vasario 24–27 d.
RETAIL 2021 prekybos festivalis

RETAIL 2021 prekybos festivalis

2021 rugsėjo 21-22 d.
AŠ SODINU 2021

AŠ SODINU 2021

2021 rugsėjo 11
 • Renginys nemokamas

VILNIAUS KNYGŲ MUGĖ 2021

VILNIAUS KNYGŲ MUGĖ 2021

2021 gegužės 6–9 d. ATŠAUKTA
 • Daugiau informacijos

VILNIAUS KNYGŲ MUGĖ 2020

VILNIAUS KNYGŲ MUGĖ 2020

2020 vasario 20–23 d.
CONVENE 2020

CONVENE 2020

2020 vasario 12–13 d.
VILNIAUS KNYGŲ MUGĖ 2019

VILNIAUS KNYGŲ MUGĖ 2019

2019 vasario 21–24 d.
CONVENE 2019

CONVENE 2019

2019 vasario 13–14 d.
DIDŽIOJI KALĖDINĖ VILNIAUS MUGĖ 2018

DIDŽIOJI KALĖDINĖ VILNIAUS MUGĖ 2018

2018 gruodžio 8 d.
DIDŽIAUSIA MADOS MUGĖ LIETUVOJE FASHION BAZAAR

DIDŽIAUSIA MADOS MUGĖ LIETUVOJE FASHION BAZAAR

2018 spalio 18 - 20 d.
VILNIAUS KNYGŲ MUGĖ 2018

VILNIAUS KNYGŲ MUGĖ 2018

2018 vasario 22–25 d.
Būrelių ir užimtumo mugė „Z vaikai“

Būrelių ir užimtumo mugė „Z vaikai“

2017 rugsėjo 3 d
VILNIAUS KNYGŲ MUGĖ 2017

VILNIAUS KNYGŲ MUGĖ 2017

2017 vasario 23–26 d.

Organizuojamos parodos ir mugės Vilniuje LITEXPO

 

Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO kasmet organizuojama per 20 tarptautinių parodų, kurios pritraukia beveik pusę milijonų lankytojų iš įvairių Lietuvos miestų bei miestelių ir užsienio šalių, todėl parodos ir mugės Vilniuje yra itin laukiamos kiekvienais metais. Organizuojamos parodos Vilnius LITEXPO – unikalios, pasižyminčios išskirtinėmis ir aktualiomis temomis, tokiomis, kaip tvarumas, karjera, technologijos, verslas, namai bei  kelionės. Parodų ir mugių įvairovė yra plati, LITEXPO erdvėse yra organizuojamos ne tik gerai žinomos ir daugelio pamėgtos, bet ir naujos parodos. Tikime, jog čia kiekvienas atras dominantį renginį, į kurį su nekantrumu lauksime atvykstant.

 

Labiausiai populiarios LITEXPO parodos Vilniuje

 

LITEXPO yra organizuojamos tiek naujos, tiek jau daugelio pamėgtos parodos Vilniuje, sulaukiančios itin didelio žmonių susidomėjimo. Jūsų patogumui – trumpai apžvelgiame populiariausias iš jų:

 • Grožio industrijos paroda „Pelenė“. Viena iš didžiausių Baltijos šalyse tarptautinė grožio industrijos paroda, kurioje pristatomos pasaulinės grožio rinkos naujienos bei tendencijos, vyksta grožio srities profesionalų pasirodymai, konkursai ir mokymai.
 • Statybų verslo paroda „Resta“. Specializuota paroda Baltijos šalyse, kuri yra pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą. Jos metu pristatomos statybų verslo rinkos naujienas, inovacijas, skaitmeniniai sprendimai ir aplinkotvarkos tendencijos.
 • Vilniaus knygų mugė. Viena žinomiausių ir didžiausių knygų mugių Baltijos šalyse. Tai skaitymą populiarinantis ir jį šviečiantis renginys, į kurį gausiai susirenka lankytojai iš visos Lietuvos: susitikti su rašytojais, sudalyvauti knygų pristatymuose, diskusijose, koncertuose ir kitose kultūrinėse veiklose.
 • Mokymosi, žinių, studijų ir karjeros planavimo paroda „Karjera ir studijos Lietuvoje“. Šioje parodoje suteikiama unikali galimybė vienoje vietoje gauti visą reikalingą informaciją apie Lietuvos universitetus, aukštąsias mokyklas bei profesinio mokymo įstaigas, taip pat aplankyti karjeros mugę, sudalyvauti įdomiose diskusijose ir motyvuojančiuose pranešimuose.
 • Specializuota technologijų, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda „Balttechnika“. Tai svarbus inžinerinės pramonės renginys visoje Lietuvoje, apimantis pažangios gamybos sprendimus, gaminius bei inovacijas. Čia didelis dėmesys teikiamas išmaniosios gamybos sprendimams, dirbtiniam intelektui, transporto, mobilumo, atsinaujinančių išteklių, tvarumo ir kitoms temoms.
 • Turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur“. Išskirtinis renginys Lietuvoje, skatinantis turizmo paslaugų populiarinimą ir aktyvų gyvenimo būdą. „Adventur“ dalinamasi kelionių patirtimis, naujais keliavimo būdais bei patarimais. Čia suteikiama puiki galimybė užmegzti naujus kontaktus, atrasti verslo partnerius.
 • Specializuota baldų, dizaino ir interjero paroda „Baldai ir dizaino sprendimai“. Renginio dalyviai kviečiami susipažinti su naujausiais baldų bei dizaino sprendimais, interjero tendencijomis, kurios padėtų įsirengti savo svajonių namus.

