PELENĖ 2021

PELENĖ 2021

 • 2021 rugsėjo 16–18 d.
 • Darbo laikas

  Rugsėjo 16–17 d. 10.00 – 19.00
  Rugsėjo 18 d. 10.00 – 16.00

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 5 parodų salė
Lankytis parodoje gali tik asmenys, turintys Lietuvos Respublikos patvirtintą, galiojantį Galimybių pasą arba ES skaitmeninį Covid sertifikatą, vakcinacijos išrašą, arba dokumentą, įrodantį, kad persirgta COVID-19 liga, ar neigiamo testo (SARS-CoV-2 PGR tyrimo arba greitojo SARS-CoV-2 antigeno testo neigiamo testo rezultato gauto ne anksčiau nei prieš 48 valandas, skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) rezultato išrašą ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Asmenims iki 16 metų reikalavimas dėl Galimybių paso netaikomas.

 

Informuojame, kad antigenų testą bus galima atlikti prie pagrindinio įėjimo į Litexpo teritoriją. Paslaugos kaina žmogui – 26 eur.

 

Daugiau informacijos apie parodų ir renginių lankymą LITEXPO rasite čia.

 

„GROŽIS NETURI AMŽIAUS“ – tokiu šūkiu „Litexpo“ parodų rūmuose pasitiks lankytojus paroda „Pelenė 2021“.

Kiekvienas amžiaus tarpsnis turi savo žavesio, tad telieka jį tinkamai atskleisti. Kai stilistiką ir kosmetiką parenka grožio srities specialistai – didesnė tikimybė, kad pavyks išvengti klaidų, nes būtent jie domisi visomis naujovėmis ir pritaiko jas klientams. Dėl šios priežasties apsilankymas parodoje yra puiki galimybė susirinkti naujausią informaciją iš įvairių sričių profesionalų.

Pastarųjų metų laikotarpis aktyvus buvo tik internetinėje erdvėje – jau kelis sezonus naujos tendencijos ir priemonės pristatomos tik virtualiai. Tad galimybė susitikti kirpėjams, kosmetologams ir manikiūro meistrams grožio fiestoje gyvai bus kaip didelė šventė. Juolab kad dalyviai stenduose surengs ne vieną staigmeną, o susitikimai lankytojams bus tikrai įsimintini.
Daugiau nei 100 dalyvių stenduose – ne tik specialios kainos, bet ir didelė naujų produktų gausa. Priemonių ir produktų sau atras ir grožio specialistai, ir visi mylintys grožį

Parodos ekspozicija:
5 salė – profesionali kosmetika ir kosmetologija, makiažo priemonės ir dekoratyvinė kosmetika, plaukų priežiūros priemonės, grožio salonų įranga, dantų priežiūros priemonės, mokymo ir profesinio meistriškumo kėlimo įstaigos, kursai, soliariumų įranga, rankų ir nagų, antakių ir blakstienų priežiūros priemonės, parfumerija, aksesuarai, bižuterija, papuošalai, juvelyrikos dirbiniai, galanterija, rūbai, akiniai

Konkursai
Rugsėjo 16 d. XI Atviras Lietuvos kosmetikų ir kosmetologų konkursas Konkurso programa 

Rugsėjo 17 d. III-oji Lietuvos  kosmetikus ir kosmetologus vienijanti konferencija.    KKAL III konferencija PROGRAMA

 

Susitikime parodoje PELENĖ 2021 š. m. rugsėjo 16 -18 dienomis!

Pasinaudokite nuolaida parodos bilietams su Šeimos kortele.

 

Parodos organizatorius

 

 

 

Informacinis partneris

 

 

 

 

Parodos partneris

 

 

Parodos draugas

 

Parodos renginiai

Išvalyti filtrus
2021-09-16 12.00-18.00

XI atviras Lietuvos kosmetikų ir kosmetologų konkursas

Kosmetikų ir kosmetologų asociacija

Vieta: 5 salė, renginių zona

2021-09-17 9.45-17.00

III Lietuvos kosmetikus ir kosmetologus vienijanti konferencija

Kosmetikų ir kosmetologų asociacija

Vieta: Konferencijų salė 5.1.

