STUDIJOS 2015

2015 02.05 – 02.07

Bilieto kaina

Internetu:

  • paprastas bilietas 2,5 EUR (8,63 Lt)
  • bilietas su nuolaida 2 EUR (6,90 Lt)

Kasose:

  • paprastas bilietas 2,5 EUR (8,63 Lt)
  • bilietas su nuolaida 2 EUR (6,90 Lt)
Pirkti bilietą internetu

Renginio informacija

XIII tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda

STUDIJOS 2015

Data: 2015 m. vasario 5 - 7 dienomis.

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 3, 4, 5 salės (Laisvės pr. 5, Vilnius)

Išeini su atsakymu


Tūkstančiai abiturientų ir jaunų žmonių kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo kur mokytis. Jiems ir skirta tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS, supažindinanti su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis, su stažuotėmis ir savanoryste.

 

Parodos tendencijos

Paroda „Studijos“ kasmet plečiasi ir auga, pasipildo naujomis teminėmis erdvėmis, naujais renginiais. Renginiai užims visas LITEXPO konferencijų sales ir papildomas renginių erdves – IDĖJŲ INKUBATORIŲ, 3K, PAŽINK SAVE zonas, INOVACIJŲ ALĖJĄ, KŪRYBINES INDUSTRIJAS – KŪRYBINGAI ASMENYBEI, VERSLAS IR PROFESIJOS KALBA, STUDENTŲ IR VERSLO DIENŲ erdvę. 

 

Šiemet į susitikimus su moksleiviais ir studentais atvyks nemažai garsių žmonių - politikų, aktorių, verslininkų, žurnalistų, kurie su jaunimu dalysis savo patirtimi, įžvalgomis. Tai – politikas Eligijus Masiulis, režisierius Gytis Padegimas, muzikantas ir žurnalistas Arnoldas Lukošius, aktorės Virginija Kochanskytė, Kristina Kazlauskaitė, Eglė Jackaitė, režisierius, TV laidų vedėjas Raimondas Paškevičius, VU profesorius Alfredas Bumblauskas, fotografas Vidmantas Balkūnas, lrytas.lt portalo redaktorė Reda Rutkauskienė, ir kiti. 

 

Parodoje "STUDIJOS 2015" dalyvaus 220 dalyvių iš 15 šalių: Lietuvos, Australijos, Austrijos, Danijos, Didžiosios Britanijos, Estijos, JAV, Kanados, Latvijos, Lenkijos, Nyderlandų, Prancūzijos, Rusijos, Šveicarijos, Vokietijos. "STUDIJOS 2015" išaugo į naujas erdves - "Inovacijų alėją", "Kūrybines industrijas", "3K kryptis, kalbėtojas, kava", "Studentų ir verslo dienos". Per tris dienas parodoje įvyks per 200 renginių Renginių programa

 

PARODOS FORMATAS IR NAUDOS

Koncentruotas parodos turinys apimantis karjeros planavimą, reikalingas profesijas, perspektyvias specialybes, visų pakopų studijas Lietuvoje ir užsienyje, kalbų mokymosi galimybes, studijų kokybę, verslumo įgūdžių ugdymą, verslo įmonių lūkesčius būsimam darbuotojui, asmeninių savybių išgryninimą, tikslų išsikėlimą, savęs pažinimą.

 

Patrauklus jaunimui parodos formatas, aktualią informaciją pateikiantis per tiesioginį bendravimą dalyvių stenduose, paskaitas, seminarus, neformalius susitikimus su mokymo įstaigų ir verslo atstovais, karjeros konsultantais, psichologais, moksleivių ir studentų organizacijų nariais, garsių žmonių patirtį, siekiant tikslo, įkvepiančias sėkmės istorijas.

 

Abiturientams ši paroda – puiki galimybė susipažinti su Lietuvos aukštųjų mokyklų – universitetų, kolegijų siūlomomis specialybėmis ir studijų sąlygomis, reikalingiausiomis profesijomis ir amatais, užsienio universitetų ir kolegijų studijų programomis, sužinoti kaip pradėti nuosavą verslą, išmokti geriau pažinti save, formuoti tikslus, planuoti ateitį.

