BALTTECHNIKA 2024

Tarptautinė specializuota technologijų, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda BALTTECHNIKA 2024 yra vienintelis ir svarbiausias inžinerinės pramonės metų renginys Lietuvoje. 

Misija – pristatyti šalies inžinerijos ir technologijų pramonės įmones, jų pasiekimus ir potencialą specialistams ir plačiajai visuomenei, paskatinti užmegzti bendradarbiavimo ryšius tarp verslo ir mokslo institucijų, tradicinės pramonės, inovatorių, startuolių. 

Akcentas – inžinerijos ir technologijų industrija, apimanti pažangios gamybos sprendimus, gaminius ir inovacijas. Dėmesys bus teikiamas transporto, mobilumo, atsinaujinančių išteklių, tvarumo temoms, išmaniosios gamybos sprendimams, tokiems kaip robotizacija, skaitmeninimas, dirbtinis intelektas ir kt.

Parodos pagrindinis tikslas – prisidėti prie inžinerinės pramonės ir technologijų sektoriaus tvaraus augimo Lietuvoje!

SPECIALISTŲ REGISTRACIJA

Kviečiame specialistus (įmonių atstovus, inovacijų, technologinių, inžinerinių sričių studentus, profesionalus ir kt.) registruotis į technologijų ir inovacijų parodą BALTTECHNIKA 2024.

 

PARODOS PROGRAMA

 

05.15 | „MAKING INDUSTRY 4.0 REAL“ 2024 KONFERENCIJA

Konferenciją organizuoja Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės asociacija LINPRA.

Siekiant didinti pramonės sektoriaus efektyvumą ir produktyvumą, skatinti skaitmeninių technologijų naudojimą gamyboje, nuo 2016 m. Lietuvoje organizuojama kasmetinė konferencija „Making Industry 4.0 Real“, nagrinėjanti ketvirtosios pramonės revoliucijos temas. Konferencija supažindina Lietuvos verslo, akademinio ir viešojo sektoriaus atstovus su naujausiomis tendencijomis pramonės skaitmeninimo srityje ir pristato geruosius pavyzdžius bei įmones, kurios dėl naujų technologijų taikymo pasiekė geresnių veiklos rezultatų.

Pagrindinės temos: skaitmeninė ir žalioji transformacija Lietuvoje ir Europoje; tvarios skaitmeninės technologijos; gamybos efektyvumas; konkurencingumas tarptautinėje rinkoje; tiekimo grandinės valdymas; duomenų apsauga; gynybos technologijos; pramonė 4.0 ir / ar 5.0 technologijos.

Konferenciją organizuoja Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės asociacija LINPRA, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK) ir DigiTech asociacija INFOBALT.

Plačiau –  industry40.lt.

 

 

 

05.15-17 |  ATEITIES ENERGETIKA BALTIJOS ŠALYSE 2024 KONFERENCIJA

Parodą-konferenciją organizuoja Nacionalinė elektros technikos verslo asociacija NETA.

Kviečiami dalyvauti saulės energetikos, tradicinės energetikos, pastatų valdymo bei inžinierinių sistemų gamintojai, tiekėjai, platintojai, paslaugų teikėjai ir sprendimų kūrėjai iš ES ir Baltijos šalių, kad aptartų naujausius pokyčius ir tendencijas, išnagrinėtų naujoves ir susitiktų su potencialiais naujais klientais. Tai atskira BALTTECHNIKA parodos dalis, įsikursianti 4 salėje.

Parodos metu vyks 4 salėje vyks konferencija, kurioje parodos dalyviai pristatys:

05.15 – Saulės energetikos technologinės naujovės: photovoltinės panelės, inverteriai,  baterijos ir kaupimo sistemos, kabeliai, elektromobilių įkrovimo stotelės, apmokėjimo bei valdymos sprendimai; e-mobilumo sprendimai, šilumos siurbliai pramonei.

05.16 – Pastatų valdymo technologijos: BMS,  elektros sistemų valdymas bei energetinis pastatų efektyvumas, nepertraukiamo maitinimo šaltiniai UPS, šilumos siurbliai, elektros g-ba ir integracija į pastato inžinierines sistemas, pastatų valdymo ir aptarnavimo platformos,  off-grid sprendimai, dirbtinio intelekto DI sprendimai.

05.17 – Tvarumas pramonėje: tvarumo principai, energetinis ir g-bos efektyvumas, pakartotina g-ba, Aplinkosauginė produkto deklaracija EPD (ang. Environmental product declaration)  ir Gyvavimo ciklo vertinimas  LCA (ang. Life Cycle Assessment), gaminio pasas.

Daugiau informacijos – ČIA

 

 

05.16 | AUTOMOBILIŲ FORUMAS

Pirmasis Lietuvoje tarptautinis automotive forumas organizuojamas Baltijos automobilių detalių klasterio (BACC), vienijančio lyderiaujančias automobilių transporto ir komponentų gamybos ir paslaugų įmones, kartu su nacionaline užsienio investicijų plėtros agentūra VŠĮ „Investuok Lietuvoje“

Renginyje sujungsime automobilių pramonės profesionalus ir ekspertus, kurie dalinsis savo patirtimi bei įžvalgomis.

Šiame renginyje dalyvaujantieji svečiai turės galimybę daugiau išgirsti bei aptart tokias temas kaip: Autonominio vairavimo technologijos, Elektrinės transporto priemonės, Tvaraus ir efektyvaus transportas, Industrijos skaitmenizavimą, bei daugelį kitų.

Dalyviai taip pat turės galimybę sudalyvauti parodoje ir iš arti pažvelgti į išmaniuosius automobilius, elektra varomus automobilius, pagamintus Lietuvoje, robotų simuliacijas bei Dakaro automobilius.

Renginio metu dalyvaujančios įmonės taip pat pristatys savo veiklą bei gaminamus produktus. Automotive Forumas pasiūlys ne tik įdomias diskusijas bei išskirtinius parodos dalyvius, kurie leis geriau suprasti apie sektoriaus pokyčius, tačiau ir B2B sesijas, kurių metu turėsite galimybę praplėsti savo profesinį tinklą.