2021-09-17 12.40-13.30

"Upgrade FreeStyle"  vienas prietaisas - 3 (arba 5) skirtingi įvaizdžiai. Įvaizdžius kurs „Upgrade" prekės ženklo įkūrėjas ir ambasadorius Iuri Roselli (Italija) 

Italė, UAB

Vieta: 5 salė, renginių zona

2021-09-17 13.40-14.10

Holivudinių bangų atlikimo technikos demonstravimas

Tarptautinių konkursų prizininkas, kirpimo meistras Artiom Kikot

Vieta: 5 salė, renginių zona

2021-09-17 16.40-17.10

Karšiausios stiliaus tendencijos iš Italijos su plaukų stilistu, italų Upgrade prekės ženklo įkūrėju ir ambasadoriumi Iuri Roselli

Italė, UAB

Vieta: 5 salė, renginių zona

2021-09-18 12.20-12.50

"Plaukų priauginimo studijos „Hairsera"" pasirodymas: „Exotic chic"" įvaizdis"

Italė, UAB

Vieta: 5 salė, renginių zona

2021-09-18 13.40-14.10

Holivudinių bangų atlikimo technikos demonstravimas

Tarptautinių konkursų prizininkas, kirpimo meistras Artiom Kikot

Vieta: 5 salė, renginių zona

PELENĖS PARODOJE | Savo patirtimi dalinsis žinomas italų meistras I.Roselli
Grožio ir spalvų šventė
PELENĖS PARODOJE | Kosmetikų ir kosmetologų asociacijos organizuojami renginiai
PELENĖS PARODOJE | „NoAGE“ – 5 žingsnių grožio ir jaunystės programa!
PELENĖS PARODOJE | „Cinderella Beauty School” – įvaizdžio ir estetikos grožio mokykla!
PELENĖS PARODOJE | BALTIC FOOT – pėdų priežiūros ekspertų kompanija!
PELENĖS PARODOJE | Prancūziškos rankų darbo kosmetikos MAQPRO naujienos!
PELENĖS PARODOJE | „OnlySmile“ dantų balinimo sistema
PELENĖS PARODOJE | Aromáma – aukštos kokybės aromaterapinė kosmetika visai šeimai!
PELENĖS PARODOJE | HOME ZONE – su išskirtinės kokybės ir dizaino produkcija!
PELENĖS PARODOJE | L‘Occitane pristatys grožio produktus veidui, kūnui, plaukams bei namams!
PELENĖS PARODOJE | KVAPŲ GAMA kvepalai Jums ir Jūsų namams!
PELENĖS PARODOJE | UAB „Gražvalda“ pasirodys su klientų pasitikėjimą pelniusiais garsiais prekių ženklais!
PELENĖS PARODOJE | „HAYEJIN“ – atskleisti natūralaus grožio spindesį!
PELENĖS PARODOJE | Susipažinkite su garsiais prekių ženklais „NANOASIA“ ir „Dottore cosmeceutici“!
PELENĖS PARODOJE | „Bee Professional” pademonstruos gausų asortimentą bei pristatys naujienas!
PELENĖS PARODOJE | „Belamu“ Jums siūlo aukščiausios kokybės grožio priemones vienoje vietoje!
PELENĖS PARODOJE | „Maria Galland” – tarptautiniu mastu pripažintas prekės ženklas, kuris buvo sukurtas prieš daugiau nei 50 metų.
PELENĖS PARODOJE | Erdvė profesionalams, UAB ONmacabim – NAUJIENA LIETUVOJE!
PELENĖS PARODOJE | Vaistinė „Valerijonas” pristato natūralią kosmetiką „Razalija“
PELENĖS PARODOJE | Tarptautinių konkursų prizininkas, kirpimo meistras Artiom Kikot
Atgal

PELENĖS PARODOJE | Savo patirtimi dalinsis žinomas italų meistras I.Roselli

Rugsėjo 16-18 d. į Lietuvos parodų ir kongresų centre vyksiančią grožio industrijos parodą „Pelenė 2021″ tiesiai iš Italijos atvyks žinomas plaukų stilistas, „Upgrade” prekės ženklo įkūrėjas ir ambasadorius Iuri Roselli (Jurijus Roseli).

Iuri Roselli grožio industrijoje sukasi nuo 16 metų. Plaukų stilistui teko dirbti ir dalyvauti mados, kino, televizijos užkulisiuose, grožio konkursuose ir mokytis geriausiose mokyklose visame pasaulyje. Vienu savo karjeros etapu stilistas susipažino su biotechnologijų inžinieriais ir biologais, kurie suteikė daug informacijos apie plauką ir jo struktūrą, todėl Iuri pradėjo vystyti naują projektą – profesionalams skirtus, prekės ženklo „Upgrade“ prietaisus. „Upgrade“ produktai išsiskiria modernumu ir pažangiomis technologijomis – šio ženklo vystytojai vieni pirmųjų prietaisuose pradėjo naudoti infraraudonuosius spindulius, taip pat daugumoje prietaisų naudojamas retas mineralas turmalinas. Ne veltui„ Upgrade“ prekės ženklas plačiai žinomas net 18-oje Europos šalių, tarp kurių yra ir Lietuva.

