Būrelių ir užimtumo mugė „Z vaikai“

Būrelių ir užimtumo mugė „Z vaikai“

  • 2017 rugsėjo 3 d
  • Darbo laikas

Š.m. rugsėjo 3 d. Vilniuje,  Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO“ vyks unikalus projektas ir pirmasis Lietuvoje  – būrelių ir užimtumo mugė „Z vaikai“. 

Z vaikai – be galo kūrybinga, unikali ir „kitokia“ karta, kuriai seni auklėjimo metodai nebetinka.

Z kartos vaikai yra ne­pap­ras­tai įdo­mūs, jautrūs, at­vi­ri ir ge­ra­no­riš­ki, todėl labai svarbu juos mylėti, pripažinti jų individualumą, suprasti ir palaikyti.

Tai asmenybių, o ne kareivių karta, kurią ugdyti reikia daug kantrybės ir išmonės.
Tai pirmoji vaikų karta, kuri auga pertekliuje, kada svarbiausia savybė yra išmokti atsirinkti.

Tam, kad palengvintume paieškas ir vaikui paprasčiau būtų atsirinkti kas jam patinka, visus tėvelius su savo mažaisiais genijais jau antrus metus kviesime į būrelių ir užimtumo mugę „Z vaikai”. Tai vienintelis renginys Lietuvoje, kur vienoje vietoje Jūs rasite tik įdomiausius ir geriausius būrelius, sporto ir meno mokyklas, lavinamuosius žaislus, „protingas” knygas, naujiems mokslo metams skirtas prekes bei daug smagaus ir naudingo laiko.

Jau „gyvu“ projektu tapusiame renginyje lankytojų lauks išskirtinė programa, kuri neleis nuobodžiauti visą dieną:

Kiekviename stende bus galima sužinoti bei pasibandyti kiekvieno dalyvio specifiką, pamatyti kiekvieno būrelio pristatymą (programa vėliau), sudalyvauti knygų pristatyme ir susipažinti su knygelių autoriais.

Tėveliai turės galimybę sudalyvauti nemokamuose seminaruose apie „z kartą” ir sužinoti visą naudingą informaciją apie savo vaikučius, kaip juos teisingai auklėti, kaip su jais susitarti bei paklausti Jums aktualių klausimų.

Z vaikai – unikalus projektas, skirtas Z kartai, jos vystymuisi ir laimingai besiformuojančiai asmenybei, todėl visa širdimi Jūsų laukiame prisijungiant prie šio gražaus renginio!

 

Data ir laikas: Rugsėjo 3 d. 10 – 17 val.

Vieta: LITEXPO, 3 salė.

Lankytojams įėjimas – NEMOKAMAS!

Norintiems prisistatyti – visos sąlygos: info@zvaikai.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.