Daugiau informacijos – ČIA

 

 

05.15-17 | INOVACIJŲ SALA

Tai speciali parodos dalis, pristatanti inovatyvius gaminius, bei sprendinius, kurie būtų įdomūs tiek profesionalams, tiek plačiąjai visuomenei. Šioje ekspozicijoje dalyviai pristatys, o lankytojai pamatys, išbandys ir pačiupinės Lietuvoje gimusias inovacijas ir technologijas.

Registracija į Inovacijų salą – ČIA

 

KONTAKTAI

Projekto vadovė

Kamilija Jonytė

+37063987189

k.jonyte@litexpo.lt

Pardavimų vadybininkė

Vilma Varnagirytė

+370 698 21 581

v.varnagiryte@litexpo.lt

ORGANIZATORIUS

 

 

 

PAGRINDINIAI PARTNERIAI

 

 

 

 

 

 

PARTNERIAI

INFORMACINIS PARTNERIS

 

 

 

 

 

 

 

Pramonės inovacijų ir technologijų elitas gegužę vėl rinksis Vilniuje: svarbiausi parodos „Balttechnika 2024“ akcentai
,,Beckhoff Automation” – Vokietijos rinkos lyderė pažangių automatizavimo sistemų srityje!
Užsukite į „Sesoma” stendą BALTTECHNIKA 2024 parodoje!
„Fronius” – suteikite energijos savo gyvenimui!
UAB „WireTech” – technologinių procesų ir įrenginių automatizavimas
UAB ,,Pillkausko” – mažinkime taršą, pagalvokite prieš spausdindami
UAB „ABB” – pasaulinė elektrifikacijos ir automatizavimo technologijų lyderė
UAB „Info S” – oficialus Motorola Solutions partneris Lietuvoje: ryšio ir vaizdo sprendimai
UAB „Solja” atvyksta į BALTTECHNIKA 2024!
Apsilankykite UAB „Termosklė” stende ir pabendraukite su specialistais!
Šiais metais Finder SPA švenčia savo 70-ies metų jubiliejų ir pristato visą eilę naujų produktų, skirtų pramonei ir civiliniam sektoriui
Pristatome nuo 2001 metų sėkmingai veikiančią įmonę – UAB “MULTISISTEMA”
„HorasOEE“ – gamybos įrenginių stebėjimo sistema pramonės verslui
„JUNG Vilnius”: padedame kurti aplinkai draugiškus ir tvarius namus
UAB „Automatikos sistemos“ naujienos klientams parodoje BALTTECHNIKA 2024
BALTSOLAR – atraskite atsinaujinančios energijos galią!
Susipažinkite su naujausiais sprendimais, skirtais metalo apdorojimui CNC staklėmis ir darbo vietos automatizavimui bei skaitmenizavimui!
TELE-FONIKA Kable SA is a leading global provider of wires and cable systems
UAB „Baltic Agency Service“ – profesionalus inovatyvių gamintojų atstovavimas Baltijos šalyse
Atgal

Pramonės inovacijų ir technologijų elitas gegužę vėl rinksis Vilniuje: svarbiausi parodos „Balttechnika 2024“ akcentai

Gegužės 15–17 d. Vilnius vėl taps inžinerijos ir technologijų inovacijų epicentru – čia vyks jau 32-oji LITEXPO tarptautinė specializuota technologijų, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda „Balttechnika 2024“. Organizatoriai tvirtina – renginys ne tik suburs specialistus iš šalies ir užsienio, bet ir taps vieta, kur galima susipažinti su pažangiausiomis technologijomis ir inovacijomis, skirtomis pramonei, verslui ir vartotojams.

Pasak LITEXPO projektų vadovės Eglės Puodžiūtės, paroda „Balttechnika 2024“ bus puiki galimybė pamatyti, kas vyksta Lietuvos inžinerijos pramonėje, sužinoti, kokios yra pasaulinės tendencijos, ir atrasti potencialias galimybes naujiems projektams ar partnerystėms.

„Per kelis dešimtmečius „Balttechnika“ tapo renginiu, po vienu stogu suburiančiu tiek inovacijų kūrėjus, tiek verslo ir mokslo, tiek tradicinės pramonės atstovus, tiek startuolius. Vieniems tai puiki proga sužinoti ir išbandyti naujausius sprendimus, kitiems – užmegzti ar atnaujinti kontaktus“, – apie artėjančią parodą pasakoja E. Puodžiūtė.

Kaip ir ankstesniais metais, vienu įdomiausių parodos akcentų taps „Inovacijų sala“ – išskirtinė „Balttechnikos 2024“ dalis, dedikuota novatoriškų produktų ir sprendimų, sukurtų Lietuvoje, pristatymui. Šių metų „Inovacijų salą“ organizuoja Baltijos automobilių detalių klasteris (BACC) drauge su Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės asociacija LINPRA.

„Inovacijų sala“ – tai platforma, kur pramonės atstovai ir visuomenė gali iš arčiau susipažinti su šalies technologiniu progresu. Šioje erdvėje eksponuojami gaminiai ir technologijos, kurios domina tiek verslo specialistus, tiek platųjį lankytojų ratą. Užsukusiesiems leidžiama ne tik apžiūrėti, bet ir praktiškai išbandyti naujausius Lietuvos inžinierių ir mokslininkų kūrybos vaisius, suteikiant galimybę įvertinti šių inovacijų praktinę vertę ir potencialą. Šiemet čia bus galima išvysti nemažai ir automobilių industrijos inovatoriškų sprendimų“, – vardijo LITEXPO projektų vadovė E. Puodžiūtė.

Svarbiausi parodos renginiai

Parodos „Balttechnika 2024“ organizatoriai, kaip ir kasmet, daug dėmesio skyrė specializuotiems renginiams, kuriuos kuruoja parodos partneriai. Štai LINPRA drauge su Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmais (AHK) ir „DigiTech“ asociacija „Infobalt“ organizuoja konferenciją „Making Industry 4.0 Real“.

LINPRA direktoriaus Dariaus Lasionio teigimu, tai – vienas iš svarbiausių metų renginių, skirtų pramonės efektyvumui ir produktyvumui didinti per skaitmeninių technologijų naudojimą gamyboje.