“Aš labai džiaugiuosi pagaliau, po sunkių Covid pandemijos mėnesių, galėdamas sugrįžti į gyvus renginius ir susitikimus, – atskleidė žinomas Italijos plaukų stilistas, – tikiuosi mane pasitiks smalsumas, lankytojų ir dalyvių aistra susipažinti su industrijos naujovėmis: mūsų sektorius nuolatos ieško lengvai kasdieniame darbe pritaikomų naujienų”. Būtent rugsėjo 17 dieną jis surengs net 2 pasirodymus:

12:40 Iuri Roselli kartu su „Upgrade“ prekės ženklo ambasadore Lietuvoje Viktorija Siegel-Suodaitė pristatys išskirtinį linijos prietaisą – tiesintuvą ir garbanotuvą viename – „FreeStyle”, sukurdamas mažiausiai tris skirtingus įvaizdžius su vienu prietaisu. Avangardinio dizaino prietaisas sukurtas profesionalams, o jo koncepcija paremta idėja, jog su vienu prietaisu galite sukurti daugybę stilių bei naudoti skirtingas darbo technikas, kad išgautumėte Holivudines garbanas, laisvai krintančias bangas, suteiktumėte plaukams apimties ar juos ištiesintumėte.

16:40 Iuri Roselli pristatys karščiausias plaukų stiliaus tendencijas iš Italijos. Stilistas plaukų modeliams perteiks itališką temperamentą, skonį bei stilių. Kas tai bus, kviečiame būtinai atvykti ir pamatyti gyvai.

“Tai mano pirmas apsilankymas Lietuvoje: didžiuojuosi galėdamas pristatyti “Upgrade” prekės ženklo konceptą ir filosofiją Lietuvos grožio industrijos auditorijai“, – teigia I.Roselli. „Upgrade” prekės ženklas Lietuvoje žinomas ne tik tarp grožio industrijos profesionalų, bet ir daugybės moterų. Lietuvoje didelio populiarumo susilaukė „Upgrade” infraraudonųjų spindulių tiesintuvai, su kuriais išgaunamas ypatingas plauko kritimas, minkštumas ir žvilgumas tiesinant net 30°C žemesnėje temperatūroje! Visgi „Upgrade” prekės ženklo asortimente – daugybė prietaisų profesionalams ir kiekvienos moters grožio ritualams: džiovintuvai, garbanotuvai, tiesintuvai, šepečiai, su kuriais bus galima iš arčiau susipažinti ir išbandyti parodoje, „Upgrade” prekės ženklo stende.

Atgal

Grožio ir spalvų šventė

Šių metų rudens sezonas – puiki galimybė prisiminti klasiką, nes ryškios raudonos lūpos ir tamsia spalva apvestos „katės akys“ grįžta į madą.

Individualus požiūris
Ar jums teko nusivilti internetu įsigytu kosmetikos pirkiniu tada, kai nebuvo galimybės išbandyti ar pasitarti gyvai? Parodoje „Pelenė“ taip tikrai nenutiks! Čia prie kiekvieno stendo jus pasitiks specialistai ir padės išsirinkti būtent jums tinkamiausią produktą, pademonstruos, kaip juo naudotis ir tiesiog mėgautis kiekviena grožio akimirka.
Gritė Maraškevičiūtė-Tamošiūnė džiaugiasi, kad jų stende lankytojus konsultuos profesionali vizažistė ir tarptautinė trenerė iš Paryžiaus. Čia bus pristatyta ir sezono naujovė – veido serumų linija, padėsianti odai atrodyti skaisčiai švytinčiai, lengvai ir sudrėkintai.

Akcentas – blakstienos
Išraiškingos blakstienos – daugybės moterų siekiamybė ir troškimas. Jos paryškina kiekvieną makiažą, pagyvina akis ir tiesiog priverčia šypsotis. Prisipažinkime: turbūt ne viena, geisdama nuostabaus efekto, esame išbandžiusios priauginamų blakstienų paslaugą. Kaip ji teikiama ir kas padeda įvertinti kokybę galėsite sužinoti parodoje.
Greta blakstienų nepamirškime ir išskirtinių makiažų. Jiems galite rinktis viską, ką tik leidžia jūsų norai ir vizijos: blizgios, žaismingos, klijuojamos detalės ar alyviniai, violetiniai, rausvi ir prigesinti rožiniai akių šešėliai. Visa tai jūsų renginius ir fotosesijas pavers nepamirštamais.

Padės suspindėti kiekvienai
Nors mada yra svarbu, įdomu ir gražu, nereikia pamiršti ir to, kas tinka tik jums ir pabrėžia būtent jūsų individualumą. Kiekvienam asmeniškai priderinti produktai, tekstūros ir spalvos padės sukurti nepakartojamą įvaizdį. Parodos metu vizažistės teiks nemokamas individualias konsultacijas ir parinks tik jums tinkamus asmeninius makiažo krepšelius.
Vizažistė Birutė Pajedienė tikina, kad daugiau nei 20 metų dirbdama grožio industrijoje puikiai žino klientų poreikius, todėl savo stende suteiks profesionalią konsultaciją ir parodys, kaip tinkamai naudoti kosmetiką bei pasiūlys gražiausius spalvų derinius.

