AŠ SODINU

AŠ SODINU

  • 2022 spalio 1 d.
  • Darbo laikas

    10:00-16:00

  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.
Renginys nemokamas
Sveikinamės su Jumis – augalų mylėtojai ir kviečiame apsilankyti rudens sodinukų mugėje.
🍂 Rugsėjo pabaiga ir spalio pradžia yra puikus metas sodinukams, jūsų pasodinto augalo komfortu pasirūpins gamta, o pavasarį jau galėsite džiaugtis pirmaisiais lapeliais arba žiedais.
🪴 Susitinkame spalio 1 dieną Vilniuje, prie „Litexpo“, stovėjimo aikštėlėje.
Mugėje galėsite įsigyti:
🍎 vaismedžių;
🍇 vaiskrūmių;
🪴 dekoratyvinių medelių ir krūmų;
🌺 daugiamečių ir vienmečių gėlių.
O svarbiausia, jog šiuos augalus užaugino šios srities specialistai, todėl klausykite ausis ištempę jų patarimų.
Iki susitikimo!
Sekite naujienas: https://fb.me/e/1tM969OwN
Savaitgalį „Litexpo“ aikštelėje – didžiulė sodinukų mugė
Atgal

Savaitgalį „Litexpo“ aikštelėje – didžiulė sodinukų mugė

Net 8 Lietuvos miestus šį rudenį aplankysianti specializuota sodinukų mugė „Aš sodinu“ spalio 1 dieną, atvyksta į Vilnių. „Litexpo“ aikštelėje susirinks medelynai iš visos Lietuvos ir sulauksime sodininkystės grandų.

Todėl Vilniaus miesto gyventojai į mugę „Aš sodinu“, rinktis pradės jau nuo pat ryto, nuo 10 valandos. Čia galima bus sutikti tokius sodininkystės grandus kaip dr. A. Amšiejaus medelynas, dr. K. Malinausko medelynas, Rojaus medelynas ir daugelį kitų. Nuvykti į tam tikrus medelynus ir gyvai įsigyti augalų ne visada tampa realu, ypač jei pamėgtas medelynas ir sodininkai yra kitame Lietuvos mieste ar už keletos šimtų kilometrų. Ši mugė suburia visus sodininkystės mylėtojus ir entuziastus į vieną vietą.

Visus atvykstančius pasitiks gausus asortimentas vaismedžių, vaiskrūmių, daugiamečių ir vienmečių gėlių. Norinčius atsinaujinti ir naujienomis papildyti savo kiemą – lauks dekoratyviniai augalai, formuotos ir neformuotos pušys, karpyti medeliai, įvairiausios gėlės. Sodininkai žada pristatyti ne vieną sezono naujieną. Į sodinukų mugę „Aš sodinu“ atvykstama ne tik įsigyti naujų augalų, pamatyti ir išgirsti naujienų, bet tuo pačiu ir gyvai susitikti su Lietuvos sodininkais, čia ir dabar išgirsti atsakymus į augalų priežiūros klausimus, gauti gyvų patarimų, kurių šioje mugėje išties netrūksta. „Aš sodinu“ sutinkami tikri sodininkystės specialistai.

Specializuota pavasario sodinukų mugė „Aš sodinu“ Vilniuje vyks tik vieną dieną – spalio 1 dieną, „Litexpo“ aikštelėje (Laisvės pr. 5, Vilnius) nuo 10 iki 16 valandos. Įėjimas į mugę nemokamas.

Pasižymėkite datą: https://fb.me/e/5OrB79h7w

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.