VILNIAUS KNYGŲ MUGĖ 2025

VILNIAUS KNYGŲ MUGĖ 2025

  • 2025 m. Vasario 27 d. - Kovo 02 d.
  • Darbo laikas
  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, laisvės pr. 5, Vilnius

Vilniaus knygų mugė – didžiausia knygų mugė Baltijos šalyse, vienas ryškiausių kultūros įvykių Lietuvoje. Šis skaitymą populiarinantis ir jį švenčiantis renginys kasmet į susitikimus su rašytojais, knygų pristatymus, diskusijas, koncertus, parodas, kūrybinius užsiėmimus ir kitas kultūrines veiklas sukviečia lankytojus iš visos Lietuvos. Mugėje kasmet dalyvauja apie 300 leidyklų ir kitų kultūros organizacijų iš Lietuvos ir užsienio šalių, įvyksta virš 500 įvairiausių renginių ir koncertų, o per keturias dienas mugę aplanko daugiau nei 50 tūkstančių lankytojų.

DALYVIŲ REGISTRACIJA PRASIDĖS NETRUKUS.

 

Naujienos ir svečiai Vilniaus knygų mugėje

Kasmet knygų mugės lankytojai turi progą įsigyti naujausius lietuvių ir užsienio rašytojų kūrinius pirmi. Sena mugės tradicija apsilankius renginiuose gauti rašytojos ar rašytojo autografą. Leidėjai į mugę kviečia ypatingų svečių,bei sukuria ypatingus renginius  apie kuriuos pranešime artėjant 2025 metų jubiliejinei mugei.

Diskusijos

Kaip ir kasmet bus rengiami DISKUSIJŲ KLUBO pokalbiai aktualiomis temomis.

Jaunųjų skaitytojų salė

Jaunųjų skaitytojų salės lankytojus džiugins naujų knygų gausa leidyklų stenduose ir įvairios kūrybinės veiklos bei scenoje vyksiantys renginiai.

Amfiteatras

Tai – ne nauja salė, tik kitas buvusios Kino salės, įsikūrusios 1-uose rūmuose, pavadinimas. Keičiasi ne tik pavadinimas, bet ir pati salės koncepcija – joje 2025 m. Vilniaus knygų mugėje vyks literatūros, muzikos, performatyvūs renginiai.

Muzikos salė

Kaip ir kiekvienais metais, Jūsų lauks unikalia programa ir turiniu stebinanti erdvė, organizuojama asociacijos AGATA ir suburianti daugumą Lietuvos muzikantų po vienu stogu. Tai – didžiausia Lietuvos muzikinės produkcijos mugė su dešimtimis koncertų, pokalbių ir susitikimų.

 

Bendraukime: bookfair@litexpo.lt

Daugiau informacijos ieškokite puslapyje – www.vilniausknygumuge.lt

ORGANIZATORIAI

PARTNERIAI

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.