„Grožis neturi amžiaus“ – tokiu šūkiu paroda ir jos dalyviai pasitiks lankytojus. Čia kiekvienas ras būdą, kaip atskleisti savo amžiaus kerus, o tai padaryti padės parodos dalyviai, pristatantys grožio industrijos naujienas.
Rugsėjo 16–18 d. „Litexpo“ parodų rūmuose vyksiančioje grožio parodoje „Pelenė 2021“ turėsite puikią progą ne tik atrasti sau tinkamo atspalvio lūpdažį, bet ir išvysti visas sezono makiažo tendencijas.

Atgal

PELENĖS PARODOJE | Kosmetikų ir kosmetologų asociacijos organizuojami renginiai

 

2021 m. rugsėjo 16 dieną 5 salėje esančioje renginių zonoje vyks XI atviras Lietuvos kosmetikų ir kosmetologų konkursas.

2021 m. rugsėjo 17 dieną konferencijų salėje 5.1. vyks III Lietuvos kosmetikus ir kosmetologus vienijanti konferencija.

 

Organizatorius: Kosmetikų ir kosmetologų asociacija

Atgal

PELENĖS PARODOJE | „NoAGE“ – 5 žingsnių grožio ir jaunystės programa!

Pristatome NoAGE – unikalios sudėties, inovatyvų preparatą, skirtą padėti kovoti su 5 pagrindiniais senėjimą lemiančiais procesais. Produktas sukurtas Šveicarijoje, remiantis Kembridžo universiteto biogerontologo dr. Aubrey de Grey senėjimo terorija

 

AMŽIUS TIK SKAIČIUS

 • NoAGE sudėtyje dera net 43 kruopščiai atrinkti ir išbandyti augaliniai ekstraktai, vitaminai ir mineralai.
 • Vienoje pakuotėje slypi net 5 savaičių jaunystės ir grožio ritualas. Kiekviena šio komplekso pora (kapsulė ir skystis) skirta padėti organizmui kovoti su skirtingu procesu, lemiančiu senėjimą.
 • Poveikis holistinis: ne tik švelnėja senėjimo požymiai, atsigauna oda, plaukai, nagai, bet ir stiprinama imuninė sistema, atsiranda energingumas, pagerėja koncentracija.
 • Sukurta ir pagaminta laikantis aukštų kokybės standartų, tokių kaip GMP, HACCP, ISO.

Daugiau informacijos: www.noage-official.lt

Atgal

PELENĖS PARODOJE | „Cinderella Beauty School” – įvaizdžio ir estetikos grožio mokykla!

Cinderella Beauty School – tai įvaizdžio ir estetikos grožio mokykla, ruošianti kvalifikuotus grožio specialistus. Teikianti aukštos kokybės mokymus, atitinkančius Švietimo ir mokslo ministerijos reikalavimus. Atsidavę dėstytojai iš įvairiausių Lietuvos miestų, daug metų dirbantys grožio srityse, padės įgyvendinti Jūsų svajones ir pasirūpins, kad žinios, kurias įgausite kursų metu, taptų Jūsų atspirties tašku.

Cinderella Beauty School vykdomi mokymai:

 • Blakstienų laminavimo;
 • Antakių laminavimo;
 • Depiliacijos mokymai cukrumi;
 • Depiliacijos mokymai vašku;
 • Antakių ABC mokymai;
 • Antakių henna dažymo mokymai;
 • Manikiūro mokymai;
 • Pedikiūro mokymai;
 • Trenerio mokymai.

Cinderella Beauty School grožio mokykloje galėsite ne tik įgyti naujas žinias ir patobulinti esamas, bet ir gauti konsultacijas bei įsigyti visų darbui reikalingų priemonių. Čia rasite vienus populiariausių Lietuvoje ir visame pasaulyje prekinių ženklų, tokius kaip: Thuya, Koukla, Italwax, BrowXenna, Innovator cosmetics, Bronsun, NIKK MOLE. Cinderella Beauty School — tai kelias į Jūsų sėkmę.

Atgal

PELENĖS PARODOJE | BALTIC FOOT – pėdų priežiūros ekspertų kompanija!

Baltic Foot – tai Lietuvoje įsikūrusi pėdų priežiūros ekspertų kompanija, kurios tikslas yra puoselėti pėdų priežiūros ir podologijos kultūrą visose Baltijos šalyse.

Bendrovės veiklą sudaro dvi pagrindinės šakos – produktų distribucija (Baltic Foot Supply) bei klinikinė praktika (Baltic Foot Studio).

