Konferencijų salės nuoma Vilniuje

Ieškote modernios konferencijų salės Vilniuje ar įkvepiančios erdvės verslo susitikimui, seminarui bei mokymams? LITEXPO gali būti tokia vieta, kokios Jums reikia! Nuomojamų patalpų įvairovė, reikiama įranga, profesionali komanda ir patogi lokacija suteikia galimybę rengti įvairaus pobūdžio renginius – nuo nedidelio apsitarimo prie apskrito stalo, iki tarptautinės, aukšto lygio konferencijos. Norite sužinoti daugiau? Kviečiame Jus skaityti toliau ir susipažinti su nuomojamų patalpų įvairove.

 

Konferencijų salės nuoma Vilniuje – kodėl verta rinktis LITEXPO?

Nusprendę organizuoti konferenciją ar kitokio pobūdžio renginį LITEXPO – tikrai nenusivilsite. Čia rasite erdvias ir moderniai įrengtas patalpas, reikiamus techninius sprendimus, kokybišką apšvietimą, oro cirkuliavimo sistemą, spartų internetą, specialiai renginiams skirtus baldus, išmanią vaizdo bei garso aparatūrą. Suteikiame visas reikalingas priemones, reikiamas Jūsų idėjų įgyvendinimui.

LITEXPO pasižymi siūlomų patalpų įvairove. Turime daugiausiai salių vienoje vietoje, dideles erdves įvairiems renginiams. Parodų ir kongresų centre vienu metu gali vykti net keli renginiai vienu metu, skirti daugiau nei 4 000 dalyvių. Svarbu paminėti tai, jog įrengtos salės yra universalios – jos gali būti lanksčiai pritaikytos pagal individualius poreikius bei renginio reikalavimus.

Visuomet esame atviri idėjoms ir nuolatos ieškome galimybių suteikti progą žmonėms apsilankyti naujose, įkvepiančiose konferencijose ar kituose renginiuose aktualiomis temomis. Todėl jeigu Jus domina konferencijų salių nuoma Vilniuje – nedvejokite ir drąsiai kreipkitės į mus.

 

Kokio tipo konferencijas galima organizuoti LITEXPO erdvėse?

Parodų ir kongresų centre galima organizuoti tiek nedidelei žmonių auditorijai skirtas, tiek didelio masto konferencijas bei kitokio pobūdžio renginius įvairiausiomis temomis – grožio, verslo, komunikacijos, technologijų, inovacijų, medicinos ir kitomis. Kasmet LITEXPO organizuojamos didelio žmonių susidomėjimo sulaukiančios konferencijos, tokios kaip „LOGIN“, „Ateitis – ryšys su vaikais“, „LiMA Day Lietuva“, „Pardavimų profesionalų diena“, „Motivated@work“, „Tvarumo planas“, „HR Savaitė Lietuvoje“ bei kitos. Tad tikime, jog parodų ir kongresų centras gali būti puiki vieta ir Jūsų organizuojamam renginiui.

Daugiau informacijos apie jau praėjusius bei būsimus renginius galite rasti litexpo.lt renginių kalendoriuje. Jame patogiai eilės tvarka, pagal datą, pateikiami visi renginiai vienoje vietoje.

 

Konferencijų salės nuoma LITEXPO – ką reikia žinoti?

LITEXPO galite rasti platų konferencijoms skirtų salių pasirinkimą. Kiekviena jų skiriasi savo dydžiu, talpinamų žmonių skaičiumi, nuomos kaina, įrengimu bei kitais aspektais. Turime net 9 funkcionaliai įrengtas erdves, kurių plotas svyruoja nuo 45 iki 480 m², tad čia tilps net ir itin didelė žmonių auditorija. Didesnės konferencijų salės yra gana universalios. Jos lengvai gali būti transformuojamos ir kitokio pobūdžio renginiams: koncertams, parodoms, šokių čempionatams, privatiems įmonės vakarėliams bei kitiems. Jūsų patogumui – puslapio apačioje rasite aktualią informaciją su kiekvienos konferencijų salės duomenimis ir nuotraukų galeriją.

 

Salės nuoma konferencijoms: kaip rezervuoti konferencijų salę renginiui?

Domina konferencijų salės nuoma Vilniuje? Tinkamą salę reikiamai datai rezervuokite iš anksto! Jūsų patogumui – pateikiame pagrindinius rezervacijai atlikti reikalingus žingsnius:

  • nueikite į šio puslapio apačią – čia rasite visas nuomojamas LITEXPO konferencijų sales vienoje vietoje;
  • spustelėkite ant Jums labiausiai tinkamos – būsite nukreipti į atitinkamą salės puslapį, kuriame rasite: talpinamų žmonių skaičių, preliminarią nuomos kainą, mini salės aprašymą bei kontaktinę informaciją;
  • susisiekite su mumis Jums patogiu būdu – puslapio apačioje nurodytu telefonu, el. paštu arba užpildykite užklausos formą.

