MŪSŲ VEIKLA

LITEXPO pagrindinės veiklos sritys:

  • parodų, mugių ir kitų renginių organizavimas;
  • konferencijų ir parodinių salių nuoma, įrangos nuoma, konferencijų organizavimas, koordinavimas.

Parodų, mugių ir kitų renginių organizavimas

LITEXPO turi ilgametę parodų organizavimo patirtį bei teikia aukščiausios kokybės parodų organizavimo paslaugas Lietuvoje. LITEXPO organizuojamos parodos puikiai žinomos Lietuvoje, dauguma jų ir kaimyninėse šalyse. Jos teigiamai vertinamos dalyvių ir lankytojų bei sulaukia didelio žiniasklaidos dėmesio. Dalis LITEXPO parodų yra tarptautinės, t.y. jose dalyvaujančių užsienio įmonių skaičius sudaro 10 ir daugiau procentų.

LITEXPO parodas organizuoja projektų vadovų profesionalų komanda, kurios per metus surengia apie 12 specializuotų parodų per 2700 jas lydinčių įvairių renginių, pritraukia apie 1200 dalyvių: 90% parodų dalyvių yra Lietuvos įmonės, 10% užsienio įmonės. Parodas aplanko apie 110 tūkst. žmonių.

LITEXPO specializuotos parodos turi aiškiai išgrynintą tematiką, apimančią konkretų ūkio sektorių ir yra orientuotos į apibrėžtą tikslinę auditoriją – verslo segmentą arba galutinį vartotoją (visuomenę). Būtent parodose, kuriose pristatomos sektoriaus naujienos ir aktualijos, užsimezga kontaktai, pradedamos sėkmės istorijos, skatinamas konkurencingumas bei plečiamos rinkos.

 

 

 

 

 

Konferencijų ir parodinių salių nuoma,įrangos nuoma, konferencijų organizavimas, koordinavimas

Patalpų nuoma konferencijoms bei kitiems renginiams yra viena pagrindinių LITEXPO veiklų, kuri turi didelį potencialą augti ir plėstis. LITEXPO vykdo aktyvius pardavimus ir siekia išnuomoti patalpas įvairaus tipo renginiams – konferencijoms, koncertams, filmavimams, produktų pristatymams ir pan. Siekiant pritraukti tarptautinius renginius, konferencijas ar kongresus, LITEXPO kiekvienais metais teikia paraiškas konkursams, stengiasi užmegzti naudingus kontaktus, dalyvauja kontaktų mugėse, verslo suvažiavimuose.

Per metus LITEXPO konferencijų centre įvyksta apie 200 renginių, kurie pritraukia per 100 000 verslo atstovų, kitų sričių specialistų iš viso pasaulio. LITEXPO konferencijų centre organizuojami ne tik aukščiausio lygio valstybiniai renginiai, tarptautinės konferencijos, bet ir nedideli seminarai, mokymai, diskusijos, pramoginio pobūdžio renginiai (koncertai, filmavimai, korporatyviniai renginiai).

 

 

 

FAKTAI IR SKAIČIAI
33 600 kv.m. LITEXPO bendrasis plotas
5 ekspozicijų ir 10 konferencijų salių užima 18 500 kv.m.
Lauko aikštelės – 15 100 kv.m.
12 tarptautinių parodų kasmet
3 000 dalyvių kasmet
220 000 lankytojų kasmet
200 įvairių renginių kasmet

 

 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.