RESTA 2014

2014 04.24 – 04.27

Bilieto kaina

Internetu:

 • Paprastas bilietas 15 Lt.
 • Studentams, moksleiviams, senjorams 12 Lt.
 • Perkant 10 bilietų ir daugiau 12 Lt.

Kasose:

 • Paprastas bilietas 15 Lt.
 • Studentams, moksleiviams, senjorams ir su statybininko kortele 12 Lt.
 • Perkant 10 bilietų ir daugiau 12 Lt.
Pirkti bilietą internetu

Renginio informacija

21-oji tarptautinė statybų ir remonto paroda RESTA 2014

 

Nuo idėjos iki sprendimų! Nuo svajonių būsto projekto ir statybos iki jo įrengimo, aplinkos tvarkymo, šiuolaikinių “protingo” namo valdymo sistemų.

 

Data: 2014 m. balandžio 24-27 dienomis

 

Darbo laikas:   Balandžio 24-26 d.   10.00-19.00 val.

                          Balandžio 27d.        10.00-17.00 val.

 

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius)

 

 

Bilietai į parodą jau prekyboje !

 

Bilietų kainos:

 • Paprastas bilietas - 15 Lt
 • Perkant 10 bilietų ir daugiau, bilietas kainuos 12 Lt
 • Studentams, moksleiviams, senjorams  - 12 Lt

 

Balandžio 26-27 dienomis kviečiame į parodą šeimas, savaitgalio bilietas šeimai (2 suaugę + vaikai) kainuos tik 28 Lt. Bilietus bus galima įsigyti perkant kasose ir internetu šeštadienį ir sekmadienį. Balandžio 27 d., sekmadienį, švęsime Atvelykį.

   

Bilietus platina:

 

DĖMESIO! Kad išvengtumėte automobilių spūsčių, kviečiame palikti savo automobilį prie prekybos centro HYPER RIMI, Savanorių pr. 16, ir toliau važiuoti į parodą specialiu RESTA autobusiuku.

 

Autobusu tvarkarastis

 


Daugiau nei 20 metų RESTA yra didžiausia statybų tematikos paroda Baltijos šalyse, skirta statybų verslo profesionalams ir galutiniams vartotojams, besidomintiems statybomis ir renovacija. Pagrindinė parodos ekspozicijos dalis skiriama statybinėms bei apdailos medžiagoms, naujoms technologijoms, šildymo, vėdinimo, santechnikos įrangai, elektros instaliacijai. Lauko aikštelėje eksponuojami mediniai ir rąstiniai namai, statybinė technika, įranga, priemonės. Parodą lydi tiek profesionalams, tiek galutiniams vartotojams skirta renginių programa.

 

Šalia statybų ir remonto dalies paroda apima ir šias temas:

 • "Protingų" namų valdymo sistemos
 • Nekilnojamojo turto vystytojų pasiūlymai
 • Gyvenamosios aplinkos projektavimas, įrengimas ir priežiūra

 

Parodos RESTA 2014  tema - VANDUO

 

Vanduo namie, kieme, mieste

 

Paroda RESTA 2014 akcentuoja vandens naudojimą ir tvarkymą namuose bei miestuose – nuo kokybiškos, taupios santechnikos, vandens kokybės gerinimo įrangos, vamzdynų iki šulinių, gręžinių, fontanų, inžinerinės struktūros, pakrančių tvarkymo ir vandens telkinių įtraukimo į miestų gyvenimą.