Jus pakonsultuosime, suteiksime reikalingos informacijos apie nuomojamas patalpas, papildomas paslaugas, rezervacijos sąlygas, kainas, laisvas datas ir laiką bei aptarsime kitus Jums svarbius aspektus.

 

Kiek kainuoja konferencijų salės nuoma LITEXPO?

Konferencijų salės nuoma Vilniuje – kaina parodų ir kongresų centre kiekvienu atveju yra skirtinga. Kainai įtakos turi pasirinktos salės dydis, tipas, renginio trukmė, sezoniškumas, nuomojamų salių kiekis, nestandartiniai sprendimai, papildomos paslaugos bei kiti aspektai. Dėl šios priežasties, kiekvienu atveju yra ruošiamas individualus nuomos pasiūlymas, atsižvelgiant į aukščiau išvardintus aspektus. Preliminarias nuomos kainas rasite šio puslapio apačioje. Norite sužinoti tikslią kainą? Susisiekite su mūsų komanda, kuri Jums suteiks išsamią informaciją.

 

LITEXPO konferencijų salės: kaip galima jas apžiūrėti?

Prieš organizuojant bet kokio tipo renginį, visuomet rekomenduojame prieš tai apžiūrėti Jus dominančias patalpas. Kaip tai padaryti? Iš anksto susisiekite su mumis – susitarkite dėl patogaus laiko ir mūsų komanda aprodys patalpas, labiausiai tinkamas Jūsų organizuojamai konferencijai.

Jeigu neturite galimybės atvykti, susipažinti su LITEXPO erdvėmis galite virtualiu būdu. Svetainės viršuje rasite virtualų turą, kurį atidarę turėsite galimybę pasižvalgyti ir susipažinti su siūloma patalpų įvairove – tiek iš paukščio skrydžio, tiek iš vidaus.

 

Kokias papildomas paslaugas teikia LITEXPO?

Mes teikiame kompleksines paslaugas ir siekiame užtikrinti, kad LITEXPO gautumėte viską, ko reikia sklandžiam renginio išpildymui bei idėjų įgyvendinimui. Organizatoriams suteikiame renginiams skirtos įrangos, baldų nuomos, maitinimo, techninio aptarnavimo bei kitas paslaugas pagal pageidavimą.

Parodų ir kongresų centras yra daugiausiai patirties turinti renginių vieta Lietuvoje, tad mūsų profesionali komanda yra pasiruošusi Jus pakonsultuoti ne tik koordinavimo, organizavimo, bet ir kitais su Jūsų renginiu susijusiais klausimais. Padėsime Jums sukurti jaukią bei įkvepiančią renginio atmosferą, atitinkančią tikslinės auditorijos poreikius.

 

LITEXPO patogumai renginių dalyviams ir lankytojams

Mums svarbu, jog visi renginių dalyviai, svečiai bei lankytojai jaustųsi patogiai, tad parodų ir kongresų centre rasite puikiai sutvarkytą infrastruktūrą su erdviomis automobilių stovėjimo aikštelėmis, saugią aplinką, pritaikytą negalią turinčių žmonių poreikiams ir apsaugą – efektyviam saugumo užtikrinimui renginių metu.

Parodų ir kongresų centras yra lengvai pasiekiamas ne tik automobiliu, bet ir dažnai kursuojančiu viešuoju transportu. Autobusų stotelė yra visai šalia LITEXPO, todėl renginių lankytoms iki renginio vietos toli eiti neteks.

Renginių dalyvių bei lankytojų patogumui – LITEXPO yra patogios poilsio ir darbo zonos, informacijos centras, Wi-Fi, bankomatas. Taip pat kviečiame apsilankyti dienos pietų kavinėje kavos pertraukėlėms ar sotiems pietums.

 

Konferencijų salės nuoma Vilniuje LITEXPO – ką dar verta žinoti?

Renginio sėkmė didele dalimi priklauso nuo tinkamai pasirinktos vietos, tad nieko nelaukite ir išsirinkite Jums labiausiai tinkamą LITEXPO konferencijų salę. Trūksta informacijos ar turite klausimų, susijusių su salių nuoma įmonėms? Esame pasiruošę Jums padėti – atsakysime į dominančius klausimus, pakonsultuosime ir suteiksime reikalingą informaciją. Užpildykite puslapio apačioje esančią užklausos formą arba susisiekite su mumis svetainėje pateiktais kontaktais: el. paštu info@litexpo.lt ar telefonu +370 615 61 089.

 Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.