MOKYKLA 2013

2013 12.06 – 12.08

Bilieto kaina

Internetu:

  • Paprastas bilietas 12 Lt.
  • Bilietas su nuolaida moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems 10 Lt.

Kasose:

  • Paprastas bilietas 12 Lt.
  • Bilietas su nuolaida moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems 10 Lt.
Pirkti bilietą internetu

Renginio informacija

IEŠKOTI, ATRASTI, IŠDRĮSTI!

 

3-ioji mokyklų įrangos ir mokymo priemonių paroda MOKYKLA 2013

 

Parodos darbo laikas: Gruodžio  6, 7 d.  10 – 19 val.

                                        Gruodžio  8 d. 10 – 17 val.

 

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 4 salė  (Laisvės pr. 5, Vilnius)

 

Išankstiniai bilietai jau parduodami 

 

PAŽINKITE KITOKIĄ MOKYKLĄ!
Parodoje bus pristatomos mokymo naujovės, alternatyvios ir tradicinės ugdymo metodikos, demonstruojamos ugdymo priemonės, mokyklų įranga, pristatomi pagrindiniai Švietimo ir mokslo ministerijai pavaldžių institucijų vykdomi projektai.  Vyks konferencijos, susitikimai, diskusijos, edukaciniai užsiėmimai bei kūrybinės dirbtuvės, o specialiai parodai sukurtoje interaktyvioje gamtos mokslų ir pasaulio pažinimo „Svajonių klasėje“ bus surengtos atviros pamokos, demonstruojančios kaip mokymas(is) gali virsti tikru atradimu.

 

IEŠKOKITE! Šiemet lankytojų parodoje lauks per 80 įmonių ir įstaigų pristatančių platų spektrą produktų ir paslaugų skirtų mokytojui, mokyklai ir mokiniui: nuo vadovėlių, uniformų, kanceliarinių priemonių, edukacinių žaidimų iki interaktyvių mokymo priemonių, naujausių gamtos mokslų, technologijų kabinetų įrangos, teleskopų, mikroskopų, elektroninių paslaugų mokykloms ir moksleiviams, alternatyvaus ugdymo metodų, tarptautinių moksleivių mainų galimybių, ankstyvojo kalbos ugdymo, mintino skaičiavimo metodikos ir kt.

 

ATRASKITE! INTERAKTYVIOS PAMOKOS – būdas išbandyti MOKYMO NAUJOVES PATIEMS! Šių metų parodos akcentas – gamtos mokslai ir pasaulio pažinimas. Todėl specialiai parodai įrengtose interaktyviose gamtos mokslų ir pasaulio pažinimo SVAJONIŲ bei SMART klasėse pristatysime įdomiausias priemones, kūrybiškus ir netradicinius gamtos mokslų mokymo būdus. Klasėse vyks atviros pamokos, demonstruojančios kaip, naudojant naująsias technologijas, galime paskatinti vaikus suvokti ryšius tarp įvairių disciplinų ir atrasti pasaulį kaip visumą, kuriame viskas siejasi tarpusavyje. Pamokos skirtos tiek mokytojams, tiek mokiniams ir jų tėvams.

 

Gamtos mokslų ir pasaulio pažinimo SVAJONIŲ KLASĖ    

Sumaniai mokyklai reikalingų technologijų (SMART) klasė

 

 

PRISTATOMOS NAUJAUSIOS METODIKOS, DALINAMАSI PATIRTIMI.

 

Parodoje bus surengta daugiau nei 100 renginių, vyks 38 interaktyvios  pamokos.

Tarp daugybės renginių skirtų švietimo sektoriaus atstovams „Mokykla 2013“ šiemet pristato Švietimo vadovų forumą, suteikiantį išskirtinę galimybę mokyklų ir kitų ugdymo įstaigų vadovams pasikeisti mintimis apie lyderystę ir bendradarbiavimą švietime, pasidalinti savo gerąja patirtimi ir kasdieniais iššūkiais bei sužinoti, kuo dabar gyvena švietimas pasaulyje. 

 

PARODOS RENGINIŲ PROGRAMA
 

Konferencijų salė 5.1

Konferencijų salė 5.2

Konferencijų salė 5.3

Konferencijų salė 5.5

Konferencijų salės 3.1 ir 3.2

Ateities klasė šiandien (4 salė)

Mokytojų kambarys (4 salė)

 

Registracija į parodos renginius jau prasidėjo! http://www.ugdymas.upc.smm.lt/pieva/kaip_registruotis.php.