Be šių, daugeliui gerai žinomų ir lankytojų pamėgtų parodų, taip pat kviečiame Jus atrasti ir visiškai naujai startuosiančias parodas aktualiomis sveikatos, tvarumo, technologijų ir kitomis temomis, kurios dar tik pradeda kurti savo istoriją. Tad nepraleiskite progos ir apsilankykite!

 

Parodos ir mugės Vilniuje – kodėl verta apsilankyti?

 

Pagrindiniai LITEXPO pranašumai – modernios ir erdvios patalpos, jų įvairovė bei sukaupta ilgametė patirtis, kuri persipina su profesionalumu, tradicijomis ir inovacijomis. Todėl LITEXPO erdvėse organizuojamos didelio masto bei aukščiausio lygio tarptautinės parodos Vilniuje ir kitokio pobūdžio renginiai. Komplekse iš viso turime penkias erdvias parodų sales, kurios gali būti lanksčiai pritaikomos skirtingo tipo bei dydžio parodoms. Esame vieninteliai Baltijos šalyse, priklausantys pasaulinei parodų verslo asociacijai UFI, o tai mus su kiekvienais metais skatina dar labiau tobulėti ir kurti jaukią bei įkvepiančią atmosferą.

Svarstote ar verta apsilankyti? LITEXPO parodose laukiami visi, norintys pasisemti naujų žinių, įkvėpimo ar tiesiog turiningai praleisti laisvalaikį. Tai puiki galimybė didinti prekės ženklo žinomumą, dalintis patirtimi, idėjomis, atrasti svarbius verslo kontaktus, susipažinti su potencialiais verslo partneriais bei savo srities profesionalais. Parodų lankytojai čia gali ne tik daugiau sužinoti, pamatyti bet ir atrasti reikiamas paslaugas, produktus, inovatyvius sprendimus, realiai išmėginti viską, kas eksponuojama bei sudalyvauti organizuojamose veiklose.

 

Ką reikia žinoti parodų dalyviams?

 

Džiaugiamės, jeigu nusprendėte dalyvauti LITEXPO parodoje. Kiekvienas parodų dalyvis mums yra svarbus. Jeigu Jus domina konkreti paroda ar mugė, pirmiausia rekomenduojame iš anksto užsiregistruoti. Registracija gali būti atliekama parodos aprašyme nurodytu būdu arba litexpo.lt puslapyje „Litexpo parodos“ pateiktais kontaktais.

Parodų dalyviams reikėtų pasirinkti laisvą plotą ekspozicijai, pasiruošti stendą, reklaminę medžiagą bei įrangą, kurios gali prireikti paslaugos ar produkcijos pristatymui. Kilus klausimams – susisiekite su mūsų komanda, kuri yra visuomet pasiruošusi padėti ir pakonsultuoti plotų pardavimo, jų pasirinkimo, stendo įrengimo, ekspozicijos paruošimo, įrangos nuomos bei kitais Jums rūpimais klausimais.

 

Kur galima rasti aktualią informaciją apie rengiamas parodas?

