Nemokami renginiai Vilniuje

Kviečiame atrasti parodas, muges, konferencijas, seminarus bei kitokio pobūdžio renginius, prieinamus kiekvienam! Nemokami renginiai Vilniuje LITEXPO – puikus būdas įdomiai ir smagiai praleisti laiką, pasisemti naujų žinių, įkvėpimo ar susitikti su bendraminčiais. Norite sužinoti daugiau? Jūsų patogumui – litexpo.lt rasite visą aktualią informaciją apie nemokamus renginius, kurie tikime Jus sudomins. Su nekantrumu lauksime Jūsų atvykstant!

Organizuojami nemokami renginiai Vilniuje LITEXPO

 

Lietuvos parodų ir kongresų centre rasite platų nemokamų renginių pasirinkimą – nuo kultūrinių, pramoginių, iki edukacinių renginių įvairiomis temomis. Trumpai apžvelkime keletą iš jų:

  • Konferencijos. Dalyviams suteikiama galimybė nemokamai išgirsti ekspertų pranešimus, diskusijas, įžvalgas, patarimus, patirtis ir tokiu būdu praplėsti turimas žinias konkrečioje srityje. Nemokamų konferencijų temos gali būti pačios įvairiausios, tokios kaip technologijų, sveikatos, tvarumo, komunikacijos ar verslo.
  • Nemokamos parodos ir mugės. Čia galite atrasti ir sužinoti daugiau apie naujausias tendencijas, teikiamas paslaugas, produkciją, inovacijas. Taip pat lankytojams suteikiama galimybė tiesiogiai išbandyti produktus ar užmegzti reikiamus kontaktus.
  • Kiti nemokami renginiai. Be parodų ir konferencijų, LITEXPO periodiškai organizuojami nemokami koncertai, sporto renginiai, turnyrai, seminarai bei pranešimai.

Organizuojami nemokami renginiai Vilniuje LITEXPO sulaukia didelio žmonių susidomėjimo. Vieni tokių – karjerą į IT srityje keičiantiems suaugusiems skirta „TECH mugė“, originalioms dovanoms sau ar savo artimiesiems įsigyti jau kelis metus iš eilės rengiama „Kalėdinė mugė“, augalų mylėtojams skirtas renginys „Aš sodinu“, inovatyvius sprendimus namams ir komerciniams pastatams siūlanti paroda „Supernamai“, elektromobilių mėgėjams skirtas renginys „Charged Up“ ir kiti. Tad visus susidomėjusius maloniai kviečiame sudalyvauti! Daugiau informacijos apie Jus dominantį renginį galite rasti LITEXPO renginių kalendoriuje.

 

Nemokami renginiai LITEXPO – kodėl verta apsilankyti?

 

LITEXPO galite atrasti nemokamų renginių, tinkamų ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Čia kiekvienas gali  pasisemti naudingos informacijos, idėjų, naujų žinių, įspūdžių, turiningai praleisti laisvalaikį ar tiesiog pasimėgauti jaukia bei įkvepiančia renginio atmosfera – su šeima, draugais ar kolegomis.

Norime, kad Jūsų patirtis LITEXPO būtų vertinga bei praturtinanti, todėl parodų ir kongresų centre Jūsų laukia modernios, erdvios patalpos, įdomūs užsiėmimai, kokybiškas turinys aktualiomis temomis, aukšto lygio pranešėjai, interaktyvios diskusijos, kūrybiniai užsiėmimai bei kitos kultūrinės veiklos.

 

Ką reikia žinoti renginių lankytojams?

 

Nusprendėte apsilankyti LITEXPO nemokamame renginyje? Nors lankytojams įėjimas yra nemokamas, kai kuriuose renginiuose yra būtina išankstinė registracija. Registracijos nuoroda yra pateikiama renginio aprašymo apačioje. Tokiu atveju, rekomenduojame registracijos nepalikti paskutinei dienai – vietų kiekis į konferencijas, seminarus bei kitus renginius gali būti ribotas. Daugiau informacijos galite rasti renginio aprašyme arba susisiekite su mūsų komanda svetainės viršuje pateiktais kontaktais.

 

Kokiomis savaitės dienomis vyksta nemokami renginiai?

 

LITEXPO organizuojami nemokami renginiai Vilniuje gali vykti įvairiomis savaitės dienomis, tai priklauso nuo renginio organizatoriaus. Tačiau įprastai, dauguma nemokamų renginių vyksta penktadieniais bei savaitgaliais, siekiant suteikti galimybę kuo daugiau žmonių apsilankyti. Taigi, prieš registruojantis į patikusį renginį, įsitikinkite ar renginio data Jums yra tinkama.

 

Kur galima rasti daugiau informacijos apie būsimus nemokamus renginius?

