Prisijungti

Registruotis

Login

Register

AŠ SODINU 2021
 • 2021 rugsėjo 11
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.
Renginys nemokamas

  Rugsėjo 11 dieną Vilniuje vyks specializuota vienos dienos sodinukų mugė „Aš sodinu“.  Atvyksta sodininkystės grandai.

  Net 7 Lietuvos miestus šį rudenį aplankysianti specializuota sodinukų mugė „Aš sodinu“, skelbia sezono startą ir išskirtinai mugių ciklą pradeda Vilniuje.  Rugsėjo 11 dieną, šeštadienį į Litexpo aikštelę atvyksta tokie sodininkystės grandai kaip dr. A. Amšiejus, dr. K. Malinauskas, Gedimino sodai, Noriuuogu.lt komanda, medelynas Šeimos sodas ir daugelis kitų. Mugė Vilniuje vyks tik vieną dieną.

   

  Pasitiks gausus asortimentas vaismedžių, vaiskrūmių, įvairiausių gėlių. Norinčių atsinaujinti ir naujienomis papildyti savo kiemą – lauks dekoratyviniai augalai, formuotos ir neformuotos pušys, karpyti medeliai. Sodininkai žada pristatyti ne vieną sezono naujieną.

  Lankytojai čia atvyksta ne tik įsigyti naujų augalų, pamatyti naujienų, bet tuo pačiu ir gyvai susitikti su Lietuvos sodininkais, čia ir dabar išgirsti atsakymus į aktualius klausimus, gauti ne viena patarimą ar net sodininkystės paslaptį. „Aš sodinu” į vieną vietą suburia žinomiausius sodininkus ir medelynus iš visos Lietuvos.

   

  Specializuota sodinukų mugė „Aš sodinu“ VILNIUJE – rugsėjo 11 dieną,  Litexpo aikštelėje vyks nuo 10 iki 16 valandos.

  Įėjimas į mugę – NEMOKAMAS.

  Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/assodinu

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.