 

Laukiame visų LITEXPO organizuojamose parodose, kuriose tikime – džiugiai ir turiningai praleisite laiką. Aktualią informaciją apie rengiamas parodas galite greitai ir patogiai rasti artėjančių renginių kalendoriuje. Jūsų patogumui – kalendoriuje eilės tvarka, pagal datą, pateikiami visi būsimi renginiai vienoje vietoje. Čia rasite informatyvius parodų aprašymus, naujienas, programą, dalyvių žemėlapį, darbo laiką, bilietų kainas ir įsigijimo sąlygas. Tiems, kuriems aktualu, patogi filtravimo sistema kalendoriuje taip pat leidžia surasti ir jau įvykusius renginius.

 

Kaip įsigyti bilietus į dominančias muges ir parodas?

 

Bilietus į daugelį LITEXPO renginių galite patogiai ir greitai įsigyti internetu. Kaip tai padaryti? Pirmiausia, renginių kalendoriuje pasirinkite Jums aktualų renginį. Dešinėje pusėje rasite aktyvų ,,Pirkti bilietą“ mygtuką, kurį paspaudus – būsite nukreipti į bilietų pardavimo puslapį.

Parodos aprašyme nėra nurodyta bilieto kaina ar nematote galimybės įsigyti bilieto internetu? Tokiu atveju gali būti, kad bilietų prekyboje dar nėra arba juos įsigyti bus galima tik pačioje renginio vietoje. Daugiau informacijos dėl bilietų įsigijimo galite rasti parodos aprašyme arba susisiekite su mūsų komanda puslapio viršuje pateiktais kontaktais.

Jeigu Jus domina paroda ar mugė Vilniuje ir nusprendėte apsilankyti, tuomet rekomenduojame nedelsti ir jeigu yra galimybė – įsigykite bilietą iš anksto. Išankstiniai bilietai įprastai yra pigesni, tad tai puiki galimybė sutaupyti.

 

Aktuali informacija parodų bei mugių organizatoriams

 

Esame atviri idėjoms ir nuolatos ieškome galimybių suteikti progą žmonėms apsilankyti naujose, įkvepiančiose parodose aktualiomis temomis. Todėl, jeigu turite pasiūlymų ir Jus domina parodos / mugės organizavimas LITEXPO erdvėse – nedvejokite ir drąsiai susisiekite su mumis. Esame pasiruošę Jums padėti visais parodos planavimo, organizavimo ir koordinavimo klausimais, siekdami užtikrinti, kad Jūsų renginys vyktų sklandžiai bei sėkmingai. Mes esame tam, kad padėtume Jums įgyvendinti Jūsų turimą viziją ir galėtumėte sukurti išskirtinę patirtį bei atmosferą parodų lankytojams.

Turite klausimų, susijusių su patalpų, baldų ar įrangos nuoma renginiams? Daugiau informacijos apie teikiamas paslaugas, kainas bei renginių sales galite rasti čia arba pasižvalgykite po LITEXPO virtualų turą.

 

Papildomi patogumai LITEXPO erdvėse

 

Nuolatos rūpinamės parodų dalyvių, svečių ir lankytojų patogumu. Be erdvių, moderniai bei funkcionaliai įrengtų patalpų ir techninės įrangos profesionaliam parodų rengimui, čia rasite ir papildomų patogumų. Turime pilnai sutvarkytą infrastruktūrą su erdviomis automobilių stovėjimo aikštelėmis, saugią aplinką, pritaikytą negalią turinčių žmonių poreikiams bei apsaugą – efektyviam saugumo užtikrinimui renginių metu.

LITEXPO erdvėse Jūsų lauks malonus personalas, informacijos centras, patogios darbo bei poilsio zonos, informaciniai ženklai, sklandžiai veikiantis Wi-Fi. Čia taip pat galėsite apsilankyti dienos pietų kavinėje pasimėgauti kavos pertraukėle ar pasistiprinti skaniais pietumis.

 

LITEXPO parodos Vilniuje – ką dar svarbu žinoti?

 

Jeigu trūksta informacijos apie artėjančias parodas / muges ar turite klausimų, mūsų profesionali LITEXPO komanda yra visuomet pasiruošusi Jums padėti. Susisiekti su mumis galite Jums patogiausiu būdu – užpildykite puslapio apačioje esančią užklausos formą arba kreipkitės į mus nurodytais kontaktais: el. paštu info@litexpo.lt ar telefonu +370 615 61 089. Nesvarbu, esate parodos dalyvis, lankytojas ar organizatorius – Jus pakonsultuosime ir atsakysime į dominančius klausimus.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.