Renginių programa pateikiama skiltyse „PKT renginiai“ (renginiai, į kuriuos reikia registruotis) ir „Atvirieji renginiai“ (registruotis nereikia)

 

EDUKACINĖ ZONA

 

VILNIAUS UNIVERSITETO GAMTOS MOKSLŲ FAKULTETO stende nr. 4.24A pristatomos temos.

 

ROBOTIKOS AKADEMIJOS stende nr. 4.24 pristatomų interaktyvių veiklų programa.

 

RENGINIAI DALYVIŲ STENDUOSE

 

Stendas nr. 4.10 BALTŲ LANKŲ LEIDYBA. Programa

 

Stendas nr. 4.13 LEIDYKLA  „ŠVIESA". Programa.

 

Kiti renginiai (Mokslas ir technologijos, Tavo mokykla, IDD, Nacionalinis švietimo centras) Programa.

 

Parodos metu minėsime garsios mokslininkės, pedagogės ir edukologės Meilės Lukšienės 100-ąsias gimimo metines. Ta proga kviečiame į 5 salės galerijoje veiksiančią parodą, skirtą šiai iškiliai asmenybei atminti.

 

Visus parodos lankytojus, pradedančius ir patyrusius astronomus, žvaigždžių gaudytojus ar tiesiog svajotojus gruodžio 6 ir 7 dienomis pakviesime pasižvagyti po vakarinį dangaus skliautą pro teleskopo akį! Juk parodos metu virš mūsų skries net kelios kometos! Eksursijas po dangų (jei nelis, nesnigs ir nebus debesuota) iš LITEXPO kiemo ves teleskopų žinovai uab IDD. Daugiau info čia: http://www.idd.lt/lt/news/8

 

Pirmą kartą visas parodos MOKYKLA dienas 3 salėje šurmuliuos LINKSMAS MIESTAS, kuriame įsikurs mobilioji laboratorija, vyks edukaciniai renginiai, amatų dirbtuvės, YPATINGOS MOKYKLOS KONKURSO „IEŠKOK, ATRASK, IŠDRĮSK“ finalinis renginys (daugiau informacijos čia), azartiškos varžybos ir linksmi koncertai.


 

 


Parodos organizatoriai:

         

 

Informaciniai rėmėjai:

      


 

                 

+370 5 268 68 25
l.jurkenaite@litexpo.lt

LINKSMAS MIESTAS

Pirmą kartą parodoje visas dienas šurmuliuos LINKSMAS MIESTAS, kuris lankytojus pakvies į koncertus, spektaklius, edukacinius renginius, amatų dirbtuves, azartiškas varžybas. Čia kartu puošime ir įžiebsime puošniausią eglę ir pradėsime laukti Kalėdų! LINKSMAS MIESTAS veiks 3 parodų salėje.

 

 

Šeimos pramogų ir kūrybos parkas , kuriame:

Jūs pateksite į Pasakų zoną su tikru „Raganos namu“ ir pasakų personažais. O stebuklinga Fotostudija vilios kiekvieną šeimą sustoti ir nusifotografuoti su Linksmojo miesto gyventojais ir svečiais.

Švenčių zonoje sužinosite  įvairias puošybos galimybes vaikų šventėms: mergaitiška, berniukiška, kūdikių ar krikštynų tema.

Šalia dirbs Rožinė kepyklėlė, kur vaikai gamins ir puoš saldainiukus,  veiks mamos ir vaiko kūrybinės dirbtuvėlės.

Čia pat mamyčių ir tėvelių lauks Vaikų žaidimų parkelis su linksmomis mašinytėmis, mini čiuožyklėle, smėlio stalu, nuolat veikiančiomis fantazijos dirbtuvėlėmis ir mamos skaityklėle.

Pramogų zonoje galėsite atlikti reakcijos greitumo testą su BLINK aparatu, skirtu profesionaliai treniruotei bei reakcijos greitumo testams, arba išmėginti jėgas su Formulės 1 simuliatoriais.  Tai profesionalūs specialiai parengti DW Cockpits simuliatoriai su žaidimu, simuliuojančiu vairavimą Formulės 1 automobiliu. Šie sportiniai simuliatoriai – vieni iš populiariausių ir naujoviškiausių įrengimų rinkoje, kuriuos naudoja  profesionalūs lenktynininkai (F.Allonzo, K.Holowczyc).

 

LINKSMO MIESTO SCENA

Linksmo miesto scenoje visas dienas vyks linksmiausi koncertai, įdomiausi spektakliai, įvairūs konkursai. Čia visi kartu šoksim, dainuosim daug naujo sužinosim!

Scenoje ras ką veikti ir patys mažiausi, ir didesni Linksmo miesto svečiai!