„Šiemet konferencijoje kalbėsime apie skaitmeninimo ir robotizacijos tendencijas. Pristatysime ir lokalius pramonės transformacijos atvejus, ir globalias tendencijas, tarptautinių pramonės lyderių įžvalgas. Kartu svarstysime, ar Lietuva jau pasirengusi „Pramonė 5.0“ erai“, – vardijo LINPRA vadovas.

Parodoje taip pat vėl daug dėmesio bus skiriama energetikai, o daugiausia apie ją bus galima sužinoti kito LITEXPO partnerio, Nacionalinės elektros technikos verslo asociacijos (NETA), organizuojamoje parodoje-konferencijoje „Ateities energetika Baltijos šalyse 2024“.

Pasak NETA vadovo Gedimino Abarčio, tai bus ypatingas renginys tiems, kurie domisi energetikos sektoriaus ateitimi ir inovacijomis. Jame dalyvaus tiek tarptautinės įmonės, tiek ir Lietuvos gamintojai, kurie pristatys naujausius technologinius sprendimus atsinaujinančios energetikos, energijos saugojimo ir elektros tinklo paskirstymo technologijas.

„Konferencijoje bus kalbama apie naujausias saulės energetikos technologijas, pastatų valdymo technologijas, tvarumą pramonėje ir daugelį kitų aktualijų. Tai puiki proga susipažinti su sektoriaus naujovėmis ir tendencijomis, aptarti svarbiausius iššūkius ir galimybes“, – pabrėžė G. Abartis.

Anot jo, vienas iš pagrindinių konferencijos akcentų – faktas, kad iki 2030 m. Lietuva įsipareigojo reikšmingai sumažinti metinį energijos suvartojimą. Dėl šios priežasties įmonės jau dabar turėtų diegti sprendimus, leisiančius efektyviau naudoti energiją tiek pramonėje, tiek pastatuose.

„Atsinaujinanti energetika susiduria su nemažais iššūkiais. Neužtenka tik pastatyti saulės elektrinę ant stogo ar ant žemės. Norint pasiekti elektros energijos gamybos ir efektyvaus naudojimo tikslų, verslas turėtų rinktis sprendimus, kurie leistų saugoti jau pagamintą elektros energiją, kad vėliau ją galėtų panaudoti savo reikmėms. Tad  energijos kaupimo ir baterijų sprendimams šiemet skirsime išties nemažai dėmesio“, – sako G. Abartis.

Konferencijoje taip pat bus pristatytos automatinės pastatų valdymo sistemos (BMS), leidžiančios sumažinti pastatams naudojamos energijos praradimus. Statistika rodo, kad 30 proc. pastatuose naudojamos energijos yra išvaistoma ir net 50 proc. pastatams naudojamos energijos yra prarandama būtent dėl neefektyvių pastatų valdymo sistemų.

„Ilgą laiką BMS reikalavo itin didelių investicijų, todėl integruoti skaitmeniniai valdikliai į pastato šildymo, vėdinimo, apšvietimo įrenginius dažniausiai buvo diegiami tik dideliuose komerciniuose pastatuose. Pastaraisiais metais apstu naujų technologijų ir jų siūlančių startuolių, kurie leidžia pastato valdymą automatizuoti mažesniais kaštais. Tai jau tapo prieinama tiek senų, tie nedidelių pastatų administratoriams. Tad apie tai būtina kuo daugiau kalbėti“, – pabrėžė NETA direktorius G. Abartis.

Ypatingas dėmesys parodoje „Balttechnika 2024“ skiriamas ir automobilių pramonei. Reikšminga parodos dalimi taps pirmasis Lietuvoje tarptautinis automobilių industrijos forumas, kurį organizuoja BACC, vienijantis lyderiaujančias automobilių transporto ir komponentų gamybos bei paslaugų įmones, drauge su nacionaline užsienio investicijų plėtros agentūra „Investuok Lietuvoje“, Ekonomikos ir inovacijų ministerija, Susisiekimo ministerija bei Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmais.

Didelis parodos organizatorių ir partnerių dėmesys automobilių industrijai netruko pritraukti ir svarbių šio sektoriaus dalyvių. Savo dalyvavimą parodoje patvirtino „Continental Lithuania“, „Hella/Forvia“ ir „Elinta Motors“.

Automobilių pramonei skirti daugiau dėmesio parodoje nutarta įsiklausius į ekspertų įžvalgas, pabrėžiančias, kad šiuo metu šis sektorius išgyvena sparčius ir reikšmingus pokyčius, o kiekviena permaina – tai galimybė ateiti naujiems rinkos dalyviams.

„Augant elektromobilių paklausai, automobilių komponentų gamintojams teks prisitaikyti prie naujų, šiems automobiliams skirtų komponentų poreikio – baterijų sistemų, elektros perdavimo ir valdymo sistemų, naujos kartos elektromotorų. Tai reiškia tiek naujų produktų kūrimą, tiek esamų gamybos procesų pritaikymą. Tobulėjančios autonominės vairavimo technologijos detalių gamintojams atveria galimybes kurti aukštesnio lygio sensorių sistemas, komunikacijos ir duomenų apdorojimo modulius, kurie būtini saugiam autonominių transporto priemonių veikimui. Be to, tai įgalina integracijas su kitomis sistemomis ar industrijos žaidėjais“, – sako Baltijos automobilių detalių klasterio valdybos pirmininkas Giedrius Valuckas.

Anot jo, automobilių industriją sparčiai keičia ir vis griežtesni aplinkosaugos reikalavimai, kurie verčia ieškoti naujų, tvarių medžiagų, mažinti gamybos metu išmetamų teršalų kiekį, taip pat tobulinti gaminių gyvavimo ciklo valdymą, įskaitant galimybes jas perdirbti arba naudoti pakartotinai.

„Visus šiuos iššūkius matome kaip galimybes mūsų klasteriui prisidėti prie pramonės pokyčių ir išnaudoti naujas verslo galimybes. Tad parodos dalyviams pristatysime inovatyviausius ir išmaniausius lietuvių sukurtus sprendimus pramonei. Mūsų tikslas parodyti pasauliui, kokių technologinių sprendimų gausu Lietuvoje. Nemažai kas nustemba sužinojęs, kad Lietuvos automobilių pramonės įmonėse dirba daugiau nei 15 tūkst. darbuotojų, o bendra metinė jų apyvarta siekia beveik 900 mln. eurų“, – tvirtino G. Valuckas.

