ŽIEMOS ALAUS FESTIVALIS – ŽMOGŠALA‘11

ŽIEMOS ALAUS FESTIVALIS – ŽMOGŠALA‘11

  • 2024 m. Vasario 10 d.
  • Darbo laikas

    12:00 – 21:00

  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

Žiemos alaus festivalis – ŽMOGŠALA‘11

ŽMOGŠALA – vienintelis nepriklausomas kraftinio alaus festivalis, kuris jau 11-tą kartą sukvies alaus gerbėjus į Vilnių žiemą.

Pagrindinis festivalio tikslas – auginti išrankų alaus vartotoją, kuris tobulintų savo skonio receptorius, žinotų kas naujo vyksta alaus pasaulyje, ir suprastų, koks alus labiausiai tinka žiemos sezonui.

Tačiau renginys skirtas ne tik alaus fanams, bet ir tiems, kas jo nemėgsta, nes … nežino, koks įvairus ir nenuspėjamas gali būti šis gėrimas. Be to, prie Žmogšalos jungiasi kraftinio sidro ir midaus atstovai, todėl drąsiai galime sakyti, kad Žmogšala – tai festivalis “kultūringai apie fermentuotus gėrimus, pagamintus su meile ir fantazija!”

Festivalyje būtinai dalyvaus: visas Lietuvos craftinio alaus elitas, pagrindiniai kraftinio alaus į Lietuvą importuotojai ir, be abejo, – festivalio svečiai –  kitų šalių bravorai kuriantys kraftinio alaus kultūrą. Kaip jau yra įprasta nuo pirmojo festivalio, „Žmogšaloje“ savo jungtinį stendą turės ir namų aludariai. Tai tarsi mini tramplynas į didžiąją aludarystę.

Renginio metu vyks net du alaus konkursai, kurio vertintojais būsite jūs – festivalio lankytojai.

Festivalio metu bus degustuojama iš degustacinių taurelių po 50-100 ml gėrimo. Firminę Žmogšala‘11 taurelę bus galima įsigyti vietoje. Festivalio teritorijoje atsiskaitymams bus naudojama vieninga elektroninių žetonų sistema.

Informuojame, kad renginyje gali būti fotografuojama ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, bei šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.

SVARBU:

„Žmogšala“ pasisako už saikingą alkoholio vartojimą ir skatina svečius festivalio metu elgtis atsakingai.

Gerbiant visus susirinkusiuosius ir siekiant pozityvios atmosferos renginyje, dalyviai turės teisę nebepilti gėrimų tiems svečiams, kurie atrodys apsvaigę.

Apsvaigę asmenys taip pat nebus įleidžiami į renginį. Tokiems asmenims, pinigai už bilietus nebus grąžinami.

Renginio organizatoriai:

Alaus brolija, VšĮ ir Vilnius in love, MB

(el.paštas: zmogsala@gmail.com)

Sekite informaciją:

www.zmogsala.lt

FB: https://www.facebook.com/zmogsala.beerfest/

INSTA: https://www.instagram.com/zmogsala/

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.