 

Renginių programa.

 

 EDUKACINĖ ERDVĖ  MuMo (projektas Muziejai mokyklai)

Dalyvauja: Trakų istorijos muziejus, Lietuvos liaudies buities muziejus, Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro Genocido aukų muziejus, LGGRTC Tuskulėnų rimties parko memorialinis kompleksas, Vytauto Didžiojo karo muziejus, Biržų krašto muziejus „Sėla“, Molėtų krašto muziejus, Lietuvos dailės muziejaus Meno pažinimo centras,  Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus, Geležinkelių muziejus, Lietuvos sporto muziejus, Nacionalinis M.K.Čiurlionio muziejus, Prienų krašto muziejus. Apie tai, kaip muziejų priartinti prie mokyklos diskutuos Muziejų asociacijos, Švietimo ir mokslo bei Kultūros ministerijų atstovai.

Renginių programa.

 

VALSTYBINĖ SAUGOMŲ TERITORIJŲ TARNYBA pristatys Gamtos mokyklas Lietuvos Nacionaliniuose ir Regioniniuose parkuose jaunimui, moksleiviams, šeimoms. Čia įsikurs Zuikių mokykla - gamtos klasė po atviru dangumi, kurioje saugomų teritorijų tarnybos atstovai išradingai ir žaismingai informuos  mokytojus, šeimas kaip pažinti ir atrasti nepaprastą gamtos pasaulį, mus supančią aplinką lankantis Lietuvos saugomose teritorijose.

 

 

AMATŲ RATAS

VšĮ „Vikingų kaimas“, amatininkų klubas „Dvaro meistrai“, gyvosios istorijos klubas „Leitgiris“, VšĮ „Menas sau“.

Amatų rate pažinsime kaip gyveno ankstyvųjų viduramžių žmonės – kaip kariavo, ką audė, kokias juostas vijo, kokius žaidimus žaidė ir dar daug visko įdomaus! Čia įsikurs amatų, menų ir karybos miestelis, su stalo ir lauko žaidimais, vikingų linksmybėmis. Jame visi lankytojai kviečiami žaisti ir pažinti gyvąją istoriją, pasimatuoti kario ginkluotę ar pakilnoti kalaviją. O kam delnai niežti – patiems išmėginti nerti adata, juostą nusivyti, megzti pirštais ar sukurti šiaudinį žaisliuką kalėdinei Linksmo miesto eglei papuošti.

 

  Renginių programa.

 

ŠVIETIMO PROJEKTAI SU ŠUNIMIS (Lietuvos kinologų draugija)

 

Interaktyvios paskaitos mokytojams, tėveliams ir vaikams apie tai, kas yra atsakinga šuns savininkystė, kaip saugiai bendrauti su šunimis, kaip tinkamai auklėti šunį ar jį dresuoti, kas yra sąžiningas veisimas.

Įdomiausi ir pagrindiniai šių užsiėmimų dalyviai, žinoma, bus šunys.

 

              RADIJO BANGOMIS VALDOMŲ AUTOMOBILIŲ MODELIŲ DRIFTAS (HOBBYSHOP)

 

Azatiškas užsiėmimas vyriškai auditorijai.

Nežinai kas tai? Tradicinio driftingo, kitaip dar vadinamo “šoninio slydimo važybomis” atitikmuo, tik 10 kartų mažesniais automodeliais, valdomais per nuotolį. Radijo bangomis valdomų automobilių modelių driftą nuo tikrojo skiria tik tai, kad modeliai varomi visais keturiais ratais ir turi ne gumines, o plastikines padangas. Lietuvoje RC driftas yra dar visai naujas hobis, kuris gan sparčiai populiarėja. Šiuo metu Lietuvoje yra apie 60 RC driftu užsiiminėjančių žmonių.

Norinčius gerų emocijų, azarto, cypiančių padangų garsų ir aršios dvikovos kviečiame į 3 salėje vyksiantį radijo bangomis valdomų modelių DRIFTINGO čempionatą. Gerą ir smagų laiką garantuoja HOBBYSHOP!

 

Penktadienį, gruodžio 6 d.

Lankytojai patys galės išbandyti radijo bangomis valdomus automobilių ir net sraigtasparnių modelius.

 

Šeštadienį, gruodžio 7d.

Vyks Lietuvos RC driftingo čempionatas 2013 - Vilniaus etapas/ HOBBYSHOP taurė.

Gražiausio automobilio modelio kėbulo rinkimai.

 

Registracija į varžybas ir daugiau informacijos čia.