Svarbi automobilių industrijos forumo dalis bus ir B2B tinklaveikos sesija, kurioje bendradarbiavimą galės megzti gamintojų ir paslaugų atstovai iš viso pasaulio. Šia renginio dalimi, pasak jo organizatorių, siekiama paskatinti tarpsektorinį bendradarbiavimą, kuris galėtų ne tik pagreitinti naujų technologijų sukūrimą, bet ir padėtų pritraukti kuo daugiau vietinių startuolių, gebančių kurti aukščiausių standartų sprendimus. Šiuo metu į B2B sesiją jau užsiregistravo atstovai iš beveik 20 valstybių.

Inžinerinių profesijų populiarinimas

Ypatingas dėmesys parodoje vėl bus skiriamas ir jaunajai kartai. LINPRA antrus metus organizuoja moksleiviams skirtą nacionalinį jaunųjų inžinierių čempionatą „STEAM TEAM 2024“, kurio finalas vyks parodoje „Balttechnika 2024“.

„Svarbu akcentuoti ir visiems pasakyti – paroda kviečia ne tik pramonės atstovus ir profesionalus, bet ir smalsuolius bei jaunimą. Rodydami, kokios inovacijos kuriamos Lietuvoje, siekiame paskatinti jaunimą rinktis inžinerines studijas ir vėliau siekti karjeros šioje srityje. Dvejojantiems ar ieškantiems atsakymų jaunuoliams parodoje bus galima pajusti inžinerinės pramonės mastą ir suprasti, kur gali nuvesti inžinerinių gebėjimų ugdymas – nuo žaismingos ir kūrybiškos Goldbergo mašinos konstravimo iki sėkmingo verslo bei inovacijų kūrimo“, – įsitikinęs LIPRA vadovas D. Lasionis.

Jo teigimu, kuo daugiau jaunų žmonių nukreipti į inžinerijos ir tiksliųjų mokslų pasaulį reikia dėl aiškiai matomų tendencijų, iš kurių svarbiausia – technologijų paklausos augimas ir prieinamumo didėjimas.

„Pirmosios robotizavosi, skaitmenizavosi ir lyderystę šioje srityje rodė didžiosios įmonės, ypač baldų pramonėje. Tačiau dabar matome, kad skaitmenizuojasi ir mažesnės, ir vidutinės įmonės įvairiose industrijose: plastiko gamyboje, maisto sektoriuje, medicinoje ir t. t. Poreikį investuoti į technologijų atnaujinimą jaučia visa pramonė ir ši tendencija tik stiprėja“, – pabrėžė LINPRA vadovas D. Lasionis.

Daugiau sužinoti apie technologijų, inovacijų ir inžinerinių sprendimų naujienas bei tendencijas bus galima jau gegužės 15–17 d. vyksiančioje LITEXPO parodoje „Balttechnika 2024“.

LINPRA vadovas Darius Lasionis

 

 

 

NETA direktorius Gediminas Abartis

 

 

 

BACC valdybos pirmininkas Giedrius Valuckas

 

 

Atgal

,,Beckhoff Automation” – Vokietijos rinkos lyderė pažangių automatizavimo sistemų srityje!

Produktų asortimentas pirmiausia apima pramoninius asmeninius kompiuterius, lauko magistralės komponentus, pavarų technologiją ir automatizavimo programinę įrangą. Parodoje lankytojams be tradicinės jau paminėtos valdymo įrangos pristatymo, pagrindinį dėmesį skirsime decentralizuotai MX-Sistemai, tai pirmoji sistema, kuria visiškai automatizuojamos mašinos ir sistemos be valdymo spintų. Šiam tikslui Beckhoff sujungė daugiau nei keturių dešimtmečių automatizavimo patirtį į modulinę sistemą, kuri atlieka visas užduotis ir pasižymi klasikinės valdymo spintos savybėmis.

Pagrindiniai MX-Sistemos privalumai:

 • Supaprastintas projektavimo etapas ir sumažintas mašinos užimamas plotas bei kabelių trasos;
 • UL/CSA ir IEC sertifikatai – sistemą galima naudoti visame pasaulyje be jokių pakeitimų;
 • „plug-and-play” principas, surinkimą ir montavimą gali atlikti ne specialistai;
 • Greita ir aiški sistemos diagnostika eksploatacijos metu.

Sekite naujienas Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/beckhoff/

Atgal

Užsukite į „Sesoma” stendą BALTTECHNIKA 2024 parodoje!

Šiais metais BALTECHNIKA parodoje dalyvaujame su inovatyviais CNC ir lazerinio pjaustymo įrenginiais,kurių kūrėjai ir gamintojai fokusuojasi į tris pagrindinius šiandieninės rinkos reikalavimus:

 • Energijos taupymas
 • Ypatingai žemi eksploatavimo kaštai
 • Preciziška produkto kokybė

Stende bus demonstruojami Seron kompanijos pjaustymo įrenginai baldų gamybos, medienos ir metalo apdirbimo pramonių profesionalamas, ieškantiems novatoriškų gamybos automatizavimo ir sąnaudų optimizavimo sprendimų.

BALTTECHNIKA paroda mums tai kasmetinis susitikimas su mūsų pramonės partneriais, pasidalinimas profesine patirtimi, rinkos aktualijomis ir ateities įžvalgomis.

BALTTECHNIKA – tai vieta kur užgimė ne viena tartautinė bendradarbystė ir jau ilgalaikiai verslo ryšiai.

Atgal

„Fronius” – suteikite energijos savo gyvenimui!

,,Fronius International”  yra sėkminga pasaulinė technologijų ir kokybės lyderė, veikianti suvirinimo technologijų, fotovoltinės ir akumuliatorių įkrovimo srityse.

Mūsų verslo padalinio ,,Solar Energy” dėmesys sutelktas į patikimą ir visapusišką energijos tiekimą – 24 valandas per parą.

Jau daugiau nei 30 metų ,,Fronius Solar Energy” tikime, kad atsinaujinančioji energija yra raktas į energetikos pertvarką, kuri naudinga tiek žmonėms, tiek aplinkai.