 

Parodoje dalyvauja 540 įmonių iš 13 pasaulio šalių. Parodos ekspozicija užims 33.000 kv.m. plotą. Ekspozicijos išdėstymas

 

Salė 1 - langai, durys, vartai, grindų danga, apdailos medžiagos. Salė 2 - nekilnojamasis turtas, projektavimo įranga ir paslaugos. Salė 3 - šildymas, vėdinimas, elektros instaliacija, "protingų namų" valdymo sistemos. Salė 4 - statybiniai įrenginiai, įrankiai, vandentiekio, nuotekų sistemų įrenginiai, darbo drabužiai, šildymas ir vėdinimas, statybinės medžiagos. Salė 5 - statybinės ir apdailos medžiagos, stogų dangos. Lauko ekspozicija L1 stogų dangos, vartai; L2 statybinės ir apdailos medžiagos; L3 statybinės medžiagos, medžio ir metalo gaminiai, lauko baldai, mažoji architektūra; L4 šildymas, vandentiekio ir nuotekų sistemų įrengimai, elektros instaliacija; L5  statybinė technika, įrengimai; L6 aplinkos tvarkymas ir apželdinimas, ŽALIOJI EKSPOZICIJA; L7 rąstiniai bei kitokių konstrukcijų statiniai.

 

 

 

Organizatorius: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

 

Parodos partneris: Lietuvos statybininkų asociacija

 

Parodos vanduo            Parodos leidinys         

             

 

Parodos informacinis rėmėjas

 

 

GREEN DECO

Gyvenamosios aplinkos projektavimas, įrengimas ir priežiūra.  Lauko ekspozicija

 

Lietuvos želdintojų ir dekoratyvinių augalų augintojų asociacija specialiai parodai sukurs ŽALIĄJĄ EKSPOZICIJĄ,  net 1000 kv.m. žydintį sodą, kurį pasodins garsus floristas V.Eicher-Lorka. Šiais metais lankytojams bus pristatomos lietaus vandens panaudojimo sode galimybes, eko tvenkiniai, želdinimo tendencijos ir mados, "protingas" kompostavimas, sodo takelių įrengimas, balkonų ir terasų, stogų ir sienų želdinimas ir kt. 

 

"Sodininko dirbtuvėse" visiems sodininkams, daržininkams ir aplinkos puoselėtojams vyks specialistų konsultacijos ir praktiniai užsiėmimai ir pamokos.

 

 

Konsultacijos

 

           

 

Šalia ŽALIOSIOS EKSPOZICIJOS prisistatys įmonės, siūlančios laistymo sistemas, šiltnamius, žoliapjoves, balkonų ir terasų želdinimo idėjas ir sprendimus, lauko baldus, apšvietimą, baseinus, pavėsines, sodo ir mažąją architektūrą. Veiks SODINUKŲ MUGĖ, lankytojai galės įsigyti sodinukų, gėlių ir želdinių.

 

NEKILNOJAMASIS TURTAS

 

Nekilnojamasis turtas. Projektavimo įranga ir paslaugos.  2 salė

2-oje parodos RESTA 2014 salėje įsikurs nekilnojamojo turto vystytojai ir brokeriai, kurie lankytojus supažindins ne tik su projektais ir parduodamais būstais mūsų šalies sostinėje, bet ir kurortuose – Birštone, Palangoje, Druskininkuose. Lankytojams taip pat bus pristatomi ir siūlomi žemės sklypai bei sodybos rekreacinėse zonose. 

 

NT salėje veiks energiškai taupių ir draugiškų aplinkai  namų  projektų paroda.  Čia bus eksponuojami  EKOcentras  kasmet organizuojamo konkurso „Mano EKOnamai“ darbai, o parodos lankytojus konsultuos architektai ir pastatų energinio taupumo žinovai.

 


Vilniaus miesto savivaldybė parodoje pristatys vilniečiams interaktyvų pastatų šilumos suvartojimo žemėlapį.

Interaktyviame pastatų šilumos suvartojimo žemėlapyje rasite pastatų šilumos suvartojimo analizės rezultatus ir rekomendacijas gyventojams dėl energiją taupančių priemonių diegimo. Šis interaktyvus žemėlapis yra puikus įrankis įvertinti, kiek šilumos suvartoja namas skirtingais šildymo sezonais, palyginti duomenis su kaimynystėje esančiais daugiabučiais ir susipažinti su rekomendacijomis – ką reikėtų daryti namo gyventojams norint sumažinti sąskaitas už šildymą.