 

Studentams ši paroda padeda atsakyti į klausimą „kas toliau?“. Čia galima gauti informaciją apie aukštesnių pakopų studijas, galimybes tęsti studijas užsienyje, atlikti praktiką didžiausiose Lietuvos kompanijose, sužinoti apie savanorystės projektus Lietuvoje ir užsienyje.

 

Dirbantiems žmonėms paroda suteikia gausybę informacijos apie įvairiausius pasiūlymus kelti kvalifikaciją, tęsti nebaigtas studijas, studijuoti nuotoliniu būdu, mokytis užsienio kalbų ir keisti arba gerinti karjerą.  

 

PARODOS TEMATINĖS SALĖS:

 

 

5 salė - aukštasis mokslas Lietuvoje, studijų finansavimas, švietimo ekspertinės ir koordinuojančios institucijos, karjeros ir psichologų konsultacijų erdvė, 3K – KRYPTIS, KALBĖTOJAS, KAVA – moksleivių susitikimų ir diskusijų su aukštojo mokslo ir verslo atstovais erdvė. STUDENTŲ ir VERSLO DIENOS. Renginių programa.

 

5 salės galerija - INTERAKTYVI ZONA "PAŽINK SAVE", kurioje viskas tris dienas vyks susitikimai su psichologais, karjeros konsultantais, darbdaviais

 

4 salė – reikalingiausios profesijos ir amatai. Gyvas profesijų demonstravimas. Renginių programa.

 

3 salės galerija - aukštojo mokslo ir verslo ekspozicija „Inovacijų alėja“, skirta sudominti jaunimo technologiniais mokslais, pademonstruoti galimybes, paskatinti studijuoti, kelti aukštojo mokslo Lietuvoje vertę. Renginių programa.

 

3 salės fojė - Aukštojo mokslo ir verslo ekspozicija „Kūrybinės industrijos – kūrybingai asmenybei“, skirta supažindinti jaunimą su įvairiomis naujųjų medijų kultūros formomis, pademonstruoti meno sąsajas su informacijos ir komunikacijos technologijomis, žinių ekonomika, naujųjų medijų įtaką įvairiose visuomenės gyvenimo srityse – miesto erdvėse, versle, kultūroje, e-komercijoje. Renginių programa.

 

3 salė – studijos užsienyje, užsienio kalbų kursai, tarptautiniai egzaminai.  IDĖJŲ INKUBATORIUS - čia susipina garsių žmonių patirtis, įkvepiančios istorijos, diskusijos, seminarai, keliautojų pasakojimai ir žaidimai. Renginių programa.

 


Parodos organizatoriai:

 

   

PARODOS DARBO LAIKAS

 

Vasario 5 diena, ketvirtadienis 10.00 - 17.00 val.

Vasario 6 diena, penktadienis 10.00 - 17.00 val.

Vasario 7 diena, šeštadienis 10.00 - 16.00 val.

Studentų ir verslo dienos

Parodos STUDIJOS 2015 STUDENTŲ IR VERSLO DIENOS kviečia lankytojus artimiau susipažinti su verslo įmonėmis ir patiems pabandyti pasimatuoti verslininko kailinius!

 

STUDENTŲ IR VERSLO DIENOS

Į parodą STUDIJOS nauju formatu sugrįžta „Karjeros dienos“, kurių pagrindinis tikslas – suteikti Lietuvos moksleiviams ir studentams galimybę susipažinti su vienomis didžiausių Lietuvos įmonių, pabendrauti su jų darbuotojais, išsiaiškinti, kokias  praktikos ir karjeros galimybes įmonės siūlo.  Galbūt šie neformalūs pokalbiai ir susitikimai parodoje padės jums apsispręsti, kurios įmonės kolektyve toliau norėsite dirbti ir tobulėti!

 

Dalyvaujančios įmonės: LIDL, BARCLAYS, DNB bankas, MARS Lietuva, lrytas.lt, EMPLONET, LITANA.