Saulės energija galime naudotis visą parą ir nepriklausomai nuo metų laiko, nes saulės energija yra skirta visiems.
Elektra, mobilumas, šildymas ir vėsinimas: Su mumis tvarus energijos tiekimas yra prasmingas ir vertas gyvenimo.

Sužinokite daugiau apie ,,Fronius International GmbH” ir verslo padalinį ,,Solar Energy”:

https://www.fronius.com/en/about-fronius/company-values

https://www.fronius.com/en/solar-energy/about-us/why-fronius

Europoje pagaminta saulės energija

Jau daugiau nei 30 metų esame atsakinga įmonė, kurios tikslas – sėkmingai veikti ekologiniu, ekonominiu ir socialiniu požiūriu, siekiant užtikrinti tvarumą.

Atsižvelgdami į šiuos aspektus ir į savo partnerių interesus, taip pat išplėtėme savo gamybos vietą pačioje Europos širdyje, tiksliau, Sattledte, Austrijoje.

Plėsdami gamyklą ne tik kuriame naujas darbo vietas ir didiname gamybos pajėgumus, kurie yra visų dalyvių ekonominės sėkmės pagrindas, bet ir 100 % gamybai, taip pat
gamybinių patalpų šildymui ir vėsinimui naudojamos energijos gaunama iš atsinaujinančių šaltinių.

Tuo pačiu metu mūsų Sattledt gamyklos plėtra yra centrinis Europos vertės grandinės elementas, kuriam skiriame visą dėmesį – nes išlaikome aukštus standartus ir norime
toliau kelti tvarumo ir kokybės standartus visų labui.

Daugiau: Expansion of the Sattledt production site (fronius.com)

Apsilankykite mūsų stende

,,Fronius Solar Energy” jau daugiau nei 30 metų kuria novatoriškus produktus, sprendimus ir skaitmeninius įrankius, skirtus ekonomiškai efektyviai ir protingai
gaminti, kaupti, paskirstyti ir vartoti saulės energiją.

Šiandien mūsų vardas reiškia inovacijas, kurios tvariai praturtina privačių vartotojų ir mūsų komercinių klientų verslą saulės energija – ištikimai laikydamiesi mūsų šūkio
,,Suteikite energijos savo gyvenimui”.

Sužinokite daugiau apie mūsų viziją, atraskite tikrą technologijų lyderystę ir pakelkite savo saulės energijos naudojimo patirtį į kitą lygį mūsų stende 4C.19.

Atgal

UAB „WireTech” – technologinių procesų ir įrenginių automatizavimas

Esame įmonė, kuri specializuojasi sprendžiant įvairius automatizavimo iššūkius, teikiant klientams išsamias paslaugas nuo konsultacijų iki sistemos įdiegimo ir palaikymo. Su dideliu įsipareigojimu kokybei ir klientų poreikių supratimui, mes sukuriame unikalius ir pritaikytus automatizavimo sprendimus, atitinkančius skirtingų verslo sektorių poreikius.

Mūsų komanda yra sudaryta iš aukštos kvalifikacijos specialistų, kurie turi žinių ir patirties automatizavimo technologijų srityje.

Mes siūlome įvairias automatizavimo galimybes, įskaitant procesų automatizavimą, robotus, dirbančius su duomenimis, intelektinį automatizavimą ir daugiau. Projektuojame ir įdiegiame pritaikytus sprendimus pagal mūsų klientų poreikius, siekdami padidinti jų veiklos efektyvumą, sumažinti klaidų tikimybę ir sutaupyti laiką bei išteklius.

Mūsų paslaugų spektras apima visus automatizavimo proceso etapus, pradedant nuo išsamių konsultacijų ir sistemos projektavimo, baigiant įdiegimu, testavimu ir palaikymu. Mes siekiame ne tik suteikti techninius sprendimus, bet ir užtikrinti, kad klientai būtų gerai supažindinti su naujomis sistemomis ir gebėtų jas efektyviai naudoti savo versle.

Be to, mes esame pasiryžę ilgalaikiam bendradarbiavimui su klientais, teikdami nuolatinį palaikymą ir konsultacijas. Mes įsipareigoję būti jūsų patikimu partneriu, padedančiu jums įveikti bet kokius automatizavimo iššūkius ir siekti jūsų verslo tikslų.

Mūsų komanda sudaryta iš patyrusių inžinierių ir specialistų, turinčių gilias žinias ir patirtį automatizavimo srityje. Mes nuolat sekame naujausias technologijas ir inovacijas, siekdami pasiūlyti klientams pažangius ir efektyvius sprendimus, kurie padėtų optimizuoti verslo procesus.

Nepriklausomai nuo pareigų pavadinimo, mūsų kompanijoje visi darbuotojai yra kaip viena didelė komanda, padedanti vieni kitiems nepriekaištingai atlikti savo darbą, tobulėti ir siekti karjeros bei plėtoti vystomą verslo idėją.

Kreipkitės į mus, jei ieškote profesionalios, inovatyvios ir pritaikytos automatizavimo sprendimų partnerystės. Mes esame čia, kad padėtume jums pasiekti didžiausią veiksmingumą ir efektyvumą jūsų versle.

Sekite naujienas: https://www.facebook.com/wiretechautomation/?locale=cx_PH

Atgal

UAB ,,Pillkausko” – mažinkime taršą, pagalvokite prieš spausdindami

PRODUKTYVIOS DARBO VIETOS GAMYBOS ĮMONĖMS:

 • Surinkimo stalai, stendai ir laikikliai;
 • Specializuoti ir FIFO stelažai;
 • Darbo vietoms skirti keltuvai.

MEDŽIAGŲ TRANSPORTAVIMO GAMYBOJE ĮRANGA:

 • Gravitaciniai ir motorizuoti konvejeriai;
 • Specializuoti vežimėliai;
 • Autonominiai transportavimo robotai.

Atgal

UAB „ABB” – pasaulinė elektrifikacijos ir automatizavimo technologijų lyderė

Balttechnikos parodoje gegužės 15-17 dienomis pristatysime naujausias ABB technologijas, kurios didina energetinį efektyvumą, patikimumą, našumą bei optimizuoja sąnaudas, pademonstruosime prieš tai Lietuvoje dar nerodytus ABB įrangos pavyzdžius.