Baltic Foot Supply – užsiima rinktinių pėdų, odos ir nagų priežiūros produktų distribucija Baltijos šalyse. Bendrovė ekskliuzyviniais pagrindais atstovauja tokiems tarptautiniams podologijos priemonių ekspertams kaip LUKAS-ERZETT GmbH & Co. KG (šlifavimo gaubteliai), Ocean Pharma GmbH (Spirularin), PRONTOMED GmbH (Prontoman) ir Rufus Kozmetik.

Dirbame tam, kad nuo šiol pėdų sveikatai būtų skiriamas profesionalus dėmesys ir kad mūsų klientai visada būtų žingsniu priekyje.

 

Atgal

PELENĖS PARODOJE | Prancūziškos rankų darbo kosmetikos MAQPRO naujienos!

 

MAQPRO komanda didžiuojasi galėdama pasiūlyti klientams aukščiausios kokybės prancūzišką, rankų darbo kosmetiką MAQPRO, sudėtyje neturinčią parabenų, gaminamą iš gryniausių ir natūraliausių pigmentų, netestuotą ant gyvūnų.

 

Atgal

PELENĖS PARODOJE | „OnlySmile“ dantų balinimo sistema

Kosmetinio dantų balinimo technologijos „OnlySmile“ efektyvumas slypi dantis balinančiame gelyje „OnlySmile“, kuriame yra vos 0,1 proc. vandenilio peroksido. Dantis balinantis gelis „OnlySmile“ yra aktyvuojamas naudojant LED lempas „OnlySmile Active Pro“ ir „OnlySmile Professional“. „OnlySmile“ technologija leidžia patogiai ir be jokio skausmo balinti dantis iki 9 atspalvių vos per 30 minučių nepažeidžiant emalio.

Dantis balinantis gelis „OnlySmile“ yra kosmetinis produktas, kuris išskirtinai veikia dantų paviršių ir švelniai bei efektyviai pašalina visus pigmentus nuo emalio paviršiaus. Dantis balinantis gelis „OnlySmile“ yra sukurtas ir gaminamas Vokietijoje laikantis visų kokybės, efektyvumo ir saugumo kriterijų ir pilnai atitinkant Europos Sąjungos direktyvą 2011/84/EU. „OnlySmile“ inovatyvi kosmetinė dantų balinimo technologija yra pripažinta visame pasaulyje ir be abejonės yra pats moderniausias ir saugiausias būdas įgauti stulbinančią šypseną.

„OnlySmile“ dantų balinimo sistema:

 • Momentinis rezultatas vos per 30 minučių;
 • iki 9 atspalvių balčiau;
 • Visiškai be skausmo;
 • Galima naudoti pakartotinai;
 • Kartokite bet kada. 

Atgal

PELENĖS PARODOJE | Aromáma – aukštos kokybės aromaterapinė kosmetika visai šeimai!

Šeimos įkurta įmonė valdo prekės ženklą Aromáma ir gamina aukštos kokybės aromaterapinę kosmetiką visai šeimai. Visos produktų receptūros sukurtos Lietuvoje, mylinčios mamos ir ilgametės aromaterapijos praktikės Giedrės Veličkienės. Produkcija gaminama rankomis, privačioje laboratorijoje Kaune, kurioje įdiegta „Gerosios gamybos praktikos” sistema.

Aromáma linijoje šiuo metu yra daugiau, kaip 80 skirtingų gaminių, tarp jų – ekologiški eteriniai ir augaliniai aliejai, hidrolatai, aromaterapiniai mišiniai ir kosmetika su eteriniais aliejais veido, kūno odos priežiūrai, masažui, plaukų priežiūros priemonės, tarp jų ir „Rinkis prekę Lietuvišką 2019” aukso medaliu apdovanota aliejinė, stiprinamoji plaukų kaukė „Nuostabioji Rozmari”, bei „Rinkis prekę Lietuvišką 2020” aukso medalio laimėtojas „Deivių rankų kremas”. Asortimente taip pat rasite aromaterapinių žvakių, levandų pagalvėlių, nepaprastai aromatingų džiovintų levandų puokštelių iš Provanso, rankų darbo, medinių dėžučių eteriniams aliejams. Geriausiai klientams žinomas ir labiausiai perkamas linijos produktas – aromaterapinis mišinys nosies priežiūrai „Baubukas”.

Aromáma taip pat yra vienas didžiausių Lietuvoje eterinių aliejų garintuvų importuotojų ir tiekėjų.

Atgal

PELENĖS PARODOJE | HOME ZONE – su išskirtinės kokybės ir dizaino produkcija!

HOME ZONE (MB „Du dvyniai“) – jauna ir ambicinga įmonė, turinti užtikrintą klientų sąrašą jau ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje. Dirba su išskirtinės kokybės ir dizaino produkcija, tai – namų dekorui skirtos prekės, prabangūs namams bei automobiliams skirti kvapai.