Gyventojai žemėlapyje savo daugiabutį gali susirasti pagal adresą. Šalia nurodoma informacija, kokiai klasei jis priklauso, namo statybos metai, namo tipas, namo prižiūrėtojas, kuriai klasei pagal faktinį šilumos suvartojimą priklausė, ir kokių priemonių Vilniaus miesto savivaldybė rekomenduoja imtis. Taip pat Vilniaus miesto stende lankytojai žaidimo pagalbai galės patys pabandyti interaktyviai įdiegti energiją taupančias priemones ir vizualiai pamatyti, ne tik kaip keičiasi pastato išvaizda, bet  vidaus patalpų temperatūra, anglies dvideginio kiekis bei išlaidos šildymui.

 

PROTINGI NAMAI

 

Protingų namų valdymo sistemos. Salė 3

Parodoje pristatomos šiuolaikinės pastato ar individualaus namo  valdymo sistemos, suteikiančios galimybę valdyti bei optimizuoti visus vykstančius procesus.

 

Atsižvelgdami į pasaulines tendencijas bei klientų poreikius, šiais metais – „protingų namų“ valdymo ir saugos sistemas bei jų novatoriškus sprendimus siūlančios įmonės bei gyvenamosios aplinkos tvarkymo srities atstovai pristatys dar daugiau patrauklių sprendimų, tarp jų ir galimybę valdyti intelektinį būstą mobiliaisiais prietaisais, tokiais kaip „iPad“, „iPhone“. 

Tarptautinis verslo kontaktų renginys RESTA 2014

Europos verslo ir inovacijų tinklas (angl. Enterprise Europe Network), veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, tarptautinės statybų parodos RESTA 2014 metu organizuoja jau 4-ąjį tarptautinį verslo kontaktų renginį statybų sektoriuje dirbančioms įmonėms.

 

Verslo kontaktų renginio metu Europos verslo ir inovacijų tinklo darbuotojai nemokamai konsultuos įmonių atstovus verslo partnerių paieškos tarptautinėse rinkose klausimais.

 

Maloniai kviečiame!

 

    

VANDUO, VANDENTVARKA

 

Vanduo namie, kieme, mieste
 

Šių metų parodos akcentas – vandens naudojimas ir tvarkymas namuose bei miestuose, apimant kokybišką, taupią santechniką, vandens kokybės gerinimo įrangą, vamzdynų iki šulinių, gręžinių, fontanų, inžinerinės struktūros, pakrančių tvarkymą ir vandens telkinių įtraukimą į miestų gyvenimą. Visgi naudingos informacijos atras kiekvienas, planuojantis remontą, inžinerinių sistemų atnaujinimą, ar naujo būsto įsigyjimą.

 

Parodos naujiena – Ateities Vonia!

Dizainerių ir futuristų prognozėse ateities vonia vaizduojama kaip įspūdingas, įmantrių technologijų ir modernių sprendimų kupinas laisvalaikio kambarys.

Ateities vonios kambario dušo užuolaidose skaitysime rytines naujienas, o grindimis, keičiančiomis tekstūrą, vaikščiosime lyg smėliu ar sniegu. Vonios kambarys, kol kas nustumtas į aukštųjų technologijų invazijos paraštes, ateityje turėtų tapti itin modernus. Ateities voniose, visai tikėtina, rasime interaktyvius veidrodžius, kurie galės suteikti patarimų, kaip pasidaryti dailų makiažą, ar paskambinti draugams vaizdo skambučiu.

 

Ekspozicija įsikurs 3 salės fojė. Ekspoziciją pristato Geberit.

 

Daugiau informacijos čia.

 

   

KLAUSK SPECIALISTO

Parodoje veiks trys informaciniai centrai "Klausk specialisto", kuriuose statybų sektoriaus profesionalai teiks informaciją parodos lankytojams.