Mūsų stende galėsite išbandyti virtualios realybės akinius ir pasivaikščioti po interaktyvų ABB pasaulį.

Papasakosime apie efektyvesnius bei tvaresnius technologinius sprendimus jūsų verslui. Pasitelkiant interaktyvų ABB EnergySave įrankį apskaičiuosime, kiek energijos galite sutaupyti ir išvengti finansinių išlaidų naudojant ABB dažnio keitiklius.

Atgal

UAB „Info S” – oficialus Motorola Solutions partneris Lietuvoje: ryšio ir vaizdo sprendimai

Tiekiame pasaulyje pripažinto gamintojo Motorola Solutions nešiojamas ir stacionarias radijo stotys (TETRA,Mototbro, DMR, PMR), antenas, nešiojamas kūno ir automobilines vaizdo kameras, aksesuarus.

Siūlome įvarius radijo ryšio ir vaizdo apjungimo sprendimus saugumo, gamybos, prekybos, statybos sektoriams. Ne tik parduodame, bet ir atliekame remontą, montažą, nuomuojame ryšio įrangą.

Atgal

UAB „Solja” atvyksta į BALTTECHNIKA 2024!

UAB Solja – tai Bendroji Lietuvos – Anglijos Uždaroji Akcinė Bendrovė, antivibracinių padų, antivibracinių gumų, antivibracinių pagalvių, antivibracinių demferių, antivibracinių įvorių, antivibracinių kojelių, gumos amortizatorių, gumos atmušėjų, gumos lakštų, gumos kilimėlių gamintoja. Taip pat projektuojame ir gaminame nestandartinius SBR, NBR, EPDM gumos, silikono, nitrilo, neopreno, PVC gaminius, įvairias silikono žarnas pagal kliento poreikius

 

 

Atgal

Apsilankykite UAB „Termosklė” stende ir pabendraukite su specialistais!

UAB „Termoskalė” yra inžinerinė gamybos, prekybos ir konsultacinė įmonė, specializuojanti terminių procesų srityje.

Mūsų įmonė konsultuoja terminės įrangos parinkimo ir technologijų klausimais.
Mes siūlome grūdinimo ir atleidimo krosnis, krosnis su apsauginių dujų aplinka, krosnis termocheminiams procesams,  grūdinimo vonias, aliuminio lydymo ir palaikymo krosnis, paverčiamas aliuminio lydymo krosnis, indukcines ir vakuumines krosnis ir indukcinio kaitinimo įrenginius.

Renovuojame senas krosnis tiekiame įvairias medžiagas krosnių remontui.

Atgal

Šiais metais Finder SPA švenčia savo 70-ies metų jubiliejų ir pristato visą eilę naujų produktų, skirtų pramonei ir civiliniam sektoriui

OPTA – programuojama loginė relė (PLR), sukurta bendradarbiaujant su Arduino. Nors pati relė buvo pristatyta prieš metus, šiemet atsirado išplėtimo moduliai, kurie leidžia padidinti įėjimų ir išėjimų skaičių ir spręsti sudėtingesnius automatizavimo uždavinius.

Pati OPTA turi tris  bazines versijas, jos skiriasi ryšio funkcionalumu  – LITE, PLUS ir ADVANCED, o šiemet pristatome tris išplėtimo modulius, kurie padidina PLR lankstumą.

Daugiau apie OPTA galima susipažinti www.opta.findernet.com puslapyje.

Galios analizatorius su Modbus protokolu yra vienfazis tinklo kokybės kontrolės prietaisas.

Jame yra integruoti trys prietaisai – srovės transfomatorius, galios / energijos skaitiklis su tinklo kokybės analizatoriumi ir Modbus ryšio modulis. Prietaisas yra skirtas AC ir DC tinklams, matuoja sroves nuo 50A iki 400A (priklausomai nuo pasirinkto modelio) ir yra kompaktiškas.

Prie galios analizatoriaus galima prijungti protokolo keitiklį, leidžianti apjungti iki 200 prietaisų į vieną tinklą.

Galimos panaudojimo sritys – žalioji energetika, automobilių pakrovimo stotelės, gamybinės linijos, elektros energijos techninė apskaita ir daugelis kitų pritaikymų, kur reikia stebėti arba kontroliuoti energiją ir jo kokybę.

Dar vieni nauji produktai Finder šeimoje  – pramoniniai kontaktoriai, nuo pačio mažiausio 4kW iki 37kW komutuojamos galios.

Kaip ir priklauso, visi turi galimybę uždėti papildomus kontaktus ir turi platų konfigūracijų pasirinkimą, UL ir CE sertifikatus. Šiuo metu pristatomos 4 dydžių versijos su veikimo įtampomis 24VAC, 120VAC ir 230VAC. Pati mažiausia kontaktoriaus versija turi ir 24VDC ritę.

Šiemet buvo atnaujinta jėgos puslaidininkinių relių serija.

Dabar galima užsakyti ne tik vienos fazės, bet ir dviejų ar trijų fazių jėgos reles. Vienfazės relės komutavimo srovė siekia 125A, dvifazės – iki 75A, o trifazės – iki 80A. Reikia pažymėti, jog kiekvienos fazės valdymas vyksta nepriklausomai, o srovė yra bendrą visoms fazėms.

Atgal

Pristatome nuo 2001 metų sėkmingai veikiančią įmonę – UAB “MULTISISTEMA”

MULTISISTEMA – tai profesionalūs metalo apdirbimo įrankiai ir įranga programinio valdymo (CNC) staklėms.

Mūsų kompanija siūlo aukščiausios kokybės įrankius už prieinamą kainą:

 • Metalo, plastmasės, medžio apdirbimo įrankius;
 • Platų asortimentą – grąžtų, frezų, sriegiklių, sriegpjovių;
 • Tekinimo bei frezavimo įrankius;
 • Ir daugelį kitų.

Pas mus Jūs galėsite įsigyti ne vien įrankių, bet ir pasinaudoti individualiomis techninėmis konsultacijomis, daugiau sužinoti apie įrankių pritaikomumą bei jų technines galimybes.