 

STALO ŽAIDIMŲ ZONA (HOBBYSHOP)

Ar

Ar žinote, kad 2014-aisiais garsus stalo žaidimas „Ticket to Ride“ švenčia savo pirmąjį garbingą jubiliejų? Atšvęsti 10-ąsias žaidimo metines, kompanija „Days of Wonders“ sumanė surengiant visus metus truksiantį, pasaulinį „Ticket to Ride“ čempionatą, kuriame dalyvaus žaidimo mėgėjai ir profesionalai iš viso pasaulio.

2014-ųjų metų vasarą įvairiausiose pasaulio šalyse vyks nacionaliniai čempionatai. Rugsėjo mėnesį nacionaliniai nugalėtojai bus pakviesti į pasaulinį „Ticket to Ride“ čempionatą Paryžiuje, kur žaidėjai turės galimybę laimėti kelionę į Aziją su Orient-Express.

Taigi parodoje „Vaikų šalis“ vyks šio čempionato Lietuvos atrankinės varžybos. Iš anksto registruoti nariai, bus suskirstyti į grupes bei laiko intervalus ir varžysis dėl patekimo  į šeštadienį vyksiančius regioninius finalus bei pagrindinio čempionato prizo – kelionės į Prancūziją.

O taip pat visas parodos dienas vyks įvairių stalo žaidimų prezentacijos, pasižaidimai, mini turnyrai. Žaisime  BLITZ, BLITZ2, DOBBLE, JUNGLE SPEED ir smagaus bendravimo vakarėlių stalo žaidimus DIXIT ir DIXIT JINX. Nugalėtojų laukia Hobbyshop prizai.

 

MOBILI LABORATORIJA

 

Linksmo miesto salėje įsikurs ir moderni Jaunojo tyrėjo laboratorija, kuri kvies parodų lankytojus išbandyti tyrėjo darbą – naudojantis moksliniais prietaisais atlikti įvairius mokslinius eksperimentus. Mobili laboratorija – tai išskirtinio dizaino, 14 metrų ilgio ir 4 metrų pločio vilkiko puspriekabė, kurioje įrengta 20 darbo vietų. Čia galima atlikti DNR ir RNR tyrimus, molekulinės biologijos metodais tirti gyvąją gamtą, naudojant įvairių konstrukcijų spektrometrus nustatyti neorganinių ir organinių medžiagų cheminę sudėtį, dirbti su fluorescenciniu, tuneliniu, atominės jėgos ir elektroniniu mikroskopais. Taip pat tirti fizikinius reiškinius, žmogaus fiziologiją, aplinką, konstruoti robotus. Į mobiliąją laboratoriją kviečiame užsukti visus mokytojus, vaikus ir jų tėvus!

Mobiliąją Jaunojo tyrėjo laboratoriją pristato Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

 

LINK INICIATYVA – tai visuomeninė iniciatyva, užsiimanti jaunimo edukacija pasitelkiant taikomąją kūrybinę veiklą, suteikiant jiems galimybę save išbandyti kuo įvairesnėse srityse bei mokytis gerai leidžiant laiką. Parodos metu pristatysime kūrybinius užsiėmimus jaunimui, šeimoms ir bendruomenėms. Supažindinsime, kaip pasidaryti fotoaparatą mažoje dėžutėje, konstruoti įvairias tvirtas konstrukcijas iš popieriaus tūbelių, pasigaminti laivelį su variklių iš konservų indelio bei, kaip paversti savo dantų šepetėlį į mini robotą ir dar daug visko įdomaus.

 

VĖLIUČIONIŲ VAIKŲ SOCIALIZACIJOS CENTRAS IR KURŠĖNŲ VAIKŲ KŪRYBOS NAMAI

 

Parodoje pristatysime neformalųjį ugdymą, dalinsimės gerąja patirtimi kaip supažindiname vaikus su keramikos darbo principais. Keramikos užsiėmimai vienija įvairaus amžiaus vaikus nuo 6 iki 17 metų.  nuraminti hiperaktyvius vaikus, tuo pačiu sunkaus elgesio vaikai mokosi save realizuoti, nukreipti teigiama linkme, išsiugdo atsakonybė ir pan. Taip pat per kūrybą yra vykdoma integracija į visuomenę.

Naujienos

Prenumeruoti parodos naujienlaiškį:

Dalyviai

Šalys:
Ieškoti:

Kontaktai

Telefonai

+370 5 268 68 25, +370 615 63842

El. paštas

l.jurkenaite@litexpo.lt, a.zekonyte@litexpo.lt

Adresas

Laisvės pr. 5, Vilnius
Informacija
verslui