Šiuo metu atstovaujami tokie Europos rinkoje itin vertinami prekių ženklai kaip SENTI (Jungtinė Karalystė), Aqua dos Azores (Portugalija), Fresso(Lenkija), Ready Steady / Fresh Bags / Smelly Owl (Lenkija), MUHA (Italija), Nikki.Amsterdam (Olandija).

Tai – produkcija klientui, turinčiam išskirtinį skonį bei vertinančiam prabangą ir kokybę.

HOME ZONE išskirtiniai namų akcentai. Jūsų mėgstami kvapai.

 

Atgal

PELENĖS PARODOJE | L‘Occitane pristatys grožio produktus veidui, kūnui, plaukams bei namams!

L‘Occitane rasite grožio produktų veidui, kūnui, plaukams bei namams. Visa produkcija yra tikri art de vivre kūriniai, skirti užtikrinti gerą savijautą bei sukurti malonią patirtį. Didžiausias dėmesys produktų kūrybos procese yra skiriamas natūraliems ingredientams – eteriniams aliejams, augaliniams ekstraktams, taukmedžių sviestui.

Atgal

PELENĖS PARODOJE | KVAPŲ GAMA kvepalai Jums ir Jūsų namams!

 

KVAPŲ GAMA – kvepalų gamintojai, tiekiantys per 80 rūšių įvairių aromatų. Įmonė siūlo kvepalus Jums ir Jūsų namams. Garantuoja kokybę ir ilgai išliekantį aromatą.

 

Atgal

PELENĖS PARODOJE | UAB „Gražvalda“ pasirodys su klientų pasitikėjimą pelniusiais garsiais prekių ženklais!

UAB „Gražvalda“ jau virš 20 metų aprūpina grožio meistrus profesionaliomis darbo priemonėmis, įrankiais ir įranga. Įmonės tikslas – padėti meistrui teikti aukščiausios kokybės, išskirtines grožio paslaugas.  Įmonė vertina individualumą, kokybę ir patirtį. Asortimente rasite visame pasaulyje pripažintus prekinius ženklus, kuriamus Japonijoje, Vokietijoje, Italijoje, Belgijoje.

 

APIE PREKĖS ŽENKLUS:

UAB „Gražvalda“ PELENĖS parodoje pasirodys su klientų pasitikėjimą pelniusiais prekių ženklais.

Asortimente turėsi japoniškas Y.S.PARK šukas, šepečius ir aksesuarus. Vokiškas ERMILA ir MOSER plaukų kirpimo mašinėles, itališkus PARLUX plaukų džiovintuvus ir belgiškus OLIVIA GARDEN plaukų šepečius.

Taip pat galėsite iš arti susipažinti su šveicarišku barberingo ženklu TAILOR’S Grooming bei plaukų kosmetika TRINITY ir ALCINA: čia ruošiame jums staigmeną!

Visi prekių ženklai skirti profesionaliam ir kokybiškam darbui grožio salone, o iš plataus asortimento sau tinkamiausią įrankį ar priemonę ras kiekvienas meistras. Parodos metu bus galimybė produkciją įsigyti už specialią kainą.

Atgal

PELENĖS PARODOJE | „HAYEJIN“ – atskleisti natūralaus grožio spindesį!

„HAYEJIN“ YRA KORĖJIETIŠKAS POSAKIS, KURIS REIŠKIA: „Širdis – tokia pat gili ir nuostabi kaip dangus.“

HAYEJIN yra veido priežiūros kosmetikos ženklas, užliejantis odą gamtos esencija su natūralios kilmės augalinėmis medžiagomis, kuriose slypi gryna, natūrali dangaus energija. Harmonija su šia gamtos energija užtikrina optimalią odos pusiausvyrą.

 

 „HAYEJIN“ PASKIRTIS – ATSKLEISTI NATŪRALAUS GROŽIO SPINDESĮ

„Jūsų oda turi būti visų svarbiausia“

HAYEJIN kosmetikai pasitelkiamas gamtos grynumas ir sukuriamos švelnios priemonės, kuriomis motina su dukra gali keistis ir dovanoti viena kitai. Priemones stengiamasi gaminti iš natūralios kilmės medžiagų, naudojant kuo mažiau dirbtinių cheminių sudedamųjų dalių, kad jūsų oda galėtų visiškai išnaudoti gamtos grynumą ir galią. Sudėtyje sumažinta naudojamų cheminių medžiagų kiekis, kartu prisidedant prie gamtos gerovės, kad jūsų oda pasisemtų iš jos tai, kas geriausia.

PREKIŲ ŽENKLO ISTORIJA

Blessings from Nature

Gamtai būdingas gyvybingumas klesti bet kokioje aplinkoje su tokia didinga jėga, kuri sukuria natūralios tvarkos pojūtį. HAYEJIN kuria gamtos įkvėptą kosmetiką, nes tiki, kad joje slypintis natūralus gyvybingumas, kuriam būdinga harmonija ir pusiausvyra, suteikia apsaugą ir grožį.

