Prisijungti

Registruotis

Login

Register

TECH MUGĖ 2022
 • 2022 gegužės 07 d.
 • Darbo laikas

  Gegužės 7 d.  11.00–17.00

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

  TECH MUGĖ 2022 – vienintelė ir pirmoji Lietuvoje stipriausių darbdavių mugė, karjerą į IT keičiantiems suaugusiems.

  Gegužės 7 d., dvigubai didesnė, su dvigubai daugiau ploto, trečioji TECH MUGĖ, įmones kvies spręsti darbuotojų paieškos iššūkius – renginys suteiks erdvę akis į akį susitikti didžiausiems IT sektoriaus darbdaviams ir naujų profesinių iššūkių ieškantiems žmonėms.

  Peržiūrėkite praėjusių metų TECH mugės renginio apžvalgą ir registruokitės!

  TECH mugės metu galėsite:
  ✅ Teisiogiai susipažinti su įmonių atstovais;
  ✅ Sudalyvauti greituose blitz darbo pokalbiuose;
  ✅ Užduoti jums rūpimus klausimus apie persikvalifikavimą;
  ✅ Gauti nemokamą asmeninę karjeros konsultaciją,
  ✅ Išgirsti naujausius pranešimus karjeros ir darbo keitimo tema iš vienų didžiausių Lietuvos įmonių vadovų!

   

  Norėtum keisti karjerą į IT, bet nežinai nuo ko pradėti? Kokios karjeros galimybės atsiveria persikvalifikuojantiems žmonėms ir kaip pritaikyti jau turimą patirtį naujoje srityje? Ko reikia norint įsidarbinti pirmaujančioje IT bendrovėje Lietuvoje?

  Mūsų misija – parodyti, kad karjerą galima keisti nepriklausomai nuo amžiaus, o IT ir TECH sektoriai laukia naujų darbuotojų!

  KADA? Gegužės 7 d.
  KUR? Litexpo parodų rūmai
  REGISTRACIJA į mugę: bit.ly/2GifZoC

  Daugiau informacijos:
  www.techmuge.lt
  info@vilniuscoding.lt
  Mugės organizatoriai: Vilnius Coding School

  Stipriausių darbdavių TECH MUGĖ gegužę grįžta didesnė ir su daugiau turinio
  Atgal

  Stipriausių darbdavių TECH MUGĖ gegužę grįžta didesnė ir su daugiau turinio

  Po praėjusių metų stipriausių IT darbdavių TECH MUGĖS įmones papildė per 100 naujų darbuotojų, kuriuos bendrovės sutiko renginyje. Trečią kartą Vilniuje vyksianti karjeros mugė šiais metais pakvies įmones ne tik spręsti darbuotojų paieškos iššūkius. Organizatoriai atskleidžia, kad mugės formatas plečiasi, ir lankytojai taip pat galės dalyvauti pranešimų sesijoje.

   

  Gegužės 7 d. organizuojamas vienos dienos nemokamas renginys keliasi į „Litexpo“, kur suteiks erdvę akis į akį susitikti didžiausiems IT sektoriaus darbdaviams ir naujų profesinių iššūkių ieškantiems žmonėms.

  Mugės tikslas nesikeičia

  Pasak tarptautinės technologijų karjeros mokyklos suaugusiesiems „Vilnius Coding School“ įkūrėjos Julijos Rimšelės, pastarojo laikotarpio įvykiai diktuoja, kad kaip niekada aktualu tampa garsiai kalbėti apie IT darbo rinkos naujienas, tendencijas ir augančius iššūkius. „Siekiame padėti įmonėms atrasti darbuotojų, spręsti jų trūkumo problemą rinkoje, padėti efektyviai pakeisti karjeros kryptį to siekiantiems ir apskritai suteikti efektyvią ir realiai veikiančią platformą įmonėms susitikti su potencialiais kandidatais“, – sako mugės iniciatorė.

  Jos nuomone, šiandieniame kontekste taip pat itin svarbu padėti IT specialistams, kurie atvyko ir toliau atvyksta į Lietuvą ieškoti prieglobsčio. „TECH MUGĖ yra nemokama ir joje laukiami visi, kurie sieja ar nori sieti savo karjerą su IT sritimi“, – teigia J. Rimšelė.

  Dėmesys turiniui

  Šiais metais mugė lankytojus pasitiks su naujienomis – kvies išgirsti naujausius pranešimus karjeros ir darbo keitimo tema iš vienų didžiausių Lietuvos įmonių vadovų. J. Rimšelė pastebi, kad po dviejų suorganizuotų mugių išryškėjo, kad apskritai kyla daug esminių klausimų rinkoje dėl persikvalifikavimo, karjeros keitimo.

  „Mugėje įvyksta daugybė įmonių ir karjeros galimybėmis besidominčių žmonių pokalbių. Pastebėjome, kad didžioji dalis klausimų, kurie rinkos žinovams yra savaime suprantami, nėra IT lauko naujokams. Todėl šiemet TECH MUGĖJE bus papildomo turinio. Numatome turėti apie keturis, penkis pranešimus, kad aptartume IT darbo rinkos naujienas“, – dalijasi J. Rimšelė.

  Po mugės įsidarbino per 100 žmonių

  Tarptautinės technologijų karjeros mokyklos suaugusiesiems „Vilnius Coding School“ organizuotoje pastarojoje mugėje apsilankė beveik 3 tūkst. dalyvių, kuriuos pasitiko kelios dešimtys įmonių. Pasak organizatorių, mugė kiekvienais metais auga dvigubai, tiek kalbant apie įmones, tiek apie lankytojus.

  „Taip pat glaudžiai bendraujame su visomis įmonėmis, kurios dalyvauja mugėje. Po pernykštės mugės darbą gavo net daugiau nei šimtas mugės dalyvių. Tad galime tik įsivaizduoti, kiek iš tiesų daug pirmųjų kontaktų, o vėliau ir pirmų, antrų darbo pokalbių įvyko“, – mugės pasiektais rezultatai džiaugiasi J. Rimšelė.

  Šiais metais naujų talentų į savo atviras IT pozicijas jau užsiregistravo ieškoti „Present Connection“, „NFQ“, „Valantic“, „Credit info“, „Coherent Solutions“, „DevBridge“, „SEB Global Services“, „Bankera“, „Iterato“,  „Centric IT Solutions Lithuania“, „CyberCare“, „Macaw“, „Adwark technologies“, „Nord Security“, „Barbora Lietuva“, „Corner Case Technologies“, „Oxylabs“ „Teltonika“, „Wargaming“, „Nortal“, „Xplicity“ ir kitos organizacijos, kurių sąrašas nuolat pildosi.

  Įmonės raginamos susisiekti iki kovo pabaigos

  „Vilnius Coding School“ šiuo metu bendradarbiauja su daugiau nei 250 įmonių visoje Lietuvoje ir padeda joms atrasti naujų talentų. Mokykla į mugę kviečia prisijungti ir naujas, dar neturinčias mokyklos partnerės statuso įmones, kurios susiduria su darbuotojų trūkumo iššūkiais. Įmonės, norinčios dalyvauti TECH MUGĖJE, raginamos kreiptis į organizatorius iki kovo pabaigos.

   

  TECH MUGĖ 2022 detali programa bus prieinama artėjant renginiui. Daugiau informacijos ir registracija: www.techmuge.lt

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.