LIETUVOS BREIKO IR HIPHOPO ČEMPIONATAS

LIETUVOS BREIKO IR HIPHOPO ČEMPIONATAS

Gegužės 19 dieną įvyks LIETUVOS BREIKO IR HIPHOPO ČEMPIONATAS, kurį rengia Lietuvos sportinių šokių federacija ir jos Breiko bei Hiphopo lygos.

Lietuvos čempionate varžysis geriausi mūsų šalies breiko ir hiphopo šokėjai pagal amžiaus ir meistriškumo klases.

Turnyras vyks visą dieną Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (2-oji salė), o jo kulminacinė dalis – FINALAI – prasidės 19.00 val. 

Finalinėje dalyje šoks stipriausi sportininkai ir jiems bus išdalinti Lietuvos čempionato medaliai. Merginų breiko grupėje startuos būsima Paryžiaus olimpinių žaidynių dalyvė Dominika Banevič – Bgirl Nicka, vyrų grupėje žadamos įtemptos šokių kovos, nes šiais olimpiniais metais visi sportininkų pasirengimas yra maksimalus. Tiek šokėjų, tiek žiūrovų sekmadienio vakarą laukia neįtikėtinas gatvės šokio energijos šokas!

Lietuvos hiphopo čempionato partneriai „SNEAKERS & READERS” solo kategorijos nugalėtojui dovanos kelionę į rugpjūčio mėnesį Amsterdame vyksiantį turnyrą „SUMMER DANCE FOREVER” – hiphopo šokėjams bus dėl ko pasistengti! Ačiū „SNEAKERS & READERS” – kartu mes geriausi!

 

#LithuanianBreaking #LithuanianHipHop #RoadtoParis2024 #WeAreDanceSport

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.