Prisijungti

Registruotis

Login

Register

STRATEGIJA

LITEXPO MISIJA – organizuoti verslo mainus skatinančius ir visuomenę įtraukiančius renginius, būti socialiai atsakingu ir inovatyviu lyderiu, užtikrinančiu ilgalaikę grąžą akcininkui.

LITEXPO VIZIJA –technologiškai pažangi, universali, naujo formato parodų bei renginių vieta, kurioje vyksta verslo bendradarbiavimas ir vystosi partnerystės.

Misijos įgyvendinimą, vizijos siekimą ir visą savo veiklą grindžiame šiomis pamatinėmis VERTYBĖMIS kaip profesionalumas, inovatyvumas, komandiškumas.

2022-2025 M. LITEXPO DIDŽIAUSIĄ DĖMESĮ SKIRS KETURIOMS PAGRINDINĖMS STRATEGINĖMS VEIKLOS KRYPTIMS:

I. Bendrovės veiklų efektyvumo didinimas, siekiant tvaraus įmonės augimo ir ilgalaikės naudos akcininkams.

II. Galimybių verslo mainams sudarymas ir verslo (B2B) susitikimų skaičiaus augimas.

III. Verslo plėtra, sukuriant ir išnaudojant naujas galimybes.

IV. Vieningos organizacinės kultūros ir įmonės įvaizdžio formavimas.

LITEXPO 2022-2025 m. diegs inovacijas, kurs aplinką, kurioje, nepriklausomai nuo to, kokio formato parodos bus organizuojamos (fizinės, virtualios ar hibridinės), bus sudarytos sąlygos vykti įvairių sektorių verslo mainams. LITEXPO sieks būti vieta, kurioje prasideda verslo bendradarbiavimas, užmezgami kontaktai ir sudaromos ilgalaikės partnerystės.

Valstybes_lukesciu_laiskas_Litexpo

 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.