Prisijungti

Registruotis

Login

Register

Maitinimas

Mes esame Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo” įkurta įmonė „Ovantis”. Pagrindinis mūsų darbo tikslas – savo klientams patiekti šviežią, kokybišką, puikiai pagamintą ir paserviruotą maistą įvairiomis progomis. Mes priimsime Jus ir Jūsų svečius, klientus ar partnerius „Litexpo” kavinėje (iki 250 vietų), restorane (iki 100 vietų), konferencijų salėse (iki 3000 vietų), paslaugiai aptarnausime kiekvieną Jūsų šventės ar renginio dalyvį. Atvažiuosime sukurti šventės ir į Jūsų nurodytą vietą.

TEIKIAMOS PASLAUGOS

 

Mūsų ilgametė darbo patirtis ir galimybės leidžia tiek „Litexpo” patalpose, tiek išvykoje pasirūpinti visomis su maitinimu susijusiomis priemonėmis ir paslaugomis. Mūsų virtuvės šefas specialiai Jūsų šventei paruoš meniu pasiūlymą, pagal Jūsų pageidavimus paruošime šviežią ir kokybišką maistą, suderinsime ir pasirūpinsime Jūsų pageidaujamais gėrimais. Mūsų darbuotojai išradingai dekoruos ir paserviruos stalus, užtikrins reikalingą kiekį aptarnaujančio personalo ir nepriekaištingą svečių aptarnavimą.

 • Kavos pertraukėlė
  Organizuojate konferenciją ar renginį? Profesionaliai paruošime, paserviruosime ir patieksime maistą bei gėrimus, aptarnausime renginio metu. Kad ir kiek svečių bus Jūsų renginyje – 15 ar 5000 – mūsų ilgametė patirtis leis nepriekaištingai aptarnauti kiekvieną iš jų.
 • Verslo, konferenciniai pietūs
  Organizuojate renginį ar konferenciją? Pakvieskite savo svečius papietauti. Mūsų virtuvės šefas specialiai Jums pateiks meniu pasiūlymą. Mes profesionaliai paruošime, paserviruosime ir patieksime maistą bei gėrimus, nepriekaištingai aptarnausime kiekvieną Jūsų renginio dalyvį.
 • Vakariniai furšetai
  Organizuojate konferenciją ar renginį? O gal asmeninę šventę? Pakvieskite savo svečius pabendrauti, o mes pasirūpinsime, kad maistas būtų pagamintas su meile, išradingai paserviruotas, kiekvienas svečias nepriekaištingai aptarnautas.
 • Iškilmingos vakarienės
  Organizuojate konferenciją ar renginį, kurį vainikuos itin iškilminga vakarienė? O gal Jūsų laukia svarbi asmeninė šventė? Mes galime ja pasirūpinti. Nepriekaištingai pagaminsime ir patieksime maistą, atidžiai aptarnausime kiekvieną Jūsų svečią. Mūsų ilgametė darbo patirtis ir galimybės leidžia mums tiek „Litexpo” patalpose, tiek išvykoje pasirūpinti visomis tokiai vakarienei reikalingomis priemonėmis: stalais, kėdėmis, indais ir įrankiais, stalų dekoravimu ir serviravimu, reikalingu kiekiu aptarnaujančio personalo, nepriekaištingu aptarnavimu, na ir žinoma, šviežiu ir kokybiškai paruoštu maistu bei jūsų pasirinktais gėrimais.
 • Vestuvių iškilmės
  Organizuojate vestuvių iškilmes? Svajojate vestuvių puotą iškelti gamtos apsuptyje? Pakvieskite savo svečius į šventę, kuri vyks gamtoje, prie upės ar ežero, parke ar sodyboje. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų puotos vietą pasiektų šviežias maistas, pagamintas su meile. Pagal Jūsų poreikius papuošime šventės stalą, išradingai paserviruosime, nepriekaištingai aptarnausime kiekvieną svečią.
 • Išleistuvės ir kitos šventės
  Baigėte mokyklą, universitetą? Ieškote kur niekam netrukdydami ir netrukdomi galėtumėte iškilmingai paminėti šią svarbią šventę? Jūsų pasirinkimas – teisingas! Pas mus rasite ne tik šviežią ir kokybišką maistą, išradingą stalų serviravimą, maisto pateikimą, nepriekaištingą aptarnavimą, bet ir jaukią aplinką.
 • Banketai išvykoje
  Organizuojate asmeninę šventę? Artėja gimtadienis, garbingas jubiliejus? Svajojate vestuvių puotą iškelti gamtos apsuptyje? Pakvieskite savo svečius į šventę, kuri vyks gamtoje, prie upės ar ežero, parke ar sodyboje. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų puotos vietą pasiektų šviežias maistas, pagamintas su meile. Pagal Jūsų poreikius papuošime šventės stalą, išradingai paserviruosime, nepriekaištingai aptarnausime kiekvieną svečią.

LITEXPO įkurta maitinimo paslaugų bendrovė „Ovantis“ tiekia kokybiškai pagamintą ir meistriškai paserviruotą maistą įvairioms progoms: kavos pertraukėlėms, verslo pietums, banketams, furšetams. Jums teliks mėgautis maistu ir visą dėmesį skirti bendravimui.

Jolanta Adomaitytė
Direktorė
Adresas:  Laisvės pr. 5, Vilnius, Lietuva
Telefonas:  +370 52 68 68 73
Telefonas:  +370 615 24907
El. paštas:  catering@litexpo.lt


Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.