STUDENTŲ IR VERSLO DIENAS lydės įdomi renginių programa: „Investuok Lietuvoje“ seminaras „Investicijos į studijas. Kur atsipirks?“, Lietuvos ryto televizijos pranešimas „Kaip gimsta žinios?“, lrytas.lt portalo paskaitos apie fotožurnalisto kasdienybę – nuo saldžių vakarėlių iki karo žiaurumų, portalo darbą, kuri mato visa Lietuva, bendrovės Emplonet seminaras „Dirbu už ką moka, ar dirbu ką moku?“ LSS paskaita „Matuojantis profesiją. Pasirinkimo linksmybės ir kasdienybės rūpesčiai“.

 

Renginių programa

VERSLUMO KONKURSAS „VERSLININKAS PER 24 VALANDAS“

 

Studente, vasario 5-6 d. parodos STUDIJOS 2015 metu žurnalas bzn START organizuoja verslumo konkursą. Patirk, ką reiškia būti pradedančiuoju verslininku! Naujas produktas/paslauga, plačios interneto galimybės ir tik 24 valandos! Kurios komandos produktui pavyks giliausiai įsiskverbti į konkurencingą rinką naudojant tik nemokamus rinkodaros įrankius ir patyrusių mentorių patarimus paaiškės vasario 5-6 d. parodoje STUDIJOS 2015 vyksiančio konkurso „Verslininkas per 24 valandas“ metu.

 

Originalūs prizai, naujos pažintys, gera nuotaika ir tikras verslininko patiriamas adrenalinas garantuoti! 

 

 

STUDIJOS 2015 renginiai

Parodą STUDIJOS lydi gausybė renginių, padedančių apsispręsti, kur studijuoti, kokią profesiją rinktis, kuo būti, ką veikti baigus mokyklą. Daugiau nei 200 renginių įvairiomis temomis organizuoja aukštųjų ir profesinių mokyklų atstovai, verslo įmonės, keliautojai, savanoriai, karjeros konsultantai, psichologai, Lietuvos švietimo ir mokslo ministerija, bei kitos ekspertinės ir koordinuojančios institucijos.

 

RENGINIŲ PROGRAMĄ RASITE ČIA

 

Specialios parodos renginių erdvės: 

 

IDĖJŲ INKUBATORIUS, 3 salė - čia susipina garsių žmonių patirtis, įkvepiančios istorijos, diskusijos, seminarai, keliautojų, garsių žmonių pasakojimai ir žaidimai. Parsisiųskite renginių programą.

 

PROFESIJOS IR VERSLAS KALBA, 4 salė - interaktyvus profesijų pristatymas, Nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas. Parsisiųskite renginių programą.

 

KARJEROS KONSULTACIJŲ IR PSICHOLOGŲ ZONA, 5 salės galerija (II aukštas) – vieta, padedanti atsakyti į klausimus „Kas aš?“ ir „Kuo noriu būti?“ 

 

KŪRYBINĖS INDUSTRIJOS, 3 salės fojė - renginių programa

 

INOVACIJŲ ALĖJA, 3 salės galerija - renginių programa

 

3K - KRYPTIS, KALBĖTOJAS, KAVA, 5 salė - renginių programa

 

STUDENTŲ IR VERSLO DIENOS, 5 salė - renginių programa

 

JAUNIMO DARBO CENTRAS - ATRASK SAVE DARBO RINKOJE, 5 salė, stendo Nr. 5.D07 - renginių programa

 

 

KŪRYBINĖS INDUSTRIJOS

 

 

 

 

Ši nauja parodos erdvė, įsikurs 3 salės fojė. Čia lankytojai supažins su įvairiomis naujųjų medijų kultūros formomis , meno sąsajomis su informacijos ir komunikacijos technologijomis, žinių ekonomika, naujųjų medijų įtaka įvairioms visuomenės gyvenimo sritims – miesto erdvėms, verslui, kultūrai, kt.

 

"Kūrybines industrijas", kaip naują studijų kryptį, parodos lankytojai galės išbandyti praktiškai: „padirbėti“ televizijos studijoje, filmų gamyboje, išbandyti interneto turinio kūrimui naudojamas technologijas, susikurti savo logotipą.  Erdvėje „Kūrybinės industrijos – kūrybingai asmenybei“ kiekvienas įsitikins, kad menas ir technologijos kuo toliau, tuo labiau tampa vis tampriau susiję.