Kaip žemės, saulės, vandens ir vėjo harmonija bei pusiausvyra puoselėja gėlių augimą ir grožį, taip ir HAYEJIN kosmetika tinka visų tipų odos grožiui atskleisti.

Atgal

PELENĖS PARODOJE | Susipažinkite su garsiais prekių ženklais „NANOASIA“ ir „Dottore cosmeceutici“!

NANOASIA preparatai sukurti Pietų Korėjoje pagal specialią techninę užduotį europietiškai odai. NANOASIA tiki tuo, kad grožio receptai slypi gamtoje, todėl puikiems rezultatams pasiekti galima augalų komponentus apjungti su šiuolaikinėmis technikomis ir nanotechnologijomis. Procedūros metu aukšto slėgio oro srovės pagalba įvedamas užpatentuotas multipeptidinis serumas.

Pietų Korėjos mokslininkai sugebėjo įterpti į keturių nanometrų dydžio molekulę (kuri yra mažesnė už odos porų dydį) daugiau nei 40 veikliųjų medžiagų. Būtent tai ir yra pagrindinė NANOASIA kosmetikos efektyvumo paslaptis ir leidžia mūsų klientams pasiekti rezultatus jau po pirmos procedūros be mėlynių, skausmo ir adatos dūrių. Šios procedūros ir kosmetikos priemonės yra skirtos visiems, kas nori išsaugoti odos jaunystę ir grožį natūraliais metodais.

Dottore cosmeceutici – vaistas grožiui.

Dottore cosmeceutici“ yra pirmasis lenkiškas kosmetikos prekės ženklas, kilęs iš estetinės medicinos. „Dottore“ produktus sukūrė gydytojų ir vaistininkų komanda, vadovaujama gydytojo Waldemar‘o Jankowiak‘o, remdamiesi patikimomis medicinos žiniomis.

Sukurtas 2012 metais, jis greitai užkariavo kosmetikos rinką Lenkijoje. Dottore cosmeceutici“ produktai taip pat pasiekia ir kitas Europos šalis – įskaitant ir Lietuvą. Visa gamyba vyksta pagal unikalius receptus ir kruopščiai parinktas veikliąsias medžiagas bei žaliavas iš viso pasaulio.

Lauksime Jūsų su specialiais pasiūlymais renginio metu, mielosios!

Atgal

PELENĖS PARODOJE | „Bee Professional” pademonstruos gausų asortimentą bei pristatys naujienas!

„Bee Professional” – tai profesionalams skirta UV gelių nagams linija, pagaminta Europoje. Profesionali kosmetika, kurią naudoja meistrai, tačiau tiks ir mėgėjams. Juk visi norime geriausiu rezultatų!

Platus asortimentas, kurį sudaro: maskuojamieji ir skaidrūs geliai, polygeliai, baziniai sluoksniai (maskuojantys ir skaidrūs),  viršutiniai gelio sluoksniai, spalvoti geliniai dažai, geliniai lakai (Queen Bee gelis lakas – aukštos kokybės, sodrios pigmentacijos, tik vienas sluoksnis ir greita polimerizacija). Taip pat  asortimente galite rasti plastikinių formelių nagų priauginimui, prijuosčių darbui, profesionalių dildžių meistrams bei galutiniams vartotojams. „Bee Professional” pagalvojo apie Jūsų rankų bei nagų grožį ir sukūrė parfumuotų bei gydomųjų aliejų nagams ir nagų odelėms, rankų ir kūno losjonus.  Atsižvelgiant į klientų poreikius  „Bee Professional” siūlo  geriausią kainos ir kokybės santykį!

“Bee Professional” prekės ženklas gerai žinomas visoje Lietuvoje ir užsienyje. UAB IRVINA siūlo aukščiausios kokybės priemones profesionalams, o 2018 metais organizacija buvo išrinkta viena iš TOP įmonių (patvirtinta Rekvizitai.lt)! Įmonės tolimesnė vizija bei tikslas – augti toliau. Suteikti klientams kuo didesnį pasirinkimą profesionalios „Bee Professional“ kosmetikos asortimente.

PELENĖ parodos metu organizacija pažada atsakyti į visus Jums aktualius klausimus, pademonstruoti turimą asortimentą bei pristatyti naujausius „Bee Professional“ produktus. UAB IRVINA supažindins su šia linija visus dar smalsaujančius ir neišdrįsusius jos pabandyti. Tam bus puiki proga, nes tik parodos metu bus taikomos specialias nuolaidas!

Atgal

PELENĖS PARODOJE | „Belamu“ Jums siūlo aukščiausios kokybės grožio priemones vienoje vietoje!

