COMIC CON BALTICS 2024 powered by SAMSUNG

COMIC CON BALTICS 2024 powered by SAMSUNG

 • 2024 m. Gegužės 24 - 26 d.
 • Darbo laikas

  24 d. 10:00 – 18:00

  25 d. 10:00 – 19:00

  26 d.  10:00 – 18:00

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO
Pirkti bilietą
 • 16 500 kv. m.
 • 29 600
 • 165

 Vienas didžiausių technologijų prekės ženklų ,,Samsung” tapo pagrindiniu jau šeštąjį kartą vyksiančio festivalio ,,Comic Con Baltics” partneriu.

„Comic Con Baltics 2024 powered by Samsung Galaxy S24“ lankytojų lauks naujausių kompiuterinių žaidimų bei technologijų pristatymai išskirtinėje „Baltics Gaming Expo“ erdvėje, didžiausias Baltijos šalyse Cosplay konkursas, naujausių filmų pristatymai, pranešimai ir diskusijos, „Meet Lithuanian Film Industry“ platforma, kviečianti dalyvauti pokalbiuose su ryškiausiais, pasauliniame lygmenyje žinomais Lietuvos kino industrijos atstovais, interaktyvi šeimų erdvė, beveik šimtą populiariosios kultūros menininkų kasmet apjungianti „Menininkų alėja“, daug įdomybių pasiūlysianti prekybininkų erdvė, įspūdingos dekoracijos iš garsiausių pasaulio filmų bei serialų ir daug kitų įdomybių. Vienas didžiausių technologijų prekės ženklų ,,Samsung” tapo pagrindiniu jau šeštąjį kartą vyksiančio festivalio ,,Comic Con Baltics” partneriu.

“Comic Con Baltics” – tai ne tik renginys, tai – potyris!

Renginį dalinai finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

2023 m. renginio akimirkas per kelias minutes galima išvysti čia. Taip pat daugiau emocijų bei renginio vaizdų rasite šeštadienio bei sekmadienio nuotraukose.

Jei susidomėjote ir norėtumėte tapti renginio dalimi, visais bendradarbiavimo klausimais galite kreiptis el. paštu info@ccbaltics.com bei tel. +370 620 12102.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.