 
Kūrybinių industrijų erdvėje savo muzikos inovacijas pristatys LMTA Muzikos inovacijų studijų centras, Vilniaus Dailės akademija kvies susipažinti su grafiniu dizainu ir pabandyti susikurti savo logotipą, na, o Vilniaus Gedimino technikos universitetas kvies komandas dalyvauti orientacinėse varžybose, kuriose susipažinsite su įvairiausiomis kūrybinių industrijų šakomis, ir išbandyti TV laidos kūrėjo marškinius.

 

KŪRYBINIŲ INDUSTRIJŲ ERDVĖS RENGINIŲ PROGRAMA 

INOVACIJŲ ALĖJA

 

Inovacijų alėja (3 salės galerija/balkonas)

 

„Inovacijų alėja - nuo technologijomis paremtos tarmėtyros iki virtualios realybės ir edukacinės operos“ - erdvė, kurioje pristatomos Lietuvos aukštosiose mokyklose sukuriamos inovacijos.  Inovacijos apims visas mokslo sritis: menus, technologijų, socialinius, humanitarinius, fizinius, biomedicinos mokslus. Šios erdvės tikslas – supažindinti moksleivius su Lietuvos aukštosiose mokyklose kuriamais inovatyviais produktais, kurie gimsta pasitelkus technologijas ir kūrybiškumą. Čia kiekvienas labai aiškiai suvoks, kad technologijos yra neatsiejamos ir taikomos visose mokslo srityse, nuo lietuvių kalbos, geografijos, istorijos iki architektūros ir sporto.

 

Lankytojai šioje naujoje erdvėje pasiners į atradimų ir kūrybos procesus  – persikels į virtualią realybę, sužinos ir pajus kaip veido raumenų pagalba valdomos technologijos, įsitikins kokią galią turi žmogaus judesiai, sukurs unikalų paveikslą iš informacijos srauto, atliks kognityvinius testus, kurie padės įvertinti kūrybingumo gebėjimus, sužinos naujausius atradimus apie tarmes ir išgirs mokslinius argumentus, įrodančius, kad tarmės tebėra gyvos, susipažins su edukacinės operos „Gripino svajonė“ kūrimu, valdys „Išmaniuosius namus“ informacinių sistemų pagalba, išmoks žaisti golfą, pasitelkę 3D judesio sensorius ir kt.

 

Inovacijų alėja kvies ne tik į inovacijų ekspoziciją, bet taip pat pasiklausyti ir įdomių pranešimų. Programą galite parsisiųsti čia.

3K ZONA

 

Jau antrus metus parodoje veiks neformalaus bendravimo erdvė 3K – kryptis, kalbėtojas, kava. Čia neformalų bendravimą jungia kalbėtojai (moksleiviai) – kryptis (mokymo įstaiga) – kava (kuria vaišinasi visi pokalbio dalyviai). Bendravimas primena improvizuotą neformalų egzaminą, tik šį kartą egzaminuoja parodos lankytojai – moksleiviai. O juos sudominti turės aukštoji mokykla.

 

Moksleiviai susitikimo metu galės paklausti visko, kas rūpi apie konkrečią aukštąją mokyklą ir gauti atsakymus apie studijų kryptis, ateities perspektyvas, aukštosios mokyklos kultūrinius renginius, studentų bendruomenę, mylimiausius dėstytojus, leisis į diskusinius atradimus kaip savanorystė ir humanitarai keičia žmogaus pasaulį, ir kt. Pokalbis vyks neformalioje aplinkoje, kartu su dėstytojais ir studentais vaišinantis kava. Parodos dalyviai ir lankytojai turės galimybę geriau pažinti vieni kitus, atrasti įdomias asmenybes, kurios dėsto Lietuvos aukštosiose mokyklose.

 

3K susitikimų programa

Jaunimo darbo centro renginiai

Nepraleiskite progos apsilankyti Jaunimo darbo centro stende vyksiančiuose renginiuose! Renginių programą rasite čia.

 

Dalyviai

Ieškoti:

Kontaktai

Telefonai

+370 5 268 68 29,

El. paštas

studies@litexpo.lt, s.skaceviciene@litexpo.lt

Adresas

Laisvės pr. 5, LT-04215 Vilnius, Lietuva
Informacija
verslui