„Belamu” (buvusi Priaugink.lt) Jums siūlo aukščiausios kokybės grožio priemones vienoje vietoje! Sukaupę ilgą patirtį, šiai dienai galime pasiūlyti platų asortimentą bei profesionalius grožio mokymus.
Belamu.lt internetinėje svetainėje rasite blakstienų priauginimo ir laminavimo priemonių, plaukų priežiūros priemones, vienkartines kosmetologų prekes, platų asortimentą depiliacijos, antakių, blakstienų dažymo, permanento priemonių.

Parodos metu Jūsų lauks ypatingai didelės nuolaidos bei profesionalų konsultacijos.

 

 

 

Atgal

PELENĖS PARODOJE | „Maria Galland” – tarptautiniu mastu pripažintas prekės ženklas, kuris buvo sukurtas prieš daugiau nei 50 metų.

„Maria Galland” – tarptautiniu mastu pripažintas prekės ženklas, kuris buvo sukurtas prieš daugiau nei 50 metų. Įmonės sėkmės receptą sudaro trys sritys: procedūros, konsultacijos bei produktai. Prekės ženklo ypatingą išskirtinumą lemia: aukščiausia kokybė, nuolat kuriami nauji produktai, individualiai parinktos veiksmingos procedūros. Šios kosmetikos priemonės yra vienos perkamiausių pasaulyje, ir netgi įtrauktos į pasaulinį medicinos produktų žinyną kaip nepakeičiami ir efektyvūs gydomieji preparatai.

 

Atgal

PELENĖS PARODOJE | Erdvė profesionalams, UAB ONmacabim – NAUJIENA LIETUVOJE!

Izraelio bendrovės ONmacabim sėkmę lėmė efektyvus unikalių Judėjos dykumos vaistinių žolelių naudingųjų savybių panaudojimas pasitelkiant pažangiausias šiuolaikinės kosmetikos pramonės technologijas.

Preparatų ir procedūrų protokolų kūrimo principai sujungia biotechnologijų ir nanotechnologijų naujoves su šimtmečiais kaupta Izraelio gydomųjų augalų naudojimo išmintimi ir leidžia efektyviai apsisaugoti nuo agresyvių išorinių veiksnių, įgyvendinti aukštos kokybės programas kovoje su odos pokyčiais bei funkcionavimo sutrikimais dėl amžiaus, iškeliant svarbiausią tikslą – išsaugoti natūralų odos grožį, kurio šaltinis yra gera sveikata. Preparatuose naudojami natūralių augalų ekstraktai didelėmis koncentracijomis, kas užtikrina optimalų jų veikimo efektyvumą.

Mokslinis požiūris, saugumas ir tinkamai parinkti komponentai leidžia naudoti ONmacabim kosmetiką ne tik grožio specialisto kabinete bet ir namuose.

Apart prausiklių, tonikų, kremų, serumų ir kaukių ONmacabim asortimente yra busterių (preparatų savybių stipriklių) ir biokoncentratų linijos, profesionalių pilingų ir neinjekcinių mezoperapijos kokteilių linijos, kurios padės grožio specialistui išspręsti net pačias sudėtingiausias odos problemas.

Be to ONmacabim asortimente yra  injekcinės mezoterapijos kokteilių linija ONmed.

ONmacabim kosmeceutika – tai kosmetikos priemonės su farmaciniu veiksmingumu!

Atgal

PELENĖS PARODOJE | Vaistinė „Valerijonas” pristato natūralią kosmetiką „Razalija“

Natūrali kosmetika „Razalija“ parodoje pristato 4 naujus produktus

„Grožis neturi amžiaus“, – su šių metų parodos šūkiu sutinka ir natūralios sudėties kosmetikos „Razalija“ kūrėjų komanda, kuri renginio metu pristatys net 4 naujus kosmetikos gaminius, padedančius puoselėti bet kokio amžiaus moterų veido odos grožį. Tai balansuojamasis veido prausiklis ir 3-jų produktų GLOW UP rinkinys: švytėjimo suteikiantis veido serumas, švytėjimo suteikiantis drėkinamasis veido kremas ir švytėjimo suteikiantis maitinamasis veido kremas. Visus šiuos produktus vienijantys ingredientai – sertifikuoti jūrinės kilmės polisacharidai, suteikiantys odai skaistumo ir natūralaus švytėjimo.

Kviečiame užsukti į natūralios sudėties kosmetikos „Razalija“ stendą C27 (5 salė) – susipažinti su naujienomis, įsigyti pamiltų produktų ir pasikalbėti apie natūralų grožį!

Daugiau informacijos rasite www.razalija.lt.

 

Atgal

PELENĖS PARODOJE | Tarptautinių konkursų prizininkas, kirpimo meistras Artiom Kikot

Holivudinių bangų atlikimo demonstravimas
Detalus išdėstymas ir demonstravimas plaukų sukimo technikos ir kosmetinių priemonių paskirstymas.

Registracijos forma

  Noriu lankytis gyvaiNoriu lankytis virtualiai

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums
  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.