 

Nesvarbu ar ieškote renginio šiandienai, savaitgaliui ar šiam mėnesiui – esame paruošę Jums informatyvų renginių kalendorių. Tai patogus būdas sekti artėjančius renginius sostinėje, organizuojamus LITEXPO erdvėse. Kalendoriuje eilės tvarka, pagal datą, pateikiami visi būsimi renginiai vienoje vietoje. Jame lengvai rasite visą reikalingą informaciją apie Jus dominantį renginį: išsamų renginio aprašymą, naujienas, programą, datą bei kitą svarbią informaciją. Patogi filtravimo sistema suteikia galimybę surasti ne tik būsimus, bet ir jau įvykusius renginius. Jeigu trūksta informacijos ar turite papildomų klausimų – susisiekite su mumis.

 

Kaip žinoti, ar renginys yra tikrai nemokamas?

 

Sužinoti ar Jus dominantis renginys yra nemokamas galite svetainėje pateiktame renginių kalendoriuje arba renginio aprašyme. Siekiame užtikrinti, jog kiekvienas renginio dalyvis būtų tinkamai informuotas, tad jeigu dvejojate, kreipkitės į mus svetainės viršuje nurodytais kontaktais arba užpildykite užklausos formą – patikslinsime renginio detales, registracijos sąlygas.

 

Aktuali informacija renginių organizatoriams

 

Jeigu šiuo metu ieškote tinkamos erdvės renginiams Vilniuje, prisiminkite LITEXPO – galime pasiūlyti platų patalpų pasirinkimą. Patalpų įvairovė, funkcionalumas ir modernūs techniniai sprendimai suteikia galimybę organizuoti verslo susitikimus, posėdžius, produktų pristatymus, seminarus, mokymus, diskusijas, parodas, muges, tarptautines konferencijas ir kitus aukšto lygio renginius. Kiekviena jų skiriasi savo dydžiu, kaina, talpinamų žmonių skaičiumi, inventoriumi bei kitais aspektais.

Domina renginių organizavimas LITEXPO? Esame pasiruošę Jums padėti visais renginio planavimo, patalpų pasirinkimo, kainos, įrangos nuomos ir kitais organizavimo bei koordinavimo klausimais. Naudingos informacijos apie patalpų nuomą, kainas ir kitas teikiamas paslaugas galite rasti čia arba apžiūrėkite LITEXPO erdves virtualiai. Tinklalapyje litexpo.lt rasite virtualų turą, kuris suteikia galimybę pasižvalgyti ir susipažinti su siūloma patalpų įvairove – tiek iš paukščio skrydžio, tiek iš vidaus.

 

Kaip galima atvykti į LITEXPO?

 

Parodų ir kongresų centras yra lengvai pasiekiamas ne tik automobiliu, bet ir dažnai kursuojančiu viešuoju transportu. Vilniečių, sostinės svečių bei turistų patogumui – autobusų stotelė yra visai šalia LITEXPO, todėl renginių lankytoms iki renginio vietos toli eiti neteks. Jeigu nusprendėte atvykti nuosavu transportu, automobilį galėsite saugiai palikti mokamoje automobilių stovėjimo aikštelėje, kurią rasite centro teritorijoje.

Verta paminėti, jog kai kurių populiarių renginių metu kursuoja organizatorių užsakyti nemokami autobusai, todėl kviečiame pasinaudoti šia galimybe. Daugiau informacijos apie tai galite rasti renginio aprašyme.

 

Patogumai LITEXPO erdvėse

 

LITEXPO renginių lankytojų patogumui – čia rasite ne tik modernias bei funkcionaliai įrengtas erdves, bet ir kitus patogumus, tokius kaip erdvias automobilių stovėjimo aikšteles, saugią aplinką, pritaikytą negalią turinčių žmonių poreikiams ir apsaugą – efektyviam saugumo užtikrinimui organizuojamų renginių metu.

Jūsų taip pat lauks malonus personalas, informacijos centras, patogios darbo bei poilsio zonos, informaciniai ženklai, sklandžiai veikiantis Wi-Fi. Taip pat galėsite apsilankyti dienos pietų kavinėje, kur galėsite pasimėgauti kavos pertraukėle ar pasistiprinti skaniais pietumis.

 

Kaip su mumis susisiekti?

 

Trūksta informacijos ar turite klausimų? Kreipkitės į mus – LITEXPO komanda yra visuomet pasiruošusi Jums padėti! Pakonsultuosime, suteiksime aktualią informaciją ir atsakysime į rūpimus klausimus, susijusius su nemokamais ir kitokio pobūdžio Jus dominančiais renginiais. Dėl renginių, reklamos galimybių bei teikiamų paslaugų susisiekite su mumis svetainėje pateiktais kontaktais: el. paštu info@litexpo.lt ar telefonu +370 615 61 089. Taip pat galite užpildyti puslapio apačioje esančią užklausos formą – atsakysime Jums kiek įmanoma skubiau.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.