Prisijungti

Registruotis

Login

Register

Maitinimas

Barbekiu šefas Vylius Blauzdavičius bei visa CHEF THE VIKING komanda imasi LITEXPO svečių bei kolegų alkio reikalų. Nuo šiol parodų ir kongresų centre esanti kavos, pietų bei privačių renginių maitinimo vieta vadinsis BUFFET.

Dienos pietų klasiką tobulinsime nūdienos sprendimais, o panaudodami BBQ kultūros patirtį bei dirbdami su tiekėjais iš Lietuvos, P. Amerikos, Australijos ir N. Zelandijos, maistu verbuosime jūsų simpatijas bei alkį.

Jeigu ir jums atrodo, jog dienos pietūs neturi priminti apie save darbo dienos pabaigos – užsukite į svečius  darbo dienomis nuo 10:00 iki 14:00.

Apsilankykite Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/cheftheviking

Kontaktai norintiems numalšinti alkį:

reikalai@vikingthechef.com

+370 65394966Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.