Konferencijų įrangos nuoma

Parodų ir kongresų centras LITEXPO gali pasiūlyti ne tik modernias bei erdvias patalpas Jūsų renginiams, bet ir kompleksines paslaugas, viena iš jų – įrangos nuoma, skirta konferencijoms bei kitokio pobūdžio renginiams. Nesvarbu kokį renginį norite organizuoti, mūsų profesionali komanda suteiks Jums visas priemones, reikalingas Jūsų sėkmingo renginio įgyvendinimui. Jeigu Jus domina konferencijų įrangos nuoma, skaitykite toliau – čia rasite aktualią informaciją apie šią ir kitas papildomas teikiamas paslaugas LITEXPO.

 

Konferencijų įrangos nuoma LITEXPO

Neturite reikiamos įrangos renginio vizijai ar idėjoms įgyvendinti? Tuomet drąsiai kreipkitės į LITEXPO komandą! Galime Jums pasiūlyti profesionalios įrangos nuomos paslaugą – nuo įvairių konstrukcijų iki techninių sprendimų. Žemiau trumpai apžvelgiame nuomojamą inventorių:

 • įvairaus pobūdžio konstrukcijos;
 • vaizdo sistemos (ekranai, projektoriai, monitoriai ir kt.);
 • garso sistemos (mikrofonai, garsiakalbiai, kolonėlės ir kt.);
 • diskusinė įranga;
 • patogūs bei funkcionalūs baldai;
 • spausdintuvai, kopijavimo įranga;
 • pakylos, stendai, įranga bukletams;

ir kt.

Esant poreikiui, galime suteikti techninio aptarnavimo paslaugas, pakonsultuoti bei pasiūlyti efektyvius sprendimus konferencijos ar kitokio renginio realizavimui.

 

Profesionali konferencijų įranga – kodėl ji svarbi renginiuose?

Norint renginio dalyviams sukurti gerą patirtį, jaukią atmosferą, įtraukiančiai pateikti turinį bei užtikrinti sklandžią renginio eigą – kokybiška įranga renginiams yra ypatingai svarbi. Žemiau pateikiame esminius profesionalios įrangos privalumus:

 • Geresnė garso ir vaizdo kokybė. Suteikia galimybę aiškiai girdėti ir matyti konferencijos pranešėjų prezentacijas bei diskusijas.
 • Patogumas ir efektyvumas. Moderni įranga, tokia kaip belaidžiai mikrofonai, interaktyvūs ekranai ir kita techninė įranga suteikia daugiau patogumo pranešėjams, leidžia įdomiai perteikti turinį ir padidinti auditorijos įsitraukimą;
 • Patikimumas. Aukštos kokybės įranga sumažina techninių nesklandumų riziką – tai leidžia užtikrinti sklandų renginio išpildymą.
 • Tinkamai pasirinkta konferencijų įranga turi įtakos geresnės vartotojo patirties kūrimui ir atveria daugiau galimybių kūrybiškumui, turimų idėjų įgyvendinimui.

Taigi, jeigu neturite reikiamos įrangos organizuojamai konferencijai, galite pasinaudoti renginių įrangos nuoma, tereikia išsirinkti sau tinkamą. Kaip tai padaryti? Žemiau pateikiame keletą pagrindinių aspektų, į kuriuos rekomenduojame atsižvelgti.

 

Konferencijų įranga – kaip išsirinkti tinkamą?

Nusprendėte pasinaudoti konferencijų įrangos nuomos paslauga, tačiau nesate tikri kokią įrangą pasirinkti? Pirmiausia rekomenduojame atsižvelgti į organizuojamo renginio pobūdį bei taikomus reikalavimus – kiekvienu atveju įrangos poreikis gali būti skirtingas. Konferencijoms, skirtoms nedidelei žmonių auditorijai, gali užtekti kokybiškos vaizdo ir garso sistemos ir patogių baldų. Tarptautinėms konferencijoms ar tūkstančius žmonių pritraukiantiems masiniams renginiams įprastai reikia papildomo inventoriaus bei įvairių vizualinių ar nestandartinių sprendimų. Taip pat svarbu įvertinti įrangos techninius parametrus, valdymo patogumą. Esant galimybei, išbandykite nuomojamą įrangą iš anksto, taip galėsite įsitikinti ar ji atitinka Jūsų poreikius. Jeigu dvejojate, kreipkitės į mus – Jus pakonsultuosime ir atsakysime į rūpimus klausimus.

 

Įrangos konferencijoms nuoma – kokiais atvejais gali reikėti šios paslaugos?

Įrangos nuoma renginiui gali būti naudinga daugeliu atveju. Jeigu per metus įprastai organizuojate vos keletą renginių, investuoti į profesionalią įrangą gali būti neverta. Renginių įrangos nuoma suteikia galimybę naudotis aukštos kokybės inventoriumi viso renginio metu. Tokia paslauga taip pat reikalinga masiniuose renginiuose, kai turimos įrangos visiems dalyviams gali neužtekti.