 

2 salėje "Klausk specialisto" informaciniame centre visas keturias dienas (04.24 – 04.27) nuo 10 iki 18 valandos konsultuos Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos pasyvaus namo specialistai, kurie atsakys į visus su pastatų energiniu efektyvumu susijusius klausimus.

 

Specialistų valandos

 

4 salės fojė "Klausk specialisto" informaciniame centre lankytojai bus konsultuojami statybos ir remonto klausimais.

 

Specialistų valandos

 

 Žaliojoje ekspozicijoje lauko aikštelėje "Klausk specialisto" informaciniame centre Lietuvos želdintojų ir dekoratyvinių augalų augintojų asociacijos specialistai lankytojus konsultuos sodo, daržo, namo aplinkos tvarkymo ir priežiūros klausimais.

 

Specialistų valandos

ATVELYKIO KLEGESYS

Sekmadienį parodoje švęsime Atvelykį!

 

Balandžio 27 d. nuo 11 iki 14 val. visus kviečiame į Atvelykio klegesio šventę. Atvelykis dar vadinamas vaikų Velykėlėmis, todėl atvykti į šią šventę kviečiame kartu su šeima.  Parodos RESTA lauko ekspozicijoje įsikūrusiame Vaikų kieme bus ridenamas milžiniškas,  vieno metro skersmens margutis. Į aršią kovą stos ne tik susirinkę vaikai, bet ir tvirti, rimti statybų vyrai – varžysis kas toliau tokį didžiulį kiaušinį nuridens. Tie, kurie jo nepajėgs pastumti, gaus ridenti mažesnius, tokius, su kuriais ir krepšinį galima žaisti.

Atvelykio šventėje dalyvaus tikra Velykė, kuri kvies ne tik ridenti kiaušinius, čia vyks velykinės dirbtuvėlės, visi norintys drauge su Velyke galės pasigaminti nuotaikingą kiaušingalvį.

Šventę surengti ir draugišką šeimai aplinką įrengti padės Ekodaiktai.lt komanda. Jaunos šeimos su mažamečiais vaikais dažniausiai ir yra tie parodos RESTA lankytojai, kuriems reikia viską žinoti apie statybas. Būtent jos dažnai stato ar remontuoja savo būstą. Todėl kviečiame ateiti į parodą drauge su vaikais, pasidomėti remonto ir statybos naujovėmis ir smagiai atšvęsti Atvelykį.

 

Ekodaiktai.lt idėjos autorė Birutė Jakučionytė, šiuo metu gyvenanti Londone, tačiau specialiai Atvelykiui atvykstanti į parodą RESTA.

 

Savaitgalį, balandžio 26-27 dienomis į parodą galioja specialus savaitgalio bilietas šeimai (2 suaugę + vaikai) tik už 28 Lt. Bilietus bus galima įsigyti perkant kasose ir internetu šeštadienį ir sekmadienį. Kviečiame atvykti su visa šeima!

 

                         

MEISTRIŠKUMO KONKURSAS

Balandžio mėn. 24-25 dienomis parodoje Vilniaus statybininkų rengimo centras su partneriais surengs Meistriškumo konkursą, kurio metu varžysis būsimieji statybininkai iš 10 Lietuvos miestų. Dvi dienas 10 komandų, kurias sudarys po 2 žmones, varžysis montuodami maždaug 5-6 kv. m. gipso kartono konstrukciją. Vėliau ją apšildys ir padengs dekoratyviniu gruntu. Greičiausiai ir kokybiškiausiai užduotį atlikusi komanda bus apdovanota rėmėjų prizais.

 

Konkurse dalyvauja mokyklos: Alytaus profesinio rengimo centras, Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, Kauno statybininkų rengimo centras, Klaipėdos statybininkų mokykla, Kupiškio technologijos ir verslo mokykla, Mažeikių politechnikos mokykla, VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centras, Šiaulių profesinio rengimo centras, Tauragės profesinio rengimo centras, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras.

 

                              

Dalyviai

Ieškoti: