Prisijungti

Registruotis

Login

Register

CONVENE 2020
 • 2020 vasario 12–13 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras "Litexpo".

  Kasmetinė 8-oji tarptautinė dviejų dienų verslo turizmo paroda–kontaktų mugė – CONVENE, skirta Baltijos jūros šalių verslo turizmo atstovams. Renginyje kasmet apsilanko daugiau nei pusantro šimto didžiausių Europos renginių organizatorių iš Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Skandinavijos, Lenkijos, Italijos, Belgijos ir kitų šalių, besidominčių galimybėmis mūsų regione organizuoti verslo, mokslo ir viešojo sektoriaus renginius. CONVENE padeda Baltijos jūros regiono verslui atverti duris į didžiulį potencialą turinčią tarptautinių renginių rinką, sudaro sąlygas vystyti ir plėsti konferencijų turizmo segmentą ir pritraukti naujų klientų. Milžiniškas ekonominis potencialas, slypintis šioje srityje, įvairiapusiškai prisideda prie Vilniaus miesto ir Lietuvos turizmo sektoriaus augimo.

  Dalyviai, lankytojai ir spaudos atstovai į renginį kviečiami registruotis internetu www.convene.lt.

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.