Ši paslauga taip pat leidžia taupyti laiko kaštus – Jums nereikės rūpintis įrangos transportavimo ir montavimo darbais, nes LITEXPO galite pasinaudoti techninio aptarnavimo paslauga. Kokybiškos įrangos renginiams įsigijimas dažnai gali pareikalauti gana didelių investicijų, tad neturint galimybės įsigyti – renginių inventoriaus nuoma yra puikus pasirinkimas.

 

Kokios yra konferencijų įrangos nuomos kainos?

Įrangos nuomos kaina yra skirtinga – ji gali svyruoti nuo keliasdešimt, iki kelių šimtų eurų ar daugiau. Kainai įtakos turi pasirinktas įrangos tipas, kiekis, nuomos trukmė, papildomos montavimo paslaugos. Todėl kiekvienu atveju ruošiamas individualus pasiūlymas, atsižvelgiant į aukščiau išvardintus aspektus.

Reikiamą įrangą renginiui rekomenduojame rezervuoti iš anksto – likus keletui dienų iki renginio, įrangos nuomos paslaugai yra taikomas didesnis antkainis. Jeigu kyla klausimų – susisiekite su mūsų komanda, kuri Jums suteiks išsamią informaciją.

 

Įrangos paruošimas renginiui

Mes galime pasiūlyti ne tik kokybišką inventorių nuomai, bet ir suteikti techninio aptarnavimo ir montavimo paslaugas. Profesionali LITEXPO komanda Jums paruoš reikalingą įrangą renginio vietoje, užtikrins tinkamą jos veikimą, o prireikus – pakonsultuos įrangos naudojimo klausimais.

Jums niekuo papildomai rūpintis nereikės, nes įrangos ir inventoriaus išdėstymą pritaikysime atsižvelgiant į individualius pageidavimus. Tokiu būdu galėsite daugiau laiko skirti kitiems svarbiems organizaciniams klausimams spręsti.

 

Papildomos LITEXPO paslaugos renginiams

Siekdami užtikrinti, kad gautumėte viską, ko reikia sėkmingam renginio išpildymui – teikiame kompleksines paslaugas. LITEXPO yra daugiausiai patirties turinti renginių vieta Lietuvoje. Ilgametė patirtis, sukauptos žinios ir ypatingas dėmesys detalėms leidžia išspręsti bet kokius iškilusius klausimus ir padėti renginių organizatoriams sukurti jaukią bei įkvepiančią renginio atmosferą, atitinkančią tikslinės auditorijos poreikius.

Mūsų komanda yra visuomet pasiruošusi Jums padėti ne tik įrangos ir baldų nuomos, bet ir patalpų pasirinkimo, renginio koordinavimo bei organizavimo klausimais. Galime išspręsti įvairius techninius klausimus ar įgyvendinti nestandartinius sprendimus. Teikiame ir kitas papildomas paslaugas, tokias kaip stendo montavimo bei įrengimo, maitinimo, konstrukcijų pakabinimo ar elektros darbus.

Renginio metu norite padidinti savo prekės ženklo žinomumą? LITEXPO galima pasinaudoti puikiomis reklamos galimybėmis. Parodos, mugės, konferencijos ar kito renginio metu galime pasiūlyti reklamos pozicijas strategiškai patogiose vietose, kurių įrengimu pasirūpinsime mes. Galimas LITEXPO reklamines pozicijas galite rasti čia arba susisiekite su mumis.

 

Ką dar verta žinoti?

Parodų ir kongresų centre rasite moderniai įrengtas patalpas bei jų įvairovę, reikiamus techninius sprendimus, kokybišką apšvietimą, oro cirkuliavimo sistemą, spartų internetą, specialiai renginiams skirtus baldus, išmanią vaizdo bei garso aparatūrą. Nuomojamos patalpos / salės yra universalios, jos gali būti lanksčiai pritaikytos pagal individualius poreikius bei renginio reikalavimus. Todėl tikime, jog nusprendę organizuoti konferenciją ar kitokio pobūdžio renginį LITEXPO – tikrai nenusivilsite.

 

Inventoriaus nuoma renginiams LITEXPO – kaip rezervuoti?

Jeigu Jus domina įrangos nuoma, rekomenduojame nedelsti ir iš anksto rezervuoti labiausiai tinkančią. Norint atlikti rezervaciją, kreipkitės į mus – pakonsultuosime, padėsime išsirinkti reikiamą inventorių ir atsakysime į dominančius klausimus. Susisiekti su mumis galite svetainėje pateiktais kontaktais: el. paštu info@litexpo.lt ar telefonu +370 615 61 089. Taip pat galite užpildyti puslapio apačioje esančią užklausos formą – atsakysime kiek įmanoma skubiau.Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.