RESTA 2025

RESTA 2025

 • 2025 m. balandžio 24-26 d.
 • Darbo laikas
  Balandžio 24–25 d. 10:00-18:00;
  Balandžio 26 d. 10:00-16:00
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius
REGISTRACIJA DALYVIAMS
 • 2024 metų statistika: 30500 kv.m.
 • 2024 metų statistika: 21100 lankytojų
 • 2024 metų statistika: virš 300 dalyvių

Didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų verslo paroda RESTA – pagrindinė vieta kartą per metus susitikti šalies statybų ir remonto verslo profesionalams bei visiems, planuojantiems statybas ar besidomintiems naujausiomis statybų bei dizaino tendencijomis.

Paroda lankytojams ir dalyviams suteikia unikalią galimybę vienoje vietoje sužinoti apie naujausias statybų sektoriaus tendencijas, skaitmeninius sprendimus ir technologijas, atrasti naujus produktus ir pasisemti įkvėpimo.

RESTA – vienintelė specializuota statybų verslo paroda, kuriai Baltijos šalyse suteiktas Pasaulinės parodų industrijos asociacijos UFI sertifikatas. Jis patvirtina, kad paroda atitinka aukščiausius tarptautinius parodų rengimo standartus ir kuria išskirtinę pridėtinę vertę tiek parodos dalyviams, tiek jos lankytojams.

 

5 priežastys dalyvauti parodoje RESTA 2025:

1. Prekės ženklo žinomumas. Dalyvaudami viename didžiausių sektoriaus renginių ir pasinaudodami jo rinkodaros ir partnerysčių galimybėmis, didinsite savo prekės žinomumą bei atpažįstamumą.

2. Nauji klientai ir partneriai. Plačiai tikslinei auditorijai tiesiogiai pristatydami savo produktus ir paslaugas pritrauksite naujų klientų, partnerių bei investuotojų.

3. Verslo plėtros galimybės. Bendraudami su kitais parodos dalyviais ir lankytojais atrasite naujas Lietuvos ir užsienio rinkas, kuriose jūsų verslas galėtų plėstis.

4. Grįžtamasis ryšys. Tiesioginio kontakto su parodos lankytojais ir srities profesionalais dėka gausite vertingą grįžtamąjį ryšį apie savo produktus ar paslaugas bei galėsite geriau suprasti ir atliepti rinkos poreikius.

5. Bendruomenės auginimas. Įsitraukite į aktyvią statybų verslo bendruomenę, siekiančią dalintis patirtimi, idėjomis ir kartu kurti naujus projektus.

 

TEMINIS PARODOS IŠDĖSTYMAS

VIDAUS EKSPOZICIJA:

5 salė – statybos salė – statybinės ir apdailos medžiagos, įrankiai, stogų danga, langai, durys, darbo rūbai ir sauga. Individualių ir daugiabučių namų renovacija – įranga, technika, medžiagos.

4 salė – komunikacijų salė – vandentiekio, šildymo, vėdinimo, santechnikos sprendimai, bekontakčiai santechnikos prietaisai, vėdinamų fasadų sistemos ir sertifikavimas.

3 salė – skaitmeninės statybos salė – programinė įranga specialistams, BIM sprendimai, protingų namų sistemos, atsinaujinantys energijos šaltiniai, energijos tiekėjai. Renovacijos, modernizavimo projektų finansavimas, kreditavimas.

 

LAUKO EKSPOZICIJA:

L1 – stogų dangos, vartai, statybinės ir apdailos medžiagos.

L2 – rąstiniai, moduliniai, off-grid namai bei kitokių konstrukcijų statiniai.

L3 – statybinės medžiagos, medžio ir metalo gaminiai, lauko baldai, mažoji architektūra, sodo technika, įrankiai, pavėsinės, sandėliukai, vaikų žaidimo aikštelės, aplinkos tvarkymas ir apželdinimas.

L4 – šildymas, vandentiekio ir nuotekų sistemų įrengimai, elektros instaliacija, santechnika.

L5 – statybų technika, įrengimai, įrankiai.

 

Kviečiame dalyvauti parodoje RESTA 2025 ir pristatyti statybų verslo rinkos naujienas, inovacijas, skaitmeninius sprendimus ir aplinkotvarkos tendencijas. Dalinkitės idėjomis – kurkime parodos turinį kartu!

Norite bendrauti ar turite idėjų? Rašykite: resta@litexpo.lt

KONTAKTAI

Projekto vadovė

Saulė Jančiauskė
+370 615 63581
s.janciauske@litexpo.lt

Projekto vadovė

Greta Kerienė
+370 615 67682
g.keriene@litexpo.lt

Projekto vadovės asistentė

Dainora Šuopytė
+370 68 534674
d.suopyte@litexpo.lt

Projekto vadovės asistentė

Kamilija Krakytė
+370 69 621223
k.krakyte@litexpo.lt

ORGANIZATORIAI

 

PAGRINDINIS PARTNERIS

PARODOS DRAUGAI

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.