Prisijungti

Registruotis

Login

Register

BALTTECHNIKA 2024
 • 2024 gegužės 15-17 d.
 • Darbo laikas

  Gegužės 15-16 d.  10.00-17.00
  Gegužės      17 d.  10.00-16.00

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

  Tarptautinė specializuota technologijų, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda BALTTECHNIKA 2024 yra vienintelis ir svarbiausias inžinerinės pramonės metų renginys Lietuvoje. 

  Misija – pristatyti šalies inžinerijos ir technologijų pramonės įmones, jų pasiekimus ir potencialą specialistams ir plačiajai visuomenei, paskatinti užmegzti bendradarbiavimo ryšius tarp verslo ir mokslo institucijų, tradicinės pramonės, inovatorių, startuolių. 

  Akcentas – inžinerijos ir technologijų industrija, apimanti pažangios gamybos sprendimus, gaminius ir inovacijas. Dėmesys bus teikiamas transporto, mobilumo, atsinaujinančių išteklių, tvarumo temoms, išmaniosios gamybos sprendimams, tokiems kaip robotizacija, skaitmeninimas, dirbtinis intelektas ir kt.

  Parodos pagrindinis tikslas – prisidėti prie inžinerinės pramonės ir technologijų sektoriaus tvaraus augimo Lietuvoje!

   

  Bendraukime:

  balttechnika@litexpo.lt

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.