„MULTISISTEMA“ UAB Lietuvos ir Latvijos rinkose atstovauja tokias, pasaulio lygiu žinomas, profesionalių įrankių gamintojų kompanijas, kaip – KORLOY, YG1-EUROPE, SARATORIUS, WALTER, KLEIN, ONSRUD, EROGLU, KEMMLER, MIB, MICRO 100, ZCC, VOLKEL.

Taip pat didžiuojamės pristatydami savo prekinį ženklą CARBIDEN. Šiuo ženklu pažymėtos prekės yra patikrintos mūsų pastovių klientų ir gavo tik geriausius atsiliepimus.

Siūlome aplankyti mūsų elektroninę parduotuvę – www.mstools.lt. Čia Jūs rasite metalo, plastmasės, medžio apdirbimo įrankius, jų aprašymus, techninę specifikaciją, kainas ir negaišdami savo brangaus laiko galėsite užsisakyti Jums reikiamų įrankių.

Atgal

„HorasOEE“ – gamybos įrenginių stebėjimo sistema pramonės verslui

Su džiaugsmu pristatysime mūsų produktą HorasOEE – tai gamybos įrenginių efektyvumo didinimo sistema, kuria pasitiki jau didelis skaičius fabrikų.

Darbuotojai teigia, kad reikia papildomos naujos įrangos gamybai vykdyti. Tačiau ar dabartinės įrangos našumo procentas tai patvirtina?

Neturėdami duomenų apie dabartinius savo įrenginius bei procesus, negalėsite interpretuoti ir priimti teisingų sprendimų.

HorasOEE – gamybos įrenginių efektyvumą atvaizduojanti sistema atsakys į šį ir panašius klausimus.

Matuok, optimizuok ir didink gamybos įrenginių efektyvumą su HorasOEE.

Susitikime parodoje, kad sužinotumėte daugiau!
https://horasoee.eu/

 

Mes vis ieškome naujų sprendimų optimizuojančių mūsų visų darbus.

Tad kitas mūsų produktas, neveltui taip pat susijęs su efektyvumo didinimu, yra išmanusis sandėliavimo sprendimas pramonei. Tai efektyvus ir modernus būdas valdyti sandėliavimo procesus.

Išmani sandėliavimo spinta yra suprojektuota su apkrovos celėmis, apsauginiu užraktu, darbuotojų identifikavimo ir lietimui jautriu ekranu. Šis išmanusis sprendimas automatizuoja
sandėliavimo procesus ir leidžia jums efektyviai tvarkyti prekes, optimizuoti bei palengvinti darbo procesus.

Daugiau informacijos rasite: https://www.inostorage.eu/

Išmanioji spinta lauks jūsų dėmesio parodoje! Užsukite.

Atgal

„JUNG Vilnius”: padedame kurti aplinkai draugiškus ir tvarius namus

Vokišku preciziškumu pagarsėjusios JUNG įmonės sėkmės istorija prasidėjo prieš 111 metų nuo pirmojo šviesos jungiklio, kuris šiandien visame pasaulyje laikomas aukštos kokybės ir patikimumo etalonu. Šiandien įmonės jungiklius ir kištukinius lizdus klientai savo namuose visame pasaulyje integruoja ne tik dėl laikui nepavaldaus subtilaus dizaino, bet ir dėl eksploatavimo ilgaamžiškumo. O tai – vis svarbesnis kriterijus tvaraus gyvenimo kontekste.

Įmonė itin daug investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą, kad rinkai būtų pristatyti visomis prasmėmis pažangūs produktai, taip apimant visą jų gyvavimo ciklą – nuo pasirenkamų dizaino sprendimų, perdirbamų ir patvarių medžiagų, techninių komponentų iki naudojimo paprastumo.

Kuriant JUNG produktus, itin didelis dėmesys yra skiriamas patvarių medžiagų naudojimui. Viena tokių medžiagų – duroplastas, kuris, lyginant su termoplastu, gamybos metu leidžia išmesti mažiau CO², sunaudoti mažiau energijos ir vandens išteklių.

Gautas „Cradle to Cradle“ (liet. nuo lopšio iki lopšio) sertifikatas – dar vienas reikšmingas pastarųjų metų įmonės tvarumo pasiekimas. Tai pasaulinis saugių, žiedinių ir atsakingai pagamintų prekių standartas. Kaip diktuoja pats pavadinimas, šis standartas apima visą pridėtinės vertės gamybos grandinės tyrimą, siekiant užtikrinti, kad JUNG produktai nedarytų neigiamos įtakos žmonių sveikatai ir aplinkai.

 

Ypatingas vaidmuo mažinant paliekamą neigiamą pėdsaką tenka ir JUNG produkciją besirenkančių vartotojų edukacijai. Puikus praktinis pavyzdys – tiek JUNG KNX, tiek JUNG HOME sistemose prieinami sprendimai, kurie geba matuoti atskirų prietaisų sunaudojamos energijos kiekius, juos analizuoti ir padėti racionaliai keisti savo įpročius.

Dalį laiko patikrintų JUNG produktų, tokių kaip vizitine kortele tapę ilgaamžiai stilingieji jungikliai, kištukiniai lizdai, ir tvarias energiją taupančias išmanumo namams suteikiančias sistemas bus galima apžiūrėti ir šių metų gegužės 15–17 d. vyksiančioje „BALTTECHNIKA“ parodoje.

„Litexpo“ parodų rūmų 4 salėje „JUNG Vilnius“ parodos stendo lankytojų lauks tiek puikiai atpažįstami JUNG LS 990 serijos jungikliai ir kištukiniai lizdai, tiek neseniai rinkoje pristatyta išmanesnių namų sistema JUNG HOME.

Daugiau informacijos: www.jung.lt

 

 

Atgal

UAB „Automatikos sistemos“ naujienos klientams parodoje BALTTECHNIKA 2024

BALTTECHNIKA 2024 parodoje „Automatikos sistemos“ pristatys naujausią klientams siūlomą gaminį – hermetinį lauko skydą HSS – tai kabinama arba pastatoma elektros spinta, pasižyminti aukštomis nuo atmosferos poveikio apsaugos savybėmis, skirta naudoti lauko sąlygomis. „Automatikos sistemų“ verslo modelis grindžiamas profesionalumu, griežta kokybės kontrole, nuolatiniu tobulėjimu, orientacija į klientą ir įmonės darbuotojus, o įmonės pagrindinė varomoji jėga – ambicingi kvalifikuoti kompanijos darbuotojai. Darniai dirbdamas „Automatikos sistemų“ kolektyvas savo darbu ir požiūriu įmonės sukauptą patirtį, technologijas ir žinias paverčia konkrečia nauda klientams.“

Atgal

BALTSOLAR – atraskite atsinaujinančios energijos galią!

Saulės elektrinių, šildymo sistemų, energijos kaupimo sistemų (baterijų), elektromobilių įkrovimo sistemų bei konstrukcinių medžiagų didmeninė prekyba Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

 

Atgal

Susipažinkite su naujausiais sprendimais, skirtais metalo apdorojimui CNC staklėmis ir darbo vietos automatizavimui bei skaitmenizavimui!

MB Digioptima vienintelis oficialus Stürmer Maschinen GmbH (Vokietija) programinių (CNC) ir rankinių valdymo staklių bei Dobot (Kinija) industrinių bei edukacinių robotų gamintojų atstovas Lietuvoje.

Parodoje „Balttechnika 2024“ gyvai pristatysime šiuos išskirtinius sprendimus:

– RoboCell bendradarbiaujantį („Cobot“ tipo) robotą manipuliatorių, pritaikytą CNC frezavimo staklių darbo vietai.

-Mobilią robotizuotą suvirinimo darbo vietą su greito programavimo kobotu.

– IIoT gamybos stebėjimo realiu laiku sistemą, kasdienį įrankį visiems gamybos grandinės dalyviams.

Išskirtinai tik parodos metu:

-Įsigykite vokiečių gamintojo OPTIMUM įrangą su 15% nuolaida!

-Užsisakykite asmeninę roboto demonstraciją kliento įmonėje NEMOKAMAI!

Daugiau informacijos galite rasti įmonės interneto svetainėje http://www.digioptima.eu , https://www.facebook.com/digioptima ir https://www.linkedin.com/company/digioptima/

 

Atgal

TELE-FONIKA Kable SA is a leading global provider of wires and cable systems

It belongs to a select group of highly specialized and technologically advanced suppliers of medium, high, and extra high voltage cable systems, as well as a comprehensive range of low voltage cables with halogen-free insulation and coatings. This includes fire-resistant, telecommunications, and fiber optic cables. With an extensive network of research and development centers, we conduct qualification tests, routine tests, and technological tests, including fire tests.

Our expertise is demonstrated through consistent supply to electricity distribution network operators and participation in ongoing investment projects, such as conventional, wind, or photovoltaic power plants. Furthermore, our production processes have been audited and received positive evaluations from prestigious certification bodies.

In line with our stable development strategy, the British company JDR Cable Systems merged with our company in August 2017 to form TFK.Group.

JDR Cable Systems specializes in the production of subsea umbilical cable systems for medium and high voltage, as well as Intervention Workover Control Systems (IWOCS), which are utilized in the oil and gas extraction and renewable energy sectors. Additionally, JDR provides maintenance and control services to assist customers in project design/concept selection, installation, commissioning, and operation both offshore and onshore.

Our capabilities include:

 • Manufacturing low, medium, high, and extra high voltage wires, cables, and cable systems tailored for the energy industry
 • Executing projects for cable supply to conventional and wind power plants, as well as electricity distribution network operators

TFK.Group produces a wide range of cables for the energy sector, including:

 • Low voltage power cables up to 1 kV
 • Medium voltage power cables from 6/10 kV to 18/30 kV
 • High voltage power cables from 36 kV to 150 kV
 • Extra high voltage power cables from 220 kV to 400 kV
 • Telecommunication copper and fiber optic cables
 • Rubber insulated cables, including mining and crane cables
 • Control cables for data transmission and security
 • Inter-array cables (33 kV & 66 kV)
 • Subsea Power Umbilicals
 • Steel Tube Umbilicals
 • Rental and oil & gas services, including subsea cables connecting wind towers and export cables, utilized in the construction and operation of offshore and onshore wind farms.

tfkable.com

https://www.linkedin.com/company/70978/

Atgal

UAB „Baltic Agency Service“ – profesionalus inovatyvių gamintojų atstovavimas Baltijos šalyse

„Baltic Agency Service“ (BAS) daug metų yra žinoma kaip įmonė, kuri Baltijos šalyse atstovauja tik kokybiškiems bei inovatyviems elektrotechnikos gamintojams ir, kuri vienija geriausius prekės ženklus bei tiesia tiltą tarp gamintojų ir vartotojų. Taigi, BALTTECHNIKA parodos metu lankytojai ne tik bus supažindinti su atstovaujamų firmų veikla bei produkcija, bet ir kiekvienam bus suteikta naudingos informacijos. Apsilankę BAS stende turės galimybę elektrotechnikos paslapčių pasimokyti iš viso pasaulio gamintojų, mat ši įmonė partnerių turi daug ir beveik visuose žemynuose.

BAS dar kartą primins, jog reikia rūpintis ne tik savimi, bet ir mus supančia aplinka. Tad, bus atsakyta į klausimą, kaip šynų izoliavimo gaubtai gali apsaugoti laukinius gyvūnus ir pastočių įrangą. Besidomintys elektros tinklų apsauga sužinos ir apie Recloser’ių naudą. O mėgstantiems greitį ir laiko taupymą, BAS papasakos, kaip pasirinkus tinkamus tvirtinimus, galima darbus atlikti dukart greičiau ir, kaip sumontuoti darbo palapinę per 60 sekundžių. Pristatytos bus ir naujos laidos kištukinės vidutinės įtampos movos.

Žinoma, tai tik maža dalis informacijos ir produkcijos, kurią rasite „Baltic Agency Service“ stende.

Daugiau apie „Baltic Agency Service“: www.ebas.lt

Sekite BAS naujienas socialinių tinklų paskyrose:

Facebook: https://www.facebook.com/balticagencyservice

Instagram: @balticagencyservice

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/baltic-agency-service

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.